cofnij do listy zawodów

Mistrzostwa Polski w biathlonie na nartorolkach

20-22.09.2019 Czarny Bór

Zgłoszonych:90
senior:5
seniorka:7
junior:10
juniorka:7
junior mł.:17
juniorka mł.:16
młodzik:16
młodziczka:12
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Sidorowicz Łukasz 1997 KS AZS AWF Katowice 555/2013 senior
Janik Mateusz 1995 KS AZS AWF Wrocław 469/2011 senior
Szczepaniak Robert 1997 KS AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 552/2013 senior
Guzik Grzegorz 1991 BLKS Żywiec 114/2007 senior
Piątek Jakub 1997 MKS Karkonosze Sporty Zimowe /SMS Szklarska Poręba 567/2013 senior
Hojnisz Monika 1991 KS AZS AWF Katowice 147/2007 seniorka
Żuk Kamila 1997 KS AZS AWF Katowice 542/2013 seniorka
Gwizdoń Magdalena 1979 BLKS Żywiec 117/2007 seniorka
Cichoń Kamila 1997 IKN GÓRNIK 494/2012 seniorka
Cichoń Klaudia 1997 IKN GÓRNIK 495/2012 seniorka
Tupta Justyna Anna 1996 ZKS Kasina Wielka 656/2016 seniorka
Tupta Paulina Maria 1996 ZKS Kasina Wielka 655/2016 seniorka
Bałęczny Łukasz 1999 KS AZS AWF Katowice /SMS Duszniki Zdrój 646/2015 junior
Neumann Michał 1998 KS AZS AWF Katowice /SMS Zakopane 615/2014 junior
Filip Wojciech 1999 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 636/2015 junior
Gierczyk Mateusz 2000 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 679/2016 junior
Janik Wojciech 2000 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 680/2016 junior
Pancerz Przemysław 1998 KS AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 594/2014 junior
Dobrzyński Eryk 2000 MKS Karkonosze Sporty Zimowe /SMS Szklarska Poręba 672/2016 junior
Woźniak Dawid 2000 MKS Karkonosze Sporty Zimowe /SMS Szklarska Poręba 693/2016 junior
Bryn Patryk 1998 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 660/2016 junior
Ochap Sebastian 2000 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 702/2016 junior
Koniuszy Joanna 2000 KS AZS AWF Katowice /SMS Szklarska Poręba 691/2016 juniorka
Tomaszewska Natalia 1998 KS AZS AWF Katowice /SMS Zakopane 603/2014 juniorka
Wojnar Milena 1999 MKS Karkonosze Sporty Zimowe /SMS Szklarska Poręba 632/2015 juniorka
Wójcik Klaudia 1999 MKS Karkonosze Sporty Zimowe /SMS Szklarska Poręba 633/2015 juniorka
Wyszyńska Monika 2000 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 699/2016 juniorka
Celczyńska Wiktoria 2000 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 676/2016 juniorka
Janko Karolina 2000 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 677/2016 juniorka
Guzek Andrzej 2002 UKS Lider SMS Szklarska Poręba 751/2018 junior mł.
Jasiński Wojciech 2002 MKS Karkonosze Sporty Zimowe /SMS Szklarska Poręba 745/2018 junior mł.
Kojro Maciej 2002 MKS Karkonosze Sporty Zimowe /SMS Szklarska Poręba 749/2018 junior mł.
Zawół Marcin 2002 MKS Karkonosze Sporty Zimowe /SMS Szklarska Poręba 748/2018 junior mł.
Bujanowski Szymon 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 775/2018 junior mł.
Gnojnicki Łukasz 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 770/2018 junior mł.
Ogorzałek Jakub 2001 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 731/2017 junior mł.
Siwka Maciej 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 769/2018 junior mł.
Witek Michał 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 771/2018 junior mł.
Wojnar Adrian 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 772/2018 junior mł.
Cabała Mateusz 2002 UKN Melafir BOSSM Czarny Bór 760/2018 junior mł.
Dereń Grzegorz 2001 UKN Melafir BOSSM Czarny Bór 720/2017 junior mł.
Kaczanowski Marcin 2001 UKN Melafir /BOSSM Czarny Bór 717/2017 junior mł.
Rutkowski Kacper 2002 UKN Melafir BOSSM Czarny Bór 759/2018 junior mł.
Konieczny Mateusz 2002 UKS Strzał Wodzisław 752/2018 junior mł.
Zając Adam 2001 UKS Strzał Wodzisław BOSSM Wodzisław Śląski 725/2017 junior mł.
Zając Rafał 2002 UKS Strzał Wodzisław BOOSM Wodzisław Śląski 753/2018 junior mł.
Gembicka Daria 2001 UKS Lider BOSSM Wodzisław Śląski 673/2016 juniorka mł.
Fryczyńska Sandra 2001 MKS Karkonosze Sporty Zimowe /SMS Szklarska Poręba 719/2017 juniorka mł.
Kantczak Urszula 2002 MKS Karkonosze Sporty Zimowe /SMS Szklarska Poręba 746/2018 juniorka mł.
Panterałka Justyna 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 773/2018 juniorka mł.
Pulik Paulina 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 768/2018 juniorka mł.
Zoriy Marzena 2001 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 733/2017 juniorka mł.
Pernal Małgorzata 2002 IKN GÓRNIK 762/2018 juniorka mł.
Jęczmieniak Amelia 2002 UKN Melafir BOSSM Czarny Bór 758/2018 juniorka mł.
Leśniara Weronika 2002 UKN Melafir SMS Szklarska Poręba 757/2018 juniorka mł.
Przemyślak Weronika 2001 UKN Melafir /SMS Szklarska Poręba 735/2017 juniorka mł.
Przemyślak Wiktoria 2001 UKN Melafir /SMS Szklarska Poręba 734/2017 juniorka mł.
Bażan Sylwia 2002 UKS Strzał Wodzisław BOSSM Wodzisław Śląski 754/2018 juniorka mł.
Nowak Paulina 2002 UKS Strzał Wodzisław BOSSM Wodzisław Śląski 755/2018 juniorka mł.
Jęczmyk Agata 2002 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 750/2018 juniorka mł.
Woźny Martina 2001 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 714/2017 juniorka mł.
Zawadziłło Wiktoria 2002 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 774/2018 juniorka mł.
Stanieczek Olaf 2004 UKS Lider BOSSM Wodzisław ŚŁąski 1237/M/2015 młodzik
Włodarczyk Patryk 2004 UKS Lider BOSSM Wodzisław ŚŁąski 1234/M/2015 młodzik
Badacz Konrad 2003 MKS Karkonosze Sporty Zimowe /SMS Szklarska Poręba 1077/M/2014 młodzik
Jedziniak Szymon 2004 MKS Karkonosze Sporty Zimowe /SMS Szklarska Poręba 1316/M/2015 młodzik
Marek Mikołaj 2003 MKS Karkonosze Sporty Zimowe /SMS Szklarska Poręba 1361/M/2016 młodzik
Cedzidło Kamil 2004 UKN Melafir BOSSM Czarny Bór 1538/M/2017 młodzik
Matusik Hubert 2004 UKN Melafir BOSSM Czarny Bór 1282/M//2015 młodzik
Pływaczyk Mariusz 2004 UKN Melafir BOSSM Czarny Bór 1284/M//2015 młodzik
Wodziak Kamil 2003 UKN Melafir BOSSM Czarny Bór 1453/M/2016 młodzik
Brzóska Kacper 2004 UKS Strzał Wodzisław BOSSM Wodzisław Śląski 1335/M/2016 młodzik
Kufieta Dawid 2003 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1337/M/2016 młodzik
Penkała Bartosz 2003 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1076/M/2014 młodzik
Pikulski Bartosz 2003 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1238/M/2015 młodzik
Suchodolski Fabian 2004 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1336/M/2016 młodzik
Tatara Paweł 2004 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1314/M/2015 młodzik
Szpargała Bartłomiej 2003 UKS Mieroszów 1218/M/2015 młodzik
Michalik Maja 2003 MKS Karkonosze Sporty Zimowe /SMS Szklarska Poręba 1329/M/2016 młodziczka
Skrobiszewska Barbara 2003 MKS Karkonosze Sporty Zimowe /SMS Szklarska Poręba 1324/M/2015 młodziczka
Biernacka Karolina 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 1532/M/2017 młodziczka
Półtorzycka Natalia 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 1530/M/2017 młodziczka
Murdzek Julia 2004 IKN GÓRNIK 1297/M/2015 młodziczka
Arendarczyk Kornelia 2004 UKN Melafir BOSSM Czarny Bór 1540/M/2017 młodziczka
Leśniara Dominika 2004 UKN Melafir SMS Szklarska Poreba 1543/M/2017 młodziczka
Piotrowska Patrycja 2004 UKN Melafir BOSSM Czarny Bór 1691/M/2018 młodziczka
Zasadna Emilia 2004 UKN Melafir BOSSM Czarny Bór 1560/M/2017 młodziczka
Zając Marta 2003 UKS Strzał Wodzisław BOSSM Wodzisław Śląski 1443/M/2016 młodziczka
Glejzner Natalia 2004 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1116/M/2015 młodziczka
Mecler Patrycja 2003 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1142/M/2015 młodziczka