cofnij do listy zawodów

Puchar Karkonoszy

31.01-01.02.2020 Duszniki-Zdrój

Zgłoszonych:136
senior:4
seniorka:3
junior:14
juniorka:15
junior mł.:14
juniorka mł.:11
młodzik:29
młodziczka:46
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Bałęczny Łukasz 1999 KS AZS AWF Katowice /SMS Duszniki Zdrój 646/2015 senior
Neumann Michał 1998 KS AZS AWF Katowice /SMS Zakopane 615/2014 senior
Sidorowicz Łukasz 1997 KS AZS AWF Katowice 555/2013 senior
Janik Mateusz 1995 KS AZS AWF Wrocław 469/2011 senior
Tupta Paulina 1996 KS AZS AWF Katowice 655/2016 seniorka
Tupta Justyna 1996 KS AZS AWF Katowice 656/2016 seniorka
Wójcik Klaudia 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 633/2015 seniorka
Guzek Andrzej 2002 UKS Lider Katowice SMS Szklarska Poręba 751/2018 junior
Dereń Grzegorz 2001 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 720/2017 junior
Gierczyk Mateusz 2000 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 679/2016 junior
Jasiński Wojciech 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 745/2018 junior
Kojro Maciej 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 749/2018 junior
Woźniak Dawid 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 693/2016 junior
Bujanowski Szymon 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 775/2018 junior
Gnojnicki Łukasz 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 770/2018 junior
Ogorzałek Jakub 2001 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 731/2017 junior
Siwka Maciej 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 769/2018 junior
Witek Michał 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 771/2018 junior
Wojnar Adrian 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 772/2018 junior
Cabała Mateusz 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 760/2018 junior
Rutkowski Kacper 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 759/2018 junior
Janko Karolina 2000 KS AZS AWF Katowice /SMS Chorzów 677/2016 juniorka
Koniuszy Joanna 2000 KS AZS AWF Katowice /SMS Szklarska Poręba 691/2016 juniorka
Smakosz Wiktoria 2000 KS AZS AWF Katowice BOSSM Wodzisław Śląski 678/2016 juniorka
Fryczyńska Sandra 2001 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 719/2017 juniorka
Kantczak Urszula 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 746/2018 juniorka
Leśniara Weronika 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 757/2018 juniorka
Panterałka Justyna 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 773/2018 juniorka
Pulik Paulina 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 768/2018 juniorka
Zoriy Marzena 2001 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 733/2017 juniorka
Jęczmieniak Amelia 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 758/2018 juniorka
Przemyślak Wiktoria 2001 UKN Melafir Czarny Bór /SMS Szklarska Poręba 734/2017 juniorka
Przemyślak Weronika 2001 UKN Melafir Czarny Bór /SMS Szklarska Poręba 735/2017 juniorka
Jęczmyk Agata 2002 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 750/2018 juniorka
Woźny Martina 2001 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 714/2017 juniorka
Zawadziłło Wiktoria 2002 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 774/2018 juniorka
Jedziniak Szymon 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 812/2019 junior mł.
Marek Mikołaj 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 811/2019 junior mł.
Cedzidło Kamil 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 808/2019 junior mł.
Matusik Hubert 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 806/2019 junior mł.
Pływaczyk Mariusz 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 799/2019 junior mł.
Wodziak Kamil 2003 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 800/2019 junior mł.
Brzóska Kacper 2004 UKS Strzał Wodzisław Śląski SMS Chorzów 814/2019 junior mł.
Kufieta Dawid 2003 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 786/2019 junior mł.
Penkała Bartosz 2003 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 789/2019 junior mł.
Pikulski Bartosz 2003 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 787/2019 junior mł.
Suchodolski Fabian 2004 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 785/2019 junior mł.
Tatara Paweł 2004 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 791/2019 junior mł.
Maj Mikołaj 2004 UKS Szczytnik SMS Duszniki- Zdrój 805/2019 junior mł.
Sosnowiecki Marcin 2003 KKS Neptun SMS Chorzów 823/2020 junior mł.
Graczyk Dobrochna 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 810/2019 juniorka mł.
Leśniara Dominika 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poreba 793/2019 juniorka mł.
Michalik Maja 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 796/2019 juniorka mł.
Skrobiszewska Barbara 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 794/2019 juniorka mł.
Biernacka Karolina 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 817/2019 juniorka mł.
Półtorzycka Natalia 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 818/2019 juniorka mł.
Arendarczyk Kornelia 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 807/2019 juniorka mł.
Piotrowska Patrycja 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 801/2019 juniorka mł.
Zasadna Emilia 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 798/2019 juniorka mł.
Glejzner Natalia 2004 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 790/2019 juniorka mł.
Mecler Patrycja 2003 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 788/2019 juniorka mł.
Kusztal Igor 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1765/M/2019 młodzik
Ludwisiak Jakub 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1645/M/2018 młodzik
Miller Dawid 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1632/M/2018 młodzik
Pawluk Wiktor 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1725/M/2019 młodzik
Szatkowski Michał 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1319/M/2015 młodzik
Szulczyński Michał 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1646/M/2018 młodzik
Zawół Maciej 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1480/M/2017 młodzik
Filip Dawid 2005 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1686/M/2018 młodzik
Marczak Maciej 2007 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1779/M/2019 młodzik
Matusik Konrad 2008 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1783/M/2019 młodzik
Piotrowski Bartłomiej 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1685/M/2018 młodzik
Potoniec Jakub 2005 UKN Melafir Czarny Bór 1545/M/2017 młodzik
Siwa Kazimierz 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1786/M/2019 młodzik
Tyborski Kacper 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1785/M/2019 młodzik
Urbaniak Kajetan 2007 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1687/M/2018 młodzik
Janicki Anatol 2006 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1644/M/2018 młodzik
Jedziniak Jakub 2007 UKS Krokus Piechowice SMS Szklarska Poręba 1649/M/2018 młodzik
Jośko Radosław 2007 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1653/M/2018 młodzik
Kosmacz Maksymilian 2007 UKS Krokus Piechowice /SMS Szklarska Poręba 1702/M/2018 młodzik
Pietruszka Robert 2008 UKS Krokus Piechowice SP2 Piechowice 1792/M/2019 młodzik
Kijanka Mateusz 2006 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki - Zdrój 1741/M/2019 młodzik
Majka Wojciech 2007 UKS Muflon Duszniki-Zdrój 1740/M/2019 młodzik
Mielcarek Kamil 2005 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki - Zdrój 1531/M/2017 młodzik
Woźniak Mateusz 2008 UKS Mieroszów 1798/M/2019 młodzik
Musielski Jan 2006 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 1665/M/2018 młodzik
Kachel Jakub 2006 UKS Szczytnik 1635/M/2018 młodzik
Bodzek Stanisław 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1818/M/2019 młodzik
Gałkowski Mateusz 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1813/M/2019 młodzik
Wilczyński Marcel 2007 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1809/M/2019 młodzik
Chrostek Adrianna 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1650/M/2018 młodziczka
Dyczkowska Weronika 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1542/M/2017 młodziczka
Głodek Wiktoria 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1639/M/2018 młodziczka
Kozłowska Dagmara 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SP1 Piechowice 1473/M/2016 młodziczka
Narkiewicz Emilia 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1472/M/2016 młodziczka
Serafin Wiktoria 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1738/M/2019 młodziczka
Szutenberg Alicja 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1664/M/2018 młodziczka
Arendarczyk Oliwia 2005 UKN Melafir Czarny Bór 1541/M/2017 młodziczka
Filip Nikola 2005 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1689/M/2018 młodziczka
Król Weronika 2007 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1784/M/2019 młodziczka
Sinkiewicz Justyna 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1688/M/2018 młodziczka
Szajnowska Aleksandra 2005 UKN Melafir Czarny Bór 1539/M/2017 młodziczka
Tomasiak Julia 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1289/M//2015 młodziczka
Biernat Natalia 2007 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1640/M/2018 młodziczka
Kotlarz Amelia 2007 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1773/M/2019 młodziczka
Zwolińska Anita 2007 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1766/M/2019 młodziczka
Kujałowicz Katarzyna 2007 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1652/M/2018 młodziczka
Maconko Martyna 2007 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1749/M/2019 młodziczka
Ryś Anita 2008 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1752/M/2019 młodziczka
Tarnawska Julia 2007 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1764/M/2019 młodziczka
Kubacka Oliwia 2007 UKS Muflon Duszniki-Zdrój 1746/M/2019 młodziczka
Bednarz Dominika 2005 UKS Mieroszów 1638/M/2018 młodziczka
Czemarnik Natalia 2006 UKS Mieroszów 1637/M/2018 młodziczka
Wardzińska Iga 2008 UKS Mieroszów 1799/M/2019 młodziczka
Wojciechowska Lena 2008 UKS Mieroszów 1796/M/2019 młodziczka
Woźniak Kamila 2008 UKS Mieroszów 1797/M/2019 młodziczka
Plewa Antonina 2007 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 1662/M/2018 młodziczka
Russek Zuzanna 2008 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 1663/M/2018 młodziczka
Barszczewska Alina 2008 UKS Szczytnik 1806/M/2019 młodziczka
Bednarska Amelia 2005 UKS Szczytnik 1478/M/2016 młodziczka
Bednarska Laura 2008 UKS Szczytnik 1808/M/2019 młodziczka
Boratyńska Emilia 2007 UKS Szczytnik 1720/M/2019 młodziczka
Fic Maja 2008 UKS Szczytnik 1805/M/2019 młodziczka
Maj Kinga 2005 UKS Szczytnik 1476/M/2016 młodziczka
Marek Małgorzata 2005 UKS Szczytnik SMS Duszniki- Zdrój 1477/M/2016 młodziczka
Sadownik Zuzanna 2005 UKS Szczytnik 1475/M/2016 młodziczka
Winiarz Wiktoria 2007 UKS Szczytnik 1719/M/2019 młodziczka
Witek Weronika 2007 UKS Szczytnik 1717/M/2019 młodziczka
Fedoruk Julia 2007 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1817/M/2019 młodziczka
Garnkowska Nikola 2006 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1771/M/2019 młodziczka
Germata Majka 2006 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1768/M/2019 młodziczka
Kmiecik Kornelia 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1810/M/2019 młodziczka
Krok-Orzechowska Paulina 2007 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1811/M/2019 młodziczka
Liber Milena 2007 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1769/M/2019 młodziczka
Lubos Małgorzata 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1814/M/2019 młodziczka
Widlak Milena 2006 MUKN Pod Stróżą 1782/M/2019 młodziczka