Polski Związek Biathlonu

Zgłoszenia do zawodów

Lista | zgłoszeni zawodnicy

Zawody

Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim (cross)

23-26.06.2018 Duszniki Zdrój

Zawodnicy

Zgłoszonych:99 | Kobiet:41 | Mężczyzn:58
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Zbylut Kinga 1995 BKS WP Kościelisko 384/2010 seniorka
Szczepaniak Robert 1997 AZS AWF Wrocław 552/2013 junior
Janik Wojciech 2000 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 680/2016 junior mł.
Gierczyk Mateusz 2000 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 679/2016 junior mł.
Juniewicz Alicja 2001 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 736/2017 juniorka mł.
Tomasik Damian 2001 BLKS Żywiec 739/2017 junior mł.
Nakas Aleksandra 2001 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 742/2018 juniorka mł.
Stelmach Kamil 2001 KS Ryfama Rybnik 741/2017 junior mł.
Fonfara Adam 2001 KS Ryfama Rybnik 740/2017 junior mł.
Fryczyńska Sandra 2001 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 719/2017 juniorka mł.
Adamczyk Maciej 2001 UKS G-8 Bielany 744/2018 junior mł.
Zawół Marcin 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 748/2018 junior mł.
Kojro Maciej 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 749/2018 junior mł.
Jasiński Wojciech 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 745/2018 junior mł.
Kantczak Urszula 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 746/2018 juniorka mł.
Piasecki Marcin 1994 AZS AWF Katowice 393/2010 senior
Sidorowicz Łukasz 1997 AZS AWF Katowice 555/2013 junior
Neumann Michał 1998 AZS AWF Katowice /SMS Zakopane 615/2014 junior
Grudzień Jakub 1998 AZS AWF Katowice /SMS Duszniki Zdrój 600/2014 junior
Szpak Klaudia 1998 AZS AWF Katowice /SMS Szklarska Poręba 588/2014 juniorka
Trzaska Karolina 1995 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 582/2014 seniorka
Janik Mateusz 1995 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 469/2011 senior
Jurczak Tomasz 1995 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 580/2014 senior
Pancerz Przemysław 1998 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 594/2014 junior
Kałużny Krystian 1999 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 635/2015 junior
Filip Wojciech 1999 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 636/2015 junior
Wąsala Paulina 1999 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 638/2015 juniorka
Pitoń Karolina 1987 BKS WP Kościelisko 191/2007 seniorka
Jakieła Tomasz 1996 BKS WP Kościelisko 501/2012 senior
Spierenburg Catherine 1997 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 563/2013 juniorka
Szwajnos Marcin 1997 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 565/2013 junior
Nędza-Kubiniec Tadeusz 1997 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 566/2013 junior
Skorusa Wojciech 1998 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 602/2014 junior
Jakieła Joanna 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 610/2014 juniorka
Pawliczek Paulina 2000 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 685/2016 juniorka mł.
Galica Andrzej 2000 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 683/2016 junior mł.
Waliczek Angelika 2000 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 686/2016 juniorka mł.
Puto Bartłomiej 2000 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 684/2016 junior mł.
Bieniasz Weronika 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 730/2017 juniorka mł.
Stanek Patrycja 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 726/2017 juniorka mł.
Piwko Mateusz 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 727/2017 junior mł.
Szczurek Łukasz 1988 BKS WP Kościelisko 162/2007 senior
Nędza Kubiniec Andrzej 1991 BKS WP Kościelisko 435/2011 senior
Mąka Anna 1992 BKS WP Kościelisko 222/2007 seniorka
Zięba Tomasz 1995 BKS WP Kościelisko 387/2010 senior
Gwizdoń Magdalena 1979 BLKS Żywiec 117/2007 seniorka
Guzik Grzegorz 1991 BLKS Żywiec 114/2007 senior
Piela Mateusz 2000 BLKS Żywiec 681/2016 junior mł.
Kubisiak Alicja 2000 BLKS Żywiec 682/2016 juniorka mł.
Pasierbek Alicja 2001 BLKS Żywiec 737/2017 juniorka mł.
Cichoń Kamila 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 494/2012 juniorka
Cichoń Klaudia 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 495/2012 juniorka
Krzanowski Jerzy 1998 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 596/2014 junior
Krzanowski Michał 1998 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 595/2014 junior
Jakieła Patryk 1998 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 599/2014 junior
Stanisz Dawid 2001 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 716/2017 junior mł.
Szweda Krystian 2000 KS Ryfama Rybnik 703/2017 junior mł.
Bukacka Irena 1989 MKS Duszniki Zdrój 668/2016 seniorka
Studniarz Krzysztof 1998 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 613/2014 junior
Bałęczny Łukasz 1999 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 646/2015 junior
Leszczyński Norbert 1999 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 647/2015 junior
Wyszyńska Monika 2000 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 699/2016 juniorka mł.
Paździorko Marta 2000 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 700/2016 juniorka mł.
Ochap Sebastian 2000 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 702/2016 junior mł.
Ogorzałek Jakub 2001 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 731/2017 junior mł.
Zoriy Marzena 2001 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 733/2017 juniorka mł.
Gruda Adam 2001 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 715/2017 junior mł.
Badacz Marcelina 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 630/2015 juniorka
Wójcik Klaudia 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 633/2015 juniorka
Choroszewicz Monika 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 643/2015 juniorka
Bergański Kacper 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 644/2015 junior
Woźniak Dawid 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 693/2016 junior mł.
Marcinkowski Mateusz 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 671/2016 junior mł.
Dobrzyński Eryk 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 672/2016 junior mł.
Trusińska Anna 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 688/2016 juniorka mł.
Żebrowski Artur 1998 PKO Harpagan Gdańsk /SMS Szklarska Poręba 616/2014 junior
Koniuszy Joanna 2000 PKO Harpagan Gdańsk /SMS Szklarska Poręba 691/2016 juniorka mł.
Wojewski Tomasz 2000 PKO Harpagan Gdańsk /SMS Szklarska Poręba 697/2016 junior mł.
Żebrowska Magda 2001 PKO Harpagan Gdańsk /SMS Szklarska Poręba 723/2017 juniorka mł.
Pływaczyk Krzysztof 1983 UKN Melafir Czarny Bór 12/2007 senior
Kaczanowski Marcin 2001 UKN Melafir Czarny Bór /BOSSM Czarny Bór 717/2017 junior mł.
Baraniec Michał 2001 UKN Melafir Czarny Bór /BOSSM Czarny Bór 718/2017 junior mł.
Dereń Grzegorz 2001 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 720/2017 junior mł.
Przemyślak Wiktoria 2001 UKN Melafir Czarny Bór /SMS Szklarska Poręba 734/2017 juniorka mł.
Przemyślak Weronika 2001 UKN Melafir Czarny Bór /SMS Szklarska Poręba 735/2017 juniorka mł.
Celmer Natan 1998 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 612/2014 junior
Kos Marcin 1998 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 623/2015 junior
Janecka Dorota 1999 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 641/2015 juniorka
Skolik Patryk 1999 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 640/2015 junior
Kosowska Ewa 2000 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 675/2016 juniorka mł.
Janko Karolina 2000 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 677/2016 juniorka mł.
Zaremba Rafał 2000 UKS Statima Biathlon Team 687/2016 junior mł.
Celczyńska Wiktoria 2000 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 676/2016 juniorka mł.
Woźny Martina 2001 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 714/2017 juniorka mł.
Kałuża Julia 2000 UKS Strzał Wodzisław Śląski 695/2016 juniorka mł.
Zając Adam 2001 UKS Strzał Wodzisław Śląski /BOSSM Wodzisław Śląski 725/2017 junior mł.
Kopacz Sławomir 2001 UKS Strzał Wodzisław Śląski /BOSSM Wodzisław Śląski 724/2017 junior mł.
Tupta Paulina Maria 1996 ZKS Kasina Wielka 655/2016 seniorka
Tupta Justyna Anna 1996 ZKS Kasina Wielka 656/2016 seniorka

Młodzicy

Zgłoszonych:158 | Kobiet:74 | Mężczyzn:84
Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Kategoria
Żarczyński Łukasz 2002 UKS Statima Biathlon Team 1620/M/2018 młodzik
Zawadziłło Wiktoria 2002 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1102/M/2014 młodziczka
Panterałka Justyna 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1262/M/2015 młodziczka
Siwka Maciej 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1631/M/2018 młodzik
Kuta Jakub 2003 UKS Statima Biathlon Team 1617/M/2018 młodzik
Bąk Katarzyna 2004 UKS Statima Biathlon Team 1618/M/2018 młodziczka mł.
Juszczak Anna 2004 UKS Statima Biathlon Team 1619/M/2018 młodziczka mł.
Piwoń Jeremi 2004 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1625/M/2018 młodzik mł.
Lichosyt Martyna 2004 BLKS Żywiec 1342/M/2016 młodziczka mł.
Kantczak Przemysław 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1634/M/2018 młodzik mł.
Andruszkiewicz Natalia 2005 UKS Statima Biathlon Team 1622/M/2018 młodziczka mł.
Olczyk Laura 2005 UKS Statima Biathlon Team 1626/M/2018 młodziczka mł.
Głowala Dawid 2005 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1629/M/2018 młodzik mł.
Baczyński Artur 2005 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1613/M/2018 młodzik mł.
Miller Dawid 2005 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1632/M/2018 młodzik mł.
Rogoś Dominika 2005 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1633/M/2018 młodziczka mł.
Krawczyk Piotr 2005 UKS G-8 Bielany 1604/M/2018 młodzik mł.
Głowniak Sara 2006 UKS Statima Biathlon Team 1621/M/2018 młodziczka mł.
Kanior Ksawery 2006 BLKS Żywiec 1630/M/2018 młodzik mł.
Szewczyk Szymon 2006 UKS G-8 Bielany 1628/M/2018 młodzik mł.
Topór Klaudia 2002 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 968/M/2013 młodziczka
Guńka Jan 2002 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 1331/M/2016 młodzik
Nędza-Kubiniec Anna 2003 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1042/M/2014 młodziczka
Puto Aleksandra 2003 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 1250/M/2015 młodziczka
Baran Kacper 2004 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 1255/M/2015 młodzik mł.
Łapka Maciej 2005 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 1565/M/2017 młodzik mł.
Mroczkowska Karina 2005 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 1602/M/2018 młodziczka mł.
Kubisiak Robert 2003 BLKS Żywiec 1343/M/2016 młodzik
Dunaj Kewin 2003 BLKS Żywiec 1349/M/2016 młodzik
Bandyk Przemysław 2003 BLKS Żywiec 1352/M/2016 młodzik
Brenkus Jakub 2003 BLKS Żywiec 1353/M/2016 młodzik
Kościelak Weronika 2004 BLKS Żywiec 1346/M/2016 młodziczka mł.
Karnafel Magdalena 2005 BLKS Żywiec 1554/M/2017 młodziczka mł.
Kanior Gabriela 2005 BLKS Żywiec 1556/M/2017 młodziczka mł.
Michalak Dawid 2005 BLKS Żywiec 1551/M/2017 młodzik mł.
Golec Szymon 2005 BLKS Żywiec 1623/M/2018 młodzik mł.
Kania Paweł 2002 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1010/M/2014 młodzik
Murdzek Julia 2004 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1297/M/2015 młodziczka mł.
Szymura Kasper 2002 KS Ryfama Rybnik 1059/M/2014 młodzik
Kurpanik Michał 2002 KS Ryfama Rybnik 1079/M/2014 młodzik
Pluta Mikołaj 2003 KS Ryfama Rybnik 1501/M/2017 młodzik
Mielcarek Karolina 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1259/M/2015 młodziczka
Wojnar Adrian 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1260/M/2015 młodzik
Pulik Paulina 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1263/M/2015 młodziczka
Bujanowski Szymon 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1359/M/2016 młodzik
Witek Michał 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1364/M/2016 młodzik
Gnojnicki Łukasz 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1366/M/2016 młodzik
Wojnar Paulina 2003 MKS Duszniki Zdrój / MZS Duszniki- Zdrój 1536/M/2017 młodziczka
Karmazyn Zofia 2003 MKS Duszniki Zdrój / MZS Duszniki- Zdrój 1537/M/2017 młodziczka
Zatylna Katarzyna 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1104/M/2014 młodziczka
Jośko Adrian 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1107/M/2014 młodzik
Kornalewicz Małgorzata 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1181/M/2015 młodziczka
Badacz Konrad 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1077/M/2014 młodzik
Skrobiszewska Barbara 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1324/M/2015 młodziczka
Michalik Maja 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1329/M/2016 młodziczka
Marek Mikołaj 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1361/M/2016 młodzik
Jedziniak Szymon 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1316/M/2015 młodzik mł.
Łachut Inka 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1548/M/2017 młodziczka mł.
Graczyk Dobrochna 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1552/M/2017 młodziczka mł.
Zawół Maciej 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1480/M/2017 młodzik mł.
Budnik Nicola 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1546/M/2017 młodziczka mł.
Nakiewicz Kinga 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1547/M/2017 młodziczka mł.
Arendarczyk Kornelia 2004 MUKN Pod Stróżą (ZSP Lubawka) /ZSP Lubawka 1540/M/2017 młodziczka mł.
Szajnowska Aleksandra 2005 MUKN Pod Stróżą (ZSP Lubawka) /ZSP Lubawka 1539/M/2017 młodziczka mł.
Arendarczyk Oliwia 2005 MUKN Pod Stróżą (ZSP Lubawka) /ZSP Lubawka 1541/M/2017 młodziczka mł.
Dyczkowska Weronika 2005 MUKN Pod Stróżą (ZSP Lubawka) /ZSP Lubawka 1542/M/2017 młodziczka mł.
Potoniec Jakub 2005 MUKN Pod Stróżą (ZSP Lubawka) /ZSP Lubawka 1545/M/2017 młodzik mł.
Cabała Mateusz 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1096/M/2014 młodzik
Rutkowski Kacper 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1098/M/2014 młodzik
Rutkowski Jakub 2002 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1099/M/2014 młodzik
Jęczmieniak Amelia 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1377/M/2016 młodziczka
Leśniara Weronika 2002 UKN Melafir Czarny Bór SMS Szklarska Poręba 1380/M/2016 młodziczka
Kwiatkowska Agata 2003 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1277/M/2015 młodziczka
Wodziak Kamil 2003 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1453/M/2016 młodzik
Matusik Hubert 2004 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1282/M//2015 młodzik mł.
Pływaczyk Mariusz 2004 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1284/M//2015 młodzik mł.
Cedzidło Kamil 2004 UKN Melafir Czarny Bór ZSP Lubawka 1538/M/2017 młodzik mł.
Leśniara Dominika 2004 UKN Melafir Czarny Bór /ZSP Lubawka 1543/M/2017 młodziczka mł.
Zasadna Emilia 2004 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1560/M/2017 młodziczka mł.
Szczepaniak Maja 2005 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1288/M//2015 młodziczka mł.
Tomasiak Julia 2005 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1289/M//2015 młodziczka mł.
Buława Natalia 2002 UKS G-8 Bielany ZS nr 52 w Warszawie 1266/M/2015 młodziczka
Maślankiewicz Maksymilian 2002 UKS G-8 Bielany ZS nr 52 w Warszawie 1267/M/2015 młodzik
Hyc Alan 2002 UKS G-8 Bielany ZS nr 52 w Warszawie 1268/M/2015 młodzik
Kozyra Michał 2003 UKS G-8 Bielany ZS nr 52 w Warszawie 1227/M/2015 młodzik
Kulesza Michał 2003 UKS G-8 Bielany ZS nr 52 w Warszawie 1229/M/2015 młodzik
Lisowski Andrzej 2003 UKS G-8 Bielany 1459/M/2016 młodzik
Młynarczyk Szymon 2004 UKS G-8 Bielany 1427/M/2016 młodzik mł.
Adamów-Bielkowicz Alicja 2004 UKS G-8 Bielany ZS nr 52 w Warszawie 1338/M/2016 młodziczka mł.
Żownirczak Zuzanna 2004 UKS G-8 Bielany 1460/M/2016 młodziczka mł.
Kowalik Olgierd 2005 UKS G-8 Bielany 1487/M/2017 młodzik mł.
Savchuk Maksym 2005 UKS G-8 Bielany 1488/M/2017 młodzik mł.
Papis Kacper 2005 UKS G-8 Bielany 1482/M/2017 młodzik mł.
Bogdal Anna 2005 UKS G-8 Bielany 1483/M/2017 młodziczka mł.
Zieliński Kacper 2005 UKS G-8 Bielany 1484/M/2017 młodzik mł.
Zieliński Maciej 2005 UKS G-8 Bielany 1485/M/2017 młodzik mł.
Wiśniewski Miron 2005 UKS G-8 Bielany 1489/M/2017 młodzik mł.
Papis Oliwia 2005 UKS G-8 Bielany 1519/M/2017 młodziczka mł.
Baczkura Aleksandra 2006 UKS G-8 Bielany 1579/M/2017 młodziczka mł.
Petrykowski Bartosz 2006 UKS G-8 Bielany 1580/M/2017 młodzik mł.
Szewczak Aleksander 2006 UKS G-8 Bielany 1587/M/2017 młodzik mł.
Marcinkiewicz Alicja 2006 UKS G-8 Bielany 1593/M/2017 młodziczka mł.
Jęczmyk Agata 2002 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1363/M/2016 młodziczka
Kowal Martyna 2002 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1506/M/2017 młodziczka
Szatańska Nikola 2003 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1075/M/2014 młodziczka
Penkała Bartosz 2003 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1076/M/2014 młodzik
Kłobusińska Karolina 2003 UKS Statima Biathlon Team 1117/M/2015 młodziczka
Mecler Patrycja 2003 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1142/M/2015 młodziczka
Stelmaszewski Daniel 2003 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1204/M/2015 młodzik
Seifried Natalia 2003 UKS Statima Biathlon Team 1208/M/2015 młodziczka
Pikulski Bartosz 2003 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1238/M/2015 młodzik
Kozłowski Dawid 2003 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1302/M/2015 młodzik
Biniecki Jakub 2003 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1441/M/2016 młodzik
Orliński Adrian 2003 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1525/M/2017 młodzik
Glejzner Natalia 2004 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1116/M/2015 młodziczka mł.
Sigulski Tymoteusz 2004 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1299/M/2015 młodzik mł.
Tatara Paweł 2004 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1314/M/2015 młodzik mł.
Noszczyk Szymon 2005 UKS Statima Biathlon Team 1240/M/2015 młodzik mł.
Sławiński Ksawery 2005 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1465/M/2016 młodzik mł.
Ligocki Mateusz 2005 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1466/M/2016 młodzik mł.
Niedurny Klaudia 2006 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1564/M/2017 młodziczka mł.
Bednarek Jakub 2006 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1574/M/2017 młodzik mł.
Razmus Izabela 2004 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1325/M/2015 młodziczka mł.
Szatkowski Michał 2005 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1319/M/2015 młodzik mł.
Narkiewicz Emilia 2005 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1472/M/2016 młodziczka mł.
Kozłowska Dagmara 2005 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1473/M/2016 młodziczka mł.
Szpargała Bartłomiej 2003 UKS Mieroszów 1218/M/2015 młodzik
Bandurska Marcelina 2003 UKS Mieroszów 1491/M/2017 młodziczka
Garncarek Piotr 2003 UKS Mieroszów 1492/M/2017 młodzik
Cydzik Mikołaj 2004 UKS Mieroszów 1495/M/2017 młodzik mł.
Półtorzycka Natalia 2004 UKS Muflon 1530/M/2017 młodziczka mł.
Mielcarek Kamil 2005 UKS Muflon 1531/M/2017 młodzik mł.
Bernacka Martyna 2005 UKS Muflon 1533/M/2017 młodziczka mł.
Zając Rafał 2002 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOOSM Wodzisław Śląski 964/M/2013 młodzik
Bażan Sylwia 2002 UKS Strzał Wodzisław Śląski /BOOSM Wodzisław Śląski 1049/M/2014 młodziczka
Nowak Paulina 2002 UKS Strzał Wodzisław Śląski /BOSSM Wodzisław Śląski 1050/M/2014 młodziczka
Konieczny Mateusz 2002 UKS Strzał Wodzisław Śląski /GMS3 Wodzisław Śląski 1358/M/2016 młodzik
Dronszczyk Ewelina 2002 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1446/M/2016 młodziczka
Kufieta Dawid 2003 UKS Strzał Wodzisław Śląski /GMS3 Wodzisław Śląski 1337/M/2016 młodzik
Zając Marta 2003 UKS Strzał Wodzisław Śląski /GMS3 Wodzisław Śląski 1443/M/2016 młodziczka
Górecka Weronika 2003 UKS Strzał Wodzisław Śląski /GMS3 Wodzisław Śląski 1444/M/2016 młodziczka
Brzóska Kacper 2004 UKS Strzał Wodzisław Śląski /BOOSM Wodzisław Śląski 1335/M/2016 młodzik mł.
Suchodolski Fabian 2004 UKS Strzał Wodzisław Śląski /BOOSM Wodzisław Śląski 1336/M/2016 młodzik mł.
Kałuża Adam 2004 UKS Strzał Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław 1357/M/2016 młodzik mł.
Kocur Otylia 2006 UKS Strzał Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław 1575/M/2017 młodziczka mł.
Kozłowska Oliwia 2006 UKS Strzał Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław 1576/M/2017 młodziczka mł.
Prajsnar Martyna 2006 UKS Strzał Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław 1577/M/2017 młodziczka mł.
Chłodzik Zuzanna 2002 UKS Szczytnik 1362/M/2016 młodziczka
Maj Mikołaj 2004 UKS Szczytnik 1360/M/2016 młodzik mł.
Sadownik Zuzanna 2005 UKS Szczytnik 1475/M/2016 młodziczka mł.
Maj Kinga 2005 UKS Szczytnik 1476/M/2016 młodziczka mł.
Bednarska Amelia 2005 UKS Szczytnik 1478/M/2016 młodziczka mł.
Malinowski Piotr 2006 UKS Szczytnik 1614/M/2018 młodzik mł.
Bednarek Mikołaj 2006 UKS Szczytnik 1616/M/2018 młodzik mł.
Ślaga Mateusz 2005 ZKS Kasina Wielka 1566/M/2017 młodzik mł.
Pietrzak Grzegorz 2006 ZKS Kasina Wielka 1567/M/2017 młodzik mł.
Popławski Sylwester 2006 ZKS Kasina Wielka 1568/M/2017 młodzik mł.
Popławska Maria 2006 ZKS Kasina Wielka 1569/M/2017 młodziczka mł.