cofnij do listy zawodów

Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzików Młodszych

25-28.02.2021 Duszniki-Zdrój

Zgłoszonych:139
młodzik: 26
młodziczka: 45
młodzik mł: 25
młodziczka mł: 43
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Bednarek Jakub 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 871/2017 młodzik
Buława Nikodem 2007 UKS G-8 Bielany 951/2018 młodzik
Cel Olgierd 2007 UKS G-8 Bielany 1039/2019 młodzik
Galica Grzegorz 2007 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 966/2019 młodzik
Garbowski Sebastian 2007 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 943/2018 młodzik
Gostkowski Krzysztof 2007 UKS G-8 Bielany 953/2018 młodzik
Jachimiak Olaf 2007 UKS G-8 Bielany 949/2018 młodzik
Jarosz Jakub 2007 UKS G-8 Bielany 950/2018 młodzik
Jedziniak Jakub 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 906/2018 młodzik
Kosmacz Maksymilian 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 945/2018 młodzik
Kusztal Igor 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 988/2019 młodzik
Lachowski Gracjan 2007 UKS G-8 Bielany 982/2019 młodzik
Nowak Tymon 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1109/2021 młodzik
Pastuszak Sebastian 2007 UKS G-8 Bielany 1040/2019 młodzik
Piotrowski Bartłomiej 2007 UKN Melafir Czarny Bór 931/2018 młodzik
Siwa Kazimierz 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1003/2019 młodzik
Szewczak Aleksander 2006 UKS G-8 Bielany 877/2017 młodzik
Szewczyk Szymon 2006 UKS G-8 Bielany 896/2018 młodzik
Szulczyński Michał 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 904/2018 młodzik
Trzeciak Kacper 2007 ZKS Kasina Wielka 1079/2020 młodzik
Turek Piotr 2007 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 941/2018 młodzik
Tyborski Kacper 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1002/2019 młodzik
Urbaniak Kajetan 2007 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 933/2018 młodzik
Wajsman Dawid 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 921/2018 młodzik
Wilczyński Marcel 2007 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1026/2019 młodzik
Zaczyk Łukasz 2007 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1059/2020 młodzik
Biernat Natalia 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 902/2018 młodziczka
Brudny Regina 2007 UKS G-8 Bielany 983/2019 młodziczka
Brzóska Małgorzata 2007 UKS G-8 Bielany 954/2019 młodziczka
Chrostek Adrianna 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 907/2018 młodziczka
Czemarnik Natalia 2006 UKS Mieroszów 899/2018 młodziczka
Czubernat Aniela 2006 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 985/2019 młodziczka
Fedoruk Julia 2007 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1034/2019 młodziczka
Garnkowska Nikola 2006 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 992/2019 młodziczka
Germata Majka 2006 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 990/2019 młodziczka
Głowniak Sara 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 893/2018 młodziczka
Józefiak Amelia 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 924/2018 młodziczka
Karbowniczyn Martyna 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 930/2018 młodziczka
Kliś Alicja 2007 UKS G-8 Bielany 952/2018 młodziczka
Kocur Otylia 2006 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 872/2017 młodziczka
Kozłowska Oliwia 2006 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 873/2017 młodziczka
Krawczyk Hanna 2007 UKS G-8 Bielany 955/2019 młodziczka
Król Weronika 2007 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1001/2019 młodziczka
Kujałowicz Katarzyna 2007 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 908/2018 młodziczka
Liber Milena 2007 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 991/2019 młodziczka
Lulińska Nicola 2007 UKS G-8 Bielany Szkoła Podstawowa nr. 263 1085/2020 młodziczka
Maconko Martyna 2007 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 975/2019 młodziczka
Morga Zofia 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1089/2020 młodziczka
Niedurny Klaudia 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 863/2017 młodziczka
Patlewicz Martyna 2006 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 875/2017 młodziczka
Pawlińska Wanessa 2007 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1082/2020 młodziczka
Pernal Faustyna 2006 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 944/2018 młodziczka
Plewa Antonina 2007 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 915/2018 młodziczka
Prajsnar Martyna 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 874/2017 młodziczka
Ryszka Aleksandra 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 925/2018 młodziczka
Serafin Wiktoria 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 967/2019 młodziczka
Sinkiewicz Justyna 2007 UKN Melafir Czarny Bór 934/2018 młodziczka
Suchy Oliwia 2007 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 911/2018 młodziczka
Szutenberg Alicja 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 917/2018 młodziczka
Szyndrowska Paula 2007 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 913/2018 młodziczka
Tarnawska Julia 2007 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 987/2019 młodziczka
Tatarczuk Nadia 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 923/2018 młodziczka
Tkocz Kinga 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 986/2019 młodziczka
Truchan Martyna 2007 BKS WP Kościelisko SP Witów 1063/2020 młodziczka
Turek Sandra 2007 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 940/2018 młodziczka
Widlak Milena 2006 UKN Melafir Czarny Bór 999/2019 młodziczka
Winiarz Wiktoria 2007 UKS Szczytnik 959/2019 młodziczka
Witek Weronika 2007 UKS Szczytnik 958/2019 młodziczka
Zając Zuzanna 2007 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 942/2018 młodziczka
Znamirowska Aleksandra 2006 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1029/2019 młodziczka
Zwolińska Anita 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 989/2019 młodziczka
Atmaca Antoni 2008 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1098/2020 młodzik mł
Babiński Filip 2008 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1007/2019 młodzik mł
Bednarek Kacper 2008 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1012/2019 młodzik mł
Bednarski Mateusz 2008 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1006/2019 młodzik mł
Bodzek Stanisław 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1035/2019 młodzik mł
Dewiszek Bartosz 2009 UKS Mieroszów 1092/2020 młodzik mł
Gawłowski Korneliusz 2008 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1005/2019 młodzik mł
Gałkowski Mateusz 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1030/2019 młodzik mł
Kiełtyka Jan 2009 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1094/2020 młodzik mł
Kotarski Mateusz 2008 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1056/2019 młodzik mł
Latuszewski Aurelio 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1116/2021 młodzik mł
Matusik Konrad 2008 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1000/2019 młodzik mł
Michalak Franciszek 2008 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1058/2020 młodzik mł
Mika Szymon 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1123/2021 młodzik mł
Mucha Patryk 2009 UKN Melafir Czarny Bór 835/2020 młodzik mł
Piechulski Kamil 2009 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 839/2020 młodzik mł
Pietruszka Robert 2008 UKS Krokus Piechowice SP2 Piechowice 1009/2019 młodzik mł
Sopata Antoni 2008 MUKN Pod Stróżą 1086/2020 młodzik mł
Sowa Bartosz 2009 UKN Melafir Czarny Bór 834/2020 młodzik mł
Stolarczyk Kamil 2009 UKS Krokus Piechowice SP 1 Piechowice 838/2020 młodzik mł
Tupta Maciej 2008 ZKS Kasina Wielka 984/2019 młodzik mł
Wiewióra Dawid 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1118/2021 młodzik mł
Zając Piotr 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 1119/2021 młodzik mł
Zieliński Radosław 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1117/2021 młodzik mł
Łabędzki Jan 2008 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1010/2019 młodzik mł
Baran Kinga 2009 BKS WP Kościelisko SP Witów 1133/2021 młodziczka mł
Bednarska Martyna 2008 UKS Szczytnik 1024/2019 młodziczka mł
Bizoń Maria 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1033/2019 młodziczka mł
Bobak Aleksandra 2008 BKS WP Kościelisko SP Witów 1131/2021 młodziczka mł
Branas Julia 2008 UKS G-8 Bielany 1037/2019 młodziczka mł
Bzdyra Amelia 2008 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1083/2020 młodziczka mł
Ciesek Natasza 2009 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS CHorzów 1112/2021 młodziczka mł
Dorosz Maria 2008 UKS Szczytnik 1021/2019 młodziczka mł
Fatla Maria 2008 BKS WP Kościelisko SP Zakopane 2 1132/2021 młodziczka mł
Glimasińska Jagoda 2008 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1051/2019 młodziczka mł
Golec Zofia 2009 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 841/2020 młodziczka mł
Grabiec Kamila 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1120/2021 młodziczka mł
Gębicka Hanna 2008 UKS G-8 Bielany 1048/2019 młodziczka mł
Harasym Michalina 2008 MUKN Pod Stróżą 1078/2020 młodziczka mł
Jacenowicz Aleksandra 2009 UKS Szczytnik 833/2020 młodziczka mł
Jakieła Amelia 2008 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1019/2019 młodziczka mł
Jakieła Milena 2009 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 837/2020 młodziczka mł
Jaskólska Martyna 2008 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1004/2019 młodziczka mł
Kapiczak Maja 2008 UKS Lider Katowice 1101/2020 młodziczka mł
Kmiecik Kornelia 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1027/2019 młodziczka mł
Kobiela Milena 2008 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1095/2020 młodziczka mł
Król Zuzanna 2008 UKS G-8 Bielany 1050/2019 młodziczka mł
Kulik Michalina 2009 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1093/2020 młodziczka mł
Kądziela Paulina 2008 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1052/2019 młodziczka mł
Kęska Martyna 2009 ZKS Kasina Wielka 1096/2020 młodziczka mł
Laszczyk Zuzanna 2009 UKS Lider Katowice 1102/2020 młodziczka mł
Lubos Małgorzata 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1031/2019 młodziczka mł
Lutowska Julia 2009 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS CHorzów 1114/2021 młodziczka mł
Nalepa Karolina 2009 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS CHorzów 1113/2021 młodziczka mł
Odrobina Maria 2008 UKS G-8 Bielany 1047/2019 młodziczka mł
Pińkowska Klara 2008 UKS Lider Katowice 1057/2019 młodziczka mł
Pińkowska Lidia 2009 UKS Lider Katowice 1100/2020 młodziczka mł
Popiołek Anna 2008 UKS G-8 Bielany 1049/2019 młodziczka mł
Pyziak Wiktoria 2008 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1088/2020 młodziczka mł
Russek Zuzanna 2008 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 916/2018 młodziczka mł
Ryszka Małgorzata 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1115/2021 młodziczka mł
Sprot Julia 2008 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1008/2019 młodziczka mł
Stanieczek Olga 2009 UKS Lider Katowice 1103/2020 młodziczka mł
Wardzińska Iga 2008 UKS Mieroszów 1016/2019 młodziczka mł
Wielebska Julia 2009 UKS Kamieńczyk 1130/2021 młodziczka mł
Wojciechowska Lena 2008 UKS Mieroszów 1013/2019 młodziczka mł
Woźniak Kamila 2008 UKS Mieroszów 1014/2019 młodziczka mł
Zięcina Oliwia 2009 UKS Mieroszów 1091/2020 młodziczka mł