Młodzicy z licencją Polskiego Związku Biathlonu

Lp. Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Klasa
1 Hyrczyk Anna 2003 UKS Sołtysianie 852/M/2013
2 Leszczyńska Wiktoria 2003 UKS Sołtysianie 854/M/2013
3 Rafacz Kacper 2003 UKS Sołtysianie Publiczne Gimnazjum SPSK w Starem Bystrem 855/M/2013
4 Stopka Jakub 2003 UKS Sołtysianie PG SPSK Stare Bystre 856/M/2013 II
5 Gubała Weronika 2004 UKS Sołtysianie 858/M/2013
6 Tron Kamil 2003 UKS Gromik Gdynia 1028/M/2014
7 Dziuba Klaudia 2003 KS Ryfama Rybnik 1184/M/2015 IV
8 Zwatykanicz Natalia 2003 UKS Orka Gdynia 1196/M/2015
9 Prusak Michał 2003 UKS Orka Gdynia 1197/M/2015
10 Jarmakowicz Roksana 2003 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 1198/M/2015 III
11 Szpargała Bartłomiej 2003 UKS Mieroszów 1218/M/2015 III
12 Mareczek Kinga 2003 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1223/M/2015 IV
13 Kozyra Michał 2003 UKS G-8 Bielany ZS nr 52 w Warszawie 1227/M/2015 III
14 Kulesza Michał 2003 UKS G-8 Bielany ZS nr 52 w Warszawie 1229/M/2015 III
15 Włodarczyk Patryk 2004 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław ŚŁąski 1234/M/2015 II
16 Stanieczek Olaf 2004 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław ŚŁąski 1237/M/2015 III
17 Noszczyk Szymon 2005 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1240/M/2015 IV
18 Puto Aleksandra 2003 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 1250/M/2015 I
19 Baran Kacper 2004 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 1255/M/2015 II
20 Kwiatkowska Agata 2003 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1277/M/2015 II
21 Matusik Hubert 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1282/M//2015 II
22 Pływaczyk Mariusz 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1284/M//2015 II
23 Szczepaniak Maja 2005 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1288/M//2015 II
24 Tomasiak Julia 2005 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1289/M//2015 II
25 Deryniowska Daria 2004 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 1294/M/2015 II
26 Kania Kamila 2004 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 1295/M/2015 II
27 Miszczak Zuzanna 2004 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 1296/M/2015 III
28 Murdzek Julia 2004 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 1297/M/2015 II
29 Zając Wiktor 2004 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 1298/M/2015 IV
30 Sigulski Tymoteusz 2004 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1299/M/2015 II
31 Jedziniak Szymon 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1316/M/2015 II
32 Wylegała Daniel 2004 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1317/M/2015 III
33 Graczykowski Łukasz 2004 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1318/M/2015 IV
34 Szatkowski Michał 2005 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1319/M/2015 II
35 Korman Igor 2004 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1320/M/2015 IV
36 Razmus Izabela 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1325/M/2015 II
37 Zawadziłło Julia 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1327/M/2015 III
38 Brzóska Kacper 2004 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 1335/M/2016 II
39 Adamów-Bielkowicz Alicja 2004 UKS G-8 Bielany ZS nr 52 w Warszawie 1338/M/2016 III
40 Dunaj Jesika 2005 BLKS Żywiec 1354/M/2016
41 Kałuża Adam 2004 UKS Strzał Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław 1357/M/2016 III
42 Maj Mikołaj 2004 UKS Szczytnik SMS Duszniki- Zdrój 1360/M/2016 II
43 Marek Mikołaj 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1361/M/2016 II
44 Selwit Amelia 2003 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 1384/M/2016 III
45 Gazdowicz Natalia 2003 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 1385/M/2016 III
46 Dziopa Jakub 2003 KKS Neptun 1399/M/2016
47 Żywicka Dagmara 2003 KKS Neptun 1400/M/2016
48 Polański Jakub 2003 KKS Neptun 1403/M/2016
49 Nowicka Angelika 2004 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1424/M/2016 IV
50 Młynarczyk Szymon 2004 UKS G-8 Bielany 1427/M/2016 III
51 Jarocka Alicja 2004 PKO Harpagan Gdańsk 1432/M/2016
52 Marcinkiewicz Cezary 2004 PKO Harpagan Gdańsk 1433/M/2016
53 Marczak Edyta 2003 PKO Harpagan Gdańsk 1434/M/2016
54 Cherek Norbert 2004 PKO Harpagan Gdańsk 1435/M/2016
55 Zając Marta 2003 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOSSM Wodzisław Śląski 1443/M/2016 II
56 Górecka Weronika 2003 UKS Strzał Wodzisław Śląski /GMS3 Wodzisław Śląski 1444/M/2016 II
57 Groński Marcin 2004 UKS Sołtysianie SP nr 1 SPSK Stare Bystre 1447/M/2016 II
58 Wodziak Kamil 2003 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1453/M/2016 II
59 Jakieła Karol 2005 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1469/M/2016
60 Zygmunt Kamil 2005 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1470/M/2016
61 Jarosz Dominik 2005 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1471/M/2016
62 Narkiewicz Emilia 2005 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1472/M/2016 II
63 Kozłowska Dagmara 2005 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1473/M/2016 IV
64 Semeniuk Martyna 2004 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1474/M/2016 IV
65 Sadownik Zuzanna 2005 UKS Szczytnik 1475/M/2016 II
66 Maj Kinga 2005 UKS Szczytnik 1476/M/2016 IV
67 Marek Małgorzata 2005 UKS Szczytnik SMS Duszniki- Zdrój 1477/M/2016 III
68 Bednarska Amelia 2005 UKS Szczytnik 1478/M/2016 III
69 Zawół Maciej 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1480/M/2017 II
70 Bogdal Anna 2005 UKS G-8 Bielany 1483/M/2017 II
71 Kowalik Olgierd 2005 UKS G-8 Bielany 1487/M/2017 IV
72 Savchuk Maksym 2005 UKS G-8 Bielany 1488/M/2017 IV
73 Wiśniewski Miron 2005 UKS G-8 Bielany 1489/M/2017 IV
74 Bandurska Marcelina 2003 UKS Mieroszów 1491/M/2017 III
75 Garncarek Piotr 2003 UKS Mieroszów 1492/M/2017 III
76 Mazurek Karol 2004 KS Ryfama Rybnik 1497/M/2017
77 Ogon Rafał 2004 KS Ryfama Rybnik 1498/M/2017
78 Piekorz Karol 2004 KS Ryfama Rybnik 1499/M/2017
79 Madera Marcin 2004 KS Ryfama Rybnik 1500/M/2017
80 Pluta Mikołaj 2003 KS Ryfama Rybnik 1501/M/2017
81 Dyrduś Marcin 2003 KS Ryfama Rybnik 1502/M/2017
82 Annusiewicz Franciszek 2005 UKS G-8 Bielany 1505/M/2017 IV
83 Hadam Jacek 2004 KS Ryfama Rybnik 1507/M/2017
84 Czogało Jacek 2004 KS Ryfama Rybnik 1508/M/2017
85 Pochciał Paulina 2004 UKS Lider Katowice BOSSM Wodzisław Śląski 1509/M/2017 III
86 Śliwiński Hubert 2005 UKS Lider Katowice 1513/M/2017
87 Folega Oskar 2003 KKS Neptun Gimnazjum Kosakowo 1514/M/2017
88 Sosnowiecki Marcin 2003 KKS Neptun Gimnazjum Kosakowo 1515/M/2017
89 Dudzik Marek 2003 KS Ryfama Rybnik 1516/M/2017
90 Chowaniec Szymon 2003 KS Ryfama Rybnik 1517/M/2017
91 Pawlik Szymon 2003 KS Ryfama Rybnik 1518/M/2017
92 Stanisz Julita 2003 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 1528/M/2017
93 Półtorzycka Natalia 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 1530/M/2017 II
94 Mielcarek Kamil 2005 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki - Zdrój 1531/M/2017 III
95 Biernacka Karolina 2004 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki-Zdrój 1532/M/2017 II
96 Bernacka Martyna 2005 MKS Duszniki Zdrój MZS Duszniki - Zdrój 1533/M/2017 III
97 Matysiak Julia 2004 UKS Muflon Duszniki-Zdrój 1534/M/2017
98 Dziuba Alicja 2005 UKS Muflon Duszniki-Zdrój 1535/M/2017
99 Wojnar Paulina 2003 MKS Duszniki Zdrój / MZS Duszniki- Zdrój 1536/M/2017 II
100 Karmazyn Zofia 2003 MKS Duszniki Zdrój / MZS Duszniki- Zdrój 1537/M/2017 II
101 Cedzidło Kamil 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1538/M/2017 II
102 Szajnowska Aleksandra 2005 UKN Melafir Czarny Bór 1539/M/2017 II
103 Arendarczyk Kornelia 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1540/M/2017 II
104 Arendarczyk Oliwia 2005 UKN Melafir Czarny Bór 1541/M/2017 II
105 Potoniec Jakub 2005 UKN Melafir Czarny Bór 1545/M/2017 II
106 Budnik Nicola 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1546/M/2017 IV
107 Nakiewicz Kinga 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1547/M/2017 III
108 Ptak Mariola 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1549/M/2017 IV
109 Szewczyk Wiktoria 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1550/M/2017 III
110 Osioł Roksana 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1551/M/2017 III
111 Michalak Dawid 2005 BLKS Żywiec 1551/M/2017 III
112 Graczyk Dobrochna 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1552/M/2017 II
113 Karnafel Magdalena 2005 BLKS Żywiec 1554/M/2017 II
114 Karkoszka Wiktoria 2004 BLKS Żywiec 1555/M/2017
115 Kanior Gabriela 2005 BLKS Żywiec 1556/M/2017 II
116 Jasica Sylwester 2005 BLKS Żywiec 1558/M/2017 IV
117 Zasadna Emilia 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1560/M/2017 II
118 Ziemniak Miłosz 2004 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 1562/M/2017 III
119 Szymańska Weronika 2003 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 1563/M/2017 III
120 Niedurny Klaudia 2006 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1564/M/2017 II
121 Łapka Maciej 2005 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 1565/M/2017 II
122 Ślaga Mateusz 2005 ZKS Kasina Wielka 1566/M/2017 II
123 Pietrzak Grzegorz 2006 ZKS Kasina Wielka 1567/M/2017 IV
124 Popławski Sylwester 2006 ZKS Kasina Wielka 1568/M/2017 II
125 Popławska Maria 2006 ZKS Kasina Wielka 1569/M/2017 IV
126 Jania Kacper 2006 ZKS Kasina Wielka 1570/M/2017 IV
127 Kaleta Artur 2006 ZKS Kasina Wielka 1571/M/2017 IV
128 Lachowicz Bartłomiej 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1573/M/2017 IV
129 Bednarek Jakub 2006 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1574/M/2017 II
130 Kocur Otylia 2006 UKS Strzał Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław 1575/M/2017 IV
131 Kozłowska Oliwia 2006 UKS Strzał Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław 1576/M/2017 IV
132 Prajsnar Martyna 2006 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1577/M/2017 II
133 Patlewicz Martyna 2006 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1578/M/2017 IV
134 Petrykowski Bartosz 2006 UKS G-8 Bielany 1580/M/2017 IV
135 Przesmycka Marianna 2006 UKS G-8 Bielany 1582/M/2017
136 Gębicka Marianna 2006 UKS G-8 Bielany 1584/M/2017
137 Szewczak Aleksander 2006 UKS G-8 Bielany 1587/M/2017 IV
138 Dębińska Barbara 2005 UKS G-8 Bielany 1588/M/2017 IV
139 Spisz Maja 2006 UKS G-8 Bielany 1592/M/2017
140 Marcinkiewicz Alicja 2006 UKS G-8 Bielany 1593/M/2017 IV
141 Gubała Patryk 2006 UKS Sołtysianie 1594/M/2017 IV
142 Groński Mateusz 2006 UKS Sołtysianie 1595/M/2017 IV
143 Zając Damian 2006 UKS Sołtysianie 1596/M/2017
144 Kula Filip 2006 UKS Sołtysianie 1597/M/2017
145 Szwajnos Grzegorz 2006 UKS Sołtysianie 1598/M/2017
146 Joniak Kacper 2006 UKS Sołtysianie 1600/M/2017
147 Moczarna Weronika 2006 UKS Sołtysianie 1601/M/2017
148 Mroczkowska Karina 2005 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 1602/M/2018 II
149 Urmańska Natalia 2004 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1605/M/2018 II
150 Chramęga Daria 2005 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1606/M/2018 II
151 Pacholarz Eliza 2005 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1607/M/2018 II
152 Leśniak Wiktoria 2005 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1608/M/2018
153 Świerczek Julia 2005 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1609/M/2018
154 Sołtys Krystian 2005 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1610/M/2018
155 Leśniara Bartłomiej 2005 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1611/M/2018
156 Zygmunt Patryk 2005 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1612/M/2018
157 Głowniak Sara 2006 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1621/M/2018 IV
158 Golec Szymon 2005 BLKS Żywiec 1623/M/2018
159 Wąsiewski Tymoteusz 2005 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1624/M/2018
160 Olczyk Laura 2005 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1626/M/2018 IV
161 Szewczyk Szymon 2006 UKS G-8 Bielany 1628/M/2018 IV
162 Głowala Dawid 2005 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1629/M/2018 IV
163 Kanior Ksawery 2006 BLKS Żywiec 1630/M/2018 III
164 Miller Dawid 2005 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1632/M/2018 III
165 Rogoś Dominika 2005 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1633/M/2018
166 Kantczak Przemysław 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1634/M/2018
167 Kachel Jakub 2006 UKS Szczytnik 1635/M/2018
168 Makowska Amelia 2006 UKS G-8 Bielany 1636/M/2018
169 Czemarnik Natalia 2006 UKS Mieroszów 1637/M/2018
170 Bednarz Dominika 2005 UKS Mieroszów 1638/M/2018 IV
171 Głodak Wiktoria 2006 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1639/M/2018 IV
172 Biernat Natalia 2007 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1640/M/2018 IV
173 Pleszczyńska Kaja 2006 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1641/M/2018
174 Richter Elena 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1642/M/2018 II
175 Kozak Mark 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1643/M/2018 II
176 Janicki Anatol 2006 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1644/M/2018
177 Ludwisiak Jakub 2006 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1645/M/2018
178 Szulczyński Michał 2006 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1646/M/2018 IV
179 Kosińska Nikola 2006 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1647/M/2018 III
180 Jedziniak Jakub 2007 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1649/M/2018 III
181 Chrostek Adrianna 2006 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1650/M/2018 IV
182 Kania Radosław 2005 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1651/M/2018 IV
183 Kujałowicz Katarzyna 2007 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1652/M/2018
184 Jośko Radosław 2007 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1653/M/2018
185 Konc Wiktoria 2007 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1655/M/2018 IV
186 Suchy Oliwia 2007 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1656/M/2018 II
187 Piwoń Robert 2007 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1657/M/2018
188 Szyndrowska Paula 2007 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1658/M/2018 IV
189 Krawiec Wiktoria 2005 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 1659/M/2018
190 Cejko-Martowicz Szymon 2009 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 1660/M/2018
191 Plewa Cecylia 2009 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 1661/M/2018
192 Plewa Antonina 2007 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 1662/M/2018 IV
193 Russek Zuzanna 2008 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 1663/M/2018
194 Szutenberg Alicja 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1664/M/2018 IV
195 Musielski Jan 2006 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 1665/M/2018 III
196 Korzeniowska Paulina 2005 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 1666/M/2018 IV
197 Marchelewicz Patryk 2003 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 1667/M/2018 III
198 Głowiński Sebastian 2005 UKS Olimpijczyk Sosnówka SP w Sosnówce 1668/M/2018 IV
199 Wajsman Dawid 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1669/M/2018
200 Witkowicz Emilia 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1673/M/2018
201 Bonar Aleksandra 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1674/M/2018 IV
202 Tatarczuk Nadia 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1675/M/2018 IV
203 Józefiak Amelia 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1676/M/2018
204 Ryszka Aleksandra 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1677/M/2018 IV
205 Kasprowicz Adam 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1678/M/2018
206 Szewczyk Szymon 2008 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1679/M/2018
207 Musik Julia 2008 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1680/M/2018
208 Trybuś Anna 2006 UKS Strzał Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław Śl. 1682/M/2018
209 Gilewicz Kinga 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1683/M/2018 IV
210 Karbowniczyn Martyna 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1684/M/2018 IV
211 Piotrowski Bartłomiej 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1685/M/2018 IV
212 Filip Dawid 2005 UKN Melafir Czarny Bór 1686/M/2018 III
213 Urbaniak Kajetan 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1687/M/2018 III
214 Sinkiewicz Justyna 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1688/M/2018 III
215 Filip Nikola 2005 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1689/M/2018 III
216 Bizoń Martyna 2006 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1690/M/2018
217 Piotrowska Patrycja 2004 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1691/M/2018 II
218 Guzek Kacper 2007 UKS Lider Katowice 1692/M/2018 IV
219 Turek Kasjan 2005 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1693/M/2018 IV
220 Jakieła Wiktoria 2007 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1694/M/2018
221 Bogusz Emilia 2007 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1695/M/2018
222 Turek Sandra 2007 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1696/M/2018 IV
223 Turek Piotr 2007 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1697/M/2018 IV
224 Zając Zuzanna 2007 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1698/M/2018 IV
225 Garbowski Sebastian 2007 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Klimkówka 1700/M/2018 IV
226 Pernal Faustyna 2006 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1701/M/2018 IV
227 Kosmacz Maksymilian 2007 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1702/M/2018 IV
228 Liszka Amelia 2006 BKS WP Kościelisko SP Ciche 1 1703/M/2018 II
229 Nowak Natalia 2005 BKS WP Kościelisko SP Ciche 1 1704/M/2018 II
230 Czyszczoń Patrycja 2005 BKS WP Kościelisko SP Ciche 1 1705/M/2018 II
231 Jachimiak Olaf 2007 UKS G-8 Bielany 1706/M/2018 IV
232 Jarosz Jakub 2007 UKS G-8 Bielany 1707/M/2018
233 Buława Nikodem 2007 UKS G-8 Bielany 1708/M/2018 IV
234 Kliś Alicja 2007 UKS G-8 Bielany 1709/M/2018
235 Lisowska Joanna 2007 UKS G-8 Bielany 1710/M/2018
236 Gostkowski Krzysztof 2007 UKS G-8 Bielany 1711/M/2018
237 Adamów-Bielkowicz Filip 2007 UKS G-8 Bielany 1712/M/2018
238 Brzóska Małgorzata 2007 UKS G-8 Bielany 1713/M/2019
239 Krawczyk Hanna 2007 UKS G-8 Bielany 1714/M/2019
240 Kokosza Mateusz 2007 UKS G-8 Bielany 1715/M/2019
241 Grzonka Agata 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1716/M/2019 IV
242 Witek Weronika 2007 UKS Szczytnik 1717/M/2019
243 Artemiak Natalia 2007 UKS Szczytnik 1718/M/2019 IV
244 Winiarz Wiktoria 2007 UKS Szczytnik 1719/M/2019 IV
245 Boratyńska Emilia 2007 UKS Szczytnik 1720/M/2019
246 Zięba Bartłomiej 2007 BLKS Żywiec 1721/M/2019 IV
247 Lulek Wojciech 2007 ZKS Kasina Wielka 1722/M/2019 III
248 Ślaga Emilia 2007 ZKS Kasina Wielka 1723/M/2019 IV
249 Kaleta Milena 2007 ZKS Kasina Wielka 1724/M/2019 III
250 Pawluk Wiktor 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1725/M/2019 IV
251 Mrowiński Kacper 2005 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1726/M/2019 II
252 Galica Grzegorz 2007 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1727/M/2019 II
253 Szyca Kacper 2003 UKS Olimpik 1728/M/2019
254 Kristan Oliwia 2004 UKS Olimpik 1729/M/2019
255 Wittka Karol 2004 UKS Olimpik 1730/M/2019
256 Jędrzejewska Marta 2004 UKS Olimpik 1731/M/2019
257 Bielaszewski Szymon 2004 UKS Olimpik 1732/M/2019
258 Schilling Szymon 2004 UKS Olimpik 1733/M/2019
259 Michna Damian 2004 UKS Olimpik 1734/M/2019
260 Bartos Dominika 2003 UKS Olimpik 1735/M/2019
261 Bartos Agata 2003 UKS Olimpik 1736/M/2019
262 Czapiewski Szymon 2003 UKS Olimpik 1737/M/2019
263 Serafin Wiktoria 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1738/M/2019 IV
264 Majka Wojciech 2007 UKS Muflon Duszniki-Zdrój 1740/M/2019
265 Kijanka Mateusz 2006 UKS Muflon Duszniki-Zdrój MZS Duszniki - Zdrój 1741/M/2019 IV
266 Karmazyn Maria 2007 UKS Muflon Duszniki-Zdrój 1742/M/2019
267 Skorupa Aleksandra 2007 UKS Muflon Duszniki-Zdrój 1743/M/2019
268 Biegus Martyna 2007 UKS Muflon Duszniki-Zdrój 1744/M/2019
269 Biernacki Piotr 2006 UKS Muflon Duszniki-Zdrój 1745/M/2019
270 Kubacka Oliwia 2007 UKS Muflon Duszniki-Zdrój 1746/M/2019
271 Warmbier Michał 2003 UKS Olimpik Gimnazjum Lubichowo 1747/M/2019
272 Kropisz Karol 2003 UKS Olimpik Gimnazjum Lubichowo 1748/M/2019
273 Maconko Martyna 2007 UKS Krokus Piechowice 1749/M/2019
274 Tarnawska Paulina 2009 UKS Krokus Piechowice 1750/M/2019
275 Tarnawska Gabriela 2009 UKS Krokus Piechowice 1751/M/2019
276 Ryś Anita 2008 UKS Krokus Piechowice 1752/M/2019
277 Kocur Patrycja 2005 BLKS Żywiec 1753/M/2019
278 Kidoń Marta 2005 BLKS Żywiec 1754/M/2019
279 Kokosza Tomasz 2006 KKS Neptun SP nr. 47 w Gdyni 1755/M/2019
280 Sleszyńska Zuzanna 2007 KKS Neptun Gimnazjum Kosakowo 1756/M/2019
281 Krzynówek Oskar 2006 KKS Neptun 1757/M/2019
282 Łodziński Antoni 2007 UKS G-8 Bielany 1758/M/2019
283 Lachowski Gracjan 2007 UKS G-8 Bielany 1759/M/2019
284 Brudny Regina 2007 UKS G-8 Bielany 1760/M/2019
285 Tupta Maciej 2008 ZKS Kasina Wielka 1761/M/2019
286 Czubernat Aniela 2006 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1762/M/2019
287 Tkocz Kinga 2007 UKS Strzał Wodzisław Śląski 1763/M/2019
288 Tarnawska Julia 2007 UKS Krokus Piechowice 1764/M/2019
289 Kasztal Igor 2006 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1765/M/2019
290 Zwolińska Anita 2007 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1766/M/2019
291 Gazdowicz Maja 2009 UKS Olimpijczyk Sosnówka 1767/M/2019
292 Germata Majka 2006 MUKN Pod Stróżą Miszkowice ZSZP Lubawka 1768/M/2019
293 Liber Milena 2007 MUKN Pod Stróżą Miszkowice ZSZP Lubawka 1769/M/2019
294 Pijar Jakub 2005 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1770/M/2019
295 Garnkowska Nikola 2006 MUKN Pod Stróżą Miszkowice ZSZP Lubawka 1771/M/2019
296 Wojda Julia 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1772/M/2019
297 Kotlarz Amelia 2007 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1773/M/2019
298 Pawłowska Blanka 2007 UKS G-8 Bielany 1774/M/2019
299 Stolarczyk Karol 2005 UKS Krokus Piechowice 1775/M/2019
300 Stolarczyk Kamil 2009 UKS Krokus Piechowice 1776/M/2019
301 Węglarczyk Jan 2007 UKS Sołtysianie 1777/M/2019
302 Paluch Jakub 2003 UKS Lider Katowice 1778/M/2019
303 Marczak Maciej 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1779/M/2019
304 Mrówka Karolina 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1780/M/2019
305 Rutkowska Maja 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1781/M/2019
306 Widlak Milena 2006 UKN Melafir Czarny Bór 1782/M/2019
307 Matusik Konrad 2008 UKN Melafir Czarny Bór 1783/M/2019
308 Król Weronika 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1784/M/2019
309 Tyborski Kacper 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1785/M/2019
310 Siwa Kazimierz 2007 UKN Melafir Czarny Bór 1786/M/2019
311 Jaskólska Martyna 2008 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1787/M/2019
312 Gawłowski Korneliusz 2008 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1788/M/2019
313 Bednarski Mateusz 2008 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1789/M/2019
314 Babiński Filip 2008 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1790/M/2019
315 Sprot Julia 2008 UKS Statima Biathlon Team /ZSMS Chorzów 1791/M/2019