cofnij do listy zawodów

Celuj w Igrzyska

03-05.01.2020 Kościelisko

Zgłoszonych:270
senior:16
seniorka:15
junior:25
juniorka:24
junior mł.:22
juniorka mł.:18
młodzik:34
młodziczka:40
młodzik mł.:33
młodziczka mł.:43
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Bałęczny Łukasz 1999 KS AZS AWF Katowice /SMS Duszniki Zdrój 646/2015 senior
Neumann Michał 1998 KS AZS AWF Katowice /SMS Zakopane 615/2014 senior
Sidorowicz Łukasz 1997 KS AZS AWF Katowice 555/2013 senior
Filip Wojciech 1999 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 636/2015 senior
Janik Mateusz 1995 KS AZS AWF Wrocław 469/2011 senior
Pancerz Przemysław 1998 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 594/2014 senior
Szczepaniak Robert 1997 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 552/2013 senior
Guzik Grzegorz 1991 BLKS Żywiec 114/2007 senior
Bryn Patryk 1998 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 660/2016 senior
Guńka Kacper 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 637/2015 senior
Jakieła Tomasz 1996 BKS WP Kościelisko 501/2012 senior
Nędza Kubiniec Andrzej 1991 BKS WP Kościelisko 435/2011 senior
Nędza-Kubiniec Tadeusz 1997 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 566/2013 senior
Skorusa Wojciech 1998 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 602/2014 senior
Szczurek Łukasz 1988 BKS WP Kościelisko 162/2007 senior
Szwajnos Marcin 1997 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 565/2013 senior
Hojnisz-Staręga Monika 1991 KS AZS AWF Katowice 147/2007 seniorka
Tomaszewska Natalia 1998 KS AZS AWF Katowice /SMS Zakopane 603/2014 seniorka
Tupta Paulina 1996 KS AZS AWF Katowice 655/2016 seniorka
Tupta Justyna 1996 KS AZS AWF Katowice 656/2016 seniorka
Żuk Kamila 1997 KS AZS AWF Katowice 542/2013 seniorka
Gwizdoń Magdalena 1979 BLKS Żywiec 117/2007 seniorka
Szpak Klaudia 1998 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 588/2014 seniorka
Wójcik Klaudia 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 633/2015 seniorka
Jakieła Joanna 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 610/2014 seniorka
Mąka Anna 1992 BKS WP Kościelisko 222/2007 seniorka
Piczura Magda 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 611/2014 seniorka
Pitoń Karolina 1987 BKS WP Kościelisko 191/2007 seniorka
Zbylut Kinga 1995 BKS WP Kościelisko 384/2010 seniorka
Cichoń Kamila 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 494/2012 seniorka
Cichoń Klaudia 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 495/2012 seniorka
Guzek Andrzej 2002 UKS Lider Katowice SMS Szklarska Poręba 751/2018 junior
Dereń Grzegorz 2001 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 720/2017 junior
Gierczyk Mateusz 2000 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 679/2016 junior
Janik Wojciech 2000 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 680/2016 junior
Dobrzyński Eryk 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 672/2016 junior
Jasiński Wojciech 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 745/2018 junior
Kojro Maciej 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 749/2018 junior
Woźniak Dawid 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 693/2016 junior
Zawół Marcin 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 748/2018 junior
Bujanowski Szymon 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 775/2018 junior
Gnojnicki Łukasz 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 770/2018 junior
Ogorzałek Jakub 2001 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 731/2017 junior
Siwka Maciej 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 769/2018 junior
Witek Michał 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 771/2018 junior
Wojnar Adrian 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 772/2018 junior
Barnowski Kamil 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 729/2017 junior
Bartyzoł Jakub 2002 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 766/2018 junior
Guńka Jan 2002 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 765/2018 junior
Piwko Mateusz 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 727/2017 junior
Cabała Mateusz 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 760/2018 junior
Kaczanowski Marcin 2001 UKN Melafir Czarny Bór /BOSSM Czarny Bór 717/2017 junior
Rutkowski Kacper 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 759/2018 junior
Zając Adam 2001 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 725/2017 junior
Zając Rafał 2002 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOOSM Wodzisław Śląski 753/2018 junior
Tupta Dawid 2002 ZKS Kasina Wielka 778/2019 junior
Celczyńska Wiktoria 2000 KS AZS AWF Katowice /SMS Chorzów 676/2016 juniorka
Janko Karolina 2000 KS AZS AWF Katowice /SMS Chorzów 677/2016 juniorka
Koniuszy Joanna 2000 KS AZS AWF Katowice /SMS Szklarska Poręba 691/2016 juniorka
Smakosz Wiktoria 2000 KS AZS AWF Katowice BOSSM Wodzisław Śląski 678/2016 juniorka
Gembicka Daria 2001 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław Śląski 673/2016 juniorka
Fryczyńska Sandra 2001 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 719/2017 juniorka
Kantczak Urszula 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 746/2018 juniorka
Leśniara Weronika 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 757/2018 juniorka
Panterałka Justyna 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 773/2018 juniorka
Pulik Paulina 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 768/2018 juniorka
Zoriy Marzena 2001 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 733/2017 juniorka
Bieniasz Weronika 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 730/2017 juniorka
Stachoń Natalia 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 728/2017 juniorka
Stanek Patrycja 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 726/2017 juniorka
Topór Klaudia 2002 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 767/2018 juniorka
Pernal Małgorzata 2002 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 762/2018 juniorka
Jęczmieniak Amelia 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 758/2018 juniorka
Przemyślak Wiktoria 2001 UKN Melafir Czarny Bór /SMS Szklarska Poręba 734/2017 juniorka
Przemyślak Weronika 2001 UKN Melafir Czarny Bór /SMS Szklarska Poręba 735/2017 juniorka
Bażan Sylwia 2002 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 754/2018 juniorka
Nowak Paulina 2002 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 755/2018 juniorka
Jęczmyk Agata 2002 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 750/2018 juniorka
Woźny Martina 2001 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 714/2017 juniorka
Zawadziłło Wiktoria 2002 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 774/2018 juniorka
Stanieczek Olaf 2004 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław ŚŁąski 803/2019 junior mł.
Włodarczyk Patryk 2004 UKS Lider Katowice SMS Chorzów 802/2019 junior mł.
Bandyk Przemysław 2003 BLKS Żywiec 782/2019 junior mł.
Brenkus Jakub 2003 BLKS Żywiec 784/2019 junior mł.
Dunaj Kewin 2003 BLKS Żywiec 780/2019 junior mł.
Kubisiak Robert 2003 BLKS Żywiec 783/2019 junior mł.
Badacz Konrad 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 795/2019 junior mł.
Jedziniak Szymon 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 812/2019 junior mł.
Marek Mikołaj 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 811/2019 junior mł.
Baran Kacper 2004 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 815/2019 junior mł.
Cedzidło Kamil 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 808/2019 junior mł.
Matusik Hubert 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 806/2019 junior mł.
Pływaczyk Mariusz 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 799/2019 junior mł.
Wodziak Kamil 2003 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 800/2019 junior mł.
Kozyra Michał 2003 UKS G-8 Bielany ZS nr 52 w Warszawie 809/2019 junior mł.
Brzóska Kacper 2004 UKS Strzał Wodzisław Śląski SMS Chorzów 814/2019 junior mł.
Kufieta Dawid 2003 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 786/2019 junior mł.
Penkała Bartosz 2003 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 789/2019 junior mł.
Pikulski Bartosz 2003 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 787/2019 junior mł.
Suchodolski Fabian 2004 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 785/2019 junior mł.
Tatara Paweł 2004 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 791/2019 junior mł.
Maj Mikołaj 2004 UKS Szczytnik SMS Duszniki- Zdrój 805/2019 junior mł.
Pochciał Paulina 2004 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław Śląski 804/2019 juniorka mł.
Lichosyt Martyna 2004 BLKS Żywiec 781/2019 juniorka mł.
Graczyk Dobrochna 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 810/2019 juniorka mł.
Leśniara Dominika 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poreba 793/2019 juniorka mł.
Michalik Maja 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 796/2019 juniorka mł.
Skrobiszewska Barbara 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 794/2019 juniorka mł.
Biernacka Karolina 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 817/2019 juniorka mł.
Półtorzycka Natalia 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 818/2019 juniorka mł.
Nędza-Kubiniec Anna 2003 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 776/2018 juniorka mł.
Puto Aleksandra 2003 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 816/2019 juniorka mł.
Murdzek Julia 2004 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 797/2019 juniorka mł.
Arendarczyk Kornelia 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 807/2019 juniorka mł.
Piotrowska Patrycja 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 801/2019 juniorka mł.
Zasadna Emilia 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 798/2019 juniorka mł.
Zając Marta 2003 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 813/2019 juniorka mł.
Glejzner Natalia 2004 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 790/2019 juniorka mł.
Mecler Patrycja 2003 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 788/2019 juniorka mł.
Kaleta Magdalena 2003 ZKS Kasina Wielka 792/2019 juniorka mł.
Śliwiński Hubert 2005 UKS Lider Katowice 1513/M/2017 młodzik
Jasica Sylwester 2005 BLKS Żywiec 1558/M/2017 młodzik
Michalak Dawid 2005 BLKS Żywiec 1557/M/2017 młodzik
Kusztal Igor 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1765/M/2019 młodzik
Ludwisiak Jakub 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1645/M/2018 młodzik
Miller Dawid 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1632/M/2018 młodzik
Pawluk Wiktor 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1725/M/2019 młodzik
Szatkowski Michał 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1319/M/2015 młodzik
Zawół Maciej 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1480/M/2017 młodzik
Mrowiński Kacper 2005 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1726/M/2019 młodzik
Łapka Maciej 2005 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 1565/M/2017 młodzik
Turek Kasjan 2005 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1693/M/2018 młodzik
Filip Dawid 2005 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1686/M/2018 młodzik
Potoniec Jakub 2005 UKN Melafir Czarny Bór 1545/M/2017 młodzik
Annusiewicz Franciszek 2005 UKS G-8 Bielany 1505/M/2017 młodzik
Kowalik Olgierd 2005 UKS G-8 Bielany 1487/M/2017 młodzik
Petrykowski Bartosz 2006 UKS G-8 Bielany 1580/M/2017 młodzik
Savchuk Maksym 2005 UKS G-8 Bielany 1488/M/2017 młodzik
Szewczak Aleksander 2006 UKS G-8 Bielany 1587/M/2017 młodzik
Szewczyk Szymon 2006 UKS G-8 Bielany 1628/M/2018 młodzik
Groński Mateusz 2006 UKS Sołtysianie 1595/M/2017 młodzik
Gubała Patryk 2006 UKS Sołtysianie 1594/M/2017 młodzik
Zając Damian 2006 UKS Sołtysianie 1596/M/2017 młodzik
Bednarek Jakub 2006 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1574/M/2017 młodzik
Noszczyk Szymon 2005 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1240/M/2015 młodzik
Kijanka Mateusz 2006 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki - Zdrój 1741/M/2019 młodzik
Mielcarek Kamil 2005 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki - Zdrój 1531/M/2017 młodzik
Głowiński Sebastian 2005 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 1668/M/2018 młodzik
Musielski Jan 2006 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 1665/M/2018 młodzik
Jania Kacper 2006 ZKS Kasina Wielka 1570/M/2017 młodzik
Kaleta Artur 2006 ZKS Kasina Wielka 1571/M/2017 młodzik
Pietrzak Grzegorz 2006 ZKS Kasina Wielka 1567/M/2017 młodzik
Popławski Sylwester 2006 ZKS Kasina Wielka 1568/M/2017 młodzik
Ślaga Mateusz 2005 ZKS Kasina Wielka 1566/M/2017 młodzik
Dunaj Jesika 2005 BLKS Żywiec 1354/M/2016 młodziczka
Kanior Gabriela 2005 BLKS Żywiec 1556/M/2017 młodziczka
Karnafel Magdalena 2005 BLKS Żywiec 1554/M/2017 młodziczka
Kidoń Marta 2005 BLKS Żywiec 1754/M/2019 młodziczka
Chrostek Adrianna 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1650/M/2018 młodziczka
Dyczkowska Weronika 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1542/M/2017 młodziczka
Kozłowska Dagmara 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SP1 Piechowice 1473/M/2016 młodziczka
Narkiewicz Emilia 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 1472/M/2016 młodziczka
Serafin Wiktoria 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1738/M/2019 młodziczka
Szutenberg Alicja 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1664/M/2018 młodziczka
Bernacka Martyna 2005 MKS Duszniki Zdrój MZS Duszniki - Zdrój 1533/M/2017 młodziczka
Czubernat Aniela 2006 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1762/M/2019 młodziczka
Czyszczoń Patrycja 2005 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1705/M/2018 młodziczka
Kosińska Nikola 2006 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1647/M/2018 młodziczka
Liszka Amelia 2006 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1703/M/2018 młodziczka
Mroczkowska Karina 2005 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 1602/M/2018 młodziczka
Nowak Natalia 2005 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1704/M/2018 młodziczka
Patlewicz Martyna 2006 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1578/M/2017 młodziczka
Arendarczyk Oliwia 2005 UKN Melafir Czarny Bór 1541/M/2017 młodziczka
Filip Nikola 2005 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1689/M/2018 młodziczka
Szajnowska Aleksandra 2005 UKN Melafir Czarny Bór 1539/M/2017 młodziczka
Tomasiak Julia 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1289/M//2015 młodziczka
Bogdal Anna 2005 UKS G-8 Bielany 1483/M/2017 młodziczka
Przesmycka Marianna 2006 UKS G-8 Bielany 1582/M/2017 młodziczka
Kocur Otylia 2006 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1575/M/2017 młodziczka
Kozłowska Oliwia 2006 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1576/M/2017 młodziczka
Głowniak Sara 2006 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1621/M/2018 młodziczka
Niedurny Klaudia 2006 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1564/M/2017 młodziczka
Olczyk Laura 2005 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1626/M/2018 młodziczka
Prajsnar Martyna 2006 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1577/M/2017 młodziczka
Korzeniowska Paulina 2005 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 1666/M/2018 młodziczka
Popławska Maria 2006 ZKS Kasina Wielka 1569/M/2017 młodziczka
Maj Kinga 2005 UKS Szczytnik 1476/M/2016 młodziczka
Marek Małgorzata 2005 UKS Szczytnik SMS Duszniki- Zdrój 1477/M/2016 młodziczka
Sadownik Zuzanna 2005 UKS Szczytnik 1475/M/2016 młodziczka
Garnkowska Nikola 2006 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1771/M/2019 młodziczka
Germata Majka 2006 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1768/M/2019 młodziczka
Widlak Milena 2006 MUKN Pod Stróżą 1782/M/2019 młodziczka
Chramęga Daria 2005 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1606/M/2018 młodziczka
Pacholarz Eliza 2005 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1607/M/2018 młodziczka
Guzek Kacper 2007 UKS Lider Katowice 1692/M/2018 młodzik mł.
Galica Grzegorz 2007 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1727/M/2019 młodzik mł.
Garbowski Sebastian 2007 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Klimkówka 1700/M/2018 młodzik mł.
Turek Piotr 2007 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1697/M/2018 młodzik mł.
Matusik Konrad 2008 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1783/M/2019 młodzik mł.
Piotrowski Bartłomiej 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1685/M/2018 młodzik mł.
Siwa Kazimierz 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1786/M/2019 młodzik mł.
Urbaniak Kajetan 2007 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1687/M/2018 młodzik mł.
Buława Nikodem 2007 UKS G-8 Bielany 1708/M/2018 młodzik mł.
Gostkowski Krzysztof 2007 UKS G-8 Bielany 1711/M/2018 młodzik mł.
Jachimiak Olaf 2007 UKS G-8 Bielany 1706/M/2018 młodzik mł.
Kokosza Mateusz 2007 UKS G-8 Bielany 1715/M/2019 młodzik mł.
Lachowski Gracjan 2007 UKS G-8 Bielany 1759/M/2019 młodzik mł.
Urbanek Kacper 2007 UKS G-8 Bielany 1821/M/2019 młodzik mł.
Kasprowicz Adam 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1678/M/2018 młodzik mł.
Wajsman Dawid 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1669/M/2018 młodzik mł.
Jedziniak Jakub 2007 UKS Krokus Piechowice SMS Szklarska Poręba 1649/M/2018 młodzik mł.
Jośko Radosław 2007 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1653/M/2018 młodzik mł.
Kosmacz Maksymilian 2007 UKS Krokus Piechowice /SMS Szklarska Poręba 1702/M/2018 młodzik mł.
Węglarczyk Jan 2007 UKS Sołtysianie 1777/M/2019 młodzik mł.
Babiński Filip 2008 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1790/M/2019 młodzik mł.
Bednarek Kacper 2008 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1795/M/2019 młodzik mł.
Bednarski Mateusz 2008 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1789/M/2019 młodzik mł.
Gawłowski Korneliusz 2008 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1788/M/2019 młodzik mł.
Kotarski Mateusz 2008 UKS Statima Biathlon Team 1841/M/2019 młodzik mł.
Piwoń Robert 2007 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1657/M/2018 młodzik mł.
Łabędzki Jan 2008 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1793/M/2019 młodzik mł.
Majka Wojciech 2007 UKS Muflon Duszniki-Zdrój 1740/M/2019 młodzik mł.
Lulek Wojciech 2007 ZKS Kasina Wielka 1722/M/2019 młodzik mł.
Tupta Maciej 2008 ZKS Kasina Wielka 1761/M/2019 młodzik mł.
Bodzek Stanisław 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1818/M/2019 młodzik mł.
Gałkowski Mateusz 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1813/M/2019 młodzik mł.
Wilczyński Marcel 2007 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1809/M/2019 młodzik mł.
Jakieła Amelia 2008 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1802/M/2019 młodziczka mł.
Patlewicz Oliwia 2008 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1803/M/2019 młodziczka mł.
Turek Sandra 2007 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1696/M/2018 młodziczka mł.
Zając Zuzanna 2007 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1698/M/2018 młodziczka mł.
Król Weronika 2007 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1784/M/2019 młodziczka mł.
Sinkiewicz Justyna 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1688/M/2018 młodziczka mł.
Gębicka Hanna 2008 UKS G-8 Bielany 1833/M/2019 młodziczka mł.
Odrobina Maria 2008 UKS G-8 Bielany 1832/M/2019 młodziczka mł.
Bonar Aleksandra 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1674/M/2018 młodziczka mł.
Gilewicz Kinga 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1683/M/2018 młodziczka mł.
Glimasińska Jagoda 2008 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1836/M/2019 młodziczka mł.
Grzonka Agata 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP21 1716/M/2019 młodziczka mł.
Józefiak Amelia 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1676/M/2018 młodziczka mł.
Karbowniczyn Martyna 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1684/M/2018 młodziczka mł.
Kądziela Paulina 2008 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1837/M/2019 młodziczka mł.
Musik Julia 2008 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1680/M/2018 młodziczka mł.
Ryszka Aleksandra 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1677/M/2018 młodziczka mł.
Sternal Vanessa 2008 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1838/M/2019 młodziczka mł.
Tatarczuk Nadia 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1675/M/2018 młodziczka mł.
Tkocz Kinga 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski SP10 1763/M/2019 młodziczka mł.
Biernat Natalia 2007 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1640/M/2018 młodziczka mł.
Kotlarz Amelia 2007 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1773/M/2019 młodziczka mł.
Zwolińska Anita 2007 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1766/M/2019 młodziczka mł.
Kujałowicz Katarzyna 2007 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1652/M/2018 młodziczka mł.
Maconko Martyna 2007 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1749/M/2019 młodziczka mł.
Ryś Anita 2008 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1752/M/2019 młodziczka mł.
Tarnawska Julia 2007 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1764/M/2019 młodziczka mł.
Jaskólska Martyna 2008 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1787/M/2019 młodziczka mł.
Pawłowska Aleksandra 2008 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1794/M/2019 młodziczka mł.
Sprot Julia 2008 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1791/M/2019 młodziczka mł.
Suchy Oliwia 2007 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1656/M/2018 młodziczka mł.
Szyndrowska Paula 2007 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1658/M/2018 młodziczka mł.
Plewa Antonina 2007 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 1662/M/2018 młodziczka mł.
Russek Zuzanna 2008 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 1663/M/2018 młodziczka mł.
Kaleta Milena 2007 ZKS Kasina Wielka 1724/M/2019 młodziczka mł.
Ślaga Emilia 2007 ZKS Kasina Wielka 1723/M/2019 młodziczka mł.
Winiarz Wiktoria 2007 UKS Szczytnik 1719/M/2019 młodziczka mł.
Witek Weronika 2007 UKS Szczytnik 1717/M/2019 młodziczka mł.
Fedoruk Julia 2007 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1817/M/2019 młodziczka mł.
Kmiecik Kornelia 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1810/M/2019 młodziczka mł.
Krok-Orzechowska Paulina 2007 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1811/M/2019 młodziczka mł.
Liber Milena 2007 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1769/M/2019 młodziczka mł.
Lubos Małgorzata 2008 MUKN Pod Stróżą ZSZP Lubawka 1814/M/2019 młodziczka mł.