cofnij do listy zawodów

Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim / Celuj w Igrzyska edycja letnia

27-30.06.2022 Czarny Bór

Zgłoszonych:258
senior: 19
seniorka: 12
junior: 17
juniorka: 10
junior mł: 25
juniorka mł: 28
młodzik: 32
młodziczka: 39
młodzik mł: 31
młodziczka mł: 45
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Bryn Patryk 1998 KS AZS AWF Katowice /SMS Duszniki Zdrój 660/2016 senior
Dereń Grzegorz 2001 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 720/2017 senior
Dobrzyński Eryk 2000 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 672/2016 senior
Filip Wojciech 1999 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 636/2015 senior
Gierczyk Mateusz 2000 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 679/2016 senior
Guzik Grzegorz 1991 BLKS Żywiec 114/2007 senior
Guńka Kacper 1999 BKS WP Kościelisko 637/2015 senior
Jakieła Tomasz 1996 BKS WP Kościelisko 501/2012 senior
Janik Mateusz 1995 KS AZS AWF Wrocław 469/2011 senior
Janik Wojciech 2000 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 680/2016 senior
Kaczanowski Marcin 2001 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 717/2017 senior
Nędza Kubiniec Andrzej 1991 BKS WP Kościelisko 435/2011 senior
Ogorzałek Jakub 2001 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 731/2017 senior
Pancerz Przemysław 1998 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 594/2014 senior
Puto Bartłomiej 2000 ZKS Kasina Wielka /SMS Zakopane 684/2016 senior
Sidorowicz Łukasz 1997 KS AZS AWF Katowice 555/2013 senior
Skorusa Wojciech 1998 BKS WP Kościelisko 602/2014 senior
Szczurek Łukasz 1988 KS AZS AWF Katowice 162/2007 senior
Woźniak Dawid 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 693/2016 senior
Celczyńska Wiktoria 2000 KS AZS AWF Katowice /SMS Chorzów 676/2016 seniorka
Cichoń Kamila 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 494/2012 seniorka
Cichoń Klaudia 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 495/2012 seniorka
Gembicka Daria 2001 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław Śląski 673/2016 seniorka
Jakieła Joanna 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 610/2014 seniorka
Mąka Anna 1992 BKS WP Kościelisko 222/2007 seniorka
Piczura Magda 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 611/2014 seniorka
Sidorowicz Natalia 1998 KS AZS AWF Katowice /SMS Zakopane 603/2014 seniorka
Tupta Justyna 1996 KS AZS AWF Katowice 656/2016 seniorka
Wójcik Klaudia 1999 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 633/2015 seniorka
Zoriy Marzena 2001 UKS Muflon Duszniki-Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 733/2017 seniorka
Żuk Kamila 1997 KS AZS AWF Katowice 542/2013 seniorka
Badacz Konrad 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra BOSSM Czarny Bór 795/2019 junior
Bakan Kacper 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1237/2022 junior
Brzóska Kacper 2004 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 814/2019 junior
Cabała Mateusz 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 760/2018 junior
Cedzidło Kamil 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 808/2019 junior
Guńka Jan 2002 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 765/2018 junior
Jasiński Wojciech 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 745/2018 junior
Jedziniak Szymon 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 812/2019 junior
Kozak Mark 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1262/2022 junior
Maj Mikołaj 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki- Zdrój 805/2019 junior
Matusik Hubert 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 806/2019 junior
Pikulski Bartosz 2003 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 787/2019 junior
Pływaczyk Mariusz 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 799/2019 junior
Stanieczek Olaf 2004 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław Śląski 803/2019 junior
Suchodolski Fabian 2004 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 785/2019 junior
Wodziak Kamil 2003 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 800/2019 junior
Zawół Marcin 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra BOSSM Czarny Bór 748/2018 junior
Dolidovich Darij 2004 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1276/2022 juniorka
Glejzner Natalia 2004 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 790/2019 juniorka
Leśniara Dominika 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poreba 793/2019 juniorka
Murdzek Julia 2004 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 797/2019 juniorka
Nędza-Kubiniec Anna 2003 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 776/2018 juniorka
Pernal Małgorzata 2002 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 762/2018 juniorka
Półtorzycka Natalia 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 818/2019 juniorka
Skrobiszewska Barbara 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 794/2019 juniorka
Topór Klaudia 2002 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 767/2018 juniorka
Zasadna Emilia 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 798/2019 juniorka
Bachleda-Szeliga Klemens 2005 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1090/2020 junior mł
Bednarek Jakub 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 871/2017 junior mł
Bezsonov David 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1273/2022 junior mł
Filip Dawid 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 932/2018 junior mł
Galica Grzegorz 2007 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 966/2019 junior mł
Jasica Sylwester 2005 BLKS Żywiec 862/2017 junior mł
Kijas Sebastian 2006 BLKS Żywiec 1229/2022 junior mł
Kokosza Tomasz 2006 KKS Neptun Kosakowo SP nr. 47 w Gdyni 979/2019 junior mł
Kowalik Olgierd 2005 UKS G-8 Bielany 849/2017 junior mł
Krzynówek Oskar 2006 KKS Neptun Kosakowo 981/2019 junior mł
Kusztal Igor 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 988/2019 junior mł
Lasota Filip 2006 UKS Olimpijczyk Sosnówka 1162/2021 junior mł
Miller Dawid 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 836/2020 junior mł
Mrowiński Kacper 2005 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 965/2019 junior mł
Pawluk Wiktor 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 828/2020 junior mł
Potoniec Jakub 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 858/2017 junior mł
Solawa Kacper 2005 BLKS Żywiec 1075/2020 junior mł
Synovets Tymur 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1261/2022 junior mł
Szatkowski Michał 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 843/2015 junior mł
Szewczak Aleksander 2006 UKS G-8 Bielany 877/2017 junior mł
Szkawran Jakub 2005 BLKS Żywiec 1076/2020 junior mł
Szulczyński Michał 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 904/2018 junior mł
Turek Kasjan 2005 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój SMS Zakopane 937/2018 junior mł
Zawół Maciej 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 825/2020 junior mł
Łapka Maciej 2005 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 864/2017 junior mł
Arendarczyk Oliwia 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 857/2017 juniorka mł
Bednarska Amelia 2005 UKS Szczytnik SMS Duszniki Zdrój 829/2020 juniorka mł
Bogdal Anna 2005 UKS G-8 Bielany 848/2017 juniorka mł
Chrostek Adrianna 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 907/2018 juniorka mł
Czubernat Aniela 2006 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 985/2019 juniorka mł
Czyszczoń Patrycja 2005 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 948/2018 juniorka mł
Garnkowska Nikola 2006 UKN Melafir Czarny Bór ZSZP Lubawka 992/2019 juniorka mł
Germata Majka 2006 UKN Melafir Czarny Bór ZSZP Lubawka 990/2019 juniorka mł
Głowniak Sara 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 893/2018 juniorka mł
Kidoń Marta 2005 BLKS Żywiec 978/2019 juniorka mł
Kocur Otylia 2006 UKS Strzał Wodzisław Śląski SMS Szklarska Poręba 872/2017 juniorka mł
Liszka Amelia 2006 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 946/2018 juniorka mł
Maj Kinga 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 832/2020 juniorka mł
Marek Małgorzata 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki- Zdrój 831/2020 juniorka mł
Morga Zofia 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1089/2020 juniorka mł
Mroczkowska Karina 2005 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 885/2018 juniorka mł
Narkiewicz Emilia 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 827/2020 juniorka mł
Niedurny Klaudia 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 863/2017 juniorka mł
Nowak Natalia 2005 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 947/2018 juniorka mł
Olczyk Laura 2005 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 895/2018 juniorka mł
Patlewicz Martyna 2006 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój SMS Zakopane 875/2017 juniorka mł
Pernal Faustyna 2006 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 944/2018 juniorka mł
Prajsnar Martyna 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 874/2017 juniorka mł
Sadownik Zuzanna 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 830/2020 juniorka mł
Suchy Oliwia 2007 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 911/2018 juniorka mł
Szajnowska Aleksandra 2005 UKN Melafir Czarny Bór 856/2017 juniorka mł
Tomasiak Julia 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 842/2015 juniorka mł
Widlak Milena 2006 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 999/2019 juniorka mł
Bodzek Stanisław 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1035/2019 młodzik
Bucci Leonardo 2008 KKS Neptun Kosakowo 1241/2022 młodzik
Caputa Tomasz 2007 BLKS Żywiec 1146/2021 młodzik
Czubernat Jakub 2008 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1163/2021 młodzik
Garbowski Sebastian 2007 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 943/2018 młodzik
Gałkowski Mateusz 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1030/2019 młodzik
Jachimiak Olaf 2007 UKS G-8 Bielany 949/2018 młodzik
Jarosz Jakub 2007 UKS G-8 Bielany 950/2018 młodzik
Jedziniak Jakub 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 906/2018 młodzik
Kokosza Mateusz 2007 UKS G-8 Bielany 956/2019 młodzik
Kozioł Łukasz 2008 UKS Ósemka 1149/2021 młodzik
Lachowski Gracjan 2007 UKS G-8 Bielany 982/2019 młodzik
Matusik Konrad 2008 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1000/2019 młodzik
Michalak Franciszek 2008 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1058/2020 młodzik
Nowak Tymon 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1109/2021 młodzik
Pietruszka Robert 2008 UKS Krokus Piechowice SP2 Piechowice 1009/2019 młodzik
Piotrowski Bartłomiej 2007 UKN Melafir Czarny Bór 931/2018 młodzik
Prokaziuk Bernard 2008 KKS Neptun Kosakowo 1081/2020 młodzik
Ptasznik Dominik 2008 UKN Melafir Czarny Bór 1161/2021 młodzik
Rutowicz Stanisław 2008 KKS Neptun Kosakowo 1167/2021 młodzik
Segar Kajetan 2007 UKS Olimpik 1158/2021 młodzik
Siwa Kazimierz 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1003/2019 młodzik
Sopata Antoni 2008 MUKN Pod Stróżą 1086/2020 młodzik
Strączek Jakub 2008 BKS WP Kościelisko 1178/2021 młodzik
Trzeciak Kacper 2007 ZKS Kasina Wielka 1079/2020 młodzik
Tupta Maciej 2008 ZKS Kasina Wielka 984/2019 młodzik
Turek Piotr 2007 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 941/2018 młodzik
Tyborski Kacper 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1002/2019 młodzik
Urbaniak Kajetan 2007 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 933/2018 młodzik
Wierzbowski Leon 2008 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1097/2020 młodzik
Wilczyński Marcel 2007 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1026/2019 młodzik
Złocki Tymon 2007 KKS Neptun Kosakowo 1061/2020 młodzik
Barszczewska Alina 2008 UKS Szczytnik SMS Duszniki Zdrój 1023/2019 młodziczka
Bednarska Martyna 2008 UKS Szczytnik 1024/2019 młodziczka
Bizoń Maria 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1033/2019 młodziczka
Bobak Aleksandra 2008 BKS WP Kościelisko SP Witów 1131/2021 młodziczka
Czernik Julia 2008 BKS WP Kościelisko 1151/2021 młodziczka
Dorosz Maria 2008 UKS Szczytnik SMS Duszniki Zdrój 1021/2019 młodziczka
Fatla Maria 2008 BKS WP Kościelisko SP Zakopane 2 1132/2021 młodziczka
Fic Maja 2008 UKS Muflon Duszniki-Zdrój 1022/2019 młodziczka
Gąsienica Gabriela 2007 BKS WP Kościelisko 1179/2021 młodziczka
Harasym Michalina 2008 MUKN Pod Stróżą 1078/2020 młodziczka
Jakieła Amelia 2008 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1019/2019 młodziczka
Jarząbek Julia 2007 BKS WP Kościelisko 1181/2021 młodziczka
Jaskólska Martyna 2008 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1004/2019 młodziczka
Kapiczak Maja 2008 UKS Lider Katowice 1101/2020 młodziczka
Karbowniczyn Martyna 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 930/2018 młodziczka
Kmiecik Kornelia 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1027/2019 młodziczka
Kobiela Milena 2008 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1095/2020 młodziczka
Kopeć Julia 2008 KKS Neptun Kosakowo 1159/2021 młodziczka
Król Weronika 2007 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1001/2019 młodziczka
Król Zuzanna 2008 UKS G-8 Bielany 1050/2019 młodziczka
Kądziela Paulina 2008 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1052/2019 młodziczka
Liber Milena 2007 UKN Melafir Czarny Bór ZSZP Lubawka 991/2019 młodziczka
Lubos Małgorzata 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1031/2019 młodziczka
Lulińska Nicola 2007 UKS G-8 Bielany Szkoła Podstawowa nr. 263 1085/2020 młodziczka
Maconko Martyna 2007 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 975/2019 młodziczka
Partyńska Julia 2008 UKN Melafir Czarny Bór 1271/2022 młodziczka
Patlewicz Oliwia 2008 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1020/2019 młodziczka
Pińkowska Klara 2008 UKS Lider Katowice 1057/2019 młodziczka
Plewa Antonina 2007 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 915/2018 młodziczka
Popiołek Anna 2008 UKS G-8 Bielany 1049/2019 młodziczka
Sinkiewicz Justyna 2007 UKN Melafir Czarny Bór 934/2018 młodziczka
Tarnawska Julia 2007 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 987/2019 młodziczka
Tkocz Kinga 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski SMS Szklarska Poręba 986/2019 młodziczka
Truchan Martyna 2007 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1063/2020 młodziczka
Wardzińska Iga 2008 UKS Mieroszów 1016/2019 młodziczka
Witek Weronika 2007 UKS Szczytnik 958/2019 młodziczka
Wojciechowska Lena 2008 UKS Mieroszów 1013/2019 młodziczka
Woźniak Kamila 2008 UKS Mieroszów 1014/2019 młodziczka
Zwolińska Anita 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 989/2019 młodziczka
Babiński Michał 2010 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1203/2021 młodzik mł
Bednarski Łukasz 2010 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1204/2021 młodzik mł
Chrabąszcz Igor 2010 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1199/2021 młodzik mł
Dewiszek Bartosz 2009 UKS Mieroszów 1092/2020 młodzik mł
Iwanicki Konrad 2010 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1227/2022 młodzik mł
Janikowski Mariusz 2010 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1177/2021 młodzik mł
Kiełtyka Jan 2009 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1094/2020 młodzik mł
Kurzeja Franciszek 2010 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1221/2022 młodzik mł
Kłosok Aleksander 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1125/2021 młodzik mł
Latuszewski Aurelio 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1116/2021 młodzik mł
Lonksyi Oleh 2009 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1263/2022 młodzik mł
Mika Szymon 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1123/2021 młodzik mł
Mrozicki Tymoteusz 2010 UKS G-8 Bielany 1235/2022 młodzik mł
Mucha Patryk 2009 UKN Melafir Czarny Bór 835/2020 młodzik mł
Novikov Renat 2009 UKS Biathlon Chorzów 1267/2022 młodzik mł
Ostrowski Konrad 2010 UKS Olimpik 1277/2022 młodzik mł
Patlewicz Julian 2010 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1191/2021 młodzik mł
Rybka Piotr 2009 KKS Neptun Kosakowo 1240/2022 młodzik mł
Sinkiewicz Łukasz 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1182/2021 młodzik mł
Sowa Bartosz 2009 UKN Melafir Czarny Bór 834/2020 młodzik mł
Spyra Armin 2009 UKS Biathlon Chorzów 1225/2022 młodzik mł
Stolarczyk Kamil 2009 UKS Krokus Piechowice SP 1 Piechowice 838/2020 młodzik mł
Urbaniak Mikołaj 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1183/2021 młodzik mł
Uznański Szymon 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1219/2022 młodzik mł
Wiazowski Ryszard 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1218/2022 młodzik mł
Zaczek Rafał 2009 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1206/2022 młodzik mł
Zaczyk Piotr 2010 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1187/2021 młodzik mł
Zając Piotr 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 1119/2021 młodzik mł
Zieliński Radosław 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 1117/2021 młodzik mł
Ziółkowski Igor 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1222/2022 młodzik mł
Łodej Stanisław 2010 UKS G-8 Bielany 1234/2022 młodzik mł
Andrzejczak Nadia 2010 MUKN Pod Stróżą 1196/2021 młodziczka mł
Baran Kinga 2009 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1133/2021 młodziczka mł
Baranowska Jagoda 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1216/2022 młodziczka mł
Bartyzoł Alicja 2009 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1164/2021 młodziczka mł
Bentkowska Iga 2009 MUKN Pod Stróżą 1195/2021 młodziczka mł
Bielaszewska Agata 2010 UKS Olimpik 1274/2022 młodziczka mł
Bochyńska Gaja 2010 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław Śląski 1184/2021 młodziczka mł
Ciesek Natasza 2009 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS CHorzów 1112/2021 młodziczka mł
Czapla Zuzanna 2010 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1228/2022 młodziczka mł
Dereń Hanna 2010 MUKN Pod Stróżą 1193/2021 młodziczka mł
Gancarek Anna 2010 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1202/2021 młodziczka mł
Grabiec Kamila 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1120/2021 młodziczka mł
Grzesiak Matylda 2010 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1186/2021 młodziczka mł
Gurdak Martyna 2010 BLKS Żywiec 1265/2022 młodziczka mł
Głowala Diana 2009 KKS Neptun Kosakowo 1170/2021 młodziczka mł
Jacenowicz Aleksandra 2009 UKS Szczytnik 833/2020 młodziczka mł
Jachimiak Lena 2009 UKS G-8 Bielany 1252/2022 młodziczka mł
Klag Jagoda 2010 MUKN Pod Stróżą 1194/2021 młodziczka mł
Klimczak Kinga 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1220/2022 młodziczka mł
Kowalska Klara 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1215/2022 młodziczka mł
Kujałowicz Aleksandra 2010 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1198/2021 młodziczka mł
Kulik Michalina 2009 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1093/2020 młodziczka mł
Kęska Martyna 2009 ZKS Kasina Wielka 1096/2020 młodziczka mł
Laszczyk Zuzanna 2009 UKS Lider Katowice 1102/2020 młodziczka mł
Lewandowska Karolina 2010 KKS Neptun Kosakowo 1242/2022 młodziczka mł
Lutowska Julia 2009 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS CHorzów 1114/2021 młodziczka mł
Michalak Jagoda 2010 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1192/2021 młodziczka mł
Mikulewicz Klaudia 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1213/2022 młodziczka mł
Nowakowska Anna 2010 UKS Biathlon Chorzów 1259/2022 młodziczka mł
Ossowska Jagna 2010 UKS Szczytnik 1190/2021 młodziczka mł
Oślizło Magdalena 2010 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1268/2022 młodziczka mł
Oślizło Antonina 2010 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1269/2022 młodziczka mł
Pawlak Magdalena 2010 UKS Szczytnik 1188/2021 młodziczka mł
Paździerz Weronika 2010 UKS Lider Katowice 1238/2022 młodziczka mł
Pińkowska Lidia 2009 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław Śląski 1100/2020 młodziczka mł
Plewa Cecylia 2009 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 1172/2021 młodziczka mł
Pękała Urszula 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1270/2022 młodziczka mł
Rus Natalia 2009 UKS Ósemka 1148/2021 młodziczka mł
Ryszka Małgorzata 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 1115/2021 młodziczka mł
Stanieczek Olga 2009 UKS Lider Katowice SMS Chorzów 1103/2020 młodziczka mł
Toma Antonina 2009 UKS Biathlon Chorzów 1275/2022 młodziczka mł
Wielebska Julia 2009 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1130/2021 młodziczka mł
Witrylak Nadia 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1233/2022 młodziczka mł
Wysocka Anna 2009 UKS Olimpik 1156/2021 młodziczka mł
Zięcina Oliwia 2009 UKS Mieroszów 1091/2020 młodziczka mł