Zawodnicy z licencją Polskiego Związku Biathlonu

Lp. Nazwisko Imie Rocznik Klub Szkoła Licencja Klasa
1 Andrzejczak Nadia 2010 MUKN Pod Stróżą 1196/2021 III
2 Annusiewicz Franciszek 2005 UKS G-8 Bielany 851/2017 III
3 Arendarczyk Oliwia 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 857/2017 I
4 Asmalouskaya Olga 2010 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1282/2022 II
5 Atmaca Antoni 2008 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1098/2020 II
6 Babiński Michał 2010 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1203/2021 III
7 Bachleda-Szeliga Klemens 2005 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1090/2020 I
8 Badacz Marcelina 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 630/2015 I
9 Badacz Konrad 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra BOSSM Czarny Bór 795/2019 M
10 Banaś Filip 2008 UKS G-8 Bielany 1042/2019
11 Bandyk Przemysław 2003 BLKS Żywiec 782/2019 II
12 Baran Patryk 2007 KKS Neptun Kosakowo 1060/2020 III
13 Baran Kinga 2009 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1133/2021 II
14 Baranowska Jagoda 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1216/2022 IV
15 Barszczewska Alina 2008 UKS Szczytnik SMS Duszniki Zdrój 1023/2019 II
16 Bartko Natalia 2010 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1197/2021 IV
17 Bartyzoł Jakub 2002 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 766/2018 I
18 Bartyzoł Alicja 2009 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1164/2021 II
19 Bednar Arkadiusz 2009 UKS Zogrody 1249/2022
20 Bednarek Jakub 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 871/2017 II
21 Bednarska Amelia 2005 UKS Szczytnik SMS Duszniki Zdrój 829/2020 I
22 Bednarska Martyna 2008 UKS Szczytnik 1024/2019 II
23 Bednarski Mateusz 2008 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1006/2019 II
24 Bednarski Łukasz 2010 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1204/2021 III
25 Bejda Marcel 2010 UKS G-8 Bielany 1256/2022
26 Bentkowska Iga 2009 MUKN Pod Stróżą 1195/2021 III
27 Bernacka Martyna 2005 MKS Duszniki Zdrój MZS Duszniki - Zdrój 854/2017 III
28 Bezsonov David 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1273/2022 III
29 Bielaszewska Agata 2010 UKS Olimpik 1274/2022 III
30 Bielecka Dominika 1994 KS SKI TEAM Wodzisław Śląski 669/2016 M
31 Bielezo Dominika 2008 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1279/2022 III
32 Biernacka Karolina 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 817/2019 II
33 Biernacka Joanna 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1214/2022 III
34 Biernat Natalia 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 902/2018 II
35 Bizoń Maria 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1033/2019 II
36 Bobak Aleksandra 2008 BKS WP Kościelisko SP Witów 1131/2021 II
37 Bochyńska Gaja 2010 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław Śląski 1184/2021 II
38 Bodzek Stanisław 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1035/2019 II
39 Bogdal Anna 2005 UKS G-8 Bielany 848/2017 II
40 Boris Stanish Aleksander 2005 UKS Lider Katowice 1299/2022
41 Branas Julia 2008 Biathlon Warszawa 1037/2019 II
42 Brączek Teresa 2008 BLKS Żywiec 1264/2022
43 Brenkus Jakub 2003 BLKS Żywiec 784/2019 I
44 Bryn Patryk 1998 KS AZS AWF Katowice /SMS Duszniki Zdrój 660/2016 I
45 Brzóska Kacper 2004 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 814/2019 I
46 Bucci Leonardo 2008 KKS Neptun Kosakowo 1241/2022
47 Bujanowski Szymon 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 775/2018 I
48 Buława Nikodem 2007 UKS G-8 Bielany 951/2018 II
49 Burkowski Mikołaj 2008 KKS Neptun Kosakowo 1168/2021
50 Cabała Mateusz 2002 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 760/2018 I
51 Caputa Tomasz 2007 BLKS Żywiec 1146/2021 II
52 Cedzidło Kamil 2004 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 808/2019 I
53 Cejer Dawid 2009 UKS Olimpik 1154/2021
54 Cel Olgierd 2007 UKS G-8 Bielany 1039/2019 III
55 Celczyńska Wiktoria 2000 KS AZS AWF Katowice /SMS Chorzów 676/2016 I
56 Chlebek Monika 2007 UKS Sołtysianie 1064/2020
57 Chrabąszcz Igor 2010 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1199/2021 IV
58 Chramęga Daria 2005 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 886/2018 III
59 Chrostek Adrianna 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 907/2018 II
60 Ciągwa Kamil 2008 UKS Zogrody 1250/2022 III
61 Cichoń Kamila 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 494/2012 M
62 Cichoń Klaudia 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 495/2012 I
63 Ciesek Natasza 2009 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS CHorzów 1112/2021 II
64 Cieślik Wojciech 2009 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1207/2022 III
65 Ciućka Dominika 2008 UKS Ósemka 1150/2021
66 Czapla Zuzanna 2010 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1228/2022 III
67 Czernik Julia 2008 BKS WP Kościelisko 1151/2021 II
68 Czerwiński Kacper 2009 UKS Zogrody 1244/2022
69 Czubernat Aniela 2006 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 985/2019 II
70 Czubernat Jakub 2008 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1163/2021 II
71 Czyszczoń Patrycja 2005 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 948/2018 II
72 Dereń Grzegorz 2001 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 720/2017 I
73 Dereń Hanna 2010 MUKN Pod Stróżą 1193/2021 II
74 Dewiszek Bartosz 2009 UKS Mieroszów 1092/2020 II
75 Dobosiewicz Michał 2009 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1217/2022 III
76 Dobrzyński Eryk 2000 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 672/2016 II
77 Dolidovich Darij 2004 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1276/2022 I
78 Dorosz Maria 2008 UKS Szczytnik SMS Duszniki Zdrój 1021/2019 II
79 Drozd Klaudia 2007 BLKS Żywiec 1140/2021
80 Dudek Emilia 2006 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1073/2020
81 Dunaj Jesika 2005 BLKS Żywiec 844/2016 II
82 Fatla Maria 2008 BKS WP Kościelisko SP Zakopane 2 1132/2021 I
83 Fedoruk Julia 2007 UKN Melafir Czarny Bór ZSZP Lubawka 1034/2019 II
84 Fic Maja 2008 MKS Duszniki Zdrój 1022/2019 II
85 Filip Wojciech 1999 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 636/2015 M
86 Filip Dawid 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 932/2018 I
87 Filip Nikola 2005 UKN Melafir Czarny Bór 935/2018 II
88 Filip Maja 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1286/2022 III
89 Galica Grzegorz 2007 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 966/2019 I
90 Gałkowski Mateusz 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1030/2019 II
91 Gancarek Anna 2010 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1202/2021 IV
92 Garbowski Sebastian 2007 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 943/2018 I
93 Garnkowska Nikola 2006 UKN Melafir Czarny Bór ZSZP Lubawka 992/2019 II
94 Gąsienica Gabriela 2007 BKS WP Kościelisko 1179/2021 II
95 Gembicka Daria 2001 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław Śląski 673/2016 M
96 Germata Majka 2006 UKN Melafir Czarny Bór ZSZP Lubawka 990/2019 I
97 Gębicka Hanna 2008 UKS G-8 Bielany 1048/2019 II
98 Gierczyk Mateusz 2000 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 679/2016 II
99 Glejzner Natalia 2004 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 790/2019 I
100 Glimasińska Jagoda 2008 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 1051/2019 II
101 Glogar Maksymilian 2006 BLKS Żywiec 1230/2022
102 Głowala Kamil 2008 KKS Neptun Kosakowo 1080/2020 IV
103 Głowala Diana 2009 KKS Neptun Kosakowo 1170/2021 II
104 Głowniak Sara 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 893/2018 III
105 Gniedo Greta 2009 UKS G-8 Bielany 1127/2021
106 Gnojnicki Łukasz 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 770/2018 II
107 Golec Zofia 2009 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 841/2020 IV
108 Gorczyński Kajetan 2006 UKS Mieroszów 1077/2020 II
109 Gostkowski Krzysztof 2007 UKS G-8 Bielany 953/2018 II
110 Grabiec Kamila 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1120/2021 III
111 Gromyko Adrian 1997 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 658/2016 II
112 Groński Mateusz 2006 UKS Sołtysianie 879/2017 II
113 Groński Marcin 2004 UKS Sołtysianie 819/2020
114 Groński Adrian 2008 UKS Zogrody 1246/2022
115 Grzesiak Matylda 2010 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1186/2021 IV
116 Gubała Patryk 2006 UKS Sołtysianie 878/2017 III
117 Guńka Kacper 1999 BKS WP Kościelisko 637/2015 I
118 Guńka Jan 2002 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 765/2018 M
119 Gurdak Martyna 2010 BLKS Żywiec 1265/2022 II
120 Guzenda Bartłomiej 2009 UKS Olimpik 1152/2021
121 Guzik Grzegorz 1991 BLKS Żywiec 114/2007 M
122 Gwizdoń Magdalena 1979 BLKS Żywiec 117/2007 M
123 Harasym Michalina 2008 MUKN Pod Stróżą 1078/2020 II
124 Hojnisz-Staręga Monika 1991 KS AZS AWF Katowice 147/2007 MM
125 Hyrczyk Dariusz 2009 UKS Zogrody 1247/2022 III
126 Iwanicki Konrad 2010 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1227/2022 IV
127 Jacenowicz Aleksandra 2009 UKS Szczytnik 833/2020 II
128 Jachimiak Olaf 2007 UKS G-8 Bielany 949/2018 II
129 Jachimiak Lena 2009 UKS G-8 Bielany 1252/2022
130 Jakieła Joanna 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 610/2014 M
131 Jakieła Tomasz 1996 BKS WP Kościelisko 501/2012 M
132 Jakieła Amelia 2008 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1019/2019 II
133 Jakieła Milena 2009 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 837/2020
134 Janik Wojciech 2000 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 680/2016 M
135 Janikowski Mariusz 2010 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1177/2021 II
136 Jarosz Jakub 2007 UKS G-8 Bielany 950/2018 II
137 Jarząbek Julia 2007 BKS WP Kościelisko 1181/2021 II
138 Jasica Sylwester 2005 BLKS Żywiec 862/2017 I
139 Jasiński Wojciech 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 745/2018 I
140 Jaskólska Martyna 2008 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1004/2019 II
141 Jedziniak Szymon 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 812/2019 I
142 Jedziniak Jakub 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 906/2018 II
143 Jośko Radosław 2007 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 909/2018 II
144 Józefiak Amelia 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 924/2018 II
145 Jurasz Amelia 2009 UKS Ósemka 1147/2021
146 Kaczanowski Marcin 2001 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 717/2017 I
147 Kaleta Milena 2007 ZKS Kasina Wielka 964/2019 II
148 Kapiczak Maja 2008 UKS Lider Katowice 1101/2020 III
149 Karbowniczyn Martyna 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 930/2018 II
150 Kawka Tomasz 2010 UKS G-8 Bielany 1255/2022
151 Kądziela Paulina 2008 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1052/2019 II
152 Kądziołka Zofia 2008 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1211/2022
153 Kęska Martyna 2009 ZKS Kasina Wielka 1096/2020 II
154 Kidoń Marta 2005 BLKS Żywiec 978/2019 II
155 Kiełtyka Jan 2009 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1094/2020 II
156 Kijas Sebastian 2006 BLKS Żywiec 1229/2022
157 Klag Jagoda 2010 MUKN Pod Stróżą 1194/2021 III
158 Klepacz Oliwier 2007 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1111/2021 II
159 Klimczak Kinga 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1220/2022
160 Kliś Alicja 2007 UKS G-8 Bielany 952/2018 II
161 Klus Dmytro 2009 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1281/2022 III
162 Kłosok Aleksander 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1125/2021 III
163 Kmiecik Kornelia 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1027/2019 II
164 Kobiela Milena 2008 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1095/2020 II
165 Kocur Otylia 2006 UKS Strzał Wodzisław Śląski SMS Szklarska Poręba 872/2017 II
166 Kojro Maciej 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 749/2018 II
167 Kokosza Mateusz 2007 UKS G-8 Bielany 956/2019 III
168 Kokosza Tomasz 2006 KKS Neptun Kosakowo SP nr. 47 w Gdyni 979/2019 III
169 Komor Oliwier 2009 UKS Olimpik 1153/2021
170 Kopeć Lilianna 2009 UKS G-8 Bielany 1134/2021 III
171 Kopeć Julia 2008 KKS Neptun Kosakowo 1159/2021 II
172 Kosmacz Maksymilian 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 945/2018 II
173 Kotarski Mateusz 2008 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1056/2019 II
174 Kowalczyk Judyta 2007 UKS G-8 Bielany 1104/2020
175 Kowalik Olgierd 2005 UKS G-8 Bielany 849/2017 III
176 Kowalik Igor 2006 UKS G-8 Bielany 1043/2019 III
177 Kowalska Klara 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1215/2022 III
178 Kozak Mark 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1262/2022 II
179 Kozioł Łukasz 2008 UKS Ósemka 1149/2021 II
180 Krotowicz Igor 2007 KKS Neptun Kosakowo 1062/2020 IV
181 Król Weronika 2007 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1001/2019 II
182 Król Zuzanna 2008 UKS G-8 Bielany 1050/2019 III
183 Krzynówek Oskar 2006 KKS Neptun Kosakowo 981/2019 II
184 Kubacki Bartłomiej 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1287/2022
185 Kubisiak Robert 2003 BLKS Żywiec 783/2019 I
186 Kucharska Maja 2010 KKS Neptun Kosakowo 1239/2022
187 Kujałowicz Katarzyna 2007 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 908/2018 III
188 Kujałowicz Aleksandra 2010 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1198/2021 III
189 Kukovich Matvei 2005 UKS Biathlon Chorzów 1290/2022 III
190 Kulik Michalina 2009 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1093/2020 II
191 Kurzeja Franciszek 2010 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1221/2022 III
192 Kusztal Igor 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 988/2019 II
193 Kutyła Hubert 2010 UKS G-8 Bielany 1254/2022
194 Lachowski Gracjan 2007 UKS G-8 Bielany 982/2019 II
195 Lasota Filip 2006 UKS Olimpijczyk Sosnówka 1162/2021 II
196 Laszczyk Zuzanna 2009 UKS Lider Katowice 1102/2020 II
197 Latuszewski Aurelio 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1116/2021 II
198 Leśniara Dominika 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poreba 793/2019 I
199 Lewandowska Karolina 2010 KKS Neptun Kosakowo 1242/2022 II
200 Liber Milena 2007 UKN Melafir Czarny Bór ZSZP Lubawka 991/2019 II
201 Lichosyt Martyna 2004 BLKS Żywiec 781/2019 I
202 Liszka Amelia 2006 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 946/2018 I
203 Lonksyi Oleh 2009 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1263/2022 III
204 Lubos Małgorzata 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1031/2019 II
205 Lulek Wojciech 2007 ZKS Kasina Wielka 962/2019 III
206 Lulińska Nicola 2007 UKS G-8 Bielany Szkoła Podstawowa nr. 263 1085/2020 II
207 Lutowska Julia 2009 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS CHorzów 1114/2021 II
208 Łabuć Mateusz 2008 KKS Neptun Kosakowo 1169/2021
209 Łapka Maciej 2005 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 864/2017 I
210 Łodej Stanisław 2010 UKS G-8 Bielany 1234/2022 IV
211 Łukaszczyk Jakub 2008 UKS Zogrody 1245/2022 III
212 Maconko Martyna 2007 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 975/2019 II
213 Maj Mikołaj 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki- Zdrój 805/2019 II
214 Maj Kinga 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 832/2020 III
215 Marciniuk Borys 2008 UKS G-8 Bielany 1128/2021
216 Marczak Justyna 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1288/2022 IV
217 Marek Małgorzata 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki- Zdrój 831/2020 II
218 Matusiewicz Iga 2009 UKS G-8 Bielany 1105/2020 III
219 Matusik Hubert 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 806/2019 I
220 Matusik Konrad 2008 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1000/2019 II
221 Matyjaszczyk Tymoteusz 2009 UKS Biathlon Chorzów 1224/2022
222 Mąka Anna 1992 BKS WP Kościelisko 222/2007 MM
223 Michalak Franciszek 2008 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1058/2020 II
224 Michalak Jagoda 2010 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1192/2021 II
225 Michalik Maja 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 796/2019 II
226 Michałków Michał 1986 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 45/2007
227 Miękiński Szymon 2008 BLKS Żywiec 1266/2022
228 Mika Szymon 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1123/2021 II
229 Mikulewicz Klaudia 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1213/2022 III
230 Miller Dawid 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 836/2020 I
231 Miśkowicz Sara 2007 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1069/2020
232 Moczała Aleksander 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1121/2021 IV
233 Morga Zofia 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1089/2020 II
234 Mroczkowska Karina 2005 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 885/2018 II
235 Mrowiński Kacper 2005 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 965/2019 II
236 Mrozicki Tymoteusz 2010 UKS G-8 Bielany 1235/2022 IV
237 Mucha Patryk 2009 UKN Melafir Czarny Bór 835/2020 II
238 Murdzek Julia 2004 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 797/2019 II
239 Musielak Brunon 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój 1236/2022
240 Mydlarska Maria 2005 KKS Neptun Kosakowo 1107/2021
241 Mydlarski Jan 2007 KKS Neptun Kosakowo 1108/2021
242 Nalepa Karolina 2009 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS CHorzów 1113/2021 III
243 Narkiewicz Emilia 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 827/2020 II
244 Neumann Michał 1998 KS AZS AWF Katowice /SMS Zakopane 615/2014 I
245 Nędza-Kubiniec Andrzej 1991 BKS WP Kościelisko 435/2011 M
246 Nędza-Kubiniec Anna 2003 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 776/2018 M
247 Niedurny Klaudia 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 863/2017 II
248 Nikielski Paweł 2010 KKS Neptun Kosakowo 1292/2022
249 Novikov Renat 2009 UKS Biathlon Chorzów 1267/2022 IV
250 Nowak Tymon 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1109/2021 II
251 Nowak Natalia 2005 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 947/2018 I
252 Nowak Piotr 2007 UKS Sołtysianie 1065/2020 II
253 Nowak Dominik 2009 UKS Zogrody 1243/2022
254 Nowakowska Anna 2010 UKS Biathlon Chorzów 1259/2022
255 Nowicki Szymon 2008 UKS Biathlon Chorzów 1289/2022
256 Obuchowski Mikołaj 2008 UKS G-8 Bielany 1041/2019
257 Odrobina Maria 2008 UKS G-8 Bielany 1047/2019 II
258 Ogorzałek Jakub 2001 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 731/2017 I
259 Olczyk Laura 2005 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 895/2018 III
260 Oporski Nikodem 2008 UKS G-8 Bielany 1129/2021
261 Ossowska Jagna 2010 UKS Szczytnik 1190/2021 II
262 Ostrowski Konrad 2010 UKS Olimpik 1277/2022 IV
263 Oślizło Magdalena 2010 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1268/2022 III
264 Oślizło Antonina 2010 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1269/2022 IV
265 Pacholarz Eliza 2005 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 887/2018 III
266 Pacholarz Maciej 2007 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1072/2020
267 Paluch Jakub 2011 UKS Mieroszów 1301/2022
268 Pancerz Przemysław 1998 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 594/2014 M
269 Panterałka Justyna 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 773/2018 I
270 Partyńska Julia 2008 UKN Melafir Czarny Bór 1271/2022 III
271 Pastuszak Sebastian 2007 UKS G-8 Bielany 1040/2019 III
272 Patalong Roksana 2007 UKS Biathlon Chorzów 1291/2022
273 Patlewicz Martyna 2006 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój SMS Zakopane 875/2017 III
274 Patlewicz Oliwia 2008 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1020/2019 II
275 Patlewicz Julian 2010 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1191/2021 II
276 Pawlak Magdalena 2010 UKS Szczytnik 1188/2021 III
277 Pawluk Wiktor 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 828/2020 II
278 Paździerz Weronika 2010 UKS Lider Katowice 1238/2022 IV
279 Penkała Bartosz 2003 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 789/2019 M
280 Pernal Małgorzata 2002 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 762/2018 I
281 Pernal Faustyna 2006 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 944/2018 II
282 Pękała Urszula 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1270/2022 III
283 Piczura Magda 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 611/2014 M
284 Pietruszka Robert 2008 UKS Krokus Piechowice SP2 Piechowice 1009/2019 II
285 Piguła Milena 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1185/2021
286 Pikulski Bartosz 2003 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 787/2019 I
287 Pińkowska Klara 2008 UKS Lider Katowice 1057/2019 II
288 Pińkowska Lidia 2009 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław Śląski 1100/2020 II
289 Piotrowski Bartłomiej 2007 UKN Melafir Czarny Bór 931/2018 II
290 Pitoń Karolina 1987 BKS WP Kościelisko 191/2007 M
291 Piwowar Anita 2007 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1071/2020
292 Plewa Cecylia 2009 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 1172/2021 IV
293 Plewa Antonina 2007 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 915/2018 III
294 Pływaczyk Mariusz 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 799/2019 II
295 Podżorski Kacper 2005 BLKS Żywiec 1232/2022
296 Polak Nadia 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1280/2022 II
297 Popiołek Anna 2008 UKS G-8 Bielany 1049/2019 II
298 Potoniec Jakub 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 858/2017 I
299 Półtorzycka Natalia 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 818/2019 I
300 Prajsnar Martyna 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 874/2017 II
301 Prokaziuk Bernard 2008 KKS Neptun Kosakowo 1081/2020 II
302 Przesmycki Antoni 2009 UKS G-8 Bielany 1106/2020
303 Przysło Wiktoria 2009 UKN Melafir Czarny Bór 1272/2022 III
304 Ptasznik Dominik 2008 UKN Melafir Czarny Bór 1161/2021 II
305 Pulik Paulina 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 768/2018 II
306 Pulit Łucja 2007 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1070/2020
307 Pulit Klaudia 2008 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1210/2022
308 Puto Bartłomiej 2000 ZKS Kasina Wielka /SMS Zakopane 684/2016 I
309 Puto Aleksandra 2003 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 816/2019 I
310 Radomska Zuzanna 2010 UKS G-8 Bielany 1253/2022
311 Redka Denys 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1284/2022 II
312 Redka Danil 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1285/2022 II
313 Rus Natalia 2009 UKS Ósemka 1148/2021 III
314 Rusnak Natalia 2007 BKS WP Kościelisko 1180/2021 II
315 Russek Zuzanna 2008 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 916/2018 IV
316 Rutkowska Wiktoria 2007 UKS Krokus Piechowice 1110/2021
317 Rutowicz Stanisław 2008 KKS Neptun Kosakowo 1167/2021 III
318 Rybak Stanisław 2010 UKS G-8 Bielany 1258/2022
319 Rybka Piotr 2009 KKS Neptun Kosakowo 1240/2022 II
320 Rydzewski Szymon 2005 KKS Neptun Kosakowo 1135/2021
321 Ryszka Małgorzata 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 1115/2021 II
322 Ryszka Aleksandra 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 925/2018 II
323 Sadownik Zuzanna 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 830/2020 I
324 Salmina Viktoria 2006 MKS Duszniki Zdrój 1283/2022 III
325 Segar Kajetan 2007 UKS Olimpik 1158/2021 II
326 Sidorowicz Natalia 1998 KS AZS AWF Katowice /SMS Zakopane 603/2014 M
327 Sidorowicz Łukasz 1997 KS AZS AWF Katowice 555/2013 I
328 Sinkiewicz Justyna 2007 UKN Melafir Czarny Bór 934/2018 II
329 Sinkiewicz Łukasz 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1182/2021 II
330 Siwa Kazimierz 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1003/2019 II
331 Siwka Maciej 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 769/2018 II
332 Skorusa Wojciech 1998 BKS WP Kościelisko 602/2014 M
333 Skrobiszewska Barbara 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 794/2019 I
334 Sleszyńska Zuzanna 2007 KKS Neptun Kosakowo Gimnazjum Kosakowo 980/2019 IV
335 Smagacki Łukasz 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1278/2022 II
336 Smajdor Jakub 2007 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1066/2020
337 Solawa Kacper 2005 BLKS Żywiec 1075/2020 II
338 Sołtys Artur 2009 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1208/2022 III
339 Sopata Antoni 2008 MUKN Pod Stróżą 1086/2020 II
340 Sosnowiecki Marcin 2003 KKS Neptun Kosakowo SMS Chorzów 823/2020 III
341 Sowa Bartosz 2009 UKN Melafir Czarny Bór 834/2020 II
342 Sowa Ksawery 2009 UKS Biathlon Chorzów 1223/2022
343 Spyra Armin 2009 UKS Biathlon Chorzów 1225/2022 II
344 Stanek Patrycja 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 726/2017 M
345 Stanieczek Olga 2009 UKS Lider Katowice SMS Chorzów 1103/2020 III
346 Stanieczek Olaf 2004 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław Śląski 803/2019 I
347 Stolarczyk Kamil 2009 UKS Krokus Piechowice SP 1 Piechowice 838/2020 III
348 Stopka Jakub 2003 UKS Sołtysianie 821/2020
349 Strączek Jakub 2008 BKS WP Kościelisko 1178/2021 II
350 Suchodolski Fabian 2004 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 785/2019 I
351 Suchy Oliwia 2007 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 911/2018 I
352 Synovets Tymur 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1261/2022 I
353 Szajnowska Aleksandra 2005 UKN Melafir Czarny Bór 856/2017 I
354 Szatkowski Michał 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 843/2015 I
355 Szczurek Łukasz 1988 KS AZS AWF Katowice 162/2007 M
356 Szewczak Aleksander 2006 UKS G-8 Bielany 877/2017 II
357 Szkawran Jakub 2005 BLKS Żywiec 1076/2020 II
358 Szpak Klaudia 1998 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 588/2014 I
359 Szulakowski Wojciech 2010 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1201/2021 III
360 Szulczyński Michał 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 904/2018 II
361 Szwajnos Kamil 2008 UKS Zogrody 1251/2022
362 Ślaga Emilia 2007 ZKS Kasina Wielka 963/2019 IV
363 Śleziak Wiktoria 2007 BLKS Żywiec 1143/2021
364 Tarnawska Julia 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SP1 Piechowice 987/2019 II
365 Tatarczuk Nadia 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 923/2018 III
366 Tkocz Kinga 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski SMS Szklarska Poręba 986/2019 II
367 Tokarczyk Julia 2008 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1209/2022
368 Toma Antonina 2009 UKS Biathlon Chorzów 1275/2022 IV
369 Tomasiak Julia 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 842/2015 I
370 Tomasiak Julia 2011 UKN Melafir Czarny Bór 1302/2022
371 Topór Klaudia 2002 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 767/2018 I
372 Truchan Martyna 2007 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1063/2020 II
373 Trzeciak Kacper 2007 ZKS Kasina Wielka 1079/2020 III
374 Tupta Justyna 1996 KS AZS AWF Katowice 656/2016 I
375 Tupta Maciej 2008 ZKS Kasina Wielka 984/2019 II
376 Turek Kasjan 2005 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój SMS Zakopane 937/2018 II
377 Turek Sandra 2007 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 940/2018 II
378 Turek Piotr 2007 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 941/2018 II
379 Tyborski Kacper 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1002/2019 II
380 Urbanek Kacper 2007 UKS G-8 Bielany 1038/2019 II
381 Urbaniak Kajetan 2007 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 933/2018 II
382 Urbaniak Mikołaj 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1183/2021 III
383 Urmańska Natalia 2004 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 820/2020
384 Uznański Szymon 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1219/2022
385 Wardzińska Iga 2008 MKS Karkonosze Jelenia Góra 1016/2019 II
386 Wardzińska Kaja 2011 UKS Mieroszów 1300/2022
387 Warmbier Artur 2009 UKS Olimpik 1157/2021
388 Watała Matylda 2011 UKS Lider Katowice 1303/2022
389 Węglarczyk Jan 2007 UKS Sołtysianie 997/2019 II
390 Wiatr Aleksandra 2010 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1200/2021
391 Wiazowski Ryszard 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1218/2022 III
392 Wideł Wiktor 2007 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1068/2020
393 Widlak Milena 2006 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 999/2019 II
394 Wielebska Julia 2009 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1130/2021 II
395 Wierzbowski Leon 2008 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1097/2020 II
396 Wiewióra Dawid 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1118/2021 II
397 Wilczyński Marcel 2007 MKS Duszniki Zdrój ZSZP Lubawka 1026/2019 II
398 Witczak Jan 2009 KKS Neptun Kosakowo 1298/2022
399 Witek Michał 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 771/2018 II
400 Witek Weronika 2007 MKS Duszniki Zdrój 958/2019 II
401 Witrylak Nadia 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1233/2022 III
402 Wodziak Kamil 2003 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 800/2019 I
403 Wojciechowska Lena 2008 UKS Mieroszów 1013/2019 II
404 Wojewski Tomasz 2000 PKO Harpagan Gdańsk /SMS Szklarska Poręba 697/2016 II
405 Wojnar Milena 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 632/2015 I
406 Wojnar Adrian 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 772/2018 II
407 Woźniak Dawid 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 693/2016 II
408 Woźniak Kamila 2008 UKS Mieroszów 1014/2019 II
409 Wójcik Klaudia 1999 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 633/2015 II
410 Wysocka Anna 2009 UKS Olimpik 1156/2021 III
411 Wysocki Filip 2009 UKS Olimpik 1155/2021
412 Wyżlic Damian 2008 KKS Neptun Kosakowo 1174/2021
413 Zaczek Rafał 2009 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1206/2022
414 Zaczyk Łukasz 2007 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1059/2020 II
415 Zaczyk Piotr 2010 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1187/2021 III
416 Zając Piotr 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 1119/2021 II
417 Zając Damian 2006 UKS Sołtysianie 880/2017 II
418 Zając Zuzanna 2007 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 942/2018 II
419 Zając Klaudia 2009 UKS Zogrody 1248/2022
420 Zasadna Emilia 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 798/2019 I
421 Zawadziłło Wiktoria 2002 UKS Krokus Piechowice 774/2018 I
422 Zawół Marcin 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra BOSSM Czarny Bór 748/2018 M
423 Zawół Maciej 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 825/2020 II
424 Zbylut Kinga 1995 BKS WP Kościelisko 384/2010 MM
425 Zieliński Radosław 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 1117/2021 II
426 Zięcina Oliwia 2009 UKS Mieroszów 1091/2020 II
427 Złocki Tymon 2007 KKS Neptun Kosakowo 1061/2020 II
428 Zoriy Marzena 2001 UKS Muflon Duszniki-Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 733/2017 I
429 Zwolińska Anita 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 989/2019 II
430 Zychowicz Kamil 2007 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1067/2020
431 Żebrowska Magda 2001 PKO Harpagan Gdańsk /SMS Szklarska Poręba 723/2017 II
432 Żuk Kamila 1997 KS AZS AWF Katowice 542/2013 MM