cofnij do listy zawodów

XX Puchar Karkonoszy w biathlonie, Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików woj. dolnośląskiego

19-20.02.2021 Czarny Bór

Zgłoszonych:122
senior: 2
junior: 16
juniorka: 7
junior mł: 15
juniorka mł: 18
młodzik: 24
młodziczka: 40
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Filip Wojciech 1999 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 636/2015 senior
Janik Wojciech 2000 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 680/2016 senior
Cabała Mateusz 2002 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 760/2018 junior
Dereń Grzegorz 2001 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 720/2017 junior
Jasiński Wojciech 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 745/2018 junior
Kaczanowski Marcin 2001 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 717/2017 junior
Kojro Maciej 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 749/2018 junior
Kufieta Dawid 2003 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 786/2019 junior
Ogorzałek Jakub 2001 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 731/2017 junior
Paluch Jakub 2003 UKS Lider Katowice 824/2020 junior
Penkała Bartosz 2003 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 789/2019 junior
Pikulski Bartosz 2003 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 787/2019 junior
Rutkowski Kacper 2002 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 759/2018 junior
Siwka Maciej 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 769/2018 junior
Sosnowiecki Marcin 2003 KKS Neptun SMS Chorzów 823/2020 junior
Witek Michał 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 771/2018 junior
Wodziak Kamil 2003 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 800/2019 junior
Wojnar Adrian 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 772/2018 junior
Kantczak Urszula 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 746/2018 juniorka
Leśniara Weronika 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 757/2018 juniorka
Mecler Patrycja 2003 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 788/2019 juniorka
Panterałka Justyna 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 773/2018 juniorka
Pulik Paulina 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 768/2018 juniorka
Zawadziłło Wiktoria 2002 UKS Krokus Piechowice 774/2018 juniorka
Zoriy Marzena 2001 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 733/2017 juniorka
Brzóska Kacper 2004 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 814/2019 junior mł
Cedzidło Kamil 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 808/2019 junior mł
Filip Dawid 2005 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 932/2018 junior mł
Jedziniak Szymon 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 812/2019 junior mł
Maj Mikołaj 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki- Zdrój 805/2019 junior mł
Miller Dawid 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 836/2020 junior mł
Noszczyk Szymon 2005 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 840/2015 junior mł
Pawluk Wiktor 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 828/2020 junior mł
Potoniec Jakub 2005 UKN Melafir Czarny Bór 858/2017 junior mł
Stanieczek Olaf 2004 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław ŚŁąski 803/2019 junior mł
Suchodolski Fabian 2004 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 785/2019 junior mł
Szatkowski Michał 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 843/2015 junior mł
Tatara Paweł 2004 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 791/2019 junior mł
Zawół Maciej 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 825/2020 junior mł
Śliwiński Hubert 2005 UKS Lider Katowice 852/2017 junior mł
Arendarczyk Oliwia 2005 UKN Melafir Czarny Bór 857/2017 juniorka mł
Bednarska Amelia 2005 UKS Szczytnik 829/2020 juniorka mł
Biernacka Karolina 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 817/2019 juniorka mł
Dyczkowska Weronika 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 826/2020 juniorka mł
Filip Nikola 2005 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 935/2018 juniorka mł
Glejzner Natalia 2004 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 790/2019 juniorka mł
Graczyk Dobrochna 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 810/2019 juniorka mł
Leśniara Dominika 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poreba 793/2019 juniorka mł
Maj Kinga 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 832/2020 juniorka mł
Marek Małgorzata 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki- Zdrój 831/2020 juniorka mł
Narkiewicz Emilia 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 827/2020 juniorka mł
Olczyk Laura 2005 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 895/2018 juniorka mł
Piotrowska Patrycja 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 801/2019 juniorka mł
Pochciał Paulina 2004 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław Śląski 804/2019 juniorka mł
Półtorzycka Natalia 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 818/2019 juniorka mł
Sadownik Zuzanna 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 830/2020 juniorka mł
Tomasiak Julia 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 842/2015 juniorka mł
Zasadna Emilia 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 798/2019 juniorka mł
Bodzek Stanisław 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1035/2019 młodzik
Dewiszek Bartosz 2009 UKS Mieroszów 1092/2020 młodzik
Gałkowski Mateusz 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1030/2019 młodzik
Jedziniak Jakub 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 906/2018 młodzik
Kachel Jakub 2006 UKS Szczytnik 898/2018 młodzik
Kiełtyka Jan 2009 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1094/2020 młodzik
Kosmacz Maksymilian 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 945/2018 młodzik
Kusztal Igor 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 988/2019 młodzik
Majka Wojciech 2007 UKS Muflon Duszniki-Zdrój 968/2019 młodzik
Matusik Konrad 2008 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1000/2019 młodzik
Mucha Patryk 2009 UKN Melafir Czarny Bór 835/2020 młodzik
Nowak Tymon 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1109/2021 młodzik
Piechulski Kamil 2009 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 839/2020 młodzik
Pietruszka Robert 2008 UKS Krokus Piechowice SP2 Piechowice 1009/2019 młodzik
Piotrowski Bartłomiej 2007 UKN Melafir Czarny Bór 931/2018 młodzik
Siwa Kazimierz 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1003/2019 młodzik
Sopata Antoni 2008 MUKN Pod Stróżą 1086/2020 młodzik
Sowa Bartosz 2009 UKN Melafir Czarny Bór 834/2020 młodzik
Stolarczyk Kamil 2009 UKS Krokus Piechowice SP 1 Piechowice 838/2020 młodzik
Szulczyński Michał 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 904/2018 młodzik
Tyborski Kacper 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1002/2019 młodzik
Urbaniak Kajetan 2007 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 933/2018 młodzik
Wilczyński Marcel 2007 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1026/2019 młodzik
Złocki Tymon 2007 KKS Neptun 1061/2020 młodzik
Bednarska Martyna 2008 UKS Szczytnik 1024/2019 młodziczka
Bednarska Laura 2008 UKS Szczytnik 1025/2019 młodziczka
Biernat Natalia 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 902/2018 młodziczka
Bizoń Maria 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1033/2019 młodziczka
Chrostek Adrianna 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 907/2018 młodziczka
Czemarnik Natalia 2006 UKS Mieroszów 899/2018 młodziczka
Dorosz Maria 2008 UKS Szczytnik 1021/2019 młodziczka
Drzymała Amelia 2006 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1099/2020 młodziczka
Fedoruk Julia 2007 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1034/2019 młodziczka
Fic Maja 2008 UKS Muflon Duszniki-Zdrój 1022/2019 młodziczka
Garnkowska Nikola 2006 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 992/2019 młodziczka
Germata Majka 2006 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 990/2019 młodziczka
Golec Zofia 2009 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 841/2020 młodziczka
Harasym Michalina 2008 MUKN Pod Stróżą 1078/2020 młodziczka
Jacenowicz Aleksandra 2009 UKS Szczytnik 833/2020 młodziczka
Kmiecik Kornelia 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1027/2019 młodziczka
Kobiela Milena 2008 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1095/2020 młodziczka
Król Weronika 2007 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1001/2019 młodziczka
Kujałowicz Katarzyna 2007 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 908/2018 młodziczka
Kulik Michalina 2009 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1093/2020 młodziczka
Liber Milena 2007 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 991/2019 młodziczka
Lubos Małgorzata 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1031/2019 młodziczka
Maconko Martyna 2007 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 975/2019 młodziczka
Morga Zofia 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1089/2020 młodziczka
Plewa Antonina 2007 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 915/2018 młodziczka
Pyziak Wiktoria 2008 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1088/2020 młodziczka
Russek Zuzanna 2008 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 916/2018 młodziczka
Serafin Wiktoria 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 967/2019 młodziczka
Sinkiewicz Justyna 2007 UKN Melafir Czarny Bór 934/2018 młodziczka
Szutenberg Alicja 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 917/2018 młodziczka
Tarnawska Julia 2007 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 987/2019 młodziczka
Wardzińska Iga 2008 UKS Mieroszów 1016/2019 młodziczka
Widlak Milena 2006 UKN Melafir Czarny Bór 999/2019 młodziczka
Wielebska Julia 2009 UKS Kamieńczyk 1130/2021 młodziczka
Witek Weronika 2007 UKS Szczytnik 958/2019 młodziczka
Wojciechowska Lena 2008 UKS Mieroszów 1013/2019 młodziczka
Woźniak Kamila 2008 UKS Mieroszów 1014/2019 młodziczka
Zięcina Oliwia 2009 UKS Mieroszów 1091/2020 młodziczka
Znamirowska Aleksandra 2006 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1029/2019 młodziczka
Zwolińska Anita 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 989/2019 młodziczka