Trenerzy z licencją Polskiego Związku Biathlonu

Lp. Nazwisko Imie Nr licencji Typ licencji
1 Koziński Andrzej 1/A/2007 A
2 Gerasimuk Dagmara 2/A/2007 A
3 Matwijów Dawid 3/A/2007 A
4 Matwijów Izabela 4/B/2007 B
5 Kołodziejczyk Adam 5/A/2007 A
6 Michałków Michał 6/B/2007 B
7 Daniło Ewelina 7/A/2007 A
8 Daniło Izabela 8/B/2007 B
9 Sulima Adam 10/B/2007 B
10 Domitrz Waldemar 11/B/2007 B
11 Koziński Maciej 12/B/2007 B
12 Badacz Joanna 13/A/2007 A
13 Janik Serafin 14/B/2007 B
14 Stanisław Kępka 15/A/2007 A
15 Ruchała Małgorzata 16/A/2007 A
16 Ruchała Andrzej 17/A/2007 A
17 Leszczyńska Joanna 19/B/2007 B
18 Hacuś Bogusław 20/A/2007 A
19 Hacuś Danuta 21/B/2007 B
20 Janukowicz Bożena 22/A/2007 A
21 Sokala Roman 23/A/2007 A
22 Murdzek Jan 24/A/2007 A
23 Ziemianin Jan 25/A/2007 A
24 Jakieła Adam 26/B/2008 B
25 Bialic Katarzyna 27/B/2008 B
26 Szyda Jerzy 28/A/2008 A
27 Wojtas Malwina 29/B/2008 B
28 Jakieła Edward 30/A/2008 A
29 Kotas Zdzisław 31/B/2008 B
30 Dąbski Jan 32/B/2008 B
31 Bernat Tomasz 33/A/2008 A
32 Cetnarski Kazimierz 34/A/2008 A
33 Stanik Bartłomiej 35/B/2008 B
34 Jakieła Mariusz 37/B/2008 B
35 Bondaruk Roman 38/A/2009 A
36 Bilova Nadia 39/A/2009 A
37 Durkin Evgenji 40/A/2009 A
38 Sulej Jan 41/A/2009 A
39 Piecha Michał 42/B/2009 B
40 Szczyrbek Franciszek 43/B/2009 B
41 Lejda Patryk 44/B/2009 B
42 Szyda Sławomir 45/B/2009 B
43 Sosna Beata 46/B/2009 B
44 Budzińska-Socha Marta 48/B/2010 B
45 Stosz Bartosz 49/B/2009 B
46 Kubica Sławomir 51/B/2011 B
47 Kluz Jarosław 52/B/2010 B
48 Golec Bartłomiej 53/B/2009 B
49 Kępka Stanisław 54/B/2009 B
50 Szeremeta Jarosław 56/B/2009 B
51 Hulbój Magdalena 57/B/2009 B
52 Urbaniak Marcin 59/B/2009 B
53 Goraj Kinga 60/A/2010 A
54 Orłowski Grzegorz 61/A/2010 A
55 Turski Tomasz 62/B/2010 B
56 Panitkin Mykola 63/A/2010 A
57 Zając Edyta 65/B/2011 B
58 Soukal Karel 67/A/2012 A
59 Pałka Krzysztof 68/B/2012 B
60 Sokala Eleonora 69/B/2013 B
61 Staszel Józef 70/B/2013 B
62 Słonina Łukasz 72/B/2014 B
63 Foryś Sławomir 72/A/2014 A
64 Olech Andrzej 73/B/2015 B
65 Szymura Patrycja 74/A/2015 A
66 Sikora Tomasz 75/A/2015 A
67 Bril Grzegorz 76/A/2015 A
68 Śmietański Ryszard 77/A/2015 A
69 Wieczorek Mateusz 78/B/2015 B
70 Yaskevich Aliaksei 80/A/2017 A
71 Torgersen Tobias 81/A/2017 A
72 Ogorzałek Arkadiusz 84/B/2018 B
73 Bednarz Jarosław 85/B/2018 B
74 Badacz Przemysław 87/C/2018 C
75 Komperda Maria 90/A/2019 A
76 Zuberska Dorota 91/C/2019 C
77 Filip Daniel 92/C/2019 C
78 Wojda Dorota 93/C/2019 C
79 Haręża Julia 94/C/2019 C
80 Dereń Iwona 95/B/2019 B
81 Sadownik Mirosław 96/C/2019 C
82 Głód Renata 98/C/2019 A
83 Szadkowski Witold 99/B/2019 B
84 Buchla Kamila 101/C/2020 C
85 Jedynak-Szołtysek Martyna 102/C/2020 C
86 Greis Michael 103/A/2020 A
87 Magnus Bratli Anders 104/A/2020 A
88 Skorupa Krzysztof 105/C/2020 C
89 Hojnisz Patrycja 106/B/2021 B
90 Penkała Patryk 108/C/2021 C
91 Branas Marcin 109/C/2021 C
92 Goraj Krzysztof 110/C/2021 C
93 Janecka Dorota 113/C/2021 C
94 Klisz Paweł 114/C/2021 C
95 Pawlikowski Bartłomiej 115/B/2022 B
96 Cyl Michał 116/A/2022 A
97 Cyl Agnieszka 117/A/2022 A
98 Lepel Rafał 118/A/2022 A
99 Branas Marcin 119/B/2022 B
100 Badacz Marcelina 120/B/2022 B
101 Badacz Konrad 121/B/2023 B
102 Szczepaniak Robert 122/B/2023 B
103 Cichoń Klaudia 123/B/2023 B
104 Cichoń Kamila 124/B/2023 B
105 Bagińska Elżbieta 125/C/2023 C
106 Wielechowska Magdalena 126/A/2023 A
107 Neumann Michał 127/B/2023 B
108 Janko Karolina 128/C/2023 C
109 Ossowska Maja 129/C/2023 C
110 Potocka Dorota 130/B/2024 B
111 Bochyński Dariusz 131/C/2024 C
112 Golusda-Segar Karolina 132/C/2024 C
113 Bodzek Artur 133/B/2024 B
114 Wanżewicz Agnieszka 134/B/2024 B
115 Wojewski Tomasz 135/C/2024 C
116 Zoriy Mazhena 136/C/2024 C