Polski Związek Biathlonu

Zgłoszenia do zawodów

Lista | zgłoszeni zawodnicy

Zawody

Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców

28-30.12.2018 Duszniki Zdrój

Zawodnicy

Zgłoszonych:103 | Kobiet:50 | Mężczyzn:53
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Gach Michał 1996 AZS AWF Katowice 502/2012 senior
Leja Paweł 1997 AZS AWF Katowice 564/2013 senior
Sidorowicz Łukasz 1997 AZS AWF Katowice 555/2013 senior
Filip Bartłomiej 1996 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 500/2012 senior
Janik Mateusz 1995 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 469/2011 senior
Jurczak Tomasz 1995 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 580/2014 senior
Szczepaniak Robert 1997 AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 552/2013 senior
Guzik Grzegorz 1991 BLKS Żywiec 114/2007 senior
Jakieła Tomasz 1996 BKS WP Kościelisko 501/2012 senior
Nędza Kubiniec Andrzej 1991 BKS WP Kościelisko 435/2011 senior
Nędza-Kubiniec Tadeusz 1997 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 566/2013 senior
Szczurek Łukasz 1988 BKS WP Kościelisko 162/2007 senior
Szwajnos Marcin 1997 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 565/2013 senior
Zięba Tomasz 1995 BKS WP Kościelisko 387/2010 senior
Guzik Krystyna 1983 AZS AWF Katowice 140/2007 seniorka
Hojnisz Monika 1991 AZS AWF Katowice 147/2007 seniorka
Żuk Kamila 1997 AZS AWF Katowice 542/2013 seniorka
Trzaska Karolina 1995 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 582/2014 seniorka
Gwizdoń Magdalena 1979 BLKS Żywiec 117/2007 seniorka
Mąka Anna 1992 BKS WP Kościelisko 222/2007 seniorka
Pitoń Karolina 1987 BKS WP Kościelisko 191/2007 seniorka
Zbylut Kinga 1995 BKS WP Kościelisko 384/2010 seniorka
Cichoń Kamila 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 494/2012 seniorka
Cichoń Klaudia 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 495/2012 seniorka
Tupta Justyna Anna 1996 ZKS Kasina Wielka 656/2016 seniorka
Tupta Paulina Maria 1996 ZKS Kasina Wielka 655/2016 seniorka
Bałęczny Łukasz 1999 AZS AWF Katowice /SMS Duszniki Zdrój 646/2015 junior
Leszczyński Norbert 1999 AZS AWF Katowice /SMS Duszniki Zdrój 647/2015 junior
Neumann Michał 1998 AZS AWF Katowice /SMS Zakopane 615/2014 junior
Filip Wojciech 1999 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 636/2015 junior
Gierczyk Mateusz 2000 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 679/2016 junior
Janik Wojciech 2000 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 680/2016 junior
Pancerz Przemysław 1998 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 594/2014 junior
Piela Mateusz 2000 BLKS Żywiec 681/2016 junior
Dobrzyński Eryk 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 672/2016 junior
Marcinkowski Mateusz 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 671/2016 junior
Woźniak Dawid 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 693/2016 junior
Ochap Sebastian 2000 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 702/2016 junior
Galica Andrzej 2000 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 683/2016 junior
Guńka Kacper 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 637/2015 junior
Puto Bartłomiej 2000 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 684/2016 junior
Skorusa Wojciech 1998 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 602/2014 junior
Koniuszy Joanna 2000 AZS AWF Katowice /SMS Szklarska Poręba 691/2016 juniorka
Szpak Klaudia 1998 AZS AWF Katowice /SMS Szklarska Poręba 588/2014 juniorka
Tomaszewska Natalia 1998 AZS AWF Katowice /SMS Zakopane 603/2014 juniorka
Smakosz Wiktoria 2000 UKS Lider Katowice 678/2016 juniorka
Wąsala Paulina 1999 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 638/2015 juniorka
Wójcik Klaudia 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 633/2015 juniorka
Paździorko Marta 2000 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 700/2016 juniorka
Jakieła Joanna 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 610/2014 juniorka
Pawliczek Paulina 2000 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 685/2016 juniorka
Piczura Magda 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 611/2014 juniorka
Waliczek Angelika 2000 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 686/2016 juniorka
Kałuża Julia 2000 UKS Strzał Wodzisław Śląski 695/2016 juniorka
Celczyńska Wiktoria 2000 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 676/2016 juniorka
Janko Karolina 2000 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 677/2016 juniorka
Kosowska Ewa 2000 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 675/2016 juniorka
Guzek Andrzej 2002 UKS Lider Katowice SMS Szklarska Poręba 751/2018 junior mł.
Jasiński Wojciech 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 745/2018 junior mł.
Kojro Maciej 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 749/2018 junior mł.
Zawół Marcin 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 748/2018 junior mł.
Bujanowski Szymon 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 775/2018 junior mł.
Gnojnicki Łukasz 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 770/2018 junior mł.
Ogorzałek Jakub 2001 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 731/2017 junior mł.
Siwka Maciej 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 769/2018 junior mł.
Witek Michał 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 771/2018 junior mł.
Wojnar Adrian 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 772/2018 junior mł.
Baranowski Kamill 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 729/2017 junior mł.
Bartyzoł Jakub 2002 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 766/2018 junior mł.
Guńka Jan 2002 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 765/2018 junior mł.
Jakubczyk Jakub 2002 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 764/2018 junior mł.
Kania Paweł 2002 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 763/2018 junior mł.
Stanisz Dawid 2001 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 716/2017 junior mł.
Cabała Mateusz 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 760/2018 junior mł.
Dereń Grzegorz 2001 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 720/2017 junior mł.
Kaczanowski Marcin 2001 UKN Melafir Czarny Bór /BOSSM Czarny Bór 717/2017 junior mł.
Rutkowski Kacper 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 759/2018 junior mł.
Konieczny Mateusz 2002 UKS Strzał Wodzisław Śląski 752/2018 junior mł.
Zając Adam 2001 UKS Strzał Wodzisław Śląski /BOSSM Wodzisław Śląski 725/2017 junior mł.
Zając Rafał 2002 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOOSM Wodzisław Śląski 753/2018 junior mł.
Gembicka Daria 2001 UKS Lider Katowice 673/2016 juniorka mł.
Fryczyńska Sandra 2001 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 719/2017 juniorka mł.
Kantczak Urszula 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 746/2018 juniorka mł.
Kornalewicz Małgorzata 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 761/2018 juniorka mł.
Nakas Aleksandra 2001 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 742/2018 juniorka mł.
Zatylna Katarzyna 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 756/2018 juniorka mł.
Panterałka Justyna 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 773/2018 juniorka mł.
Pulik Paulina 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 768/2018 juniorka mł.
Zoriy Marzena 2001 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 733/2017 juniorka mł.
Bieniasz Weronika 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 730/2017 juniorka mł.
Nędza-Kubiniec Anna 2003 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 776/2018 juniorka mł.
Stachoń Natalia 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 728/2017 juniorka mł.
Stanek Patrycja 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 726/2017 juniorka mł.
Topór Klaudia 2002 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 767/2018 juniorka mł.
Pernal Małgorzata 2002 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 762/2018 juniorka mł.
Jęczmieniak Amelia 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 758/2018 juniorka mł.
Leśniara Weronika 2002 UKN Melafir Czarny Bór SMS Szklarska Poręba 757/2018 juniorka mł.
Przemyślak Weronika 2001 UKN Melafir Czarny Bór /SMS Szklarska Poręba 735/2017 juniorka mł.
Przemyślak Wiktoria 2001 UKN Melafir Czarny Bór /SMS Szklarska Poręba 734/2017 juniorka mł.
Bażan Sylwia 2002 UKS Strzał Wodzisław Śląski 754/2018 juniorka mł.
Nowak Paulina 2002 UKS Strzał Wodzisław Śląski /BOSSM Wodzisław Śląski 755/2018 juniorka mł.
Jęczmyk Agata 2002 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 750/2018 juniorka mł.
Woźny Martina 2001 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 714/2017 juniorka mł.

Młodzicy

Zgłoszonych:3 | Kobiet:2 | Mężczyzn:1
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Badacz Konrad 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1077/M/2014 młodzik
Karmazyn Zofia 2003 MKS Duszniki Zdrój / MZS Duszniki- Zdrój 1537/M/2017 młodziczka
Wojnar Paulina 2003 MKS Duszniki Zdrój / MZS Duszniki- Zdrój 1536/M/2017 młodziczka