cofnij do listy zawodów

XXIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Podkarpackie 2023

02-07.02.2023 Kościelisko

Zgłoszonych:28
junior: 8
juniorka: 9
junior mł: 5
juniorka mł: 6
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Boris Stanish Aleksander 2005 UKS Lider Katowice 1299/2022 junior
Filip Dawid 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 932/2018 junior
Matusik Hubert 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 806/2019 junior
Potoniec Jakub 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 858/2017 junior
Pływaczyk Mariusz 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 799/2019 junior
Redka Denys 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1284/2022 junior
Redka Danil 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1285/2022 junior
Stanieczek Olaf 2004 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław Śląski 803/2019 junior
Arendarczyk Oliwia 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 857/2017 juniorka
Bednarska Amelia 2005 UKS Szczytnik SMS Duszniki Zdrój 829/2020 juniorka
Maj Kinga 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 832/2020 juniorka
Marek Małgorzata 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki- Zdrój 831/2020 juniorka
Półtorzycka Natalia 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 818/2019 juniorka
Sadownik Zuzanna 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 830/2020 juniorka
Szajnowska Aleksandra 2005 UKN Melafir Czarny Bór 856/2017 juniorka
Tomasiak Julia 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 842/2015 juniorka
Zasadna Emilia 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 798/2019 juniorka
Piotrowski Bartłomiej 2007 UKN Melafir Czarny Bór 931/2018 junior mł
Siwa Kazimierz 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1003/2019 junior mł
Tyborski Kacper 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1002/2019 junior mł
Urbaniak Kajetan 2007 UKN Melafir Czarny Bór 933/2018 junior mł
Wilczyński Marcel 2007 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 1026/2019 junior mł
Germata Majka 2006 UKN Melafir Czarny Bór ZSZP Lubawka 990/2019 juniorka mł
Król Weronika 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1001/2019 juniorka mł
Liber Milena 2007 UKN Melafir Czarny Bór ZSZP Lubawka 991/2019 juniorka mł
Sinkiewicz Justyna 2007 UKN Melafir Czarny Bór SMS Szklarska Poręba 934/2018 juniorka mł
Widlak Milena 2006 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 999/2019 juniorka mł
Witek Weronika 2007 MKS Duszniki Zdrój 958/2019 juniorka mł