cofnij do listy zawodów

Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

27-29.12.2019 Duszniki-Zdrój

Zgłoszonych:68
senior:9
seniorka:10
junior:11
juniorka:13
junior mł.:16
juniorka mł.:9
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Bałęczny Łukasz 1999 KS AZS AWF Katowice /SMS Duszniki Zdrój 646/2015 senior
Neumann Michał 1998 KS AZS AWF Katowice /SMS Zakopane 615/2014 senior
Sidorowicz Łukasz 1997 KS AZS AWF Katowice 555/2013 senior
Filip Wojciech 1999 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 636/2015 senior
Janik Mateusz 1995 KS AZS AWF Wrocław 469/2011 senior
Pancerz Przemysław 1998 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 594/2014 senior
Szczepaniak Robert 1997 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 552/2013 senior
Guzik Grzegorz 1991 BLKS Żywiec 114/2007 senior
Jakieła Patryk 1998 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 599/2014 senior
Hojnisz-Staręga Monika 1991 KS AZS AWF Katowice 147/2007 seniorka
Tomaszewska Natalia 1998 KS AZS AWF Katowice /SMS Zakopane 603/2014 seniorka
Tupta Paulina 1996 KS AZS AWF Katowice 655/2016 seniorka
Tupta Justyna 1996 KS AZS AWF Katowice 656/2016 seniorka
Żuk Kamila 1997 KS AZS AWF Katowice 542/2013 seniorka
Gwizdoń Magdalena 1979 BLKS Żywiec 117/2007 seniorka
Szpak Klaudia 1998 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 588/2014 seniorka
Wójcik Klaudia 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 633/2015 seniorka
Cichoń Kamila 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 494/2012 seniorka
Cichoń Klaudia 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 495/2012 seniorka
Dereń Grzegorz 2001 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 720/2017 junior
Gierczyk Mateusz 2000 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 679/2016 junior
Janik Wojciech 2000 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 680/2016 junior
Dobrzyński Eryk 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 672/2016 junior
Jasiński Wojciech 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 745/2018 junior
Kojro Maciej 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 749/2018 junior
Woźniak Dawid 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 693/2016 junior
Zawół Marcin 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 748/2018 junior
Cabała Mateusz 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 760/2018 junior
Kaczanowski Marcin 2001 UKN Melafir Czarny Bór /BOSSM Czarny Bór 717/2017 junior
Rutkowski Kacper 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 759/2018 junior
Celczyńska Wiktoria 2000 KS AZS AWF Katowice /SMS Chorzów 676/2016 juniorka
Janko Karolina 2000 KS AZS AWF Katowice /SMS Chorzów 677/2016 juniorka
Koniuszy Joanna 2000 KS AZS AWF Katowice /SMS Szklarska Poręba 691/2016 juniorka
Smakosz Wiktoria 2000 KS AZS AWF Katowice BOSSM Wodzisław Śląski 678/2016 juniorka
Fryczyńska Sandra 2001 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 719/2017 juniorka
Kantczak Urszula 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 746/2018 juniorka
Leśniara Weronika 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 757/2018 juniorka
Jęczmieniak Amelia 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 758/2018 juniorka
Przemyślak Wiktoria 2001 UKN Melafir Czarny Bór /SMS Szklarska Poręba 734/2017 juniorka
Przemyślak Weronika 2001 UKN Melafir Czarny Bór /SMS Szklarska Poręba 735/2017 juniorka
Jęczmyk Agata 2002 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 750/2018 juniorka
Woźny Martina 2001 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 714/2017 juniorka
Zawadziłło Wiktoria 2002 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 774/2018 juniorka
Bandyk Przemysław 2003 BLKS Żywiec 782/2019 junior mł.
Brenkus Jakub 2003 BLKS Żywiec 784/2019 junior mł.
Dunaj Kewin 2003 BLKS Żywiec 780/2019 junior mł.
Kubisiak Robert 2003 BLKS Żywiec 783/2019 junior mł.
Badacz Konrad 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 795/2019 junior mł.
Jedziniak Szymon 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 812/2019 junior mł.
Marek Mikołaj 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 811/2019 junior mł.
Cedzidło Kamil 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 808/2019 junior mł.
Matusik Hubert 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 806/2019 junior mł.
Pływaczyk Mariusz 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 799/2019 junior mł.
Wodziak Kamil 2003 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 800/2019 junior mł.
Kufieta Dawid 2003 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 786/2019 junior mł.
Penkała Bartosz 2003 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 789/2019 junior mł.
Pikulski Bartosz 2003 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 787/2019 junior mł.
Suchodolski Fabian 2004 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 785/2019 junior mł.
Tatara Paweł 2004 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 791/2019 junior mł.
Lichosyt Martyna 2004 BLKS Żywiec 781/2019 juniorka mł.
Leśniara Dominika 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poreba 793/2019 juniorka mł.
Michalik Maja 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 796/2019 juniorka mł.
Skrobiszewska Barbara 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 794/2019 juniorka mł.
Arendarczyk Kornelia 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 807/2019 juniorka mł.
Piotrowska Patrycja 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 801/2019 juniorka mł.
Zasadna Emilia 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 798/2019 juniorka mł.
Glejzner Natalia 2004 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 790/2019 juniorka mł.
Mecler Patrycja 2003 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 788/2019 juniorka mł.