cofnij do listy zawodów

Puchar Melafiru / Mistrzostwa woj. Dolnośląskiego / PP II kat.

23-24.09.2023 Czarny Bór

Zgłoszonych:93
seniorka: 1
junior: 7
juniorka: 4
junior mł: 10
juniorka mł: 9
młodzik: 13
młodziczka: 14
młodzik mł: 9
młodziczka mł: 26
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Zoriy Marzena 2001 UKS Muflon Duszniki-Zdrój 733/2017 seniorka
Miller Dawid 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 836/2020 junior
Pawluk Wiktor 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 828/2020 junior
Potoniec Jakub 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 858/2017 junior
Pływaczyk Mariusz 2004 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 799/2019 junior
Redka Danil 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1285/2022 junior
Szatkowski Michał 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 843/2015 junior
Zawół Maciej 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 825/2020 junior
Arendarczyk Oliwia 2005 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 857/2017 juniorka
Bednarska Amelia 2005 UKS Szczytnik SMS Duszniki Zdrój 829/2020 juniorka
Sadownik Zuzanna 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 830/2020 juniorka
Zasadna Emilia 2004 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 798/2019 juniorka
Jedziniak Jakub 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 906/2018 junior mł
Kosmacz Maksymilian 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 945/2018 junior mł
Kusztal Igor 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra 988/2019 junior mł
Lasota Filip 2006 UKS Olimpijczyk Sosnówka 1162/2021 junior mł
Nowak Tymon 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra 1109/2021 junior mł
Piotrowski Bartłomiej 2007 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 931/2018 junior mł
Siwa Kazimierz 2007 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1003/2019 junior mł
Szulczyński Michał 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 904/2018 junior mł
Urbaniak Kajetan 2007 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 933/2018 junior mł
Wilczyński Marcel 2007 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 1026/2019 junior mł
Germata Majka 2006 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 990/2019 juniorka mł
Kocur Otylia 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 872/2017 juniorka mł
Morga Zofia 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1089/2020 juniorka mł
Polak Nadia 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1280/2022 juniorka mł
Sinkiewicz Justyna 2007 UKN Melafir Czarny Bór SMS Szklarska Poręba 934/2018 juniorka mł
Tarnawska Julia 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 987/2019 juniorka mł
Tkocz Kinga 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski SMS Szklarska Poręba 986/2019 juniorka mł
Witek Weronika 2007 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 958/2019 juniorka mł
Zwolińska Anita 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 989/2019 juniorka mł
Bodzek Stanisław 2008 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1035/2019 młodzik
Czekalski Bartosz 2009 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 1385/2023 młodzik
Dewiszek Bartosz 2009 MKS Karkonosze Jelenia Góra 1092/2020 młodzik
Dobosiewicz Michał 2009 UKS Muflon Duszniki-Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 1217/2022 młodzik
Gałkowski Mateusz 2008 MUKN Pod Stróżą SMS Szklarska Poręba 1030/2019 młodzik
Klus Dmytro 2009 UKS Kamieńczyk SMS Szklarska Poręba 1281/2022 młodzik
Kłosok Aleksander 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SMS Szklarska Poręba 1125/2021 młodzik
Latuszewski Aurelio 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SMS Szklarska Poręba 1116/2021 młodzik
Lonksyi Oleh 2009 UKS Kamieńczyk SMS Szklarska Poręba 1263/2022 młodzik
Mucha Patryk 2009 UKN Melafir Czarny Bór 835/2020 młodzik
Sowa Bartosz 2009 UKN Melafir Czarny Bór 834/2020 młodzik
Wereszczyński Kacper 2008 UKS Mieroszów 1324/2022 młodzik
Zając Piotr 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SMS Szklarska Poręba 1119/2021 młodzik
Barszczewska Alina 2008 UKS Szczytnik SMS Duszniki Zdrój 1023/2019 młodziczka
Bednarska Martyna 2008 UKS Szczytnik SMS Duszniki- Zdrój 1024/2019 młodziczka
Bentkowska Iga 2009 MUKN Pod Stróżą 1195/2021 młodziczka
Bielezo Dominika 2008 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1279/2022 młodziczka
Bizoń Maria 2008 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1033/2019 młodziczka
Dorosz Maria 2008 UKS Szczytnik SMS Duszniki Zdrój 1021/2019 młodziczka
Harasym Michalina 2008 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1078/2020 młodziczka
Jacenowicz Aleksandra 2009 UKS Szczytnik 833/2020 młodziczka
Kmiecik Kornelia 2008 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1027/2019 młodziczka
Lubos Małgorzata 2008 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1031/2019 młodziczka
Przysło Wiktoria 2009 UKN Melafir Czarny Bór 1272/2022 młodziczka
Wardzińska Iga 2008 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1016/2019 młodziczka
Wojciechowska Lena 2008 UKS Mieroszów 1013/2019 młodziczka
Woźniak Kamila 2008 MKS Karkonosze Jelenia Góra 1014/2019 młodziczka
Altheim Miłlosz 2011 UKS Mieroszów 1373/2023 młodzik mł
Janikowski Mariusz 2010 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1177/2021 młodzik mł
Khainatskyi Maksym 2010 UKS Kamieńczyk SMS Szklarska Poręba 1330/2023 młodzik mł
Kubacki Bartłomiej 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1287/2022 młodzik mł
Paluch Jakub 2011 UKS Mieroszów 1301/2022 młodzik mł
Sinkiewicz Łukasz 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1182/2021 młodzik mł
Szajnowski Filip 2011 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1314/2022 młodzik mł
Urbaniak Mikołaj 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1183/2021 młodzik mł
Wiazowski Ryszard 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1218/2022 młodzik mł
Andrzejczak Nadia 2010 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1196/2021 młodziczka mł
Asmalouskaya Olga 2010 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1282/2022 młodziczka mł
Baranowska Jagoda 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1216/2022 młodziczka mł
Bernat Kalina 2011 UKS Szczytnik 1307/2022 młodziczka mł
Biernacka Joanna 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1214/2022 młodziczka mł
Bogusławska Zuzanna 2011 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1316/2022 młodziczka mł
Charęza Amelia 2010 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1313/2022 młodziczka mł
Czapla Zuzanna 2010 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1228/2022 młodziczka mł
Dereń Hanna 2010 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1193/2021 młodziczka mł
Filip Maja 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1286/2022 młodziczka mł
Klag Jagoda 2010 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1194/2021 młodziczka mł
Kowalska Klara 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1215/2022 młodziczka mł
Kulikowska Zuzanna 2011 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1315/2022 młodziczka mł
Lamek Maja 2011 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1311/2022 młodziczka mł
Lipowicz Judyta 2011 UKN Melafir Czarny Bór 1309/2022 młodziczka mł
Marczak Justyna 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1288/2022 młodziczka mł
Mikulewicz Klaudia 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1213/2022 młodziczka mł
Ossowska Jagna 2010 UKS Szczytnik 1190/2021 młodziczka mł
Parzelska Maja 2011 UKS Mieroszów 1372/2023 młodziczka mł
Paszkiewicz Martyna 2011 UKS Szczytnik 1386/2023 młodziczka mł
Pawlak Magdalena 2010 UKS Szczytnik 1188/2021 młodziczka mł
Suchodolska Maja 2010 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1354/2023 młodziczka mł
Tomasiak Zuzanna 2011 UKN Melafir Czarny Bór 1302/2022 młodziczka mł
Wardzińska Kaja 2011 UKS Mieroszów 1300/2022 młodziczka mł
Witrylak Nadia 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1233/2022 młodziczka mł
Zych Nikola 2011 UKS Szczytnik 1308/2022 młodziczka mł