cofnij do listy zawodów

Mistrzostwa Polski w biathlonie na nartorolkach, finał “Celuj w Igrzyska”

24-26.09.2021 Duszniki-Zdrój

Zgłoszonych:132
senior: 13
seniorka: 14
junior: 14
juniorka: 8
junior mł: 20
juniorka mł: 13
młodzik: 26
młodziczka: 24
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Bryn Patryk 1998 KS AZS AWF Katowice /SMS Duszniki Zdrój 660/2016 senior
Dobrzyński Eryk 2000 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 672/2016 senior
Filip Wojciech 1999 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 636/2015 senior
Guzik Grzegorz 1991 BLKS Żywiec 114/2007 senior
Guńka Kacper 1999 BKS WP Kościelisko 637/2015 senior
Jakieła Tomasz 1996 BKS WP Kościelisko 501/2012 senior
Janik Wojciech 2000 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 680/2016 senior
Neumann Michał 1998 KS AZS AWF Katowice /SMS Zakopane 615/2014 senior
Nędza Kubiniec Andrzej 1991 BKS WP Kościelisko 435/2011 senior
Pancerz Przemysław 1998 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 594/2014 senior
Skorusa Wojciech 1998 BKS WP Kościelisko 602/2014 senior
Szczurek Łukasz 1988 KS AZS AWF Katowice 162/2007 senior
Szwajnos Marcin 1997 KS AZS AWF Katowice /SMS Zakopane 565/2013 senior
Bielecka Dominika 1994 KS SKI TEAM Wodzisław Śląski 669/2016 seniorka
Celczyńska Wiktoria 2000 KS AZS AWF Katowice /SMS Chorzów 676/2016 seniorka
Cichoń Kamila 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 494/2012 seniorka
Cichoń Klaudia 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 495/2012 seniorka
Gwizdoń Magdalena 1979 BLKS Żywiec 117/2007 seniorka
Hojnisz-Staręga Monika 1991 KS AZS AWF Katowice 147/2007 seniorka
Jakieła Joanna 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 610/2014 seniorka
Mąka Anna 1992 BKS WP Kościelisko 222/2007 seniorka
Piczura Magda 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 611/2014 seniorka
Pitoń Karolina 1987 BKS WP Kościelisko 191/2007 seniorka
Tomaszewska Natalia 1998 KS AZS AWF Katowice /SMS Zakopane 603/2014 seniorka
Tupta Justyna 1996 KS AZS AWF Katowice 656/2016 seniorka
Zbylut Kinga 1995 BKS WP Kościelisko 384/2010 seniorka
Żuk Kamila 1997 KS AZS AWF Katowice 542/2013 seniorka
Badacz Konrad 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 795/2019 junior
Bandyk Przemysław 2003 BLKS Żywiec 782/2019 junior
Bartyzoł Jakub 2002 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 766/2018 junior
Brenkus Jakub 2003 BLKS Żywiec 784/2019 junior
Cabała Mateusz 2002 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 760/2018 junior
Dereń Grzegorz 2001 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 720/2017 junior
Guńka Jan 2002 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 765/2018 junior
Jasiński Wojciech 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 745/2018 junior
Kubisiak Robert 2003 BLKS Żywiec 783/2019 junior
Ogorzałek Jakub 2001 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 731/2017 junior
Penkała Bartosz 2003 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 789/2019 junior
Pikulski Bartosz 2003 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 787/2019 junior
Wodziak Kamil 2003 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 800/2019 junior
Zawół Marcin 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 748/2018 junior
Gembicka Daria 2001 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław Śląski 673/2016 juniorka
Mecler Patrycja 2003 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 788/2019 juniorka
Nędza-Kubiniec Anna 2003 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 776/2018 juniorka
Pernal Małgorzata 2002 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 762/2018 juniorka
Skrobiszewska Barbara 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 794/2019 juniorka
Stanek Patrycja 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 726/2017 juniorka
Topór Klaudia 2002 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 767/2018 juniorka
Zoriy Marzena 2001 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 733/2017 juniorka
Bachleda-Szeliga Klemens 2005 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1090/2020 junior mł
Brzóska Kacper 2004 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 814/2019 junior mł
Cedzidło Kamil 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 808/2019 junior mł
Filip Dawid 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 932/2018 junior mł
Jasica Sylwester 2005 BLKS Żywiec 862/2017 junior mł
Jedziniak Szymon 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 812/2019 junior mł
Maj Mikołaj 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki- Zdrój 805/2019 junior mł
Matusik Hubert 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 806/2019 junior mł
Miller Dawid 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 836/2020 junior mł
Mrowiński Kacper 2005 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 965/2019 junior mł
Pawluk Wiktor 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 828/2020 junior mł
Potoniec Jakub 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 858/2017 junior mł
Pływaczyk Mariusz 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 799/2019 junior mł
Solawa Kacper 2005 BLKS Żywiec 1075/2020 junior mł
Stanieczek Olaf 2004 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław ŚŁąski 803/2019 junior mł
Suchodolski Fabian 2004 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 785/2019 junior mł
Szatkowski Michał 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 843/2015 junior mł
Szkawran Jakub 2005 BLKS Żywiec 1076/2020 junior mł
Turek Kasjan 2005 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój SMS Zakopane 937/2018 junior mł
Zawół Maciej 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 825/2020 junior mł
Bednarska Amelia 2005 UKS Szczytnik 829/2020 juniorka mł
Bogdal Anna 2005 UKS G-8 Bielany 848/2017 juniorka mł
Czyszczoń Patrycja 2005 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 948/2018 juniorka mł
Dyczkowska Weronika 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 826/2020 juniorka mł
Glejzner Natalia 2004 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 790/2019 juniorka mł
Leśniara Dominika 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poreba 793/2019 juniorka mł
Lichosyt Martyna 2004 BLKS Żywiec 781/2019 juniorka mł
Liszka Amelia 2006 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 946/2018 juniorka mł
Maj Kinga 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 832/2020 juniorka mł
Marek Małgorzata 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki- Zdrój 831/2020 juniorka mł
Nowak Natalia 2005 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 947/2018 juniorka mł
Półtorzycka Natalia 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 818/2019 juniorka mł
Sadownik Zuzanna 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 830/2020 juniorka mł
Bednarek Jakub 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 871/2017 młodzik
Buława Nikodem 2007 UKS G-8 Bielany 951/2018 młodzik
Galica Grzegorz 2007 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 966/2019 młodzik
Garbowski Sebastian 2007 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 943/2018 młodzik
Gostkowski Krzysztof 2007 UKS G-8 Bielany 953/2018 młodzik
Jachimiak Olaf 2007 UKS G-8 Bielany 949/2018 młodzik
Jarosz Jakub 2007 UKS G-8 Bielany 950/2018 młodzik
Jedziniak Jakub 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 906/2018 młodzik
Kokosza Mateusz 2007 UKS G-8 Bielany 956/2019 młodzik
Kosmacz Maksymilian 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 945/2018 młodzik
Kusztal Igor 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 988/2019 młodzik
Lachowski Gracjan 2007 UKS G-8 Bielany 982/2019 młodzik
Lasota Filip 2006 UKS Olimpijczyk Sosnówka 1162/2021 młodzik
Lulek Wojciech 2007 ZKS Kasina Wielka 962/2019 młodzik
Nowak Tymon 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1109/2021 młodzik
Pietrzak Grzegorz 2006 ZKS Kasina Wielka 866/2017 młodzik
Piotrowski Bartłomiej 2007 UKN Melafir Czarny Bór 931/2018 młodzik
Popławski Sylwester 2006 ZKS Kasina Wielka 867/2017 młodzik
Siwa Kazimierz 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1003/2019 młodzik
Szewczak Aleksander 2006 UKS G-8 Bielany 877/2017 młodzik
Szulczyński Michał 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 904/2018 młodzik
Trzeciak Kacper 2007 ZKS Kasina Wielka 1079/2020 młodzik
Turek Piotr 2007 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 941/2018 młodzik
Tyborski Kacper 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1002/2019 młodzik
Urbaniak Kajetan 2007 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 933/2018 młodzik
Wilczyński Marcel 2007 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1026/2019 młodzik
Chrostek Adrianna 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 907/2018 młodziczka
Czubernat Aniela 2006 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 985/2019 młodziczka
Fedoruk Julia 2007 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1034/2019 młodziczka
Garnkowska Nikola 2006 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 992/2019 młodziczka
Germata Majka 2006 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 990/2019 młodziczka
Głowniak Sara 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 893/2018 młodziczka
Kaleta Milena 2007 ZKS Kasina Wielka 964/2019 młodziczka
Karbowniczyn Martyna 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 930/2018 młodziczka
Kocur Otylia 2006 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 872/2017 młodziczka
Król Weronika 2007 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1001/2019 młodziczka
Liber Milena 2007 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 991/2019 młodziczka
Niedurny Klaudia 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 863/2017 młodziczka
Patlewicz Martyna 2006 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój SMS Zakopane 875/2017 młodziczka
Pernal Faustyna 2006 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 944/2018 młodziczka
Popławska Maria 2006 ZKS Kasina Wielka 868/2017 młodziczka
Prajsnar Martyna 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 874/2017 młodziczka
Ryszka Aleksandra 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 925/2018 młodziczka
Sinkiewicz Justyna 2007 UKN Melafir Czarny Bór 934/2018 młodziczka
Suchy Oliwia 2007 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 911/2018 młodziczka
Tatarczuk Nadia 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 923/2018 młodziczka
Tkocz Kinga 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 986/2019 młodziczka
Widlak Milena 2006 UKN Melafir Czarny Bór 999/2019 młodziczka
Zwolińska Anita 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 989/2019 młodziczka
Ślaga Emilia 2007 ZKS Kasina Wielka 963/2019 młodziczka