cofnij do listy zawodów

Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

15-18.03.2022 Duszniki Zdrój

Zgłoszonych:65
senior: 16
seniorka: 17
junior: 12
juniorka: 4
junior mł: 6
juniorka mł: 10
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Bryn Patryk 1998 KS AZS AWF Katowice /SMS Duszniki Zdrój 660/2016 senior
Dereń Grzegorz 2001 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 720/2017 senior
Dobrzyński Eryk 2000 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 672/2016 senior
Filip Wojciech 1999 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 636/2015 senior
Guzik Grzegorz 1991 BLKS Żywiec 114/2007 senior
Guńka Kacper 1999 BKS WP Kościelisko 637/2015 senior
Jakieła Tomasz 1996 BKS WP Kościelisko 501/2012 senior
Janik Wojciech 2000 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 680/2016 senior
Kaczanowski Marcin 2001 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 717/2017 senior
Neumann Michał 1998 KS AZS AWF Katowice /SMS Zakopane 615/2014 senior
Nędza Kubiniec Andrzej 1991 BKS WP Kościelisko 435/2011 senior
Ogorzałek Jakub 2001 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 731/2017 senior
Pancerz Przemysław 1998 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 594/2014 senior
Skorusa Wojciech 1998 BKS WP Kościelisko 602/2014 senior
Szczurek Łukasz 1988 KS AZS AWF Katowice 162/2007 senior
Woźniak Dawid 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 693/2016 senior
Bielecka Dominika 1994 KS SKI TEAM Wodzisław Śląski 669/2016 seniorka
Celczyńska Wiktoria 2000 KS AZS AWF Katowice /SMS Chorzów 676/2016 seniorka
Cichoń Kamila 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 494/2012 seniorka
Cichoń Klaudia 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 495/2012 seniorka
Gembicka Daria 2001 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław Śląski 673/2016 seniorka
Gwizdoń Magdalena 1979 BLKS Żywiec 117/2007 seniorka
Hojnisz-Staręga Monika 1991 KS AZS AWF Katowice 147/2007 seniorka
Jakieła Joanna 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 610/2014 seniorka
Mąka Anna 1992 BKS WP Kościelisko 222/2007 seniorka
Piczura Magda 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 611/2014 seniorka
Stanek Patrycja 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 726/2017 seniorka
Tomaszewska Natalia 1998 KS AZS AWF Katowice /SMS Zakopane 603/2014 seniorka
Tupta Justyna 1996 KS AZS AWF Katowice 656/2016 seniorka
Wójcik Klaudia 1999 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 633/2015 seniorka
Zbylut Kinga 1995 BKS WP Kościelisko 384/2010 seniorka
Zoriy Marzena 2001 UKS Muflon Duszniki-Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 733/2017 seniorka
Żuk Kamila 1997 KS AZS AWF Katowice 542/2013 seniorka
Badacz Konrad 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra BOSSM Czarny Bór 795/2019 junior
Bartyzoł Jakub 2002 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 766/2018 junior
Cabała Mateusz 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 760/2018 junior
Cedzidło Kamil 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 808/2019 junior
Guńka Jan 2002 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 765/2018 junior
Jasiński Wojciech 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 745/2018 junior
Jedziniak Szymon 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 812/2019 junior
Maj Mikołaj 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki- Zdrój 805/2019 junior
Matusik Hubert 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 806/2019 junior
Stanieczek Olaf 2004 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław ŚŁąski 803/2019 junior
Wodziak Kamil 2003 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 800/2019 junior
Zawół Marcin 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra BOSSM Czarny Bór 748/2018 junior
Leśniara Dominika 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poreba 793/2019 juniorka
Półtorzycka Natalia 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 818/2019 juniorka
Skrobiszewska Barbara 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 794/2019 juniorka
Zasadna Emilia 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 798/2019 juniorka
Filip Dawid 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 932/2018 junior mł
Miller Dawid 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 836/2020 junior mł
Pawluk Wiktor 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 828/2020 junior mł
Potoniec Jakub 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 858/2017 junior mł
Szatkowski Michał 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 843/2015 junior mł
Szulczyński Michał 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 904/2018 junior mł
Arendarczyk Oliwia 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 857/2017 juniorka mł
Bednarska Amelia 2005 UKS Szczytnik SMS Duszniki Zdrój 829/2020 juniorka mł
Garnkowska Nikola 2006 UKN Melafir Czarny Bór ZSZP Lubawka 992/2019 juniorka mł
Germata Majka 2006 UKN Melafir Czarny Bór ZSZP Lubawka 990/2019 juniorka mł
Marek Małgorzata 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki- Zdrój 831/2020 juniorka mł
Morga Zofia 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1089/2020 juniorka mł
Sadownik Zuzanna 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 830/2020 juniorka mł
Szajnowska Aleksandra 2005 UKN Melafir Czarny Bór 856/2017 juniorka mł
Tomasiak Julia 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 842/2015 juniorka mł
Widlak Milena 2006 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 999/2019 juniorka mł