Polski Związek Biathlonu

Zgłoszenia do zawodów

Lista | zgłoszeni zawodnicy

Zawody

Puchar Polski II kat. - Mistrzostwa SMS Zakopane

21-23.12.2018 Kościelisko

Zawodnicy

Zgłoszonych:58 | Kobiet:27 | Mężczyzn:31
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Sidorowicz Łukasz 1997 AZS AWF Katowice 555/2013 senior
Nędza-Kubiniec Tadeusz 1997 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 566/2013 senior
Zięba Tomasz 1995 BKS WP Kościelisko 387/2010 senior
Cichoń Klaudia 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 495/2012 seniorka
Tupta Justyna Anna 1996 ZKS Kasina Wielka 656/2016 seniorka
Tupta Paulina Maria 1996 ZKS Kasina Wielka 655/2016 seniorka
Bałęczny Łukasz 1999 AZS AWF Katowice /SMS Duszniki Zdrój 646/2015 junior
Leszczyński Norbert 1999 AZS AWF Katowice /SMS Duszniki Zdrój 647/2015 junior
Piela Mateusz 2000 BLKS Żywiec 681/2016 junior
Woźniak Dawid 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 693/2016 junior
Ochap Sebastian 2000 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 702/2016 junior
Galica Andrzej 2000 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 683/2016 junior
Guńka Kacper 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 637/2015 junior
Puto Bartłomiej 2000 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 684/2016 junior
Koniuszy Joanna 2000 AZS AWF Katowice /SMS Szklarska Poręba 691/2016 juniorka
Szpak Klaudia 1998 AZS AWF Katowice /SMS Szklarska Poręba 588/2014 juniorka
Smakosz Wiktoria 2000 UKS Lider Katowice 678/2016 juniorka
Kubisiak Alicja 2000 BLKS Żywiec 682/2016 juniorka
Wójcik Klaudia 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 633/2015 juniorka
Paździorko Marta 2000 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 700/2016 juniorka
Waliczek Angelika 2000 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 686/2016 juniorka
Celczyńska Wiktoria 2000 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 676/2016 juniorka
Kosowska Ewa 2000 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 675/2016 juniorka
Guzek Andrzej 2002 UKS Lider Katowice SMS Szklarska Poręba 751/2018 junior mł.
Jasiński Wojciech 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 745/2018 junior mł.
Kojro Maciej 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 749/2018 junior mł.
Zawół Marcin 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 748/2018 junior mł.
Bujanowski Szymon 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 775/2018 junior mł.
Gnojnicki Łukasz 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 770/2018 junior mł.
Ogorzałek Jakub 2001 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 731/2017 junior mł.
Siwka Maciej 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 769/2018 junior mł.
Witek Michał 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 771/2018 junior mł.
Wojnar Adrian 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 772/2018 junior mł.
Barnowski Kamill 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 729/2017 junior mł.
Bartyzoł Jakub 2002 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 766/2018 junior mł.
Guńka Jan 2002 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 765/2018 junior mł.
Piwko Mateusz 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 727/2017 junior mł.
Jakubczyk Jakub 2002 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 764/2018 junior mł.
Kania Paweł 2002 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 763/2018 junior mł.
Stanisz Dawid 2001 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 716/2017 junior mł.
Konieczny Mateusz 2002 UKS Strzał Wodzisław Śląski 752/2018 junior mł.
Zając Adam 2001 UKS Strzał Wodzisław Śląski /BOSSM Wodzisław Śląski 725/2017 junior mł.
Zając Rafał 2002 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOOSM Wodzisław Śląski 753/2018 junior mł.
Fryczyńska Sandra 2001 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 719/2017 juniorka mł.
Kantczak Urszula 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 746/2018 juniorka mł.
Kornalewicz Małgorzata 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 761/2018 juniorka mł.
Zatylna Katarzyna 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 756/2018 juniorka mł.
Panterałka Justyna 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 773/2018 juniorka mł.
Pulik Paulina 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 768/2018 juniorka mł.
Zoriy Marzena 2001 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 733/2017 juniorka mł.
Bieniasz Weronika 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 730/2017 juniorka mł.
Nędza-Kubiniec Anna 2003 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 776/2018 juniorka mł.
Stachoń Natalia 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 728/2017 juniorka mł.
Topór Klaudia 2002 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 767/2018 juniorka mł.
Pernal Małgorzata 2002 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 762/2018 juniorka mł.
Bażan Sylwia 2002 UKS Strzał Wodzisław Śląski 754/2018 juniorka mł.
Nowak Paulina 2002 UKS Strzał Wodzisław Śląski /BOSSM Wodzisław Śląski 755/2018 juniorka mł.
Jęczmyk Agata 2002 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 750/2018 juniorka mł.

Młodzicy

Zgłoszonych:60 | Kobiet:29 | Mężczyzn:31
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Stanieczek Olaf 2004 UKS Lider Katowice 1237/M/2015 młodzik
Włodarczyk Patryk 2004 UKS Lider Katowice 1234/M/2015 młodzik
Bandyk Przemysław 2003 BLKS Żywiec 1352/M/2016 młodzik
Brenkus Jakub 2003 BLKS Żywiec 1353/M/2016 młodzik
Dunaj Kewin 2003 BLKS Żywiec 1349/M/2016 młodzik
Kubisiak Robert 2003 BLKS Żywiec 1343/M/2016 młodzik
Badacz Konrad 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra 1077/M/2014 młodzik
Kozak Mark 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1643/M/2018 młodzik
Baran Kacper 2004 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 1255/M/2015 młodzik
Brzóska Kacper 2004 UKS Strzał Wodzisław Śląski /BOOSM Wodzisław Śląski 1335/M/2016 młodzik
Kałuża Adam 2004 UKS Strzał Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław 1357/M/2016 młodzik
Groński Marcin 2004 UKS Sołtysianie SP nr 1 SPSK Stare Bystre 1447/M/2016 młodzik
Stopka Jakub 2003 UKS Sołtysianie PG SPSK Stare Bystre 856/M/2013 młodzik
Kufieta Dawid 2003 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1337/M/2016 młodzik
Penkała Bartosz 2003 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1076/M/2014 młodzik
Pikulski Bartosz 2003 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1238/M/2015 młodzik
Piwoń Jeremi 2004 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1625/M/2018 młodzik
Suchodolski Fabian 2004 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1336/M/2016 młodzik
Maj Mikołaj 2004 UKS Szczytnik 1360/M/2016 młodzik
Pochciał Paulina 2004 UKS Lider Katowice 1509/M/2017 młodziczka
Lichosyt Martyna 2004 BLKS Żywiec 1342/M/2016 młodziczka
Michalik Maja 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1329/M/2016 młodziczka
Skrobiszewska Barbara 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1324/M/2015 młodziczka
Biernacka Karolina 2004 MKS Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1532/M/2017 młodziczka
Karmazyn Zofia 2003 MKS Duszniki Zdrój / MZS Duszniki- Zdrój 1537/M/2017 młodziczka
Półtorzycka Natalia 2004 MKS Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1530/M/2017 młodziczka
Wojnar Paulina 2003 MKS Duszniki Zdrój / MZS Duszniki- Zdrój 1536/M/2017 młodziczka
Puto Aleksandra 2003 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 1250/M/2015 młodziczka
Deryniowska Daria 2004 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1294/M/2015 młodziczka
Kania Kamila 2004 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1295/M/2015 młodziczka
Murdzek Julia 2004 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1297/M/2015 młodziczka
Górecka Weronika 2003 UKS Strzał Wodzisław Śląski /GMS3 Wodzisław Śląski 1444/M/2016 młodziczka
Zając Marta 2003 UKS Strzał Wodzisław Śląski /GMS3 Wodzisław Śląski 1443/M/2016 młodziczka
Urmańska Natalia 2004 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1605/M/2018 młodziczka
Łapka Maciej 2005 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 1565/M/2017 młodzik mł.
Garbowski Sebastian 2007 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Klimkówka 1700/M/2018 młodzik mł.
Turek Kasjan 2005 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1693/M/2018 młodzik mł.
Turek Piotr 2007 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1697/M/2018 młodzik mł.
Groński Mateusz 2006 UKS Sołtysianie 1595/M/2017 młodzik mł.
Gubała Patryk 2006 UKS Sołtysianie 1594/M/2017 młodzik mł.
Bednarek Jakub 2006 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1574/M/2017 młodzik mł.
Mielcarek Kamil 2005 UKS Muflon MZS Duszniki - Zdrój 1531/M/2017 młodzik mł.
Pietrzak Grzegorz 2006 ZKS Kasina Wielka 1567/M/2017 młodzik mł.
Ślaga Mateusz 2005 ZKS Kasina Wielka 1566/M/2017 młodzik mł.
Leśniara Bartłomiej 2005 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1611/M/2018 młodzik mł.
Zygmunt Patryk 2005 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1612/M/2018 młodzik mł.
Jasionek Gabriela 2006 BKS WP Kościelisko 1648/M/2018 młodziczka mł.
Kosińska Nikola 2006 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1647/M/2018 młodziczka mł.
Mroczkowska Karina 2005 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 1602/M/2018 młodziczka mł.
Patlewicz Martyna 2006 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1578/M/2017 młodziczka mł.
Pernal Faustyna 2006 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1701/M/2018 młodziczka mł.
Zając Zuzanna 2007 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1698/M/2018 młodziczka mł.
Niedurny Klaudia 2006 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1564/M/2017 młodziczka mł.
Prajsnar Martyna 2006 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1577/M/2017 młodziczka mł.
Suchy Oliwia 2007 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1656/M/2018 młodziczka mł.
Bednarska Amelia 2005 UKS Szczytnik 1478/M/2016 młodziczka mł.
Sadownik Zuzanna 2005 UKS Szczytnik 1475/M/2016 młodziczka mł.
Chramęga Daria 2005 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1606/M/2018 młodziczka mł.
Pacholarz Eliza 2005 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1607/M/2018 młodziczka mł.
Sołtys Krystian 2005 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1610/M/2018 młodziczka mł.