cofnij do listy zawodów

Puchar Polski II kat. Powiatowe Mistrzostwa Młodzików – Powiat Karkonoski, Mistrzostwa Mazowsza w Biathlonie

19-20.12.2023 Jakuszyce

Zgłoszonych:166
senior: 6
seniorka: 2
junior: 10
juniorka: 7
junior mł: 11
juniorka mł: 22
młodzik: 22
młodziczka: 22
młodzik mł: 27
młodziczka mł: 37
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Neumann Michał 1998 KS AZS AWF Katowice 615/2014 senior
Ogorzałek Jakub 2001 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 731/2017 senior
Pikulski Bartosz 2003 KS AZS AWF Katowice 787/2019 senior
Pływaczyk Mariusz 2004 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 799/2019 senior
Redka Denys 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1284/2022 senior
Stanieczek Olaf 2004 UKS Biathlon Chorzów BOSSM Wodzisław Śląski 803/2019 senior
Celczyńska Wiktoria 2000 KS AZS AWF Katowice 676/2016 seniorka
Glejzner Natalia 2004 UKS Biathlon Chorzów BOSSM Żywiec 790/2019 seniorka
Bednarek Jakub 2006 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 871/2017 junior
Filip Dawid 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 932/2018 junior
Kusztal Igor 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra 988/2019 junior
Lasota Filip 2006 UKS Olimpijczyk Sosnówka 1162/2021 junior
Miller Dawid 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 836/2020 junior
Pawluk Wiktor 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 828/2020 junior
Szatkowski Michał 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 843/2015 junior
Szewczak Aleksander 2006 UKS G-8 Bielany 877/2017 junior
Szulczyński Michał 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 904/2018 junior
Zawół Maciej 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 825/2020 junior
Bednarska Amelia 2005 UKS Szczytnik SMS Duszniki Zdrój 829/2020 juniorka
Kocur Otylia 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 872/2017 juniorka
Morga Zofia 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1089/2020 juniorka
Niedurny Klaudia 2006 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 863/2017 juniorka
Patlewicz Martyna 2006 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój SMS Zakopane 875/2017 juniorka
Szajnowska Aleksandra 2005 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 856/2017 juniorka
Widlak Milena 2006 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 999/2019 juniorka
Bodzek Stanisław 2008 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1035/2019 junior mł
Gałkowski Mateusz 2008 MUKN Pod Stróżą SMS Szklarska Poręba 1030/2019 junior mł
Jachimiak Olaf 2007 UKS G-8 Bielany 949/2018 junior mł
Jedziniak Jakub 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 906/2018 junior mł
Kosmacz Maksymilian 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 945/2018 junior mł
Nowak Tymon 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra 1109/2021 junior mł
Piotrowski Bartłomiej 2007 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 931/2018 junior mł
Siwa Kazimierz 2007 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1003/2019 junior mł
Tyborski Kacper 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1002/2019 junior mł
Urbaniak Kajetan 2007 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 933/2018 junior mł
Wilczyński Marcel 2007 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 1026/2019 junior mł
Barszczewska Alina 2008 UKS Szczytnik SMS Duszniki Zdrój 1023/2019 juniorka mł
Bednarska Martyna 2008 UKS Szczytnik SMS Duszniki- Zdrój 1024/2019 juniorka mł
Bielezo Dominika 2008 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1279/2022 juniorka mł
Dorosz Maria 2008 UKS Szczytnik SMS Duszniki Zdrój 1021/2019 juniorka mł
Fic Maja 2008 MKS Duszniki Zdrój 1022/2019 juniorka mł
Harasym Michalina 2008 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1078/2020 juniorka mł
Jaskólska Martyna 2008 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 1004/2019 juniorka mł
Kapiczak Maja 2008 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław Śl. 1101/2020 juniorka mł
Kmiecik Kornelia 2008 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1027/2019 juniorka mł
Lubos Małgorzata 2008 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1031/2019 juniorka mł
Lulińska Nicola 2007 UKS G-8 Bielany 1085/2020 juniorka mł
Odrobina Maria 2008 UKS G-8 Bielany 1047/2019 juniorka mł
Polak Nadia 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1280/2022 juniorka mł
Popiołek Anna 2008 UKS G-8 Bielany 1049/2019 juniorka mł
Sinkiewicz Justyna 2007 UKN Melafir Czarny Bór SMS Szklarska Poręba 934/2018 juniorka mł
Suchy Oliwia 2007 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 911/2018 juniorka mł
Tarnawska Julia 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 987/2019 juniorka mł
Tkocz Kinga 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski SMS Szklarska Poręba 986/2019 juniorka mł
Wardzińska Iga 2008 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1016/2019 juniorka mł
Witek Weronika 2007 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 958/2019 juniorka mł
Woźniak Kamila 2008 MKS Karkonosze Jelenia Góra 1014/2019 juniorka mł
Zwolińska Anita 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 989/2019 juniorka mł
Czekalski Bartosz 2009 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 1385/2023 młodzik
Dewiszek Bartosz 2009 MKS Karkonosze Jelenia Góra 1092/2020 młodzik
Dobosiewicz Michał 2009 UKS Muflon Duszniki-Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 1217/2022 młodzik
Janikowski Mariusz 2010 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1177/2021 młodzik
Khainatskyi Maksym 2010 UKS Kamieńczyk SMS Szklarska Poręba 1330/2023 młodzik
Klus Dmytro 2009 UKS Kamieńczyk SMS Szklarska Poręba 1281/2022 młodzik
Kubacki Bartłomiej 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1287/2022 młodzik
Kurzeja Franciszek 2010 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1221/2022 młodzik
Kłosok Aleksander 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SMS Szklarska Poręba 1125/2021 młodzik
Latuszewski Aurelio 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SMS Szklarska Poręba 1116/2021 młodzik
Lonksyi Oleh 2009 UKS Kamieńczyk SMS Szklarska Poręba 1263/2022 młodzik
Mrozicki Tymoteusz 2010 UKS G-8 Bielany 1235/2022 młodzik
Mucha Patryk 2009 UKN Melafir Czarny Bór 835/2020 młodzik
Nowakowski Szymon 2009 UKS Sokołowsko 1347/2023 młodzik
Rybak Stanisław 2010 UKS G-8 Bielany 1258/2022 młodzik
Sinkiewicz Łukasz 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1182/2021 młodzik
Sowa Bartosz 2009 UKN Melafir Czarny Bór 834/2020 młodzik
Urbaniak Mikołaj 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1183/2021 młodzik
Uznański Szymon 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1219/2022 młodzik
Wiazowski Ryszard 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1218/2022 młodzik
Zając Piotr 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SMS Szklarska Poręba 1119/2021 młodzik
Łodej Stanisław 2010 UKS G-8 Bielany 1234/2022 młodzik
Andrzejczak Nadia 2010 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1196/2021 młodziczka
Asmalouskaya Olga 2010 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1282/2022 młodziczka
Bentkowska Iga 2009 MUKN Pod Stróżą 1195/2021 młodziczka
Biernacka Joanna 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1214/2022 młodziczka
Bochyńska Gaja 2010 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław Śląski 1184/2021 młodziczka
Charęza Amelia 2010 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1313/2022 młodziczka
Ciesek Natasza 2009 UKS Biathlon Chorzów SMS CHorzów 1112/2021 młodziczka
Dereń Hanna 2010 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1193/2021 młodziczka
Filip Maja 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1286/2022 młodziczka
Gancarek Anna 2010 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1202/2021 młodziczka
Jacenowicz Aleksandra 2009 UKS Szczytnik 833/2020 młodziczka
Klag Jagoda 2010 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1194/2021 młodziczka
Kowalska Klara 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1215/2022 młodziczka
Leszkiewicz Maja 2010 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1459/2023 młodziczka
Leszkiewicz Alicja 2010 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1460/2023 młodziczka
Marczak Justyna 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1288/2022 młodziczka
Mikulewicz Klaudia 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1213/2022 młodziczka
Ossowska Jagna 2010 UKS Szczytnik 1190/2021 młodziczka
Pawlak Magdalena 2010 UKS Szczytnik 1188/2021 młodziczka
Paździerz Weronika 2010 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław Śl. 1238/2022 młodziczka
Przysło Wiktoria 2009 UKN Melafir Czarny Bór 1272/2022 młodziczka
Suchodolska Maja 2010 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1354/2023 młodziczka
Augustyn Grzegorz 2013 UKS G-8 Bielany 1402/2023 młodzik mł
Bizoń Igor 2013 MUKN Pod Stróżą 1424/2023 młodzik mł
Bujanowski Julian 2011 UKS Szczytnik 1304/2022 młodzik mł
Bącler Bartosz 2011 MUKN Pod Stróżą 1420/2023 młodzik mł
Dulniak Sebastian 2012 UKS G-8 Bielany 1407/2023 młodzik mł
Gobrys Jeremiasz 2013 UKS G-8 Bielany 1415/2023 młodzik mł
Gochnio Adam 2012 UKS G-8 Bielany 1413/2023 młodzik mł
Grzybowski Wojciech 2012 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1400/2023 młodzik mł
Gładysz Szymon 2012 UKS Szczytnik 1442/2023 młodzik mł
Harasym Nikodem 2012 MUKN Pod Stróżą 1425/2023 młodzik mł
Jachymski Grzegorz 2011 UKS G-8 Bielany 1334/2023 młodzik mł
Jachymski Zbigniew 2013 UKS G-8 Bielany 1408/2023 młodzik mł
Janicki Jan 2013 UKS G-8 Bielany 1414/2023 młodzik mł
Kutny Maksymilian 2012 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1464/2023 młodzik mł
Linke Szczepan 2013 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1463/2023 młodzik mł
Musielak Brunon 2011 UKS Muflon Duszniki-Zdrój SP Warszawa 1236/2022 młodzik mł
Myszka Alan 2012 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1462/2023 młodzik mł
Myszka Adrian 2012 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1461/2023 młodzik mł
Piskorowski Filip 2013 UKS Szczytnik 1439/2023 młodzik mł
Przysło Gracjan 2012 UKN Melafir Czarny Bór 1417/2023 młodzik mł
Rysz Lena 2012 MUKN Pod Stróżą 1426/2023 młodzik mł
Sierota Szymon 2011 UKS Sokołowsko 1389/2023 młodzik mł
Sobczak Ignacy 2012 UKS G-8 Bielany 1438/2023 młodzik mł
Szajnowski Filip 2011 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1314/2022 młodzik mł
Wolski Tymoteusz 2013 UKS Sokołowsko 1390/2023 młodzik mł
Łodej Julian 2013 UKS G-8 Bielany 1410/2023 młodzik mł
Żałobka Aleksander 2013 UKS Sokołowsko 1387/2023 młodzik mł
Asmalouskaya Elisabeth 2012 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1457/2023 młodziczka mł
Augustynowicz Lena 2013 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1465/2023 młodziczka mł
Bernat Kalina 2011 UKS Szczytnik 1307/2022 młodziczka mł
Biela Jagoda 2012 UKS G-8 Bielany 1411/2023 młodziczka mł
Bochenek Amelia 2013 UKS Szczytnik 1441/2023 młodziczka mł
Bogusławska Zuzanna 2011 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1316/2022 młodziczka mł
Burzyńska Oliwia 2013 UKS Krokus Piechowice 1396/2023 młodziczka mł
Chrostek Karolina 2013 UKS Muflon Duszniki-Zdrój SP Kudowa-Zdrój 1468/2023 młodziczka mł
Dobosiewicz Aleksandra 2012 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1466/2023 młodziczka mł
Dobrowolska Maria 2013 UKS Krokus Piechowice 1394/2023 młodziczka mł
Kotylak Zofia 2011 UKS Krokus Piechowice 1310/2022 młodziczka mł
Kufczyńska Melisa 2013 UKS Krokus Piechowice 1395/2023 młodziczka mł
Kulikowska Zuzanna 2011 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1315/2022 młodziczka mł
Lamek Maja 2011 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1311/2022 młodziczka mł
Lewandowska Patrycja 2013 UKS G-8 Bielany 1404/2023 młodziczka mł
Lipowicz Judyta 2011 UKN Melafir Czarny Bór 1309/2022 młodziczka mł
Maik Laura 2012 MUKN Pod Stróżą 1422/2023 młodziczka mł
Nowak Nadia 2012 UKS Szczytnik 1443/2023 młodziczka mł
Orzoł Katarzyna 2013 UKS Szczytnik 1444/2023 młodziczka mł
Paszkiewicz Martyna 2011 UKS Szczytnik 1386/2023 młodziczka mł
Popiół Julia 2013 UKS Krokus Piechowice 1393/2023 młodziczka mł
Potocka Milena 2012 UKS Lider Katowice 1448/2023 młodziczka mł
Sabat Lili 2013 MUKN Pod Stróżą 1421/2023 młodziczka mł
Sielwant Amelia 2013 UKS G-8 Bielany 1405/2023 młodziczka mł
Sopata Milena 2013 MUKN Pod Stróżą 1428/2023 młodziczka mł
Szaroletta Anastazja 2011 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1458/2023 młodziczka mł
Tarkiewicz Blanka 2012 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1469/2023 młodziczka mł
Tomasiak Zuzanna 2011 UKN Melafir Czarny Bór 1302/2022 młodziczka mł
Tomasiak Milena 2013 UKN Melafir Czarny Bór 1416/2023 młodziczka mł
Trela Nikola 2012 MUKN Pod Stróżą 1427/2023 młodziczka mł
Trojan Patrycja 2013 UKS Szczytnik 1440/2023 młodziczka mł
Wardzińska Kaja 2011 UKS Mieroszów 1300/2022 młodziczka mł
Watała Matylda 2011 UKS Lider Katowice 1303/2022 młodziczka mł
Witek Wiktoria 2012 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1467/2023 młodziczka mł
Wąsowska Laura 2012 MUKN Pod Stróżą 1423/2023 młodziczka mł
Zych Nikola 2011 UKS Szczytnik 1308/2022 młodziczka mł
Żulińska Hanna 2013 UKS G-8 Bielany 1437/2023 młodziczka mł