cofnij do listy zawodów

Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat.

11-13.02.2022 Duszniki-Zdrój

Zgłoszonych:93
senior: 13
seniorka: 6
junior: 16
juniorka: 8
junior mł: 21
juniorka mł: 29
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Bryn Patryk 1998 KS AZS AWF Katowice /SMS Duszniki Zdrój 660/2016 senior
Dereń Grzegorz 2001 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 720/2017 senior
Filip Wojciech 1999 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 636/2015 senior
Guńka Kacper 1999 BKS WP Kościelisko 637/2015 senior
Jakieła Tomasz 1996 BKS WP Kościelisko 501/2012 senior
Kaczanowski Marcin 2001 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 717/2017 senior
Neumann Michał 1998 KS AZS AWF Katowice /SMS Zakopane 615/2014 senior
Nędza Kubiniec Andrzej 1991 BKS WP Kościelisko 435/2011 senior
Ogorzałek Jakub 2001 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 731/2017 senior
Pancerz Przemysław 1998 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 594/2014 senior
Puto Bartłomiej 2000 ZKS Kasina Wielka /SMS Zakopane 684/2016 senior
Skorusa Wojciech 1998 BKS WP Kościelisko 602/2014 senior
Szczurek Łukasz 1988 KS AZS AWF Katowice 162/2007 senior
Celczyńska Wiktoria 2000 KS AZS AWF Katowice /SMS Chorzów 676/2016 seniorka
Cichoń Kamila 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 494/2012 seniorka
Cichoń Klaudia 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 495/2012 seniorka
Jakieła Joanna 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 610/2014 seniorka
Piczura Magda 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 611/2014 seniorka
Zoriy Marzena 2001 UKS Muflon Duszniki-Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 733/2017 seniorka
Bandyk Przemysław 2003 BLKS Żywiec 782/2019 junior
Bartyzoł Jakub 2002 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 766/2018 junior
Brenkus Jakub 2003 BLKS Żywiec 784/2019 junior
Brzóska Kacper 2004 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 814/2019 junior
Cabała Mateusz 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 760/2018 junior
Cedzidło Kamil 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 808/2019 junior
Jasiński Wojciech 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 745/2018 junior
Jedziniak Szymon 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 812/2019 junior
Kubisiak Robert 2003 BLKS Żywiec 783/2019 junior
Maj Mikołaj 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki- Zdrój 805/2019 junior
Penkała Bartosz 2003 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 789/2019 junior
Pikulski Bartosz 2003 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 787/2019 junior
Pływaczyk Mariusz 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 799/2019 junior
Stanieczek Olaf 2004 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław Śląski 803/2019 junior
Suchodolski Fabian 2004 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 785/2019 junior
Wodziak Kamil 2003 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 800/2019 junior
Glejzner Natalia 2004 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 790/2019 juniorka
Graczyk Dobrochna 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 810/2019 juniorka
Leśniara Weronika 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 757/2018 juniorka
Lichosyt Martyna 2004 BLKS Żywiec 781/2019 juniorka
Murdzek Julia 2004 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 797/2019 juniorka
Pernal Małgorzata 2002 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 762/2018 juniorka
Półtorzycka Natalia 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 818/2019 juniorka
Zasadna Emilia 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 798/2019 juniorka
Bachleda-Szeliga Klemens 2005 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1090/2020 junior mł
Bednarek Jakub 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 871/2017 junior mł
Filip Dawid 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 932/2018 junior mł
Galica Grzegorz 2007 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 966/2019 junior mł
Jasica Sylwester 2005 BLKS Żywiec 862/2017 junior mł
Kowalik Olgierd 2005 UKS G-8 Bielany 849/2017 junior mł
Kusztal Igor 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 988/2019 junior mł
Lasota Filip 2006 UKS Olimpijczyk Sosnówka 1162/2021 junior mł
Miller Dawid 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 836/2020 junior mł
Mrowiński Kacper 2005 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 965/2019 junior mł
Noszczyk Szymon 2005 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 840/2015 junior mł
Pawluk Wiktor 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 828/2020 junior mł
Potoniec Jakub 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 858/2017 junior mł
Solawa Kacper 2005 BLKS Żywiec 1075/2020 junior mł
Szatkowski Michał 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 843/2015 junior mł
Szewczak Aleksander 2006 UKS G-8 Bielany 877/2017 junior mł
Szkawran Jakub 2005 BLKS Żywiec 1076/2020 junior mł
Szulczyński Michał 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 904/2018 junior mł
Turek Kasjan 2005 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój SMS Zakopane 937/2018 junior mł
Zawół Maciej 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 825/2020 junior mł
Łapka Maciej 2005 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 864/2017 junior mł
Arendarczyk Oliwia 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 857/2017 juniorka mł
Bednarska Amelia 2005 UKS Szczytnik SMS Duszniki Zdrój 829/2020 juniorka mł
Bogdal Anna 2005 UKS G-8 Bielany 848/2017 juniorka mł
Chrostek Adrianna 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 907/2018 juniorka mł
Czubernat Aniela 2006 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 985/2019 juniorka mł
Czyszczoń Patrycja 2005 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 948/2018 juniorka mł
Dyczkowska Weronika 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 826/2020 juniorka mł
Filip Nikola 2005 UKN Melafir Czarny Bór 935/2018 juniorka mł
Garnkowska Nikola 2006 UKN Melafir Czarny Bór ZSZP Lubawka 992/2019 juniorka mł
Germata Majka 2006 UKN Melafir Czarny Bór ZSZP Lubawka 990/2019 juniorka mł
Głowniak Sara 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 893/2018 juniorka mł
Kocur Otylia 2006 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 872/2017 juniorka mł
Liszka Amelia 2006 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 946/2018 juniorka mł
Maj Kinga 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 832/2020 juniorka mł
Marek Małgorzata 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki- Zdrój 831/2020 juniorka mł
Morga Zofia 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1089/2020 juniorka mł
Mroczkowska Karina 2005 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 885/2018 juniorka mł
Narkiewicz Emilia 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 827/2020 juniorka mł
Niedurny Klaudia 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 863/2017 juniorka mł
Nowak Natalia 2005 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 947/2018 juniorka mł
Olczyk Laura 2005 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 895/2018 juniorka mł
Patlewicz Martyna 2006 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój SMS Zakopane 875/2017 juniorka mł
Pernal Faustyna 2006 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 944/2018 juniorka mł
Prajsnar Martyna 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 874/2017 juniorka mł
Sadownik Zuzanna 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 830/2020 juniorka mł
Suchy Oliwia 2007 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 911/2018 juniorka mł
Szajnowska Aleksandra 2005 UKN Melafir Czarny Bór 856/2017 juniorka mł
Tomasiak Julia 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 842/2015 juniorka mł
Widlak Milena 2006 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 999/2019 juniorka mł