cofnij do listy zawodów

Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików woj. dolnośląskiego

12-13.03.2022 Duszniki Zdrój

Zgłoszonych:51
młodzik: 22
młodziczka: 29
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Bodzek Stanisław 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1035/2019 młodzik
Dewiszek Bartosz 2009 UKS Mieroszów 1092/2020 młodzik
Dobosiewicz Michał 2009 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1217/2022 młodzik
Gałkowski Mateusz 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1030/2019 młodzik
Janikowski Mariusz 2010 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1177/2021 młodzik
Jedziniak Jakub 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 906/2018 młodzik
Kiełtyka Jan 2009 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1094/2020 młodzik
Kosmacz Maksymilian 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 945/2018 młodzik
Kurzeja Franciszek 2010 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1221/2022 młodzik
Matusik Konrad 2008 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1000/2019 młodzik
Mucha Patryk 2009 UKN Melafir Czarny Bór 835/2020 młodzik
Nowak Tymon 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1109/2021 młodzik
Piotrowski Bartłomiej 2007 UKN Melafir Czarny Bór 931/2018 młodzik
Ptasznik Dominik 2008 UKN Melafir Czarny Bór 1161/2021 młodzik
Sinkiewicz Łukasz 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1182/2021 młodzik
Siwa Kazimierz 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1003/2019 młodzik
Sopata Antoni 2008 MUKN Pod Stróżą 1086/2020 młodzik
Sowa Bartosz 2009 UKN Melafir Czarny Bór 834/2020 młodzik
Tyborski Kacper 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1002/2019 młodzik
Urbaniak Kajetan 2007 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 933/2018 młodzik
Urbaniak Mikołaj 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1183/2021 młodzik
Wilczyński Marcel 2007 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1026/2019 młodzik
Barszczewska Alina 2008 UKS Szczytnik 1023/2019 młodziczka
Bednarska Martyna 2008 UKS Szczytnik 1024/2019 młodziczka
Biernacka Joanna 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1214/2022 młodziczka
Bizoń Maria 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1033/2019 młodziczka
Czapla Zuzanna 2010 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1228/2022 młodziczka
Dereń Hanna 2010 MUKN Pod Stróżą 1193/2021 młodziczka
Dorosz Maria 2008 UKS Szczytnik 1021/2019 młodziczka
Fedoruk Julia 2007 UKN Melafir Czarny Bór ZSZP Lubawka 1034/2019 młodziczka
Harasym Michalina 2008 MUKN Pod Stróżą 1078/2020 młodziczka
Jacenowicz Aleksandra 2009 UKS Szczytnik 833/2020 młodziczka
Kmiecik Kornelia 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1027/2019 młodziczka
Kobiela Milena 2008 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1095/2020 młodziczka
Kowalska Klara 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1215/2022 młodziczka
Król Weronika 2007 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1001/2019 młodziczka
Kulik Michalina 2009 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1093/2020 młodziczka
Liber Milena 2007 UKN Melafir Czarny Bór ZSZP Lubawka 991/2019 młodziczka
Lubos Małgorzata 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1031/2019 młodziczka
Maconko Martyna 2007 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 975/2019 młodziczka
Mikulewicz Klaudia 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1213/2022 młodziczka
Ossowska Jagna 2010 UKS Szczytnik 1190/2021 młodziczka
Plewa Antonina 2007 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 915/2018 młodziczka
Sinkiewicz Justyna 2007 UKN Melafir Czarny Bór 934/2018 młodziczka
Tarnawska Julia 2007 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 987/2019 młodziczka
Wardzińska Iga 2008 UKS Mieroszów 1016/2019 młodziczka
Witek Weronika 2007 UKS Szczytnik 958/2019 młodziczka
Wojciechowska Lena 2008 UKS Mieroszów 1013/2019 młodziczka
Woźniak Kamila 2008 UKS Mieroszów 1014/2019 młodziczka
Zięcina Oliwia 2009 UKS Mieroszów 1091/2020 młodziczka
Zwolińska Anita 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 989/2019 młodziczka