cofnij do listy zawodów

Mistrzostwa Powiatu Karkonoskiego Młodzików i Młodzików Młodszych w biathlonie

18-19.12.2021 Harrachov

Zgłoszonych:30
młodzik: 4
młodziczka: 10
młodzik mł: 6
młodziczka mł: 10
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Jedziniak Jakub 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 906/2018 młodzik
Kosmacz Maksymilian 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 945/2018 młodzik
Nowak Tymon 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1109/2021 młodzik
Pietruszka Robert 2008 UKS Krokus Piechowice SP2 Piechowice 1009/2019 młodzik
Barszczewska Alina 2008 UKS Szczytnik 1023/2019 młodziczka
Bednarska Martyna 2008 UKS Szczytnik 1024/2019 młodziczka
Dorosz Maria 2008 UKS Szczytnik 1021/2019 młodziczka
Fic Maja 2008 UKS Muflon Duszniki-Zdrój 1022/2019 młodziczka
Kobiela Milena 2008 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1095/2020 młodziczka
Maconko Martyna 2007 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 975/2019 młodziczka
Plewa Antonina 2007 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 915/2018 młodziczka
Tarnawska Julia 2007 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 987/2019 młodziczka
Witek Weronika 2007 UKS Szczytnik 958/2019 młodziczka
Zwolińska Anita 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 989/2019 młodziczka
Chrabąszcz Igor 2010 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1199/2021 młodzik mł
Dobosiewicz Michał 2009 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1217/2022 młodzik mł
Janikowski Mariusz 2010 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1177/2021 młodzik mł
Kiełtyka Jan 2009 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1094/2020 młodzik mł
Kurzeja Franciszek 2010 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1221/2022 młodzik mł
Zaczek Rafał 2009 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1206/2022 młodzik mł
Biernacka Joanna 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1214/2022 młodziczka mł
Gancarek Anna 2010 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1202/2021 młodziczka mł
Jacenowicz Aleksandra 2009 UKS Szczytnik 833/2020 młodziczka mł
Kowalska Klara 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1215/2022 młodziczka mł
Kujałowicz Aleksandra 2010 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1198/2021 młodziczka mł
Kulik Michalina 2009 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1093/2020 młodziczka mł
Ossowska Jagna 2010 UKS Szczytnik 1190/2021 młodziczka mł
Pawlak Magdalena 2010 UKS Szczytnik 1188/2021 młodziczka mł
Wielebska Julia 2009 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1130/2021 młodziczka mł
Zięcina Oliwia 2009 UKS Mieroszów 1091/2020 młodziczka mł