cofnij do listy zawodów

Polski Cukier Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców

28-30.12.2023 JAKUSZYCE

Zgłoszonych:38
senior: 16
seniorka: 11
junior: 7
juniorka: 4
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Badacz Konrad 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra BOSSM Czarny Bór 795/2019 senior
Bryn Patryk 1998 KS AZS AWF Katowice 660/2016 senior
Brzóska Kacper 2004 KS AZS AWF Katowice BOSSM Wodzisław Śląski 814/2019 senior
Cedzidło Kamil 2004 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 808/2019 senior
Guńka Jan 2002 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 765/2018 senior
Jakieła Tomasz 1996 BKS WP Kościelisko 501/2012 senior
Neumann Michał 1998 KS AZS AWF Katowice 615/2014 senior
Nędza-Kubiniec Andrzej 1991 BKS WP Kościelisko 435/2011 senior
Ogorzałek Jakub 2001 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 731/2017 senior
Pikulski Bartosz 2003 KS AZS AWF Katowice 787/2019 senior
Pływaczyk Mariusz 2004 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 799/2019 senior
Redka Denys 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1284/2022 senior
Shydlouski Anton 2000 UKS Biathlon Chorzów 1379/2023 senior
Stanieczek Olaf 2004 UKS Biathlon Chorzów BOSSM Wodzisław Śląski 803/2019 senior
Suchodolski Fabian 2004 UKS Biathlon Chorzów 785/2019 senior
Zawół Marcin 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra BOSSM Czarny Bór 748/2018 senior
Celczyńska Wiktoria 2000 KS AZS AWF Katowice 676/2016 seniorka
Cichoń Kamila 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 494/2012 seniorka
Cichoń Klaudia 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 495/2012 seniorka
Gembicka Daria 2001 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław Śląski 673/2016 seniorka
Glejzner Natalia 2004 UKS Biathlon Chorzów BOSSM Żywiec 790/2019 seniorka
Jakieła Joanna 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 610/2014 seniorka
Mąka Anna 1992 BKS WP Kościelisko 222/2007 seniorka
Piczura Magda 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 611/2014 seniorka
Sidorowicz Natalia 1998 KS AZS AWF Katowice 603/2014 seniorka
Skrobiszewska Barbara 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 794/2019 seniorka
Zasadna Emilia 2004 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 798/2019 seniorka
Filip Dawid 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 932/2018 junior
Kukovich Matvei 2005 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 1290/2022 junior
Maksym Denysenko 2005 UKS Biathlon Chorzów 1430/2023 junior
Miller Dawid 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 836/2020 junior
Pawluk Wiktor 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 828/2020 junior
Szatkowski Michał 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 843/2015 junior
Zawół Maciej 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 825/2020 junior
Arendarczyk Oliwia 2005 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 857/2017 juniorka
Liszka Amelia 2006 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 946/2018 juniorka
Sadownik Zuzanna 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 830/2020 juniorka
Szajnowska Aleksandra 2005 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 856/2017 juniorka