cofnij do listy zawodów

Mistrzostwa Polski w biathlonie na nartorolkach

29.09-1.10.2022 Kościelisko

Zgłoszonych:145
senior: 13
seniorka: 11
junior: 17
juniorka: 9
junior mł: 20
juniorka mł: 25
młodzik: 21
młodziczka: 29
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Bryn Patryk 1998 KS AZS AWF Katowice /SMS Duszniki Zdrój 660/2016 senior
Dereń Grzegorz 2001 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 720/2017 senior
Filip Wojciech 1999 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 636/2015 senior
Guzik Grzegorz 1991 BLKS Żywiec 114/2007 senior
Guńka Kacper 1999 BKS WP Kościelisko 637/2015 senior
Jakieła Tomasz 1996 BKS WP Kościelisko 501/2012 senior
Janik Wojciech 2000 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 680/2016 senior
Neumann Michał 1998 KS AZS AWF Katowice /SMS Zakopane 615/2014 senior
Nędza-Kubiniec Andrzej 1991 BKS WP Kościelisko 435/2011 senior
Ogorzałek Jakub 2001 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 731/2017 senior
Pancerz Przemysław 1998 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 594/2014 senior
Puto Bartłomiej 2000 ZKS Kasina Wielka /SMS Zakopane 684/2016 senior
Skorusa Wojciech 1998 BKS WP Kościelisko 602/2014 senior
Bielecka Dominika 1994 KS SKI TEAM Wodzisław Śląski 669/2016 seniorka
Celczyńska Wiktoria 2000 KS AZS AWF Katowice /SMS Chorzów 676/2016 seniorka
Cichoń Kamila 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 494/2012 seniorka
Cichoń Klaudia 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 495/2012 seniorka
Gembicka Daria 2001 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław Śląski 673/2016 seniorka
Gwizdoń Magdalena 1979 BLKS Żywiec 117/2007 seniorka
Jakieła Joanna 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 610/2014 seniorka
Mąka Anna 1992 BKS WP Kościelisko 222/2007 seniorka
Sidorowicz Natalia 1998 KS AZS AWF Katowice /SMS Zakopane 603/2014 seniorka
Tupta Justyna 1996 KS AZS AWF Katowice 656/2016 seniorka
Żuk Kamila 1997 KS AZS AWF Katowice 542/2013 seniorka
Badacz Konrad 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra BOSSM Czarny Bór 795/2019 junior
Brzóska Kacper 2004 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 814/2019 junior
Cabała Mateusz 2002 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 760/2018 junior
Cedzidło Kamil 2004 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 808/2019 junior
Guńka Jan 2002 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 765/2018 junior
Jasiński Wojciech 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 745/2018 junior
Jedziniak Szymon 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 812/2019 junior
Maj Mikołaj 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki- Zdrój 805/2019 junior
Matusik Hubert 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 806/2019 junior
Pikulski Bartosz 2003 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 787/2019 junior
Pływaczyk Mariusz 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 799/2019 junior
Redka Denys 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1284/2022 junior
Redka Danil 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1285/2022 junior
Stanieczek Olaf 2004 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław Śląski 803/2019 junior
Suchodolski Fabian 2004 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 785/2019 junior
Wodziak Kamil 2003 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 800/2019 junior
Zawół Marcin 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra BOSSM Czarny Bór 748/2018 junior
Dolidovich Darij 2004 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1276/2022 juniorka
Glejzner Natalia 2004 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 790/2019 juniorka
Leśniara Dominika 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poreba 793/2019 juniorka
Lichosyt Martyna 2004 BLKS Żywiec 781/2019 juniorka
Nędza-Kubiniec Anna 2003 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 776/2018 juniorka
Półtorzycka Natalia 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 818/2019 juniorka
Skrobiszewska Barbara 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 794/2019 juniorka
Topór Klaudia 2002 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 767/2018 juniorka
Zasadna Emilia 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 798/2019 juniorka
Bachleda-Szeliga Klemens 2005 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1090/2020 junior mł
Bednarek Jakub 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 871/2017 junior mł
Filip Dawid 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 932/2018 junior mł
Galica Grzegorz 2007 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 966/2019 junior mł
Jasica Sylwester 2005 BLKS Żywiec 862/2017 junior mł
Kukovich Matvei 2005 UKS Biathlon Chorzów 1290/2022 junior mł
Kusztal Igor 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 988/2019 junior mł
Lasota Filip 2006 UKS Olimpijczyk Sosnówka 1162/2021 junior mł
Miller Dawid 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 836/2020 junior mł
Pawluk Wiktor 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 828/2020 junior mł
Potoniec Jakub 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 858/2017 junior mł
Solawa Kacper 2005 BLKS Żywiec 1075/2020 junior mł
Synovets Tymur 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1261/2022 junior mł
Szatkowski Michał 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 843/2015 junior mł
Szewczak Aleksander 2006 UKS G-8 Bielany 877/2017 junior mł
Szkawran Jakub 2005 BLKS Żywiec 1076/2020 junior mł
Szulczyński Michał 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 904/2018 junior mł
Turek Kasjan 2005 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój SMS Zakopane 937/2018 junior mł
Zawół Maciej 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 825/2020 junior mł
Łapka Maciej 2005 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 864/2017 junior mł
Arendarczyk Oliwia 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 857/2017 juniorka mł
Bednarska Amelia 2005 UKS Szczytnik SMS Duszniki Zdrój 829/2020 juniorka mł
Czubernat Aniela 2006 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 985/2019 juniorka mł
Czyszczoń Patrycja 2005 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 948/2018 juniorka mł
Garnkowska Nikola 2006 UKN Melafir Czarny Bór ZSZP Lubawka 992/2019 juniorka mł
Germata Majka 2006 UKN Melafir Czarny Bór ZSZP Lubawka 990/2019 juniorka mł
Głowniak Sara 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 893/2018 juniorka mł
Jaskólska Martyna 2008 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1004/2019 juniorka mł
Kocur Otylia 2006 UKS Strzał Wodzisław Śląski SMS Szklarska Poręba 872/2017 juniorka mł
Liszka Amelia 2006 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 946/2018 juniorka mł
Maj Kinga 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 832/2020 juniorka mł
Marek Małgorzata 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki- Zdrój 831/2020 juniorka mł
Mroczkowska Karina 2005 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 885/2018 juniorka mł
Niedurny Klaudia 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 863/2017 juniorka mł
Nowak Natalia 2005 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 947/2018 juniorka mł
Olczyk Laura 2005 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 895/2018 juniorka mł
Patlewicz Martyna 2006 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój SMS Zakopane 875/2017 juniorka mł
Pernal Faustyna 2006 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 944/2018 juniorka mł
Prajsnar Martyna 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 874/2017 juniorka mł
Sadownik Zuzanna 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 830/2020 juniorka mł
Salmina Viktoria 2006 MKS Duszniki Zdrój 1283/2022 juniorka mł
Suchy Oliwia 2007 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 911/2018 juniorka mł
Szajnowska Aleksandra 2005 UKN Melafir Czarny Bór 856/2017 juniorka mł
Tomasiak Julia 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 842/2015 juniorka mł
Widlak Milena 2006 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 999/2019 juniorka mł
Bodzek Stanisław 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1035/2019 młodzik
Czubernat Jakub 2008 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1163/2021 młodzik
Garbowski Sebastian 2007 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 943/2018 młodzik
Gałkowski Mateusz 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1030/2019 młodzik
Jachimiak Olaf 2007 UKS G-8 Bielany 949/2018 młodzik
Jarosz Jakub 2007 UKS G-8 Bielany 950/2018 młodzik
Jedziniak Jakub 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 906/2018 młodzik
Kosmacz Maksymilian 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 945/2018 młodzik
Lachowski Gracjan 2007 UKS G-8 Bielany 982/2019 młodzik
Matusik Konrad 2008 UKN Melafir Czarny Bór 1000/2019 młodzik
Michalak Franciszek 2008 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1058/2020 młodzik
Nowak Tymon 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1109/2021 młodzik
Piotrowski Bartłomiej 2007 UKN Melafir Czarny Bór 931/2018 młodzik
Siwa Kazimierz 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1003/2019 młodzik
Sopata Antoni 2008 MUKN Pod Stróżą 1086/2020 młodzik
Strączek Jakub 2008 BKS WP Kościelisko 1178/2021 młodzik
Tupta Maciej 2008 ZKS Kasina Wielka 984/2019 młodzik
Tyborski Kacper 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1002/2019 młodzik
Urbaniak Kajetan 2007 UKN Melafir Czarny Bór 933/2018 młodzik
Wierzbowski Leon 2008 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1097/2020 młodzik
Wilczyński Marcel 2007 MKS Duszniki Zdrój ZSZP Lubawka 1026/2019 młodzik
Barszczewska Alina 2008 UKS Szczytnik SMS Duszniki Zdrój 1023/2019 młodziczka
Bednarska Martyna 2008 UKS Szczytnik 1024/2019 młodziczka
Bizoń Maria 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1033/2019 młodziczka
Bobak Aleksandra 2008 BKS WP Kościelisko SP Witów 1131/2021 młodziczka
Brączek Teresa 2008 BLKS Żywiec 1264/2022 młodziczka
Czernik Julia 2008 BKS WP Kościelisko 1151/2021 młodziczka
Dorosz Maria 2008 UKS Szczytnik SMS Duszniki Zdrój 1021/2019 młodziczka
Fatla Maria 2008 BKS WP Kościelisko SP Zakopane 2 1132/2021 młodziczka
Gąsienica Gabriela 2007 BKS WP Kościelisko 1179/2021 młodziczka
Harasym Michalina 2008 MUKN Pod Stróżą 1078/2020 młodziczka
Jakieła Amelia 2008 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1019/2019 młodziczka
Jarząbek Julia 2007 BKS WP Kościelisko 1181/2021 młodziczka
Kapiczak Maja 2008 UKS Lider Katowice 1101/2020 młodziczka
Karbowniczyn Martyna 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 930/2018 młodziczka
Kmiecik Kornelia 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1027/2019 młodziczka
Król Weronika 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1001/2019 młodziczka
Liber Milena 2007 UKN Melafir Czarny Bór ZSZP Lubawka 991/2019 młodziczka
Lubos Małgorzata 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1031/2019 młodziczka
Lulińska Nicola 2007 UKS G-8 Bielany Szkoła Podstawowa nr. 263 1085/2020 młodziczka
Odrobina Maria 2008 UKS G-8 Bielany 1047/2019 młodziczka
Patlewicz Oliwia 2008 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1020/2019 młodziczka
Pińkowska Klara 2008 UKS Lider Katowice 1057/2019 młodziczka
Plewa Antonina 2007 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 915/2018 młodziczka
Sinkiewicz Justyna 2007 UKN Melafir Czarny Bór SMS Szklarska Poręba 934/2018 młodziczka
Tkocz Kinga 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski SMS Szklarska Poręba 986/2019 młodziczka
Truchan Martyna 2007 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1063/2020 młodziczka
Wardzińska Iga 2008 MKS Karkonosze Jelenia Góra 1016/2019 młodziczka
Witek Weronika 2007 MKS Duszniki Zdrój 958/2019 młodziczka
Zwolińska Anita 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 989/2019 młodziczka