cofnij do listy zawodów

XXI PUCHAR MELAFIRU - WMM woj. dolnośląskiego

27-28.09.2019 Czarny Bór

Zgłoszonych:83
senior:2
junior:6
juniorka:1
junior mł.:14
juniorka mł.:9
młodzik:20
młodziczka:26
młodzik mł.:2
młodziczka mł.:3
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Janik Mateusz 1995 KS AZS AWF Wrocław 469/2011 senior
Szczepaniak Robert 1997 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 552/2013 senior
Filip Wojciech 1999 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 636/2015 junior
Gierczyk Mateusz 2000 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 679/2016 junior
Janik Wojciech 2000 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 680/2016 junior
Pancerz Przemysław 1998 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 594/2014 junior
Dobrzyński Eryk 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 672/2016 junior
Woźniak Dawid 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 693/2016 junior
Wójcik Klaudia 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 633/2015 juniorka
Guzek Andrzej 2002 UKS Lider Katowice SMS Szklarska Poręba 751/2018 junior mł.
Jasiński Wojciech 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 745/2018 junior mł.
Kojro Maciej 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 749/2018 junior mł.
Zawół Marcin 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 748/2018 junior mł.
Bujanowski Szymon 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 775/2018 junior mł.
Gnojnicki Łukasz 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 770/2018 junior mł.
Ogorzałek Jakub 2001 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 731/2017 junior mł.
Siwka Maciej 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 769/2018 junior mł.
Witek Michał 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 771/2018 junior mł.
Wojnar Adrian 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 772/2018 junior mł.
Cabała Mateusz 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 760/2018 junior mł.
Dereń Grzegorz 2001 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 720/2017 junior mł.
Kaczanowski Marcin 2001 UKN Melafir Czarny Bór /BOSSM Czarny Bór 717/2017 junior mł.
Rutkowski Kacper 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 759/2018 junior mł.
Fryczyńska Sandra 2001 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 719/2017 juniorka mł.
Kantczak Urszula 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 746/2018 juniorka mł.
Panterałka Justyna 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 773/2018 juniorka mł.
Pulik Paulina 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 768/2018 juniorka mł.
Zoriy Marzena 2001 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 733/2017 juniorka mł.
Jęczmieniak Amelia 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 758/2018 juniorka mł.
Leśniara Weronika 2002 UKN Melafir Czarny Bór SMS Szklarska Poręba 757/2018 juniorka mł.
Przemyślak Weronika 2001 UKN Melafir Czarny Bór /SMS Szklarska Poręba 735/2017 juniorka mł.
Przemyślak Wiktoria 2001 UKN Melafir Czarny Bór /SMS Szklarska Poręba 734/2017 juniorka mł.
Badacz Konrad 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1077/M/2014 młodzik
Jedziniak Szymon 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1316/M/2015 młodzik
Kasztal Igor 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1765/M/2019 młodzik
Marek Mikołaj 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1361/M/2016 młodzik
Pawluk Wiktor 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1725/M/2019 młodzik
Zawół Maciej 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1480/M/2017 młodzik
Cedzidło Kamil 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1538/M/2017 młodzik
Matusik Hubert 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1282/M//2015 młodzik
Pływaczyk Mariusz 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1284/M//2015 młodzik
Wodziak Kamil 2003 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1453/M/2016 młodzik
Miller Dawid 2005 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1632/M/2018 młodzik
Szatkowski Michał 2005 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1319/M/2015 młodzik
Kijanka Mateusz 2006 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki - Zdrój 1741/M/2019 młodzik
Mielcarek Kamil 2005 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki - Zdrój 1531/M/2017 młodzik
Garncarek Piotr 2003 UKS Mieroszów 1492/M/2017 młodzik
Szpargała Bartłomiej 2003 UKS Mieroszów 1218/M/2015 młodzik
Ziemniak Miłosz 2004 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 1562/M/2017 młodzik
Maj Mikołaj 2004 UKS Szczytnik SMS Duszniki- Zdrój 1360/M/2016 młodzik
Filip Dawid 2005 MUKN Pod Stróżą Miszkowice 1686/M/2018 młodzik
Potoniec Jakub 2005 MUKN Pod Stróżą Miszkowice 1545/M/2017 młodzik
Graczyk Dobrochna 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1552/M/2017 młodziczka
Michalik Maja 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1329/M/2016 młodziczka
Serafin Wiktoria 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1738/M/2019 młodziczka
Skrobiszewska Barbara 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1324/M/2015 młodziczka
Szutenberg Alicja 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1664/M/2018 młodziczka
Bernacka Martyna 2005 MKS Duszniki Zdrój MZS Duszniki - Zdrój 1533/M/2017 młodziczka
Biernacka Karolina 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 1532/M/2017 młodziczka
Półtorzycka Natalia 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 1530/M/2017 młodziczka
Arendarczyk Kornelia 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1540/M/2017 młodziczka
Bizoń Martyna 2006 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1690/M/2018 młodziczka
Filip Nikola 2005 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1689/M/2018 młodziczka
Leśniara Dominika 2004 UKN Melafir Czarny Bór SMS Szklarska Poreba 1543/M/2017 młodziczka
Piotrowska Patrycja 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1691/M/2018 młodziczka
Tomasiak Julia 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1289/M//2015 młodziczka
Zasadna Emilia 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1560/M/2017 młodziczka
Narkiewicz Emilia 2005 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1472/M/2016 młodziczka
Bednarz Dominika 2005 UKS Mieroszów 1638/M/2018 młodziczka
Czemarnik Natalia 2006 UKS Mieroszów 1637/M/2018 młodziczka
Bednarska Amelia 2005 UKS Szczytnik 1478/M/2016 młodziczka
Maj Kinga 2005 UKS Szczytnik SP Szczytna 1476/M/2016 młodziczka
Marek Małgorzata 2005 UKS Szczytnik SMS Duszniki- Zdrój 1477/M/2016 młodziczka
Sadownik Zuzanna 2005 UKS Szczytnik SP Szczytna 1475/M/2016 młodziczka
Arendarczyk Oliwia 2005 MUKN Pod Stróżą Miszkowice 1541/M/2017 młodziczka
Garnkowska Nikola 2006 MUKN Pod Stróżą Miszkowice ZSZP Lubawka 1771/M/2019 młodziczka
Germata Majka 2006 MUKN Pod Stróżą Miszkowice ZSZP Lubawka 1768/M/2019 młodziczka
Szajnowska Aleksandra 2005 MUKN Pod Stróżą Miszkowice 1539/M/2017 młodziczka
Piotrowski Bartłomiej 2007 MUKN Pod Stróżą Miszkowice 1685/M/2018 młodzik mł.
Urbaniak Kajetan 2007 MUKN Pod Stróżą Miszkowice 1687/M/2018 młodzik mł.
Kotlarz Amelia 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1773/M/2019 młodziczka mł.
Winiarz Wiktoria 2007 UKS Szczytnik 1719/M/2019 młodziczka mł.
Liber Milena 2007 MUKN Pod Stróżą Miszkowice ZSZP Lubawka 1769/M/2019 młodziczka mł.