Polski Związek Biathlonu

Zgłoszenia do zawodów

Lista | zgłoszeni zawodnicy

Zawody

Mistrzostwa Polski w biathlonie na nartorolkach

17-19.08.2018 Duszniki Zdrój

Zawodnicy

Zgłoszonych:95 | Kobiet:47 | Mężczyzn:48
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Jażdżewski Dawid 1988 MKS Duszniki Zdrój 743/2018 senior
Zbylut Kinga 1995 BKS WP Kościelisko 384/2010 seniorka
Szczepaniak Robert 1997 AZS AWF Wrocław 552/2013 junior
Janik Wojciech 2000 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 680/2016 junior mł.
Gierczyk Mateusz 2000 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 679/2016 junior mł.
Juniewicz Alicja 2001 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 736/2017 juniorka mł.
Nakas Aleksandra 2001 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 742/2018 juniorka mł.
Fryczyńska Sandra 2001 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 719/2017 juniorka mł.
Zawół Marcin 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 748/2018 junior mł.
Kojro Maciej 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 749/2018 junior mł.
Jasiński Wojciech 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 745/2018 junior mł.
Kantczak Urszula 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 746/2018 juniorka mł.
Guzik Krystyna 1983 AZS AWF Katowice 140/2007 seniorka
Hojnisz Monika 1991 AZS AWF Katowice 147/2007 seniorka
Żuk Kamila 1997 AZS AWF Katowice 542/2013 juniorka
Sidorowicz Łukasz 1997 AZS AWF Katowice 555/2013 junior
Tomaszewska Natalia 1998 AZS AWF Katowice /SMS Zakopane 603/2014 juniorka
Neumann Michał 1998 AZS AWF Katowice /SMS Zakopane 615/2014 junior
Szpak Klaudia 1998 AZS AWF Katowice /SMS Szklarska Poręba 588/2014 juniorka
Janik Mateusz 1995 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 469/2011 senior
Trzaska Karolina 1995 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 582/2014 seniorka
Jurczak Tomasz 1995 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 580/2014 senior
Pancerz Przemysław 1998 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 594/2014 junior
Filip Wojciech 1999 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 636/2015 junior
Wąsala Paulina 1999 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 638/2015 juniorka
Pitoń Karolina 1987 BKS WP Kościelisko 191/2007 seniorka
Jakieła Tomasz 1996 BKS WP Kościelisko 501/2012 senior
Szwajnos Marcin 1997 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 565/2013 junior
Nędza-Kubiniec Tadeusz 1997 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 566/2013 junior
Skorusa Wojciech 1998 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 602/2014 junior
Piczura Magda 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 611/2014 juniorka
Jakieła Joanna 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 610/2014 juniorka
Pawliczek Paulina 2000 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 685/2016 juniorka mł.
Galica Andrzej 2000 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 683/2016 junior mł.
Waliczek Angelika 2000 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 686/2016 juniorka mł.
Puto Bartłomiej 2000 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 684/2016 junior mł.
Bieniasz Weronika 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 730/2017 juniorka mł.
Stachoń Natalia 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 728/2017 juniorka mł.
Stanek Patrycja 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 726/2017 juniorka mł.
Piwko Mateusz 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 727/2017 junior mł.
Baranowski Kamill 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 729/2017 junior mł.
Szczurek Łukasz 1988 BKS WP Kościelisko 162/2007 senior
Nędza Kubiniec Andrzej 1991 BKS WP Kościelisko 435/2011 senior
Mąka Anna 1992 BKS WP Kościelisko 222/2007 seniorka
Zięba Tomasz 1995 BKS WP Kościelisko 387/2010 senior
Guńka Kacper 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 637/2015 junior
Gwizdoń Magdalena 1979 BLKS Żywiec 117/2007 seniorka
Guzik Grzegorz 1991 BLKS Żywiec 114/2007 senior
Piela Mateusz 2000 BLKS Żywiec 681/2016 junior mł.
Kubisiak Alicja 2000 BLKS Żywiec 682/2016 juniorka mł.
Cichoń Kamila 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 494/2012 juniorka
Cichoń Klaudia 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 495/2012 juniorka
Jakieła Patryk 1998 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 599/2014 junior
Stanisz Dawid 2001 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 716/2017 junior mł.
Bukacka Irena 1989 MKS Duszniki Zdrój 668/2016 seniorka
Bukacka Irena 1989 MKS Duszniki Zdrój 668/2016 seniorka
Krzyżak Paulina 1996 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 521/2012 seniorka
Wacławik Joanna 1997 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 556/2013 juniorka
Wacławik Joanna 1997 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 556/2013 juniorka
Majewski Michał 1997 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 575/2014 junior
Bernacka Daria 1997 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 558/2013 juniorka
Bernacka Daria 1997 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 558/2013 juniorka
Studniarz Krzysztof 1998 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 613/2014 junior
Lewandowski Tomasz 1998 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 614/2014 junior
Bryn Patryk 1998 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 660/2016 junior
Bryn Patryk 1998 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 660/2016 junior
Bałęczny Łukasz 1999 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 646/2015 junior
Leszczyński Norbert 1999 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 647/2015 junior
Leszczyński Norbert 1999 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 647/2015 junior
Wyszyńska Monika 2000 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 699/2016 juniorka mł.
Opalach Natalia 2000 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 701/2016 juniorka mł.
Ochap Sebastian 2000 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 702/2016 junior mł.
Zoriy Marzena 2001 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 733/2017 juniorka mł.
Ogorzałek Jakub 2001 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 731/2017 junior mł.
Badacz Marcelina 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 630/2015 juniorka
Wójcik Klaudia 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 633/2015 juniorka
Choroszewicz Monika 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 643/2015 juniorka
Bergański Kacper 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 644/2015 junior
Woźniak Dawid 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 693/2016 junior mł.
Marcinkowski Mateusz 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 671/2016 junior mł.
Dobrzyński Eryk 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 672/2016 junior mł.
Koniuszy Joanna 2000 PKO Harpagan Gdańsk /SMS Szklarska Poręba 691/2016 juniorka mł.
Wojewski Tomasz 2000 PKO Harpagan Gdańsk /SMS Szklarska Poręba 697/2016 junior mł.
Żebrowska Magda 2001 PKO Harpagan Gdańsk /SMS Szklarska Poręba 723/2017 juniorka mł.
Kaczanowski Marcin 2001 UKN Melafir Czarny Bór /BOSSM Czarny Bór 717/2017 junior mł.
Baraniec Michał 2001 UKN Melafir Czarny Bór /BOSSM Czarny Bór 718/2017 junior mł.
Dereń Grzegorz 2001 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 720/2017 junior mł.
Przemyślak Wiktoria 2001 UKN Melafir Czarny Bór /SMS Szklarska Poręba 734/2017 juniorka mł.
Przemyślak Weronika 2001 UKN Melafir Czarny Bór /SMS Szklarska Poręba 735/2017 juniorka mł.
Janko Karolina 2000 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 677/2016 juniorka mł.
Zaremba Rafał 2000 UKS Statima Biathlon Team 687/2016 junior mł.
Celczyńska Wiktoria 2000 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 676/2016 juniorka mł.
Woźny Martina 2001 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 714/2017 juniorka mł.
Smakosz Wiktoria 2000 UKS Lider Katowice 678/2016 juniorka mł.
Gembicka Daria 2001 UKS Lider Katowice 673/2016 juniorka mł.

Młodzicy

Zgłoszonych:42 | Kobiet:22 | Mężczyzn:20
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Zawadziłło Wiktoria 2002 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1102/M/2014 młodziczka
Panterałka Justyna 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1262/M/2015 młodziczka
Lichosyt Martyna 2004 BLKS Żywiec 1342/M/2016 młodziczka mł.
Topór Klaudia 2002 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 968/M/2013 młodziczka
Guńka Jan 2002 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 1331/M/2016 młodzik
Bartyzoł Jakub 2002 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 1461/M/2016 młodzik
Nędza-Kubiniec Anna 2003 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1042/M/2014 młodziczka mł.
Puto Aleksandra 2003 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 1250/M/2015 młodziczka mł.
Kubisiak Robert 2003 BLKS Żywiec 1343/M/2016 młodzik mł.
Dunaj Kewin 2003 BLKS Żywiec 1349/M/2016 młodzik mł.
Bandyk Przemysław 2003 BLKS Żywiec 1352/M/2016 młodzik mł.
Brenkus Jakub 2003 BLKS Żywiec 1353/M/2016 młodzik mł.
Pernal Małgorzata 2002 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1012/M/2014 młodziczka
Bednarek Dominik 2002 MKS Duszniki Zdrój 1439/M/2016 młodzik
Zwolińska Aleksandra 2002 MKS Duszniki Zdrój 1438/M/2016 młodziczka
Wojnar Adrian 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1260/M/2015 młodzik
Witek Michał 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1364/M/2016 młodzik
Witek Michał 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1364/M/2016 młodzik
Sobczak Filip 2002 MKS Duszniki Zdrój 1367/M/2016 młodzik
Pulik Paulina 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1263/M/2015 młodziczka
Pulik Paulina 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1263/M/2015 młodziczka
Przewłocka Maria 2002 MKS Duszniki Zdrój 1264/M/2015 młodziczka
Gnojnicki Łukasz 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1366/M/2016 młodzik
Burzyńska Maria 2002 MKS Duszniki Zdrój 1365/M/2016 młodziczka
Burzyńska Maria 2002 MKS Duszniki Zdrój 1365/M/2016 młodziczka
Bujanowski Szymon 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1359/M/2016 młodzik
Wojnar Paulina 2003 MKS Duszniki Zdrój / MZS Duszniki- Zdrój 1536/M/2017 młodziczka mł.
Karmazyn Zofia 2003 MKS Duszniki Zdrój / MZS Duszniki- Zdrój 1537/M/2017 młodziczka mł.
Zatylna Katarzyna 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1104/M/2014 młodziczka
Kornalewicz Małgorzata 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1181/M/2015 młodziczka
Badacz Konrad 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1077/M/2014 młodzik mł.
Skrobiszewska Barbara 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1324/M/2015 młodziczka mł.
Michalik Maja 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1329/M/2016 młodziczka mł.
Marek Mikołaj 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1361/M/2016 młodzik mł.
Cabała Mateusz 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1096/M/2014 młodzik
Rutkowski Kacper 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1098/M/2014 młodzik
Jęczmieniak Amelia 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1377/M/2016 młodziczka
Jęczmyk Agata 2002 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1363/M/2016 młodziczka
Penkała Bartosz 2003 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1076/M/2014 młodzik mł.
Mecler Patrycja 2003 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1142/M/2015 młodziczka mł.
Pikulski Bartosz 2003 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1238/M/2015 młodzik mł.
Guzek Andrzej 2002 UKS Lider Katowice 958/M/2013 młodzik