cofnij do listy zawodów

Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim / Celuj w Igrzyska

29.06-2.07.2023 Czarny Bór

Zgłoszonych:218
senior: 13
seniorka: 6
junior: 22
juniorka: 12
junior mł: 24
juniorka mł: 22
młodzik: 27
młodziczka: 31
młodzik mł: 21
młodziczka mł: 40
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Bryn Patryk 1998 KS AZS AWF Katowice 660/2016 senior
Filip Wojciech 1999 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 636/2015 senior
Guńka Kacper 1999 BKS WP Kościelisko 637/2015 senior
Guńka Jan 2002 BKS WP Kościelisko 765/2018 senior
Jakieła Tomasz 1996 BKS WP Kościelisko 501/2012 senior
Janik Wojciech 2000 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 680/2016 senior
Kocemba Askaniusz 1980 MKS Karkonosze Jelenia Góra 1381/2023 senior
Neumann Michał 1998 KS AZS AWF Katowice 615/2014 senior
Nędza-Kubiniec Andrzej 1991 BKS WP Kościelisko 435/2011 senior
Ogorzałek Jakub 2001 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 731/2017 senior
Shydlouski Anton 2000 UKS Biathlon Chorzów 1379/2023 senior
Skorusa Wojciech 1998 BKS WP Kościelisko 602/2014 senior
Woźniak Dawid 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra 693/2016 senior
Celczyńska Wiktoria 2000 KS AZS AWF Katowice 676/2016 seniorka
Cichoń Kamila 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 494/2012 seniorka
Cichoń Klaudia 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 495/2012 seniorka
Nędza-Kubiniec Magda 1999 BKS WP Kościelisko 611/2014 seniorka
Topór Klaudia 2002 BKS WP Kościelisko 767/2018 seniorka
Zoriy Marzena 2001 UKS Muflon Duszniki-Zdrój 733/2017 seniorka
Badacz Konrad 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra BOSSM Czarny Bór 795/2019 junior
Cedzidło Kamil 2004 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 808/2019 junior
Filip Dawid 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 932/2018 junior
Jedziniak Szymon 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 812/2019 junior
Kukovich Matvei 2005 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 1290/2022 junior
Matusik Hubert 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 806/2019 junior
Miller Dawid 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 836/2020 junior
Pawluk Wiktor 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 828/2020 junior
Pikulski Bartosz 2003 KS AZS AWF Katowice 787/2019 junior
Potoniec Jakub 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 858/2017 junior
Pływaczyk Mariusz 2004 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 799/2019 junior
Redka Denys 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1284/2022 junior
Redka Danil 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1285/2022 junior
Solawa Kacper 2005 BLKS Żywiec 1075/2020 junior
Stanieczek Olaf 2004 UKS Biathlon Chorzów BOSSM Wodzisław Śląski 803/2019 junior
Suchodolski Fabian 2004 UKS Biathlon Chorzów 785/2019 junior
Szatkowski Michał 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 843/2015 junior
Szkawran Jakub 2005 BLKS Żywiec 1076/2020 junior
Turek Kasjan 2005 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój SMS Zakopane 937/2018 junior
Wodziak Kamil 2003 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 800/2019 junior
Zawół Maciej 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 825/2020 junior
Łapka Maciej 2005 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 864/2017 junior
Arendarczyk Oliwia 2005 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 857/2017 juniorka
Bednarska Amelia 2005 UKS Szczytnik SMS Duszniki Zdrój 829/2020 juniorka
Bogdal Anna 2005 UKS G-8 Bielany 848/2017 juniorka
Czyszczoń Patrycja 2005 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 948/2018 juniorka
Maj Kinga 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 832/2020 juniorka
Mroczkowska Karina 2005 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 885/2018 juniorka
Nowak Natalia 2005 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 947/2018 juniorka
Półtorzycka Natalia 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 818/2019 juniorka
Sadownik Zuzanna 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 830/2020 juniorka
Skrobiszewska Barbara 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 794/2019 juniorka
Szajnowska Aleksandra 2005 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 856/2017 juniorka
Zasadna Emilia 2004 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 798/2019 juniorka
Bednarek Jakub 2006 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 871/2017 junior mł
Bielicki Michał 2007 UKS G-8 Bielany 1378/2023 junior mł
Caputa Tomasz 2007 BLKS Żywiec 1146/2021 junior mł
Galica Grzegorz 2007 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 966/2019 junior mł
Garbowski Sebastian 2007 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 943/2018 junior mł
Jachimiak Olaf 2007 UKS G-8 Bielany 949/2018 junior mł
Jarosz Jakub 2007 UKS G-8 Bielany 950/2018 junior mł
Jedziniak Jakub 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 906/2018 junior mł
Kosmacz Maksymilian 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 945/2018 junior mł
Kusztal Igor 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra 988/2019 junior mł
Lachowski Gracjan 2007 UKS G-8 Bielany 982/2019 junior mł
Lasota Filip 2006 UKS Olimpijczyk Sosnówka 1162/2021 junior mł
Nowak Tymon 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra 1109/2021 junior mł
Piotrowski Bartłomiej 2007 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 931/2018 junior mł
Segar Kajetan 2007 UKS Olimpik 1158/2021 junior mł
Shabanow Oleksandr 2007 KKS Neptun Kosakowo 1383/2023 junior mł
Siwa Kazimierz 2007 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1003/2019 junior mł
Szewczak Aleksander 2006 UKS G-8 Bielany 877/2017 junior mł
Szulczyński Michał 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 904/2018 junior mł
Turek Piotr 2007 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój BOSSM Iwonicz-Zdrój 941/2018 junior mł
Tyborski Kacper 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1002/2019 junior mł
Urbaniak Kajetan 2007 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 933/2018 junior mł
Wilczyński Marcel 2007 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 1026/2019 junior mł
Złocki Tymon 2007 KKS Neptun Kosakowo 1061/2020 junior mł
Germata Majka 2006 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 990/2019 juniorka mł
Gąsienica Gabriela 2007 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1179/2021 juniorka mł
Jarząbek Julia 2007 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1181/2021 juniorka mł
Jaskólska Martyna 2008 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 1004/2019 juniorka mł
Kocur Otylia 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 872/2017 juniorka mł
Liber Milena 2007 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 991/2019 juniorka mł
Liszka Amelia 2006 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 946/2018 juniorka mł
Morga Zofia 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1089/2020 juniorka mł
Niedurny Klaudia 2006 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 863/2017 juniorka mł
Patlewicz Martyna 2006 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój SMS Zakopane 875/2017 juniorka mł
Pernal Faustyna 2006 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój BOSSM Iwonicz-Zdrój 944/2018 juniorka mł
Plewa Antonina 2007 UKS Olimpijczyk Sosnówka 915/2018 juniorka mł
Polak Nadia 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1280/2022 juniorka mł
Prajsnar Martyna 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 874/2017 juniorka mł
Sinkiewicz Justyna 2007 UKN Melafir Czarny Bór SMS Szklarska Poręba 934/2018 juniorka mł
Suchy Oliwia 2007 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 911/2018 juniorka mł
Tarnawska Julia 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 987/2019 juniorka mł
Tkocz Kinga 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski SMS Szklarska Poręba 986/2019 juniorka mł
Truchan Martyna 2007 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1063/2020 juniorka mł
Widlak Milena 2006 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 999/2019 juniorka mł
Witek Weronika 2007 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 958/2019 juniorka mł
Zwolińska Anita 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 989/2019 juniorka mł
Aliaksei Arlou 2009 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1346/2023 młodzik
Czubernat Jakub 2008 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1163/2021 młodzik
Dewiszek Bartosz 2009 MKS Karkonosze Jelenia Góra 1092/2020 młodzik
Gałkowski Mateusz 2008 MUKN Pod Stróżą SMS Szklarska Poręba 1030/2019 młodzik
Klus Dmytro 2009 UKS Kamieńczyk SMS Szklarska Poręba 1281/2022 młodzik
Kotarski Mateusz 2008 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 1056/2019 młodzik
Kozioł Łukasz 2008 BLKS Żywiec 1149/2021 młodzik
Kukovich Timur 2009 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 1342/2023 młodzik
Kłosok Aleksander 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SMS Szklarska Poręba 1125/2021 młodzik
Latuszewski Aurelio 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SMS Szklarska Poręba 1116/2021 młodzik
Lonksyi Oleh 2009 UKS Kamieńczyk SMS Szklarska Poręba 1263/2022 młodzik
Matusik Konrad 2008 UKN Melafir Czarny Bór 1000/2019 młodzik
Michalak Franciszek 2008 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój BOSSM Iwonicz-Zdrój 1058/2020 młodzik
Mika Szymon 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 1123/2021 młodzik
Mucha Patryk 2009 UKN Melafir Czarny Bór 835/2020 młodzik
Novikov Renat 2009 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 1267/2022 młodzik
Nowakowski Szymon 2009 UKS Sokołowsko 1347/2023 młodzik
Pogorzelski Antoni 2008 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1375/2023 młodzik
Rybka Piotr 2009 KKS Neptun Kosakowo 1240/2022 młodzik
Sowa Bartosz 2009 UKN Melafir Czarny Bór 834/2020 młodzik
Spyra Armin 2009 UKS Biathlon Chorzów 1225/2022 młodzik
Strączek Jakub 2008 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1178/2021 młodzik
Wereszczyński Kacper 2008 UKS Mieroszów 1324/2022 młodzik
Wiewióra Dawid 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 1118/2021 młodzik
Witczak Jan 2009 KKS Neptun Kosakowo 1298/2022 młodzik
Zając Piotr 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SMS Szklarska Poręba 1119/2021 młodzik
Zieliński Radosław 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 1117/2021 młodzik
Barszczewska Alina 2008 UKS Szczytnik SMS Duszniki Zdrój 1023/2019 młodziczka
Bednarska Martyna 2008 UKS Szczytnik SMS Duszniki- Zdrój 1024/2019 młodziczka
Bentkowska Iga 2009 MUKN Pod Stróżą 1195/2021 młodziczka
Bielezo Dominika 2008 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1279/2022 młodziczka
Bizoń Maria 2008 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1033/2019 młodziczka
Bobak Aleksandra 2008 BKS WP Kościelisko SP Witów 1131/2021 młodziczka
Branas Julia 2008 Biathlon Warszawa 1037/2019 młodziczka
Ciesek Natasza 2009 UKS Biathlon Chorzów SMS CHorzów 1112/2021 młodziczka
Dorosz Maria 2008 UKS Szczytnik SMS Duszniki Zdrój 1021/2019 młodziczka
Fatla Maria 2008 BKS WP Kościelisko SP Zakopane 2 1132/2021 młodziczka
Harasym Michalina 2008 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1078/2020 młodziczka
Jacenowicz Aleksandra 2009 UKS Szczytnik 833/2020 młodziczka
Jakieła Amelia 2008 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój BOSSM Iwonicz-Zdrój 1019/2019 młodziczka
Kapiczak Maja 2008 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław Śl. 1101/2020 młodziczka
Kmiecik Kornelia 2008 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1027/2019 młodziczka
Kopeć Julia 2008 KKS Neptun Kosakowo 1159/2021 młodziczka
Kuchta Patrycja 2008 UKS Sokołowsko 1348/2023 młodziczka
Kulik Michalina 2009 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1093/2020 młodziczka
Lubos Małgorzata 2008 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1031/2019 młodziczka
Lutowska Julia 2009 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS CHorzów 1114/2021 młodziczka
Patlewicz Oliwia 2008 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój BOSSM Iwonicz-Zdrój 1020/2019 młodziczka
Pietroszek Martyna 2009 BLKS Żywiec 1366/2023 młodziczka
Pińkowska Klara 2008 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław Śląski 1057/2019 młodziczka
Pińkowska Lidia 2009 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław Śląski 1100/2020 młodziczka
Przysło Wiktoria 2009 UKN Melafir Czarny Bór 1272/2022 młodziczka
Rus Natalia 2009 BLKS Żywiec 1148/2021 młodziczka
Stanieczek Olga 2009 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 1103/2020 młodziczka
Trzasko Alicja 2008 PKO Harpagan Gdańsk 1295/2022 młodziczka
Wardzińska Iga 2008 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1016/2019 młodziczka
Wojciechowska Lena 2008 UKS Mieroszów 1013/2019 młodziczka
Woźniak Kamila 2008 MKS Karkonosze Jelenia Góra 1014/2019 młodziczka
Altheim Miłlosz 2011 UKS Mieroszów 1373/2023 młodzik mł
Bednarski Łukasz 2010 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 1204/2021 młodzik mł
Bujanowski Julian 2011 UKS Szczytnik 1304/2022 młodzik mł
Janikowski Mariusz 2010 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1177/2021 młodzik mł
Khainatskyi Maksym 2010 UKS Kamieńczyk SMS Szklarska Poręba 1330/2023 młodzik mł
Kubacki Bartłomiej 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1287/2022 młodzik mł
Kulka Marek 2011 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1323/2022 młodzik mł
Mrozicki Tymoteusz 2010 UKS G-8 Bielany 1235/2022 młodzik mł
Paluch Jakub 2011 UKS Mieroszów 1301/2022 młodzik mł
Patlewicz Julian 2010 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój BOSSM Iwonicz-Zdrój 1191/2021 młodzik mł
Segar Mikołaj 2011 UKS Olimpik 1364/2023 młodzik mł
Sinkiewicz Łukasz 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1182/2021 młodzik mł
Sladek Mikołaj 2011 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1317/2022 młodzik mł
Turek Kacper 2011 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój BOSSM Iwonicz-Zdrój 1326/2023 młodzik mł
Urbaniak Mikołaj 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1183/2021 młodzik mł
Uznański Szymon 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1219/2022 młodzik mł
Wanat Maksymilian 2011 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój BOSSM Iwonicz-Zdrój 1327/2023 młodzik mł
Wróbel Paweł 2011 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1319/2022 młodzik mł
Zaczyk Piotr 2010 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1187/2021 młodzik mł
Złocki Jakub 2011 KKS Neptun Kosakowo 1380/2023 młodzik mł
Łodej Stanisław 2010 UKS G-8 Bielany 1234/2022 młodzik mł
Andrzejczak Nadia 2010 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1196/2021 młodziczka mł
Asmalouskaya Olga 2010 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1282/2022 młodziczka mł
Baranowska Jagoda 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1216/2022 młodziczka mł
Bernat Kalina 2011 UKS Szczytnik 1307/2022 młodziczka mł
Biernacka Joanna 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1214/2022 młodziczka mł
Bochyńska Gaja 2010 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław Śląski 1184/2021 młodziczka mł
Charęza Amelia 2010 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1313/2022 młodziczka mł
Dereń Hanna 2010 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1193/2021 młodziczka mł
Filip Maja 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1286/2022 młodziczka mł
Gancarek Anna 2010 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1202/2021 młodziczka mł
Gurdak Martyna 2010 BLKS Żywiec 1265/2022 młodziczka mł
Klag Jagoda 2010 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1194/2021 młodziczka mł
Klimczak Kinga 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1220/2022 młodziczka mł
Kotylak Zofia 2011 UKS Krokus Piechowice 1310/2022 młodziczka mł
Kowalska Klara 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1215/2022 młodziczka mł
Kujałowicz Aleksandra 2010 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1198/2021 młodziczka mł
Kulikowska Zuzanna 2011 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1315/2022 młodziczka mł
Lamek Maja 2011 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1311/2022 młodziczka mł
Legan Marianna 2011 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1341/2023 młodziczka mł
Lewandowska Karolina 2010 KKS Neptun Kosakowo 1242/2022 młodziczka mł
Lipowicz Judyta 2011 UKN Melafir Czarny Bór 1309/2022 młodziczka mł
Marczak Justyna 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1288/2022 młodziczka mł
Michalak Jagoda 2010 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój BOSSM Iwonicz-Zdrój 1192/2021 młodziczka mł
Mikulewicz Klaudia 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1213/2022 młodziczka mł
Nowakowska Anna 2010 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 1259/2022 młodziczka mł
Ossowska Jagna 2010 UKS Szczytnik 1190/2021 młodziczka mł
Oślizło Magdalena 2010 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1268/2022 młodziczka mł
Oślizło Antonina 2010 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1269/2022 młodziczka mł
Pawlak Magdalena 2010 UKS Szczytnik 1188/2021 młodziczka mł
Paździerz Weronika 2010 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław Śl. 1238/2022 młodziczka mł
Piprek Iga 2011 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1321/2022 młodziczka mł
Suchodolska Maja 2010 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1354/2023 młodziczka mł
Tomasiak Zuzanna 2011 UKN Melafir Czarny Bór 1302/2022 młodziczka mł
Tomaszewska Laura 2011 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1322/2022 młodziczka mł
Walaszek Wiktoria 2010 BLKS Żywiec 1371/2023 młodziczka mł
Wardzińska Kaja 2011 UKS Mieroszów 1300/2022 młodziczka mł
Watała Matylda 2011 UKS Lider Katowice 1303/2022 młodziczka mł
Witrylak Nadia 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1233/2022 młodziczka mł
Zielińska Małgorzata 2011 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1320/2022 młodziczka mł
Zych Nikola 2011 UKS Szczytnik 1308/2022 młodziczka mł