cofnij do listy zawodów

Puchar Polski / Puchar Europy Centralnej

22-24-09-2022 Czarny Bór

Zgłoszonych:110
senior: 2
seniorka: 2
junior: 11
juniorka: 3
junior mł: 9
juniorka mł: 16
młodzik: 17
młodziczka: 21
młodzik mł: 13
młodziczka mł: 16
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Neumann Michał 1998 KS AZS AWF Katowice /SMS Zakopane 615/2014 senior
Ogorzałek Jakub 2001 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 731/2017 senior
Celczyńska Wiktoria 2000 KS AZS AWF Katowice /SMS Chorzów 676/2016 seniorka
Tupta Justyna 1996 KS AZS AWF Katowice 656/2016 seniorka
Cabała Mateusz 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 760/2018 junior
Cedzidło Kamil 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 808/2019 junior
Jasiński Wojciech 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 745/2018 junior
Jedziniak Szymon 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 812/2019 junior
Maj Mikołaj 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki- Zdrój 805/2019 junior
Pikulski Bartosz 2003 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 787/2019 junior
Pływaczyk Mariusz 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 799/2019 junior
Redka Denys 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1284/2022 junior
Redka Danil 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1285/2022 junior
Stanieczek Olaf 2004 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław Śląski 803/2019 junior
Wodziak Kamil 2003 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 800/2019 junior
Glejzner Natalia 2004 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 790/2019 juniorka
Leśniara Dominika 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poreba 793/2019 juniorka
Półtorzycka Natalia 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 818/2019 juniorka
Bednarek Jakub 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 871/2017 junior mł
Filip Dawid 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 932/2018 junior mł
Kusztal Igor 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 988/2019 junior mł
Miller Dawid 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 836/2020 junior mł
Pawluk Wiktor 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 828/2020 junior mł
Synovets Tymur 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1261/2022 junior mł
Szatkowski Michał 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 843/2015 junior mł
Szulczyński Michał 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 904/2018 junior mł
Zawół Maciej 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 825/2020 junior mł
Arendarczyk Oliwia 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 857/2017 juniorka mł
Bednarska Amelia 2005 UKS Szczytnik SMS Duszniki Zdrój 829/2020 juniorka mł
Filip Nikola 2005 UKN Melafir Czarny Bór 935/2018 juniorka mł
Garnkowska Nikola 2006 UKN Melafir Czarny Bór ZSZP Lubawka 992/2019 juniorka mł
Germata Majka 2006 UKN Melafir Czarny Bór ZSZP Lubawka 990/2019 juniorka mł
Kocur Otylia 2006 UKS Strzał Wodzisław Śląski SMS Szklarska Poręba 872/2017 juniorka mł
Maj Kinga 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 832/2020 juniorka mł
Marek Małgorzata 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki- Zdrój 831/2020 juniorka mł
Niedurny Klaudia 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 863/2017 juniorka mł
Prajsnar Martyna 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 874/2017 juniorka mł
Sadownik Zuzanna 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 830/2020 juniorka mł
Salmina Viktoria 2006 MKS Duszniki Zdrój 1283/2022 juniorka mł
Suchy Oliwia 2007 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 911/2018 juniorka mł
Szajnowska Aleksandra 2005 UKN Melafir Czarny Bór 856/2017 juniorka mł
Tomasiak Julia 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 842/2015 juniorka mł
Widlak Milena 2006 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 999/2019 juniorka mł
Bodzek Stanisław 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1035/2019 młodzik
Bucci Leonardo 2008 KKS Neptun Kosakowo 1241/2022 młodzik
Gałkowski Mateusz 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1030/2019 młodzik
Jedziniak Jakub 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 906/2018 młodzik
Kosmacz Maksymilian 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 945/2018 młodzik
Matusik Konrad 2008 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1000/2019 młodzik
Nowak Tymon 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1109/2021 młodzik
Piotrowski Bartłomiej 2007 UKN Melafir Czarny Bór 931/2018 młodzik
Prokaziuk Bernard 2008 KKS Neptun Kosakowo 1081/2020 młodzik
Ptasznik Dominik 2008 UKN Melafir Czarny Bór 1161/2021 młodzik
Siwa Kazimierz 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1003/2019 młodzik
Smagacki Łukasz 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1278/2022 młodzik
Sopata Antoni 2008 MUKN Pod Stróżą 1086/2020 młodzik
Tyborski Kacper 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1002/2019 młodzik
Urbaniak Kajetan 2007 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 933/2018 młodzik
Wilczyński Marcel 2007 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1026/2019 młodzik
Złocki Tymon 2007 KKS Neptun Kosakowo 1061/2020 młodzik
Barszczewska Alina 2008 UKS Szczytnik SMS Duszniki Zdrój 1023/2019 młodziczka
Bednarska Martyna 2008 UKS Szczytnik 1024/2019 młodziczka
Bielezo Dominika 2008 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1279/2022 młodziczka
Bizoń Maria 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1033/2019 młodziczka
Dorosz Maria 2008 UKS Szczytnik SMS Duszniki Zdrój 1021/2019 młodziczka
Harasym Michalina 2008 MUKN Pod Stróżą 1078/2020 młodziczka
Karbowniczyn Martyna 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 930/2018 młodziczka
Kmiecik Kornelia 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1027/2019 młodziczka
Kopeć Julia 2008 KKS Neptun Kosakowo 1159/2021 młodziczka
Król Weronika 2007 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1001/2019 młodziczka
Liber Milena 2007 UKN Melafir Czarny Bór ZSZP Lubawka 991/2019 młodziczka
Lubos Małgorzata 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1031/2019 młodziczka
Partyńska Julia 2008 UKN Melafir Czarny Bór 1271/2022 młodziczka
Polak Nadia 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1280/2022 młodziczka
Sinkiewicz Justyna 2007 UKN Melafir Czarny Bór 934/2018 młodziczka
Tkocz Kinga 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski SMS Szklarska Poręba 986/2019 młodziczka
Wardzińska Iga 2008 UKS Mieroszów 1016/2019 młodziczka
Witek Weronika 2007 UKS Szczytnik 958/2019 młodziczka
Wojciechowska Lena 2008 UKS Mieroszów 1013/2019 młodziczka
Woźniak Kamila 2008 UKS Mieroszów 1014/2019 młodziczka
Zwolińska Anita 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 989/2019 młodziczka
Dewiszek Bartosz 2009 UKS Mieroszów 1092/2020 młodzik mł
Iwanicki Konrad 2010 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1227/2022 młodzik mł
Janikowski Mariusz 2010 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1177/2021 młodzik mł
Kiełtyka Jan 2009 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1094/2020 młodzik mł
Klus Dmytro 2009 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1281/2022 młodzik mł
Kubacki Bartłomiej 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1287/2022 młodzik mł
Kurzeja Franciszek 2010 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1221/2022 młodzik mł
Lonksyi Oleh 2009 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1263/2022 młodzik mł
Mucha Patryk 2009 UKN Melafir Czarny Bór 835/2020 młodzik mł
Rybka Piotr 2009 KKS Neptun Kosakowo 1240/2022 młodzik mł
Sinkiewicz Łukasz 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1182/2021 młodzik mł
Sowa Bartosz 2009 UKN Melafir Czarny Bór 834/2020 młodzik mł
Urbaniak Mikołaj 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1183/2021 młodzik mł
Andrzejczak Nadia 2010 MUKN Pod Stróżą 1196/2021 młodziczka mł
Asmalouskaya Olga 2010 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1282/2022 młodziczka mł
Bentkowska Iga 2009 MUKN Pod Stróżą 1195/2021 młodziczka mł
Czapla Zuzanna 2010 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1228/2022 młodziczka mł
Dereń Hanna 2010 MUKN Pod Stróżą 1193/2021 młodziczka mł
Filip Maja 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1286/2022 młodziczka mł
Głowala Diana 2009 KKS Neptun Kosakowo 1170/2021 młodziczka mł
Jacenowicz Aleksandra 2009 UKS Szczytnik 833/2020 młodziczka mł
Klag Jagoda 2010 MUKN Pod Stróżą 1194/2021 młodziczka mł
Kulik Michalina 2009 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1093/2020 młodziczka mł
Lewandowska Karolina 2010 KKS Neptun Kosakowo 1242/2022 młodziczka mł
Marczak Justyna 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1288/2022 młodziczka mł
Ossowska Jagna 2010 UKS Szczytnik 1190/2021 młodziczka mł
Pawlak Magdalena 2010 UKS Szczytnik 1188/2021 młodziczka mł
Przysło Wiktoria 2009 UKN Melafir Czarny Bór 1272/2022 młodziczka mł
Zięcina Oliwia 2009 UKS Mieroszów 1091/2020 młodziczka mł