Polski Związek Biathlonu

Zgłoszenia do zawodów

Lista | zgłoszeni zawodnicy

Zawody

WOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW XX PUCHAR MELAFIRU W BIATHLONIE LETNIM

28-29.09.2018 Czarny Bór

Zawodnicy

Zgłoszonych:30 | Kobiet:15 | Mężczyzn:15
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Szczepaniak Robert 1997 AZS AWF Wrocław 552/2013 junior
Nakas Aleksandra 2001 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 742/2018 juniorka mł.
Fryczyńska Sandra 2001 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 719/2017 juniorka mł.
Zawół Marcin 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 748/2018 junior mł.
Kojro Maciej 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 749/2018 junior mł.
Jasiński Wojciech 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 745/2018 junior mł.
Kantczak Urszula 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 746/2018 juniorka mł.
Sidorowicz Łukasz 1997 AZS AWF Katowice 555/2013 junior
Szpak Klaudia 1998 AZS AWF Katowice /SMS Szklarska Poręba 588/2014 juniorka
Janik Mateusz 1995 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 469/2011 senior
Wąsala Paulina 1999 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 638/2015 juniorka
Wyszyńska Monika 2000 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 699/2016 juniorka mł.
Paździorko Marta 2000 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 700/2016 juniorka mł.
Ochap Sebastian 2000 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 702/2016 junior mł.
Ogorzałek Jakub 2001 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 731/2017 junior mł.
Zoriy Marzena 2001 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 733/2017 juniorka mł.
Gruda Adam 2001 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 715/2017 junior mł.
Wójcik Klaudia 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 633/2015 juniorka
Woźniak Dawid 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 693/2016 junior mł.
Marcinkowski Mateusz 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 671/2016 junior mł.
Dobrzyński Eryk 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 672/2016 junior mł.
Koniuszy Joanna 2000 PKO Harpagan Gdańsk /SMS Szklarska Poręba 691/2016 juniorka mł.
Wojewski Tomasz 2000 PKO Harpagan Gdańsk /SMS Szklarska Poręba 697/2016 junior mł.
Kaczanowski Marcin 2001 UKN Melafir Czarny Bór /BOSSM Czarny Bór 717/2017 junior mł.
Dereń Grzegorz 2001 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 720/2017 junior mł.
Przemyślak Wiktoria 2001 UKN Melafir Czarny Bór /SMS Szklarska Poręba 734/2017 juniorka mł.
Przemyślak Weronika 2001 UKN Melafir Czarny Bór /SMS Szklarska Poręba 735/2017 juniorka mł.
Kosowska Ewa 2000 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 675/2016 juniorka mł.
Celczyńska Wiktoria 2000 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 676/2016 juniorka mł.
Woźny Martina 2001 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 714/2017 juniorka mł.

Młodzicy

Zgłoszonych:53 | Kobiet:32 | Mężczyzn:21
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Panterałka Justyna 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1262/M/2015 młodziczka
Zawadziłło Wiktoria 2002 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1102/M/2014 młodziczka
Mielcarek Karolina 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1259/M/2015 młodziczka
Wojnar Adrian 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1260/M/2015 młodzik
Pulik Paulina 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1263/M/2015 młodziczka
Bujanowski Szymon 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1359/M/2016 młodzik
Witek Michał 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1364/M/2016 młodzik
Gnojnicki Łukasz 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1366/M/2016 młodzik
Wojnar Paulina 2003 MKS Duszniki Zdrój / MZS Duszniki- Zdrój 1536/M/2017 młodziczka
Karmazyn Zofia 2003 MKS Duszniki Zdrój / MZS Duszniki- Zdrój 1537/M/2017 młodziczka
Zatylna Katarzyna 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1104/M/2014 młodziczka
Kornalewicz Małgorzata 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1181/M/2015 młodziczka
Badacz Konrad 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1077/M/2014 młodzik
Skrobiszewska Barbara 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1324/M/2015 młodziczka
Michalik Maja 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1329/M/2016 młodziczka
Marek Mikołaj 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1361/M/2016 młodzik
Jedziniak Szymon 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1316/M/2015 młodzik
Osioł Roksana 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1551/M/2017 młodziczka
Zawadziłło Julia 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1327/M/2015 młodziczka
Zawół Maciej 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1480/M/2017 młodzik
Budnik Nicola 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1546/M/2017 młodziczka
Nakiewicz Kinga 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1547/M/2017 młodziczka
Arendarczyk Kornelia 2004 MUKN Pod Stróżą (ZSP Lubawka) /ZSP Lubawka 1540/M/2017 młodziczka
Szajnowska Aleksandra 2005 MUKN Pod Stróżą (ZSP Lubawka) /ZSP Lubawka 1539/M/2017 młodziczka
Dyczkowska Weronika 2005 MUKN Pod Stróżą (ZSP Lubawka) /ZSP Lubawka 1542/M/2017 młodziczka
Cabała Mateusz 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1096/M/2014 młodzik
Rutkowski Kacper 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1098/M/2014 młodzik
Jęczmieniak Amelia 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1377/M/2016 młodziczka
Leśniara Weronika 2002 UKN Melafir Czarny Bór SMS Szklarska Poręba 1380/M/2016 młodziczka
Kwiatkowska Agata 2003 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1277/M/2015 młodziczka
Wodziak Kamil 2003 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1453/M/2016 młodzik
Matusik Hubert 2004 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1282/M//2015 młodzik
Pływaczyk Mariusz 2004 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1284/M//2015 młodzik
Cedzidło Kamil 2004 UKN Melafir Czarny Bór ZSP Lubawka 1538/M/2017 młodzik
Leśniara Dominika 2004 UKN Melafir Czarny Bór /ZSP Lubawka 1543/M/2017 młodziczka
Zasadna Emilia 2004 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1560/M/2017 młodziczka
Szczepaniak Maja 2005 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1288/M//2015 młodziczka
Tomasiak Julia 2005 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1289/M//2015 młodziczka
Jęczmyk Agata 2002 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1363/M/2016 młodziczka
Penkała Bartosz 2003 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1076/M/2014 młodzik
Pikulski Bartosz 2003 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1238/M/2015 młodzik
Glejzner Natalia 2004 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1116/M/2015 młodziczka
Niedurny Klaudia 2006 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1564/M/2017 młodziczka mł.
Bednarek Jakub 2006 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1574/M/2017 młodzik mł.
Razmus Izabela 2004 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1325/M/2015 młodziczka
Szatkowski Michał 2005 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1319/M/2015 młodzik
Szpargała Bartłomiej 2003 UKS Mieroszów 1218/M/2015 młodzik
Bandurska Marcelina 2003 UKS Mieroszów 1491/M/2017 młodziczka
Garncarek Piotr 2003 UKS Mieroszów 1492/M/2017 młodzik
Półtorzycka Natalia 2004 UKS Muflon 1530/M/2017 młodziczka
Biernacka Karolina 2004 UKS Muflon 1532/M/2017 młodziczka
Mielcarek Kamil 2005 UKS Muflon 1531/M/2017 młodzik
Bernacka Martyna 2005 UKS Muflon 1533/M/2017 młodziczka