cofnij do listy zawodów

Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych w biathlonie - Kościelisko

05-06.02.2022 Kościelisko

Zgłoszonych:68
młodzik: 17
młodziczka: 26
młodzik mł: 13
młodziczka mł: 12
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Bednarski Mateusz 2008 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1006/2019 młodzik
Czubernat Jakub 2008 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1163/2021 młodzik
Garbowski Sebastian 2007 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 943/2018 młodzik
Kotarski Mateusz 2008 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1056/2019 młodzik
Michalak Franciszek 2008 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1058/2020 młodzik
Nowak Piotr 2007 UKS Sołtysianie 1065/2020 młodzik
Pacholarz Maciej 2007 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1072/2020 młodzik
Smajdor Jakub 2007 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1066/2020 młodzik
Strączek Jakub 2008 BKS WP Kościelisko 1178/2021 młodzik
Trzeciak Kacper 2007 ZKS Kasina Wielka 1079/2020 młodzik
Tupta Maciej 2008 ZKS Kasina Wielka 984/2019 młodzik
Turek Piotr 2007 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 941/2018 młodzik
Wideł Wiktor 2007 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1068/2020 młodzik
Wierzbowski Leon 2008 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1097/2020 młodzik
Węglarczyk Jan 2007 UKS Sołtysianie 997/2019 młodzik
Zaczyk Łukasz 2007 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1059/2020 młodzik
Zychowicz Kamil 2007 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1067/2020 młodzik
Bobak Aleksandra 2008 BKS WP Kościelisko SP Witów 1131/2021 młodziczka
Bzdyra Amelia 2008 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1083/2020 młodziczka
Chlebek Monika 2007 UKS Sołtysianie 1064/2020 młodziczka
Czernik Julia 2008 BKS WP Kościelisko 1151/2021 młodziczka
Fatla Maria 2008 BKS WP Kościelisko SP Zakopane 2 1132/2021 młodziczka
Glimasińska Jagoda 2008 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 1051/2019 młodziczka
Gąsienica Gabriela 2007 BKS WP Kościelisko 1179/2021 młodziczka
Jakieła Amelia 2008 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1019/2019 młodziczka
Jarząbek Julia 2007 BKS WP Kościelisko 1181/2021 młodziczka
Jaskólska Martyna 2008 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1004/2019 młodziczka
Kapiczak Maja 2008 UKS Lider Katowice 1101/2020 młodziczka
Karbowniczyn Martyna 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 930/2018 młodziczka
Kądziela Paulina 2008 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1052/2019 młodziczka
Kądziołka Zofia 2008 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1211/2022 młodziczka
Miśkowicz Sara 2007 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1069/2020 młodziczka
Patlewicz Oliwia 2008 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1020/2019 młodziczka
Piwowar Anita 2007 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1071/2020 młodziczka
Pińkowska Klara 2008 UKS Lider Katowice 1057/2019 młodziczka
Pulit Łucja 2007 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1070/2020 młodziczka
Pulit Klaudia 2008 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1210/2022 młodziczka
Rusnak Natalia 2007 BKS WP Kościelisko 1180/2021 młodziczka
Sprot Julia 2008 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1008/2019 młodziczka
Tatarczuk Nadia 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 923/2018 młodziczka
Tkocz Kinga 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 986/2019 młodziczka
Tokarczyk Julia 2008 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1209/2022 młodziczka
Truchan Martyna 2007 BKS WP Kościelisko SP Witów 1063/2020 młodziczka
Babiński Michał 2010 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1203/2021 młodzik mł
Bednarski Łukasz 2010 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1204/2021 młodzik mł
Cieślik Wojciech 2009 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1207/2022 młodzik mł
Kłosok Aleksander 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1125/2021 młodzik mł
Latuszewski Aurelio 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1116/2021 młodzik mł
Mika Szymon 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1123/2021 młodzik mł
Patlewicz Julian 2010 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1191/2021 młodzik mł
Sołtys Artur 2009 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1208/2022 młodzik mł
Spyra Armin 2009 UKS Biathlon Chorzów 1225/2022 młodzik mł
Wiewióra Dawid 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1118/2021 młodzik mł
Zaczyk Piotr 2010 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1187/2021 młodzik mł
Zając Piotr 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 1119/2021 młodzik mł
Zieliński Radosław 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 1117/2021 młodzik mł
Baran Kinga 2009 BKS WP Kościelisko SP Witów 1133/2021 młodziczka mł
Bartyzoł Alicja 2009 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1164/2021 młodziczka mł
Bochyńska Gaja 2010 UKS Lider Katowice 1184/2021 młodziczka mł
Ciesek Natasza 2009 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS CHorzów 1112/2021 młodziczka mł
Grabiec Kamila 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1120/2021 młodziczka mł
Kęska Martyna 2009 ZKS Kasina Wielka 1096/2020 młodziczka mł
Laszczyk Zuzanna 2009 UKS Lider Katowice 1102/2020 młodziczka mł
Lutowska Julia 2009 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS CHorzów 1114/2021 młodziczka mł
Michalak Jagoda 2010 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1192/2021 młodziczka mł
Nalepa Karolina 2009 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS CHorzów 1113/2021 młodziczka mł
Pińkowska Lidia 2009 UKS Lider Katowice 1100/2020 młodziczka mł
Ryszka Małgorzata 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 1115/2021 młodziczka mł