cofnij do listy zawodów

Celuj w Igrzyska PP I kat.

28-30.01.2022 Kościelisko

Zgłoszonych:35
senior: 5
junior: 5
juniorka: 1
junior mł: 2
juniorka mł: 8
młodziczka: 6
młodzik mł: 7
młodziczka mł: 1
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Dereń Grzegorz 2001 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 720/2017 senior
Janik Wojciech 2000 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 680/2016 senior
Kaczanowski Marcin 2001 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 717/2017 senior
Ogorzałek Jakub 2001 KS AZS AWF Wrocław SMS Duszniki Zdrój 731/2017 senior
Pancerz Przemysław 1998 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 594/2014 senior
Cabała Mateusz 2002 UKN Melafir Czarny Bór SMS Chorzów 760/2018 junior
Cedzidło Kamil 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 808/2019 junior
Matusik Hubert 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 806/2019 junior
Pływaczyk Mariusz 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 799/2019 junior
Wodziak Kamil 2003 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 800/2019 junior
Zasadna Emilia 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 798/2019 juniorka
Filip Dawid 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 932/2018 junior mł
Potoniec Jakub 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 858/2017 junior mł
Arendarczyk Oliwia 2005 UKN Melafir Czarny Bór 857/2017 juniorka mł
Filip Nikola 2005 UKN Melafir Czarny Bór 935/2018 juniorka mł
Garnkowska Nikola 2006 UKN Melafir Czarny Bór ZSZP Lubawka 992/2019 juniorka mł
Germata Majka 2006 UKN Melafir Czarny Bór ZSZP Lubawka 990/2019 juniorka mł
Kocur Otylia 2006 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 872/2017 juniorka mł
Szajnowska Aleksandra 2005 UKN Melafir Czarny Bór 856/2017 juniorka mł
Tomasiak Julia 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 842/2015 juniorka mł
Widlak Milena 2006 UKN Melafir Czarny Bór 999/2019 juniorka mł
Glimasińska Jagoda 2008 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 1051/2019 młodziczka
Karbowniczyn Martyna 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 930/2018 młodziczka
Kądziela Paulina 2008 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1052/2019 młodziczka
Ryszka Aleksandra 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 925/2018 młodziczka
Tatarczuk Nadia 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 923/2018 młodziczka
Tkocz Kinga 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 986/2019 młodziczka
Kłosok Aleksander 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1125/2021 młodzik mł
Latuszewski Aurelio 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1116/2021 młodzik mł
Mika Szymon 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1123/2021 młodzik mł
Moczała Aleksander 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1121/2021 młodzik mł
Wiewióra Dawid 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1118/2021 młodzik mł
Zając Piotr 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 1119/2021 młodzik mł
Zieliński Radosław 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 1117/2021 młodzik mł
Ryszka Małgorzata 2009 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1115/2021 młodziczka mł