Polski Związek Biathlonu

Zgłoszenia do zawodów

Lista | zgłoszeni zawodnicy

Zawody

Celuj w Igrzyska

04-06.01.2019 Kościelisko

Zawodnicy

Zgłoszonych:99 | Kobiet:48 | Mężczyzn:51
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Sidorowicz Łukasz 1997 AZS AWF Katowice 555/2013 senior
Janik Mateusz 1995 AZS AWF Wrocław 469/2011 senior
Jurczak Tomasz 1995 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 580/2014 senior
Szczepaniak Robert 1997 AZS AWF Wrocław BOSSM Czarny Bór 552/2013 senior
Jakieła Tomasz 1996 BKS WP Kościelisko 501/2012 senior
Nędza Kubiniec Andrzej 1991 BKS WP Kościelisko 435/2011 senior
Nędza-Kubiniec Tadeusz 1997 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 566/2013 senior
Szczurek Łukasz 1988 BKS WP Kościelisko 162/2007 senior
Szwajnos Marcin 1997 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 565/2013 senior
Zięba Tomasz 1995 BKS WP Kościelisko 387/2010 senior
Gwizdoń Magdalena 1979 BLKS Żywiec 117/2007 seniorka
Mąka Anna 1992 BKS WP Kościelisko 222/2007 seniorka
Pitoń Karolina 1987 BKS WP Kościelisko 191/2007 seniorka
Zbylut Kinga 1995 BKS WP Kościelisko 384/2010 seniorka
Cichoń Kamila 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 494/2012 seniorka
Cichoń Klaudia 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 495/2012 seniorka
Tupta Justyna Anna 1996 ZKS Kasina Wielka 656/2016 seniorka
Tupta Paulina Maria 1996 ZKS Kasina Wielka 655/2016 seniorka
Bałęczny Łukasz 1999 AZS AWF Katowice /SMS Duszniki Zdrój 646/2015 junior
Leszczyński Norbert 1999 AZS AWF Katowice /SMS Duszniki Zdrój 647/2015 junior
Neumann Michał 1998 AZS AWF Katowice /SMS Zakopane 615/2014 junior
Filip Wojciech 1999 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 636/2015 junior
Gierczyk Mateusz 2000 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 679/2016 junior
Janik Wojciech 2000 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 680/2016 junior
Pancerz Przemysław 1998 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 594/2014 junior
Piela Mateusz 2000 BLKS Żywiec 681/2016 junior
Dobrzyński Eryk 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 672/2016 junior
Woźniak Dawid 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 693/2016 junior
Ochap Sebastian 2000 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 702/2016 junior
Galica Andrzej 2000 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 683/2016 junior
Guńka Kacper 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 637/2015 junior
Puto Bartłomiej 2000 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 684/2016 junior
Skorusa Wojciech 1998 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 602/2014 junior
Wojewski Tomasz 2000 PKO Harpagan Gdańsk /SMS Szklarska Poręba 697/2016 junior
Koniuszy Joanna 2000 AZS AWF Katowice /SMS Szklarska Poręba 691/2016 juniorka
Szpak Klaudia 1998 AZS AWF Katowice /SMS Szklarska Poręba 588/2014 juniorka
Tomaszewska Natalia 1998 AZS AWF Katowice /SMS Zakopane 603/2014 juniorka
Smakosz Wiktoria 2000 UKS Lider Katowice 678/2016 juniorka
Kubisiak Alicja 2000 BLKS Żywiec 682/2016 juniorka
Wójcik Klaudia 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 633/2015 juniorka
Paździorko Marta 2000 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 700/2016 juniorka
Wyszyńska Monika 2000 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 699/2016 juniorka
Jakieła Joanna 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 610/2014 juniorka
Pawliczek Paulina 2000 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 685/2016 juniorka
Piczura Magda 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 611/2014 juniorka
Waliczek Angelika 2000 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 686/2016 juniorka
Kałuża Julia 2000 UKS Strzał Wodzisław Śląski 695/2016 juniorka
Celczyńska Wiktoria 2000 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 676/2016 juniorka
Janko Karolina 2000 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 677/2016 juniorka
Kosowska Ewa 2000 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 675/2016 juniorka
Guzek Andrzej 2002 UKS Lider Katowice SMS Szklarska Poręba 751/2018 junior mł.
Stelmach Kamil 2001 KS Ryfama Rybnik 741/2017 junior mł.
Jasiński Wojciech 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 745/2018 junior mł.
Kojro Maciej 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 749/2018 junior mł.
Zawół Marcin 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 748/2018 junior mł.
Bujanowski Szymon 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 775/2018 junior mł.
Gnojnicki Łukasz 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 770/2018 junior mł.
Ogorzałek Jakub 2001 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 731/2017 junior mł.
Siwka Maciej 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 769/2018 junior mł.
Witek Michał 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 771/2018 junior mł.
Wojnar Adrian 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 772/2018 junior mł.
Barnowski Kamill 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 729/2017 junior mł.
Bartyzoł Jakub 2002 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 766/2018 junior mł.
Guńka Jan 2002 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 765/2018 junior mł.
Piwko Mateusz 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 727/2017 junior mł.
Jakubczyk Jakub 2002 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 764/2018 junior mł.
Kania Paweł 2002 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 763/2018 junior mł.
Stanisz Dawid 2001 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 716/2017 junior mł.
Cabała Mateusz 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 760/2018 junior mł.
Dereń Grzegorz 2001 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 720/2017 junior mł.
Kaczanowski Marcin 2001 UKN Melafir Czarny Bór /BOSSM Czarny Bór 717/2017 junior mł.
Rutkowski Kacper 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 759/2018 junior mł.
Konieczny Mateusz 2002 UKS Strzał Wodzisław Śląski 752/2018 junior mł.
Zając Adam 2001 UKS Strzał Wodzisław Śląski /BOSSM Wodzisław Śląski 725/2017 junior mł.
Zając Rafał 2002 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOOSM Wodzisław Śląski 753/2018 junior mł.
Gembicka Daria 2001 UKS Lider Katowice 673/2016 juniorka mł.
Fryczyńska Sandra 2001 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 719/2017 juniorka mł.
Kantczak Urszula 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 746/2018 juniorka mł.
Kornalewicz Małgorzata 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 761/2018 juniorka mł.
Nakas Aleksandra 2001 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 742/2018 juniorka mł.
Zatylna Katarzyna 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 756/2018 juniorka mł.
Panterałka Justyna 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 773/2018 juniorka mł.
Pulik Paulina 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 768/2018 juniorka mł.
Zoriy Marzena 2001 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 733/2017 juniorka mł.
Bieniasz Weronika 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 730/2017 juniorka mł.
Nędza-Kubiniec Anna 2003 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 776/2018 juniorka mł.
Stachoń Natalia 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 728/2017 juniorka mł.
Stanek Patrycja 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 726/2017 juniorka mł.
Topór Klaudia 2002 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 767/2018 juniorka mł.
Pernal Małgorzata 2002 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 762/2018 juniorka mł.
Jęczmieniak Amelia 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 758/2018 juniorka mł.
Leśniara Weronika 2002 UKN Melafir Czarny Bór SMS Szklarska Poręba 757/2018 juniorka mł.
Przemyślak Weronika 2001 UKN Melafir Czarny Bór /SMS Szklarska Poręba 735/2017 juniorka mł.
Przemyślak Wiktoria 2001 UKN Melafir Czarny Bór /SMS Szklarska Poręba 734/2017 juniorka mł.
Bażan Sylwia 2002 UKS Strzał Wodzisław Śląski 754/2018 juniorka mł.
Nowak Paulina 2002 UKS Strzał Wodzisław Śląski /BOSSM Wodzisław Śląski 755/2018 juniorka mł.
Jęczmyk Agata 2002 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 750/2018 juniorka mł.
Woźny Martina 2001 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 714/2017 juniorka mł.
Żebrowska Magda 2001 PKO Harpagan Gdańsk /SMS Szklarska Poręba 723/2017 juniorka mł.

Młodzicy

Zgłoszonych:147 | Kobiet:78 | Mężczyzn:69
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Stanieczek Olaf 2004 UKS Lider Katowice 1237/M/2015 młodzik
Włodarczyk Patryk 2004 UKS Lider Katowice 1234/M/2015 młodzik
Bandyk Przemysław 2003 BLKS Żywiec 1352/M/2016 młodzik
Brenkus Jakub 2003 BLKS Żywiec 1353/M/2016 młodzik
Dunaj Kewin 2003 BLKS Żywiec 1349/M/2016 młodzik
Kubisiak Robert 2003 BLKS Żywiec 1343/M/2016 młodzik
Badacz Konrad 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra 1077/M/2014 młodzik
Jedziniak Szymon 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1316/M/2015 młodzik
Kozak Mark 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1643/M/2018 młodzik
Marek Mikołaj 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1361/M/2016 młodzik
Baran Kacper 2004 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 1255/M/2015 młodzik
Cedzidło Kamil 2004 UKN Melafir Czarny Bór ZSP Lubawka 1538/M/2017 młodzik
Matusik Hubert 2004 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1282/M//2015 młodzik
Pływaczyk Mariusz 2004 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1284/M//2015 młodzik
Wodziak Kamil 2003 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1453/M/2016 młodzik
Kozyra Michał 2003 UKS G-8 Bielany ZS nr 52 w Warszawie 1227/M/2015 młodzik
Kulesza Michał 2003 UKS G-8 Bielany ZS nr 52 w Warszawie 1229/M/2015 młodzik
Młynarczyk Szymon 2004 UKS G-8 Bielany 1427/M/2016 młodzik
Brzóska Kacper 2004 UKS Strzał Wodzisław Śląski /BOOSM Wodzisław Śląski 1335/M/2016 młodzik
Kałuża Adam 2004 UKS Strzał Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław 1357/M/2016 młodzik
Kufieta Dawid 2003 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1337/M/2016 młodzik
Penkała Bartosz 2003 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1076/M/2014 młodzik
Pikulski Bartosz 2003 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1238/M/2015 młodzik
Piwoń Jeremi 2004 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1625/M/2018 młodzik
Stelmaszewski Daniel 2003 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1204/M/2015 młodzik
Suchodolski Fabian 2004 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1336/M/2016 młodzik
Tatara Paweł 2004 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1314/M/2015 młodzik
Marchelewicz Patryk 2003 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 1667/M/2018 młodzik
Ziemniak Miłosz 2004 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 1562/M/2017 młodzik
Maj Mikołaj 2004 UKS Szczytnik 1360/M/2016 młodzik
Pochciał Paulina 2004 UKS Lider Katowice 1509/M/2017 młodziczka
Lichosyt Martyna 2004 BLKS Żywiec 1342/M/2016 młodziczka
Michalik Maja 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1329/M/2016 młodziczka
Osioł Roksana 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1551/M/2017 młodziczka
Razmus Izabela 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1325/M/2015 młodziczka
Skrobiszewska Barbara 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1324/M/2015 młodziczka
Biernacka Karolina 2004 MKS Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1532/M/2017 młodziczka
Karmazyn Zofia 2003 MKS Duszniki Zdrój / MZS Duszniki- Zdrój 1537/M/2017 młodziczka
Półtorzycka Natalia 2004 MKS Duszniki Zdrój MZS Duszniki-Zdrój 1530/M/2017 młodziczka
Wojnar Paulina 2003 MKS Duszniki Zdrój / MZS Duszniki- Zdrój 1536/M/2017 młodziczka
Puto Aleksandra 2003 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 1250/M/2015 młodziczka
Deryniowska Daria 2004 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1294/M/2015 młodziczka
Kania Kamila 2004 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1295/M/2015 młodziczka
Murdzek Julia 2004 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1297/M/2015 młodziczka
Arendarczyk Kornelia 2004 UKN Melafir Czarny Bór /ZSP Lubawka 1540/M/2017 młodziczka
Kwiatkowska Agata 2003 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1277/M/2015 młodziczka
Leśniara Dominika 2004 UKN Melafir Czarny Bór /ZSP Lubawka 1543/M/2017 młodziczka
Piotrowska Patrycja 2004 UKN Melafir Czarny Bór 1691/M/2018 młodziczka
Zasadna Emilia 2004 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1560/M/2017 młodziczka
Żownirczak Zuzanna 2004 UKS G-8 Bielany 1460/M/2016 młodziczka
Górecka Weronika 2003 UKS Strzał Wodzisław Śląski /GMS3 Wodzisław Śląski 1444/M/2016 młodziczka
Zając Marta 2003 UKS Strzał Wodzisław Śląski /GMS3 Wodzisław Śląski 1443/M/2016 młodziczka
Glejzner Natalia 2004 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1116/M/2015 młodziczka
Mecler Patrycja 2003 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1142/M/2015 młodziczka
Kaleta Magdalena 2003 ZKS Kasina Wielka 1526/M/2017 młodziczka
Guzek Kacper 2007 UKS Lider Katowice 1692/M/2018 młodzik mł.
Leśniewski Mateusz 2006 UKS Lider Katowice 1603/M/2017 młodzik mł.
Śliwiński Hubert 2005 UKS Lider Katowice 1513/M/2017 młodzik mł.
Jasica Sylwester 2005 BLKS Żywiec 1558/M/2017 młodzik mł.
Kanior Ksawery 2006 BLKS Żywiec 1630/M/2018 młodzik mł.
Michalak Dawid 2005 BLKS Żywiec 1551/M/2017 młodzik mł.
Zawół Maciej 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1480/M/2017 młodzik mł.
Łapka Maciej 2005 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 1565/M/2017 młodzik mł.
Garbowski Sebastian 2007 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Klimkówka 1700/M/2018 młodzik mł.
Turek Kasjan 2005 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1693/M/2018 młodzik mł.
Turek Piotr 2007 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1697/M/2018 młodzik mł.
Annusiewicz Franciszek 2005 UKS G-8 Bielany 1505/M/2017 młodzik mł.
Buława Nikodem 2007 UKS G-8 Bielany 1708/M/2018 młodzik mł.
Gostkowski Krzysztof 2007 UKS G-8 Bielany 1711/M/2018 młodzik mł.
Jachimiak Olaf 2007 UKS G-8 Bielany 1706/M/2018 młodzik mł.
Kokosza Mateusz 2007 UKS G-8 Bielany 1715/M/2019 młodzik mł.
Kowalik Olgierd 2005 UKS G-8 Bielany 1487/M/2017 młodzik mł.
Krawczyk Piotr 2005 UKS G-8 Bielany 1604/M/2018 młodzik mł.
Savchuk Maksym 2005 UKS G-8 Bielany 1488/M/2017 młodzik mł.
Szewczak Aleksander 2006 UKS G-8 Bielany 1587/M/2017 młodzik mł.
Kasprowicz Adam 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1678/M/2018 młodzik mł.
Wajsman Dawid 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1669/M/2018 młodzik mł.
Miller Dawid 2005 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1632/M/2018 młodzik mł.
Szatkowski Michał 2005 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1319/M/2015 młodzik mł.
Bednarek Jakub 2006 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1574/M/2017 młodzik mł.
Ligocki Mateusz 2005 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1466/M/2016 młodzik mł.
Noszczyk Szymon 2005 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1240/M/2015 młodzik mł.
Mielcarek Kamil 2005 UKS Muflon MZS Duszniki - Zdrój 1531/M/2017 młodzik mł.
Głowiński Sebastian 2005 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 1668/M/2018 młodzik mł.
Musielski Jan 2006 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 1665/M/2018 młodzik mł.
Jania Kacper 2006 ZKS Kasina Wielka 1570/M/2017 młodzik mł.
Kaleta Artur 2006 ZKS Kasina Wielka 1571/M/2017 młodzik mł.
Pietrzak Grzegorz 2006 ZKS Kasina Wielka 1567/M/2017 młodzik mł.
Popławski Sylwester 2006 ZKS Kasina Wielka 1568/M/2017 młodzik mł.
Ślaga Mateusz 2005 ZKS Kasina Wielka 1566/M/2017 młodzik mł.
Filip Dawid 2005 MUKN Pod Stróżą ZSP Lubawka 1686/M/2018 młodzik mł.
Piotrowski Bartłomiej 2007 MUKN Pod Stróżą ZSP Lubawka 1685/M/2018 młodzik mł.
Potoniec Jakub 2005 MUKN Pod Stróżą ZSP Lubawka /ZSP Lubawka 1545/M/2017 młodzik mł.
Urbaniak Kajetan 2007 MUKN Pod Stróżą ZSP Lubawka 1687/M/2018 młodzik mł.
Kanior Gabriela 2005 BLKS Żywiec 1556/M/2017 młodziczka mł.
Karnafel Magdalena 2005 BLKS Żywiec 1554/M/2017 młodziczka mł.
Nakiewicz Kinga 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1547/M/2017 młodziczka mł.
Szutenberg Alicja 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1664/M/2018 młodziczka mł.
Czyszczoń Patrycja 2005 BKS WP Kościelisko SP Ciche 1 1705/M/2018 młodziczka mł.
Jasionek Gabriela 2006 BKS WP Kościelisko 1648/M/2018 młodziczka mł.
Kosińska Nikola 2006 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1647/M/2018 młodziczka mł.
Liszka Amelia 2006 BKS WP Kościelisko SP Ciche 1 1703/M/2018 młodziczka mł.
Mroczkowska Karina 2005 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 1602/M/2018 młodziczka mł.
Nowak Natalia 2005 BKS WP Kościelisko SP Ciche 1 1704/M/2018 młodziczka mł.
Bogusz Emilia 2007 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1695/M/2018 młodziczka mł.
Patlewicz Martyna 2006 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1578/M/2017 młodziczka mł.
Pernal Faustyna 2006 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1701/M/2018 młodziczka mł.
Turek Sandra 2007 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1696/M/2018 młodziczka mł.
Zając Zuzanna 2007 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1698/M/2018 młodziczka mł.
Filip Nikola 2005 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1689/M/2018 młodziczka mł.
Sinkiewicz Justyna 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1688/M/2018 młodziczka mł.
Szczepaniak Maja 2005 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1288/M//2015 młodziczka mł.
Tomasiak Julia 2005 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1289/M//2015 młodziczka mł.
Baczkura Aleksandra 2006 UKS G-8 Bielany 1579/M/2017 młodziczka mł.
Bogdal Anna 2005 UKS G-8 Bielany 1483/M/2017 młodziczka mł.
Brzóska Małgorzata 2007 UKS G-8 Bielany 1713/M/2019 młodziczka mł.
Gębicka Marianna 2006 UKS G-8 Bielany 1584/M/2017 młodziczka mł.
Krawczyk Hanna 2007 UKS G-8 Bielany 1714/M/2019 młodziczka mł.
Marcinkiewicz Alicja 2006 UKS G-8 Bielany 1593/M/2017 młodziczka mł.
Papis Oliwia 2005 UKS G-8 Bielany 1519/M/2017 młodziczka mł.
Bonar Aleksandra 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1674/M/2018 młodziczka mł.
Gilewicz Kinga 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1683/M/2018 młodziczka mł.
Grzonka Agata 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1716/M/2019 młodziczka mł.
Józefiak Amelia 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1676/M/2018 młodziczka mł.
Karbowniczyn Martyna 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1684/M/2018 młodziczka mł.
Kocur Otylia 2006 UKS Strzał Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław 1575/M/2017 młodziczka mł.
Kozłowska Oliwia 2006 UKS Strzał Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław 1576/M/2017 młodziczka mł.
Ryszka Aleksandra 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1677/M/2018 młodziczka mł.
Tatarczuk Nadia 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1675/M/2018 młodziczka mł.
Witkowicz Emilia 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1673/M/2018 młodziczka mł.
Biernat Natalia 2007 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1640/M/2018 młodziczka mł.
Chrostek Adrianna 2006 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1650/M/2018 młodziczka mł.
Narkiewicz Emilia 2005 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1472/M/2016 młodziczka mł.
Głowniak Sara 2006 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1621/M/2018 młodziczka mł.
Niedurny Klaudia 2006 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1564/M/2017 młodziczka mł.
Olczyk Laura 2005 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1626/M/2018 młodziczka mł.
Prajsnar Martyna 2006 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1577/M/2017 młodziczka mł.
Suchy Oliwia 2007 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1656/M/2018 młodziczka mł.
Korzeniowska Paulina 2005 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 1666/M/2018 młodziczka mł.
Plewa Antonina 2007 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 1662/M/2018 młodziczka mł.
Bednarska Amelia 2005 UKS Szczytnik 1478/M/2016 młodziczka mł.
Maj Kinga 2005 UKS Szczytnik 1476/M/2016 młodziczka mł.
Marek Małgorzata 2005 UKS Szczytnik 1477/M/2016 młodziczka mł.
Sadownik Zuzanna 2005 UKS Szczytnik 1475/M/2016 młodziczka mł.
Arendarczyk Oliwia 2005 MUKN Pod Stróżą ZSP Lubawka /ZSP Lubawka 1541/M/2017 młodziczka mł.
Dyczkowska Weronika 2005 MUKN Pod Stróżą ZSP Lubawka /ZSP Lubawka 1542/M/2017 młodziczka mł.
Szajnowska Aleksandra 2005 MUKN Pod Stróżą ZSP Lubawka /ZSP Lubawka 1539/M/2017 młodziczka mł.