Polski Związek Biathlonu

Zgłoszenia do zawodów

Lista | zgłoszeni zawodnicy

Zawody

WOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW WOJ. ŚLĄSKIEGO w biathlonie letnim

13-14.09.2018 Wisła - Kubalonka

Zawodnicy

Zgłoszonych:0 | Kobiet:0 | Mężczyzn:0
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria

Młodzicy

Zgłoszonych:41 | Kobiet:13 | Mężczyzn:28
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Lichosyt Martyna 2004 BLKS Żywiec 1342/M/2016 młodziczka
Piwoń Jeremi 2004 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1625/M/2018 młodzik
Olczyk Laura 2005 UKS Statima Biathlon Team 1626/M/2018 młodziczka
Leśniewski Mateusz 2006 UKS Lider Katowice 1603/M/2017 młodzik mł.
Kubisiak Robert 2003 BLKS Żywiec 1343/M/2016 młodzik
Dunaj Kewin 2003 BLKS Żywiec 1349/M/2016 młodzik
Brenkus Jakub 2003 BLKS Żywiec 1353/M/2016 młodzik
Karnafel Magdalena 2005 BLKS Żywiec 1554/M/2017 młodziczka
Kanior Gabriela 2005 BLKS Żywiec 1556/M/2017 młodziczka
Michalak Dawid 2005 BLKS Żywiec 1551/M/2017 młodzik
Jasica Sylwester 2005 BLKS Żywiec 1558/M/2017 młodzik
Jęczmyk Agata 2002 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1363/M/2016 młodziczka
Szatańska Nikola 2003 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1075/M/2014 młodziczka
Penkała Bartosz 2003 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1076/M/2014 młodzik
Mecler Patrycja 2003 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1142/M/2015 młodziczka
Stelmaszewski Daniel 2003 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1204/M/2015 młodzik
Pikulski Bartosz 2003 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1238/M/2015 młodzik
Biniecki Jakub 2003 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1441/M/2016 młodzik
Orliński Adrian 2003 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1525/M/2017 młodzik
Glejzner Natalia 2004 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1116/M/2015 młodziczka
Sigulski Tymoteusz 2004 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1299/M/2015 młodzik
Tatara Paweł 2004 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1314/M/2015 młodzik
Noszczyk Szymon 2005 UKS Statima Biathlon Team 1240/M/2015 młodzik
Sławiński Ksawery 2005 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1465/M/2016 młodzik
Ligocki Mateusz 2005 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1466/M/2016 młodzik
Guzek Andrzej 2002 UKS Lider Katowice 958/M/2013 młodzik
Besser Artur 2004 UKS Lider Katowice 1233/M/2015 młodzik
Włodarczyk Patryk 2004 UKS Lider Katowice 1234/M/2015 młodzik
Stanieczek Olaf 2004 UKS Lider Katowice 1237/M/2015 młodzik
Pochciał Paulina 2004 UKS Lider Katowice 1509/M/2017 młodziczka
Śliwiński Hubert 2005 UKS Lider Katowice 1513/M/2017 młodzik
Zając Rafał 2002 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOOSM Wodzisław Śląski 964/M/2013 młodzik
Bażan Sylwia 2002 UKS Strzał Wodzisław Śląski /BOOSM Wodzisław Śląski 1049/M/2014 młodziczka
Nowak Paulina 2002 UKS Strzał Wodzisław Śląski /BOSSM Wodzisław Śląski 1050/M/2014 młodziczka
Konieczny Mateusz 2002 UKS Strzał Wodzisław Śląski /GMS3 Wodzisław Śląski 1358/M/2016 młodzik
Kufieta Dawid 2003 UKS Strzał Wodzisław Śląski /GMS3 Wodzisław Śląski 1337/M/2016 młodzik
Zając Marta 2003 UKS Strzał Wodzisław Śląski /GMS3 Wodzisław Śląski 1443/M/2016 młodziczka
Górecka Weronika 2003 UKS Strzał Wodzisław Śląski /GMS3 Wodzisław Śląski 1444/M/2016 młodziczka
Brzóska Kacper 2004 UKS Strzał Wodzisław Śląski /BOOSM Wodzisław Śląski 1335/M/2016 młodzik
Suchodolski Fabian 2004 UKS Strzał Wodzisław Śląski /BOOSM Wodzisław Śląski 1336/M/2016 młodzik
Kałuża Adam 2004 UKS Strzał Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław 1357/M/2016 młodzik