cofnij do listy zawodów

Puchar Polski w Biathlonie na Nartorolkach CWI WMM

17-19.09.2021 Czarny Bór

Zgłoszonych:115
senior: 1
junior: 7
juniorka: 4
junior mł: 14
juniorka mł: 16
młodzik: 15
młodziczka: 20
młodzik mł: 15
młodziczka mł: 23
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Gierczyk Mateusz 2000 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 679/2016 senior
Cabała Mateusz 2002 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 760/2018 junior
Dereń Grzegorz 2001 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 720/2017 junior
Jasiński Wojciech 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 745/2018 junior
Kaczanowski Marcin 2001 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 717/2017 junior
Ogorzałek Jakub 2001 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 731/2017 junior
Pikulski Bartosz 2003 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 787/2019 junior
Wodziak Kamil 2003 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 800/2019 junior
Leśniara Weronika 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 757/2018 juniorka
Mecler Patrycja 2003 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 788/2019 juniorka
Skrobiszewska Barbara 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 794/2019 juniorka
Zoriy Marzena 2001 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 733/2017 juniorka
Brzóska Kacper 2004 UKS Biathlon Chorzów SMS Chorzów 814/2019 junior mł
Cedzidło Kamil 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 808/2019 junior mł
Filip Dawid 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 932/2018 junior mł
Jedziniak Szymon 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 812/2019 junior mł
Maj Mikołaj 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki- Zdrój 805/2019 junior mł
Matusik Hubert 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 806/2019 junior mł
Miller Dawid 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 836/2020 junior mł
Noszczyk Szymon 2005 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 840/2015 junior mł
Pawluk Wiktor 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 828/2020 junior mł
Potoniec Jakub 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 858/2017 junior mł
Pływaczyk Mariusz 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 799/2019 junior mł
Stanieczek Olaf 2004 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław ŚŁąski 803/2019 junior mł
Szatkowski Michał 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 843/2015 junior mł
Zawół Maciej 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 825/2020 junior mł
Arendarczyk Oliwia 2005 UKN Melafir Czarny Bór 857/2017 juniorka mł
Bednarska Amelia 2005 UKS Szczytnik 829/2020 juniorka mł
Dyczkowska Weronika 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 826/2020 juniorka mł
Filip Nikola 2005 UKN Melafir Czarny Bór 935/2018 juniorka mł
Glejzner Natalia 2004 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 790/2019 juniorka mł
Graczyk Dobrochna 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 810/2019 juniorka mł
Leśniara Dominika 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poreba 793/2019 juniorka mł
Maj Kinga 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 832/2020 juniorka mł
Marek Małgorzata 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki- Zdrój 831/2020 juniorka mł
Narkiewicz Emilia 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 827/2020 juniorka mł
Olczyk Laura 2005 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 895/2018 juniorka mł
Półtorzycka Natalia 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 818/2019 juniorka mł
Sadownik Zuzanna 2005 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 830/2020 juniorka mł
Szajnowska Aleksandra 2005 UKN Melafir Czarny Bór 856/2017 juniorka mł
Tomasiak Julia 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 842/2015 juniorka mł
Zasadna Emilia 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 798/2019 juniorka mł
Bednarek Jakub 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 871/2017 młodzik
Gorczyński Kajetan 2006 UKS Mieroszów 1077/2020 młodzik
Jedziniak Jakub 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 906/2018 młodzik
Kosmacz Maksymilian 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 945/2018 młodzik
Kusztal Igor 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 988/2019 młodzik
Lasota Filip 2006 UKS Olimpijczyk Sosnówka 1162/2021 młodzik
Majka Wojciech 2007 UKS Muflon Duszniki-Zdrój 968/2019 młodzik
Nowak Tymon 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1109/2021 młodzik
Piotrowski Bartłomiej 2007 UKN Melafir Czarny Bór 931/2018 młodzik
Siwa Kazimierz 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1003/2019 młodzik
Szulczyński Michał 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 904/2018 młodzik
Tyborski Kacper 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1002/2019 młodzik
Urbaniak Kajetan 2007 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 933/2018 młodzik
Wilczyński Marcel 2007 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1026/2019 młodzik
Zaczyk Łukasz 2007 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1059/2020 młodzik
Chrostek Adrianna 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 907/2018 młodziczka
Czemarnik Natalia 2006 UKS Mieroszów 899/2018 młodziczka
Fedoruk Julia 2007 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1034/2019 młodziczka
Garnkowska Nikola 2006 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 992/2019 młodziczka
Germata Majka 2006 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 990/2019 młodziczka
Głowniak Sara 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 893/2018 młodziczka
Król Weronika 2007 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1001/2019 młodziczka
Liber Milena 2007 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 991/2019 młodziczka
Maconko Martyna 2007 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 975/2019 młodziczka
Morga Zofia 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1089/2020 młodziczka
Niedurny Klaudia 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 863/2017 młodziczka
Pawlińska Wanessa 2007 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1082/2020 młodziczka
Prajsnar Martyna 2006 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 874/2017 młodziczka
Sinkiewicz Justyna 2007 UKN Melafir Czarny Bór 934/2018 młodziczka
Suchy Oliwia 2007 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 911/2018 młodziczka
Szyndrowska Paula 2007 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 913/2018 młodziczka
Tarnawska Julia 2007 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 987/2019 młodziczka
Widlak Milena 2006 UKN Melafir Czarny Bór 999/2019 młodziczka
Witek Weronika 2007 UKS Szczytnik 958/2019 młodziczka
Zwolińska Anita 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 989/2019 młodziczka
Babiński Filip 2008 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1007/2019 młodzik mł
Bednarek Kacper 2008 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1012/2019 młodzik mł
Bednarski Mateusz 2008 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1006/2019 młodzik mł
Bodzek Stanisław 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1035/2019 młodzik mł
Dewiszek Bartosz 2009 UKS Mieroszów 1092/2020 młodzik mł
Gałkowski Mateusz 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1030/2019 młodzik mł
Kiełtyka Jan 2009 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1094/2020 młodzik mł
Kotarski Mateusz 2008 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1056/2019 młodzik mł
Matusik Konrad 2008 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1000/2019 młodzik mł
Pietruszka Robert 2008 UKS Krokus Piechowice SP2 Piechowice 1009/2019 młodzik mł
Ptasznik Dominik 2008 UKN Melafir Czarny Bór 1161/2021 młodzik mł
Sopata Antoni 2008 MUKN Pod Stróżą 1086/2020 młodzik mł
Sowa Bartosz 2009 UKN Melafir Czarny Bór 834/2020 młodzik mł
Stolarczyk Kamil 2009 UKS Krokus Piechowice SP 1 Piechowice 838/2020 młodzik mł
Łabędzki Jan 2008 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1010/2019 młodzik mł
Barszczewska Alina 2008 UKS Szczytnik 1023/2019 młodziczka mł
Bednarska Martyna 2008 UKS Szczytnik 1024/2019 młodziczka mł
Bizoń Maria 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1033/2019 młodziczka mł
Bzdyra Amelia 2008 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1083/2020 młodziczka mł
Ciesek Natasza 2009 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS CHorzów 1112/2021 młodziczka mł
Dorosz Maria 2008 UKS Szczytnik 1021/2019 młodziczka mł
Fic Maja 2008 UKS Muflon Duszniki-Zdrój 1022/2019 młodziczka mł
Harasym Michalina 2008 MUKN Pod Stróżą 1078/2020 młodziczka mł
Jacenowicz Aleksandra 2009 UKS Szczytnik 833/2020 młodziczka mł
Jaskólska Martyna 2008 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1004/2019 młodziczka mł
Kmiecik Kornelia 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1027/2019 młodziczka mł
Kobiela Milena 2008 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1095/2020 młodziczka mł
Kulik Michalina 2009 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1093/2020 młodziczka mł
Lubos Małgorzata 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1031/2019 młodziczka mł
Lutowska Julia 2009 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS CHorzów 1114/2021 młodziczka mł
Nalepa Karolina 2009 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS CHorzów 1113/2021 młodziczka mł
Plewa Cecylia 2009 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 1172/2021 młodziczka mł
Sprot Julia 2008 UKS Biathlon Chorzów /ZSMS Chorzów 1008/2019 młodziczka mł
Wardzińska Iga 2008 UKS Mieroszów 1016/2019 młodziczka mł
Wielebska Julia 2009 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1130/2021 młodziczka mł
Wojciechowska Lena 2008 UKS Mieroszów 1013/2019 młodziczka mł
Woźniak Kamila 2008 UKS Mieroszów 1014/2019 młodziczka mł
Zięcina Oliwia 2009 UKS Mieroszów 1091/2020 młodziczka mł