cofnij do listy zawodów

XXI Puchar Karkonoszy, Memoriał M. Krzyżosiaka, Puchar Polski II kat. Mistrzostwa Dolnego Śląska

18-19.03.2023 Jakuszyce

Zgłoszonych:154
senior: 8
seniorka: 2
junior: 16
juniorka: 12
junior mł: 13
juniorka mł: 15
młodzik: 21
młodziczka: 18
młodzik mł: 15
młodziczka mł: 34
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Bryn Patryk 1998 KS AZS AWF Katowice 660/2016 senior
Filip Wojciech 1999 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 636/2015 senior
Janik Wojciech 2000 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 680/2016 senior
Jasiński Wojciech 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra 745/2018 senior
Ogorzałek Jakub 2001 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 731/2017 senior
Pancerz Przemysław 1998 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 594/2014 senior
Woźniak Dawid 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra 693/2016 senior
Zawół Marcin 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra BOSSM Czarny Bór 748/2018 senior
Gembicka Daria 2001 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław Śląski 673/2016 seniorka
Zoriy Marzena 2001 UKS Muflon Duszniki-Zdrój 733/2017 seniorka
Badacz Konrad 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra BOSSM Czarny Bór 795/2019 junior
Brzóska Kacper 2004 KS AZS AWF Katowice BOSSM Wodzisław Śląski 814/2019 junior
Cedzidło Kamil 2004 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 808/2019 junior
Filip Dawid 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 932/2018 junior
Matusik Hubert 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 806/2019 junior
Miller Dawid 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 836/2020 junior
Pawluk Wiktor 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 828/2020 junior
Pikulski Bartosz 2003 KS AZS AWF Katowice 787/2019 junior
Potoniec Jakub 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 858/2017 junior
Pływaczyk Mariusz 2004 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 799/2019 junior
Redka Denys 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1284/2022 junior
Redka Danil 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1285/2022 junior
Stanieczek Olaf 2004 UKS Biathlon Chorzów BOSSM Wodzisław Śląski 803/2019 junior
Suchodolski Fabian 2004 UKS Biathlon Chorzów 785/2019 junior
Szatkowski Michał 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 843/2015 junior
Zawół Maciej 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 825/2020 junior
Arendarczyk Oliwia 2005 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 857/2017 juniorka
Bednarska Amelia 2005 UKS Szczytnik SMS Duszniki Zdrój 829/2020 juniorka
Glejzner Natalia 2004 UKS Biathlon Chorzów BOSSM Żywiec 790/2019 juniorka
Leśniara Dominika 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poreba 793/2019 juniorka
Maj Kinga 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 832/2020 juniorka
Mareczek Kinga 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra 1344/2023 juniorka
Marek Małgorzata 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki- Zdrój 831/2020 juniorka
Półtorzycka Natalia 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 818/2019 juniorka
Sadownik Zuzanna 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 830/2020 juniorka
Skrobiszewska Barbara 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 794/2019 juniorka
Szajnowska Aleksandra 2005 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 856/2017 juniorka
Zasadna Emilia 2004 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 798/2019 juniorka
Bednarek Jakub 2006 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 871/2017 junior mł
Jedziniak Jakub 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 906/2018 junior mł
Kosmacz Maksymilian 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 945/2018 junior mł
Kusztal Igor 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra 988/2019 junior mł
Lasota Filip 2006 UKS Olimpijczyk Sosnówka 1162/2021 junior mł
Nowak Tymon 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra 1109/2021 junior mł
Piotrowski Bartłomiej 2007 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 931/2018 junior mł
Siwa Kazimierz 2007 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1003/2019 junior mł
Szulczyński Michał 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 904/2018 junior mł
Tyborski Kacper 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1002/2019 junior mł
Urbaniak Kajetan 2007 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 933/2018 junior mł
Wilczyński Marcel 2007 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 1026/2019 junior mł
Złocki Tymon 2007 KKS Neptun Kosakowo 1061/2020 junior mł
Germata Majka 2006 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 990/2019 juniorka mł
Jaskólska Martyna 2008 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 1004/2019 juniorka mł
Król Weronika 2007 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1001/2019 juniorka mł
Liber Milena 2007 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 991/2019 juniorka mł
Morga Zofia 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1089/2020 juniorka mł
Niedurny Klaudia 2006 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 863/2017 juniorka mł
Polak Nadia 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1280/2022 juniorka mł
Prajsnar Martyna 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 874/2017 juniorka mł
Sinkiewicz Justyna 2007 UKN Melafir Czarny Bór SMS Szklarska Poręba 934/2018 juniorka mł
Suchy Oliwia 2007 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 911/2018 juniorka mł
Tarnawska Julia 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 987/2019 juniorka mł
Tkocz Kinga 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski SMS Szklarska Poręba 986/2019 juniorka mł
Widlak Milena 2006 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 999/2019 juniorka mł
Witek Weronika 2007 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 958/2019 juniorka mł
Zwolińska Anita 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 989/2019 juniorka mł
Aliaksei Arlou 2009 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1346/2023 młodzik
Bodzek Stanisław 2008 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1035/2019 młodzik
Dewiszek Bartosz 2009 MKS Karkonosze Jelenia Góra 1092/2020 młodzik
Dobosiewicz Michał 2009 UKS Muflon Duszniki-Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 1217/2022 młodzik
Gałkowski Mateusz 2008 MUKN Pod Stróżą SMS Szklarska Poręba 1030/2019 młodzik
Klus Dmytro 2009 UKS Kamieńczyk SMS Szklarska Poręba 1281/2022 młodzik
Kukovich Timur 2009 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 1342/2023 młodzik
Kłosok Aleksander 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SMS Szklarska Poręba 1125/2021 młodzik
Latuszewski Aurelio 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SMS Szklarska Poręba 1116/2021 młodzik
Lonksyi Oleh 2009 UKS Kamieńczyk SMS Szklarska Poręba 1263/2022 młodzik
Matusik Konrad 2008 UKN Melafir Czarny Bór 1000/2019 młodzik
Mika Szymon 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SMS Szklarska Poręba 1123/2021 młodzik
Mucha Patryk 2009 UKN Melafir Czarny Bór 835/2020 młodzik
Novikov Renat 2009 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 1267/2022 młodzik
Pietruszka Robert 2008 UKS Krokus Piechowice SP2 Piechowice 1009/2019 młodzik
Ptasznik Dominik 2008 UKN Melafir Czarny Bór 1161/2021 młodzik
Rybka Piotr 2009 KKS Neptun Kosakowo 1240/2022 młodzik
Sopata Antoni 2008 MUKN Pod Stróżą 1086/2020 młodzik
Sowa Bartosz 2009 UKN Melafir Czarny Bór 834/2020 młodzik
Spyra Armin 2009 UKS Biathlon Chorzów 1225/2022 młodzik
Zając Piotr 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SMS Szklarska Poręba 1119/2021 młodzik
Barszczewska Alina 2008 UKS Szczytnik SMS Duszniki Zdrój 1023/2019 młodziczka
Bednarska Martyna 2008 UKS Szczytnik SMS Duszniki- Zdrój 1024/2019 młodziczka
Bentkowska Iga 2009 MUKN Pod Stróżą 1195/2021 młodziczka
Bielezo Dominika 2008 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1279/2022 młodziczka
Ciesek Natasza 2009 UKS Biathlon Chorzów SMS CHorzów 1112/2021 młodziczka
Dorosz Maria 2008 UKS Szczytnik SMS Duszniki Zdrój 1021/2019 młodziczka
Fic Maja 2008 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1022/2019 młodziczka
Jacenowicz Aleksandra 2009 UKS Szczytnik 833/2020 młodziczka
Kopeć Julia 2008 KKS Neptun Kosakowo 1159/2021 młodziczka
Kulik Michalina 2009 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1093/2020 młodziczka
Lubos Małgorzata 2008 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1031/2019 młodziczka
Lutowska Julia 2009 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS CHorzów 1114/2021 młodziczka
Przysło Wiktoria 2009 UKN Melafir Czarny Bór 1272/2022 młodziczka
Stanieczek Olga 2009 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 1103/2020 młodziczka
Wardzińska Iga 2008 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1016/2019 młodziczka
Wojciechowska Lena 2008 UKS Mieroszów 1013/2019 młodziczka
Woźniak Kamila 2008 MKS Karkonosze Jelenia Góra 1014/2019 młodziczka
Zięcina Oliwia 2009 UKS Mieroszów 1091/2020 młodziczka
Bednarski Łukasz 2010 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 1204/2021 młodzik mł
Bujanowski Julian 2011 UKS Szczytnik 1304/2022 młodzik mł
Iwanicki Konrad 2010 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1227/2022 młodzik mł
Janikowski Mariusz 2010 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1177/2021 młodzik mł
Khainatskyi Maksym 2010 UKS Kamieńczyk SMS Szklarska Poręba 1330/2023 młodzik mł
Krawiec Paweł 2010 MUKN Pod Stróżą 1312/2022 młodzik mł
Kubacki Bartłomiej 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1287/2022 młodzik mł
Kurzeja Franciszek 2010 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1221/2022 młodzik mł
Musielak Brunon 2011 UKS Muflon Duszniki-Zdrój SP Warszawa 1236/2022 młodzik mł
Sinkiewicz Łukasz 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1182/2021 młodzik mł
Szajnowski Filip 2011 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1314/2022 młodzik mł
Urbaniak Mikołaj 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1183/2021 młodzik mł
Uznański Szymon 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1219/2022 młodzik mł
Wiazowski Ryszard 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1218/2022 młodzik mł
Wróbel Paweł 2011 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1319/2022 młodzik mł
Asmalouskaya Olga 2010 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1282/2022 młodziczka mł
Baranowska Jagoda 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1216/2022 młodziczka mł
Biernacka Joanna 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1214/2022 młodziczka mł
Bogusławska Zuzanna 2011 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1316/2022 młodziczka mł
Charęza Amelia 2010 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1313/2022 młodziczka mł
Czapla Zuzanna 2010 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1228/2022 młodziczka mł
Dereń Hanna 2010 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1193/2021 młodziczka mł
Filip Maja 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1286/2022 młodziczka mł
Gancarek Anna 2010 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1202/2021 młodziczka mł
Grzesiak Matylda 2010 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 1186/2021 młodziczka mł
Jankowska Maria 2011 UKS Biathlon Chorzów 1260/2022 młodziczka mł
Klag Jagoda 2010 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1194/2021 młodziczka mł
Klimczak Kinga 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1220/2022 młodziczka mł
Kotylak Zofia 2011 UKS Krokus Piechowice 1310/2022 młodziczka mł
Kowalska Klara 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1215/2022 młodziczka mł
Kujałowicz Aleksandra 2010 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1198/2021 młodziczka mł
Lamek Maja 2011 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1311/2022 młodziczka mł
Legan Marianna 2011 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1341/2023 młodziczka mł
Lewandowska Karolina 2010 KKS Neptun Kosakowo 1242/2022 młodziczka mł
Lipowicz Judyta 2011 UKN Melafir Czarny Bór 1309/2022 młodziczka mł
Marczak Justyna 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1288/2022 młodziczka mł
Mikulewicz Klaudia 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1213/2022 młodziczka mł
Nowakowska Anna 2010 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 1259/2022 młodziczka mł
Ossowska Jagna 2010 UKS Szczytnik 1190/2021 młodziczka mł
Oślizło Magdalena 2010 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1268/2022 młodziczka mł
Oślizło Antonina 2010 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 1269/2022 młodziczka mł
Pawlak Magdalena 2010 UKS Szczytnik 1188/2021 młodziczka mł
Pękała Urszula 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1270/2022 młodziczka mł
Suchodolska Maja 2010 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1354/2023 młodziczka mł
Tomasiak Zuzanna 2011 UKN Melafir Czarny Bór 1302/2022 młodziczka mł
Tomaszewska Laura 2011 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1322/2022 młodziczka mł
Wardzińska Kaja 2011 UKS Mieroszów 1300/2022 młodziczka mł
Witrylak Nadia 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1233/2022 młodziczka mł
Zych Nikola 2011 UKS Szczytnik 1308/2022 młodziczka mł