cofnij do listy zawodów

Mistrzostwa Polski Młodzików Finał Celuj w Igrzyska/ Puchar Polski II kategorii

17-20.02.2022 Kościelisko

Zgłoszonych:223
senior: 13
seniorka: 8
junior: 15
juniorka: 7
junior mł: 19
juniorka mł: 25
młodzik: 33
młodziczka: 50
młodzik mł: 25
młodziczka mł: 28
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Bryn Patryk 1998 KS AZS AWF Katowice /SMS Duszniki Zdrój 660/2016 senior
Dereń Grzegorz 2001 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 720/2017 senior
Filip Wojciech 1999 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 636/2015 senior
Guńka Kacper 1999 BKS WP Kościelisko 637/2015 senior
Jakieła Tomasz 1996 BKS WP Kościelisko 501/2012 senior
Kaczanowski Marcin 2001 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 717/2017 senior
Neumann Michał 1998 KS AZS AWF Katowice /SMS Zakopane 615/2014 senior
Nędza Kubiniec Andrzej 1991 BKS WP Kościelisko 435/2011 senior
Ogorzałek Jakub 2001 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 731/2017 senior
Pancerz Przemysław 1998 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 594/2014 senior
Puto Bartłomiej 2000 ZKS Kasina Wielka /SMS Zakopane 684/2016 senior
Skorusa Wojciech 1998 BKS WP Kościelisko 602/2014 senior
Szczurek Łukasz 1988 KS AZS AWF Katowice 162/2007 senior
Celczyńska Wiktoria 2000 KS AZS AWF Katowice /SMS Chorzów 676/2016 seniorka
Cichoń Kamila 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 494/2012 seniorka
Cichoń Klaudia 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 495/2012 seniorka
Jakieła Joanna 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 610/2014 seniorka
Piczura Magda 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 611/2014 seniorka
Tomaszewska Natalia 1998 KS AZS AWF Katowice /SMS Zakopane 603/2014 seniorka
Tupta Justyna 1996 KS AZS AWF Katowice 656/2016 seniorka
Zoriy Marzena 2001 UKS Muflon Duszniki-Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 733/2017 seniorka
Bandyk Przemysław 2003 BLKS Żywiec 782/2019 junior
Bartyzoł Jakub 2002 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 766/2018 junior
Brenkus Jakub 2003 BLKS Żywiec 784/2019 junior
Brzóska Kacper 2004 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 814/2019 junior
Cabała Mateusz 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 760/2018 junior
Cedzidło Kamil 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 808/2019 junior
Jasiński Wojciech 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 745/2018 junior
Jedziniak Szymon 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 812/2019 junior
Kubisiak Robert 2003 BLKS Żywiec 783/2019 junior
Maj Mikołaj 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki- Zdrój 805/2019 junior
Penkała Bartosz 2003 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 789/2019 junior
Pikulski Bartosz 2003 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 787/2019 junior
Pływaczyk Mariusz 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 799/2019 junior
Stanieczek Olaf 2004 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław Śląski 803/2019 junior
Wodziak Kamil 2003 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 800/2019 junior
Glejzner Natalia 2004 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 790/2019 juniorka
Graczyk Dobrochna 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 810/2019 juniorka
Leśniara Dominika 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poreba 793/2019 juniorka
Lichosyt Martyna 2004 BLKS Żywiec 781/2019 juniorka
Murdzek Julia 2004 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 797/2019 juniorka
Półtorzycka Natalia 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 818/2019 juniorka
Zasadna Emilia 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 798/2019 juniorka
Bachleda-Szeliga Klemens 2005 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1090/2020 junior mł
Bednarek Jakub 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 871/2017 junior mł
Filip Dawid 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 932/2018 junior mł
Galica Grzegorz 2007 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 966/2019 junior mł
Jasica Sylwester 2005 BLKS Żywiec 862/2017 junior mł
Kusztal Igor 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 988/2019 junior mł
Lasota Filip 2006 UKS Olimpijczyk Sosnówka 1162/2021 junior mł
Miller Dawid 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 836/2020 junior mł
Mrowiński Kacper 2005 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 965/2019 junior mł
Pawluk Wiktor 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 828/2020 junior mł
Potoniec Jakub 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 858/2017 junior mł
Solawa Kacper 2005 BLKS Żywiec 1075/2020 junior mł
Szatkowski Michał 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 843/2015 junior mł
Szewczak Aleksander 2006 UKS G-8 Bielany 877/2017 junior mł
Szkawran Jakub 2005 BLKS Żywiec 1076/2020 junior mł
Szulczyński Michał 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 904/2018 junior mł
Turek Kasjan 2005 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój SMS Zakopane 937/2018 junior mł
Zawół Maciej 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 825/2020 junior mł
Łapka Maciej 2005 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 864/2017 junior mł
Arendarczyk Oliwia 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 857/2017 juniorka mł
Bednarska Amelia 2005 UKS Szczytnik SMS Duszniki Zdrój 829/2020 juniorka mł
Chrostek Adrianna 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 907/2018 juniorka mł
Czubernat Aniela 2006 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 985/2019 juniorka mł
Czyszczoń Patrycja 2005 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 948/2018 juniorka mł
Garnkowska Nikola 2006 UKN Melafir Czarny Bór ZSZP Lubawka 992/2019 juniorka mł
Germata Majka 2006 UKN Melafir Czarny Bór ZSZP Lubawka 990/2019 juniorka mł
Kocur Otylia 2006 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 872/2017 juniorka mł
Liszka Amelia 2006 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 946/2018 juniorka mł
Maj Kinga 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 832/2020 juniorka mł
Marek Małgorzata 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki- Zdrój 831/2020 juniorka mł
Morga Zofia 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1089/2020 juniorka mł
Mroczkowska Karina 2005 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 885/2018 juniorka mł
Narkiewicz Emilia 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 827/2020 juniorka mł
Niedurny Klaudia 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 863/2017 juniorka mł
Nowak Natalia 2005 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 947/2018 juniorka mł
Olczyk Laura 2005 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 895/2018 juniorka mł
Patlewicz Martyna 2006 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój SMS Zakopane 875/2017 juniorka mł
Pernal Faustyna 2006 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 944/2018 juniorka mł
Prajsnar Martyna 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 874/2017 juniorka mł
Sadownik Zuzanna 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 830/2020 juniorka mł
Suchy Oliwia 2007 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 911/2018 juniorka mł
Szajnowska Aleksandra 2005 UKN Melafir Czarny Bór 856/2017 juniorka mł
Tomasiak Julia 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 842/2015 juniorka mł
Widlak Milena 2006 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 999/2019 juniorka mł
Bednarski Mateusz 2008 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1006/2019 młodzik
Bodzek Stanisław 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1035/2019 młodzik
Cel Olgierd 2007 UKS G-8 Bielany 1039/2019 młodzik
Czubernat Jakub 2008 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1163/2021 młodzik
Garbowski Sebastian 2007 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 943/2018 młodzik
Gawłowski Korneliusz 2008 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1005/2019 młodzik
Gałkowski Mateusz 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1030/2019 młodzik
Gostkowski Krzysztof 2007 UKS G-8 Bielany 953/2018 młodzik
Jachimiak Olaf 2007 UKS G-8 Bielany 949/2018 młodzik
Jarosz Jakub 2007 UKS G-8 Bielany 950/2018 młodzik
Jedziniak Jakub 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 906/2018 młodzik
Kokosza Mateusz 2007 UKS G-8 Bielany 956/2019 młodzik
Kosmacz Maksymilian 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 945/2018 młodzik
Kotarski Mateusz 2008 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1056/2019 młodzik
Lachowski Gracjan 2007 UKS G-8 Bielany 982/2019 młodzik
Matusik Konrad 2008 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1000/2019 młodzik
Michalak Franciszek 2008 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1058/2020 młodzik
Nowak Piotr 2007 UKS Sołtysianie 1065/2020 młodzik
Nowak Tymon 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1109/2021 młodzik
Pacholarz Maciej 2007 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1072/2020 młodzik
Piotrowski Bartłomiej 2007 UKN Melafir Czarny Bór 931/2018 młodzik
Siwa Kazimierz 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1003/2019 młodzik
Sopata Antoni 2008 MUKN Pod Stróżą 1086/2020 młodzik
Strączek Jakub 2008 BKS WP Kościelisko 1178/2021 młodzik
Trzeciak Kacper 2007 ZKS Kasina Wielka 1079/2020 młodzik
Tupta Maciej 2008 ZKS Kasina Wielka 984/2019 młodzik
Turek Piotr 2007 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 941/2018 młodzik
Tyborski Kacper 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1002/2019 młodzik
Urbaniak Kajetan 2007 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 933/2018 młodzik
Wierzbowski Leon 2008 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1097/2020 młodzik
Wilczyński Marcel 2007 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1026/2019 młodzik
Węglarczyk Jan 2007 UKS Sołtysianie 997/2019 młodzik
Zaczyk Łukasz 2007 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1059/2020 młodzik
Barszczewska Alina 2008 UKS Szczytnik 1023/2019 młodziczka
Bednarska Martyna 2008 UKS Szczytnik 1024/2019 młodziczka
Bizoń Maria 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1033/2019 młodziczka
Bobak Aleksandra 2008 BKS WP Kościelisko SP Witów 1131/2021 młodziczka
Bzdyra Amelia 2008 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1083/2020 młodziczka
Chlebek Monika 2007 UKS Sołtysianie 1064/2020 młodziczka
Czernik Julia 2008 BKS WP Kościelisko 1151/2021 młodziczka
Dorosz Maria 2008 UKS Szczytnik 1021/2019 młodziczka
Fatla Maria 2008 BKS WP Kościelisko SP Zakopane 2 1132/2021 młodziczka
Fedoruk Julia 2007 UKN Melafir Czarny Bór ZSZP Lubawka 1034/2019 młodziczka
Fic Maja 2008 UKS Muflon Duszniki-Zdrój 1022/2019 młodziczka
Glimasińska Jagoda 2008 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 1051/2019 młodziczka
Gąsienica Gabriela 2007 BKS WP Kościelisko 1179/2021 młodziczka
Gębicka Hanna 2008 UKS G-8 Bielany 1048/2019 młodziczka
Harasym Michalina 2008 MUKN Pod Stróżą 1078/2020 młodziczka
Jakieła Amelia 2008 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1019/2019 młodziczka
Jarząbek Julia 2007 BKS WP Kościelisko 1181/2021 młodziczka
Jaskólska Martyna 2008 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1004/2019 młodziczka
Kapiczak Maja 2008 UKS Lider Katowice 1101/2020 młodziczka
Karbowniczyn Martyna 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 930/2018 młodziczka
Kmiecik Kornelia 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1027/2019 młodziczka
Kobiela Milena 2008 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1095/2020 młodziczka
Król Weronika 2007 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1001/2019 młodziczka
Król Zuzanna 2008 UKS G-8 Bielany 1050/2019 młodziczka
Kądziela Paulina 2008 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1052/2019 młodziczka
Liber Milena 2007 UKN Melafir Czarny Bór ZSZP Lubawka 991/2019 młodziczka
Lubos Małgorzata 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1031/2019 młodziczka
Lulińska Nicola 2007 UKS G-8 Bielany Szkoła Podstawowa nr. 263 1085/2020 młodziczka
Maconko Martyna 2007 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 975/2019 młodziczka
Miśkowicz Sara 2007 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1069/2020 młodziczka
Odrobina Maria 2008 UKS G-8 Bielany 1047/2019 młodziczka
Patlewicz Oliwia 2008 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1020/2019 młodziczka
Pińkowska Klara 2008 UKS Lider Katowice 1057/2019 młodziczka
Plewa Antonina 2007 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 915/2018 młodziczka
Popiołek Anna 2008 UKS G-8 Bielany 1049/2019 młodziczka
Pulit Łucja 2007 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1070/2020 młodziczka
Rusnak Natalia 2007 BKS WP Kościelisko 1180/2021 młodziczka
Ryszka Aleksandra 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 925/2018 młodziczka
Sinkiewicz Justyna 2007 UKN Melafir Czarny Bór 934/2018 młodziczka
Sprot Julia 2008 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1008/2019 młodziczka
Tarnawska Julia 2007 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 987/2019 młodziczka
Tatarczuk Nadia 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 923/2018 młodziczka
Tkocz Kinga 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 986/2019 młodziczka
Tokarczyk Julia 2008 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1209/2022 młodziczka
Truchan Martyna 2007 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1063/2020 młodziczka
Wardzińska Iga 2008 UKS Mieroszów 1016/2019 młodziczka
Witek Weronika 2007 UKS Szczytnik 958/2019 młodziczka
Wojciechowska Lena 2008 UKS Mieroszów 1013/2019 młodziczka
Woźniak Kamila 2008 UKS Mieroszów 1014/2019 młodziczka
Zwolińska Anita 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 989/2019 młodziczka
Babiński Michał 2010 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1203/2021 młodzik mł
Bednarski Łukasz 2010 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1204/2021 młodzik mł
Cieślik Wojciech 2009 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1207/2022 młodzik mł
Dewiszek Bartosz 2009 UKS Mieroszów 1092/2020 młodzik mł
Dobosiewicz Michał 2009 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1217/2022 młodzik mł
Janikowski Mariusz 2010 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1177/2021 młodzik mł
Kiełtyka Jan 2009 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1094/2020 młodzik mł
Kurzeja Franciszek 2010 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1221/2022 młodzik mł
Kłosok Aleksander 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1125/2021 młodzik mł
Latuszewski Aurelio 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1116/2021 młodzik mł
Mika Szymon 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1123/2021 młodzik mł
Mrozicki Tymoteusz 2010 UKS G-8 Bielany 1235/2022 młodzik mł
Mucha Patryk 2009 UKN Melafir Czarny Bór 835/2020 młodzik mł
Patlewicz Julian 2010 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1191/2021 młodzik mł
Sinkiewicz Łukasz 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1182/2021 młodzik mł
Sowa Bartosz 2009 UKN Melafir Czarny Bór 834/2020 młodzik mł
Sołtys Artur 2009 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1208/2022 młodzik mł
Spyra Armin 2009 UKS Biathlon Chorzów 1225/2022 młodzik mł
Urbaniak Mikołaj 2010 UKN Melafir Czarny Bór 1183/2021 młodzik mł
Uznański Szymon 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1219/2022 młodzik mł
Wiewióra Dawid 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1118/2021 młodzik mł
Zaczyk Piotr 2010 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1187/2021 młodzik mł
Zając Piotr 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 1119/2021 młodzik mł
Zieliński Radosław 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 1117/2021 młodzik mł
Łodej Stanisław 2010 UKS G-8 Bielany 1234/2022 młodzik mł
Andrzejczak Nadia 2010 MUKN Pod Stróżą 1196/2021 młodziczka mł
Baran Kinga 2009 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1133/2021 młodziczka mł
Bartyzoł Alicja 2009 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1164/2021 młodziczka mł
Biernacka Joanna 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1214/2022 młodziczka mł
Bochyńska Gaja 2010 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław Śląski 1184/2021 młodziczka mł
Ciesek Natasza 2009 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS CHorzów 1112/2021 młodziczka mł
Czapla Zuzanna 2010 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1228/2022 młodziczka mł
Dereń Hanna 2010 MUKN Pod Stróżą 1193/2021 młodziczka mł
Grabiec Kamila 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1120/2021 młodziczka mł
Jacenowicz Aleksandra 2009 UKS Szczytnik 833/2020 młodziczka mł
Klag Jagoda 2010 MUKN Pod Stróżą 1194/2021 młodziczka mł
Kowalska Klara 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1215/2022 młodziczka mł
Kulik Michalina 2009 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1093/2020 młodziczka mł
Kęska Martyna 2009 ZKS Kasina Wielka 1096/2020 młodziczka mł
Laszczyk Zuzanna 2009 UKS Lider Katowice 1102/2020 młodziczka mł
Lutowska Julia 2009 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS CHorzów 1114/2021 młodziczka mł
Matusiewicz Iga 2009 UKS G-8 Bielany 1105/2020 młodziczka mł
Michalak Jagoda 2010 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1192/2021 młodziczka mł
Mikulewicz Klaudia 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1213/2022 młodziczka mł
Nalepa Karolina 2009 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS CHorzów 1113/2021 młodziczka mł
Ossowska Jagna 2010 UKS Szczytnik 1190/2021 młodziczka mł
Pawlak Magdalena 2010 UKS Szczytnik 1188/2021 młodziczka mł
Pińkowska Lidia 2009 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław Śląski 1100/2020 młodziczka mł
Ryszka Małgorzata 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 1115/2021 młodziczka mł
Stanieczek Olga 2009 UKS Lider Katowice SMS Chorzów 1103/2020 młodziczka mł
Wielebska Julia 2009 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1130/2021 młodziczka mł
Witrylak Nadia 2010 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1233/2022 młodziczka mł
Zięcina Oliwia 2009 UKS Mieroszów 1091/2020 młodziczka mł