cofnij do listy zawodów

Puchar Polski II kat.

16-18.12.2022 Jakuszyce

Zgłoszonych:124
senior: 5
seniorka: 1
junior: 11
juniorka: 7
junior mł: 17
juniorka mł: 15
młodzik: 10
młodziczka: 19
młodzik mł: 15
młodziczka mł: 24
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Bryn Patryk 1998 KS AZS AWF Katowice /SMS Duszniki Zdrój 660/2016 senior
Janik Wojciech 2000 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 680/2016 senior
Jasiński Wojciech 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 745/2018 senior
Neumann Michał 1998 KS AZS AWF Katowice /SMS Zakopane 615/2014 senior
Ogorzałek Jakub 2001 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 731/2017 senior
Zoriy Marzena 2001 UKS Muflon Duszniki-Zdrój 733/2017 seniorka
Filip Dawid 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 932/2018 junior
Kowalik Olgierd 2005 UKS G-8 Bielany 849/2017 junior
Maj Mikołaj 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki- Zdrój 805/2019 junior
Miller Dawid 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 836/2020 junior
Pawluk Wiktor 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 828/2020 junior
Pływaczyk Mariusz 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 799/2019 junior
Redka Denys 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1284/2022 junior
Redka Danil 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1285/2022 junior
Szatkowski Michał 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 843/2015 junior
Wodziak Kamil 2003 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 800/2019 junior
Zawół Maciej 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 825/2020 junior
Bednarska Amelia 2005 UKS Szczytnik SMS Duszniki Zdrój 829/2020 juniorka
Leśniara Dominika 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poreba 793/2019 juniorka
Maj Kinga 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 832/2020 juniorka
Marek Małgorzata 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki- Zdrój 831/2020 juniorka
Półtorzycka Natalia 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 818/2019 juniorka
Sadownik Zuzanna 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 830/2020 juniorka
Szajnowska Aleksandra 2005 UKN Melafir Czarny Bór 856/2017 juniorka
Cel Olgierd 2007 UKS G-8 Bielany 1039/2019 junior mł
Jachimiak Olaf 2007 UKS G-8 Bielany 949/2018 junior mł
Jarosz Jakub 2007 UKS G-8 Bielany 950/2018 junior mł
Jedziniak Jakub 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 906/2018 junior mł
Kokosza Mateusz 2007 UKS G-8 Bielany 956/2019 junior mł
Kosmacz Maksymilian 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 945/2018 junior mł
Kusztal Igor 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 988/2019 junior mł
Lachowski Gracjan 2007 UKS G-8 Bielany 982/2019 junior mł
Lasota Filip 2006 UKS Olimpijczyk Sosnówka 1162/2021 junior mł
Nowak Tymon 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1109/2021 junior mł
Piotrowski Bartłomiej 2007 UKN Melafir Czarny Bór 931/2018 junior mł
Siwa Kazimierz 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1003/2019 junior mł
Szewczak Aleksander 2006 UKS G-8 Bielany 877/2017 junior mł
Szulczyński Michał 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 904/2018 junior mł
Tyborski Kacper 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1002/2019 junior mł
Urbaniak Kajetan 2007 UKN Melafir Czarny Bór 933/2018 junior mł
Wilczyński Marcel 2007 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 1026/2019 junior mł
Biernat Natalia 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 902/2018 juniorka mł
Chrostek Adrianna 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 907/2018 juniorka mł
Kocur Otylia 2006 UKS Strzał Wodzisław Śląski SMS Szklarska Poręba 872/2017 juniorka mł
Król Weronika 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1001/2019 juniorka mł
Liber Milena 2007 UKN Melafir Czarny Bór ZSZP Lubawka 991/2019 juniorka mł
Lulińska Nicola 2007 UKS G-8 Bielany Szkoła Podstawowa nr. 263 1085/2020 juniorka mł
Morga Zofia 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1089/2020 juniorka mł
Plewa Antonina 2007 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 915/2018 juniorka mł
Polak Nadia 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1280/2022 juniorka mł
Sinkiewicz Justyna 2007 UKN Melafir Czarny Bór SMS Szklarska Poręba 934/2018 juniorka mł
Tarnawska Julia 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SP1 Piechowice 987/2019 juniorka mł
Tkocz Kinga 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski SMS Szklarska Poręba 986/2019 juniorka mł
Widlak Milena 2006 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 999/2019 juniorka mł
Witek Weronika 2007 MKS Duszniki Zdrój 958/2019 juniorka mł
Zwolińska Anita 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 989/2019 juniorka mł
Dobosiewicz Michał 2009 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1217/2022 młodzik
Gałkowski Mateusz 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1030/2019 młodzik
Klus Dmytro 2009 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1281/2022 młodzik
Lonksyi Oleh 2009 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1263/2022 młodzik
Matusik Konrad 2008 UKN Melafir Czarny Bór 1000/2019 młodzik
Mucha Patryk 2009 UKN Melafir Czarny Bór 835/2020 młodzik
Pietruszka Robert 2008 UKS Krokus Piechowice SP2 Piechowice 1009/2019 młodzik
Ptasznik Dominik 2008 UKN Melafir Czarny Bór 1161/2021 młodzik
Sopata Antoni 2008 MUKN Pod Stróżą 1086/2020 młodzik
Sowa Bartosz 2009 UKN Melafir Czarny Bór 834/2020 młodzik
Barszczewska Alina 2008 UKS Szczytnik SMS Duszniki Zdrój 1023/2019 młodziczka
Bednarska Martyna 2008 UKS Szczytnik 1024/2019 młodziczka
Bentkowska Iga 2009 UKN Melafir Czarny Bór 1195/2021 młodziczka
Bizoń Maria 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1033/2019 młodziczka
Dorosz Maria 2008 UKS Szczytnik SMS Duszniki Zdrój 1021/2019 młodziczka
Fic Maja 2008 MKS Duszniki Zdrój 1022/2019 młodziczka
Gębicka Hanna 2008 UKS G-8 Bielany 1048/2019 młodziczka
Harasym Michalina 2008 MUKN Pod Stróżą 1078/2020 młodziczka
Jacenowicz Aleksandra 2009 UKS Szczytnik 833/2020 młodziczka
Jachimiak Lena 2009 UKS G-8 Bielany 1252/2022 młodziczka
Kmiecik Kornelia 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1027/2019 młodziczka
Król Zuzanna 2008 UKS G-8 Bielany 1050/2019 młodziczka
Kulik Michalina 2009 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1093/2020 młodziczka
Lubos Małgorzata 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1031/2019 młodziczka
Matusiewicz Iga 2009 UKS G-8 Bielany 1105/2020 młodziczka
Odrobina Maria 2008 UKS G-8 Bielany 1047/2019 młodziczka
Popiołek Anna 2008 UKS G-8 Bielany 1049/2019 młodziczka
Przysło Wiktoria 2009 UKN Melafir Czarny Bór 1272/2022 młodziczka
Wardzińska Iga 2008 MKS Karkonosze Jelenia Góra 1016/2019 młodziczka
Bednarek Florian 2010 UKS Szczytnik 1306/2022 młodzik mł
Bujanowski Julian 2011 UKS Szczytnik 1304/2022 młodzik mł
Janikowski Mariusz 2010 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1177/2021 młodzik mł
Krawiec Paweł 2010 MUKN Pod Stróżą 1312/2022 młodzik mł
Kubacki Bartłomiej 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1287/2022 młodzik mł
Kurzeja Franciszek 2010 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1221/2022 młodzik mł
Mrozicki Tymoteusz 2010 UKS G-8 Bielany 1235/2022 młodzik mł
Musielak Brunon 2011 UKS Muflon Duszniki-Zdrój 1236/2022 młodzik mł
Rybak Stanisław 2010 UKS G-8 Bielany 1258/2022 młodzik mł
Sinkiewicz Łukasz 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1182/2021 młodzik mł
Szajnowski Filip 2011 MUKN Pod Stróżą 1314/2022 młodzik mł
Urbaniak Mikołaj 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1183/2021 młodzik mł
Uznański Szymon 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1219/2022 młodzik mł
Wiazowski Ryszard 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1218/2022 młodzik mł
Łodej Stanisław 2010 UKS G-8 Bielany 1234/2022 młodzik mł
Andrzejczak Nadia 2010 MUKN Pod Stróżą 1196/2021 młodziczka mł
Asmalouskaya Olga 2010 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1282/2022 młodziczka mł
Baranowska Jagoda 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1216/2022 młodziczka mł
Bernat Kalina 2011 UKS Szczytnik 1307/2022 młodziczka mł
Biernacka Joanna 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1214/2022 młodziczka mł
Czapla Zuzanna 2010 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1228/2022 młodziczka mł
Dereń Hanna 2010 MUKN Pod Stróżą 1193/2021 młodziczka mł
Gancarek Anna 2010 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1202/2021 młodziczka mł
Klag Jagoda 2010 MUKN Pod Stróżą 1194/2021 młodziczka mł
Kotylak Zofia 2011 UKS Krokus Piechowice 1310/2022 młodziczka mł
Kowalska Klara 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1215/2022 młodziczka mł
Kujałowicz Aleksandra 2010 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1198/2021 młodziczka mł
Kulikowska Zuzanna 2011 MUKN Pod Stróżą 1315/2022 młodziczka mł
Kłosek Maja 2011 UKS Szczytnik 1305/2022 młodziczka mł
Lemek Maja 2011 MUKN Pod Stróżą 1311/2022 młodziczka mł
Lipowicz Judyta 2011 UKN Melafir Czarny Bór 1309/2022 młodziczka mł
Marczak Justyna 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1288/2022 młodziczka mł
Mikulewicz Klaudia 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1213/2022 młodziczka mł
Ossowska Jagna 2010 UKS Szczytnik 1190/2021 młodziczka mł
Pawlak Magdalena 2010 UKS Szczytnik 1188/2021 młodziczka mł
Pękała Urszula 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1270/2022 młodziczka mł
Tomasiak Julia 2011 UKN Melafir Czarny Bór 1302/2022 młodziczka mł
Witrylak Nadia 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1233/2022 młodziczka mł
Zych Nikola 2011 UKS Szczytnik 1308/2022 młodziczka mł