cofnij do listy zawodów

Celuj w Igrzyska PP I kat.

28-30.01.2022 Kościelisko

Zgłoszonych:88
senior: 9
seniorka: 4
junior: 18
juniorka: 11
junior mł: 19
juniorka mł: 27
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Bryn Patryk 1998 KS AZS AWF Katowice /SMS Duszniki Zdrój 660/2016 senior
Dereń Grzegorz 2001 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 720/2017 senior
Guńka Kacper 1999 BKS WP Kościelisko 637/2015 senior
Janik Wojciech 2000 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 680/2016 senior
Kaczanowski Marcin 2001 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 717/2017 senior
Neumann Michał 1998 KS AZS AWF Katowice /SMS Zakopane 615/2014 senior
Ogorzałek Jakub 2001 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 731/2017 senior
Pancerz Przemysław 1998 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 594/2014 senior
Puto Bartłomiej 2000 ZKS Kasina Wielka /SMS Zakopane 684/2016 senior
Celczyńska Wiktoria 2000 KS AZS AWF Katowice /SMS Chorzów 676/2016 seniorka
Cichoń Klaudia 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 495/2012 seniorka
Tupta Justyna 1996 KS AZS AWF Katowice 656/2016 seniorka
Zoriy Marzena 2001 UKS Muflon Duszniki-Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 733/2017 seniorka
Badacz Konrad 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra BOSSM Czarny Bór 795/2019 junior
Bandyk Przemysław 2003 BLKS Żywiec 782/2019 junior
Bartyzoł Jakub 2002 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 766/2018 junior
Brenkus Jakub 2003 BLKS Żywiec 784/2019 junior
Brzóska Kacper 2004 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 814/2019 junior
Cabała Mateusz 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 760/2018 junior
Cedzidło Kamil 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 808/2019 junior
Jasiński Wojciech 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 745/2018 junior
Jedziniak Szymon 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 812/2019 junior
Kubisiak Robert 2003 BLKS Żywiec 783/2019 junior
Maj Mikołaj 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki- Zdrój 805/2019 junior
Matusik Hubert 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 806/2019 junior
Penkała Bartosz 2003 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 789/2019 junior
Pikulski Bartosz 2003 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 787/2019 junior
Pływaczyk Mariusz 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 799/2019 junior
Stanieczek Olaf 2004 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław Śląski 803/2019 junior
Wodziak Kamil 2003 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 800/2019 junior
Zawół Marcin 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra BOSSM Czarny Bór 748/2018 junior
Glejzner Natalia 2004 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 790/2019 juniorka
Graczyk Dobrochna 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 810/2019 juniorka
Leśniara Dominika 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poreba 793/2019 juniorka
Lichosyt Martyna 2004 BLKS Żywiec 781/2019 juniorka
Murdzek Julia 2004 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 797/2019 juniorka
Nędza-Kubiniec Anna 2003 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 776/2018 juniorka
Pernal Małgorzata 2002 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 762/2018 juniorka
Półtorzycka Natalia 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 818/2019 juniorka
Skrobiszewska Barbara 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 794/2019 juniorka
Topór Klaudia 2002 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 767/2018 juniorka
Zasadna Emilia 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 798/2019 juniorka
Bachleda-Szeliga Klemens 2005 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1090/2020 junior mł
Bednarek Jakub 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 871/2017 junior mł
Filip Dawid 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 932/2018 junior mł
Galica Grzegorz 2007 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 966/2019 junior mł
Jasica Sylwester 2005 BLKS Żywiec 862/2017 junior mł
Kusztal Igor 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 988/2019 junior mł
Lasota Filip 2006 UKS Olimpijczyk Sosnówka 1162/2021 junior mł
Miller Dawid 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 836/2020 junior mł
Mrowiński Kacper 2005 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 965/2019 junior mł
Pawluk Wiktor 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 828/2020 junior mł
Potoniec Jakub 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 858/2017 junior mł
Solawa Kacper 2005 BLKS Żywiec 1075/2020 junior mł
Szatkowski Michał 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 843/2015 junior mł
Szewczak Aleksander 2006 UKS G-8 Bielany 877/2017 junior mł
Szkawran Jakub 2005 BLKS Żywiec 1076/2020 junior mł
Szulczyński Michał 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 904/2018 junior mł
Turek Kasjan 2005 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój SMS Zakopane 937/2018 junior mł
Zawół Maciej 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 825/2020 junior mł
Łapka Maciej 2005 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 864/2017 junior mł
Arendarczyk Oliwia 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 857/2017 juniorka mł
Bednarska Amelia 2005 UKS Szczytnik SMS Duszniki Zdrój 829/2020 juniorka mł
Bogdal Anna 2005 UKS G-8 Bielany 848/2017 juniorka mł
Chrostek Adrianna 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 907/2018 juniorka mł
Czubernat Aniela 2006 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 985/2019 juniorka mł
Czyszczoń Patrycja 2005 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 948/2018 juniorka mł
Dyczkowska Weronika 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 826/2020 juniorka mł
Garnkowska Nikola 2006 UKN Melafir Czarny Bór ZSZP Lubawka 992/2019 juniorka mł
Germata Majka 2006 UKN Melafir Czarny Bór ZSZP Lubawka 990/2019 juniorka mł
Głowniak Sara 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 893/2018 juniorka mł
Kocur Otylia 2006 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 872/2017 juniorka mł
Liszka Amelia 2006 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 946/2018 juniorka mł
Maj Kinga 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 832/2020 juniorka mł
Marek Małgorzata 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki- Zdrój 831/2020 juniorka mł
Morga Zofia 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1089/2020 juniorka mł
Mroczkowska Karina 2005 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 885/2018 juniorka mł
Narkiewicz Emilia 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 827/2020 juniorka mł
Niedurny Klaudia 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 863/2017 juniorka mł
Nowak Natalia 2005 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 947/2018 juniorka mł
Patlewicz Martyna 2006 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój SMS Zakopane 875/2017 juniorka mł
Pernal Faustyna 2006 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 944/2018 juniorka mł
Prajsnar Martyna 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 874/2017 juniorka mł
Sadownik Zuzanna 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 830/2020 juniorka mł
Suchy Oliwia 2007 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 911/2018 juniorka mł
Szajnowska Aleksandra 2005 UKN Melafir Czarny Bór 856/2017 juniorka mł
Tomasiak Julia 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 842/2015 juniorka mł
Widlak Milena 2006 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 999/2019 juniorka mł