Aktualnie zarejestrowane klasy sportowe

Lp. Nazwisko Imie Rocznik Licencja Klub Klasa Data uzyskania Konkurencja Zawody Ważność
1 Hojnisz-Staręga Monika 1991 147/2007 KS AZS AWF Katowice MM 2021-01-27 Bieg indywidualny Mistrzostwa Europy 2022
2 Mąka Anna 1992 222/2007 BKS WP Kościelisko MM 2021-02-20 Sztafeta Mistrzostwa Świata 2022
3 Zbylut Kinga 1995 384/2010 BKS WP Kościelisko MM 2021-02-20 Sztafeta Mistrzostwa Świata 2022
4 Żuk Kamila 1997 542/2013 KS AZS AWF Katowice MM 2021-01-30 Bieg pościgowy Mistrzostwa Europy 2022
5 Guzik Grzegorz 1991 114/2007 BLKS Żywiec M 2022-03-16 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski Seniorów 2023
6 Szczurek Łukasz 1988 162/2007 KS AZS AWF Katowice M 2022-03-18 MASS START Mistrzostwa Polski Seniorów 2023
7 Pitoń Karolina 1987 191/2007 BKS WP Kościelisko M 2021-03-21 MASS START Mistrzostwa Polski Seniorów 2022
8 Nędza Kubiniec Andrzej 1991 435/2011 BKS WP Kościelisko M 2022-03-17 SPRINT Mistrzostwa Polski Seniorów 2023
9 Cichoń Kamila 1997 494/2012 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój M 2022-03-16 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski Seniorów 2023
10 Jakieła Tomasz 1996 501/2012 BKS WP Kościelisko M 2021-09-25 SPRINT Mistrzostwa Polski w biathlonie na nartorolkach 2022
11 Pancerz Przemysław 1998 594/2014 KS AZS AWF Wrocław M 2021-02-09 SPRINT Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2022
12 Skorusa Wojciech 1998 602/2014 BKS WP Kościelisko M 2021-09-26 BIEG POŚCIGOWY Mistrzostwa Polski w biathlonie na nartorolkach, finał “Celuj w Igrzyska” 2022
13 Tomaszewska Natalia 1998 603/2014 KS AZS AWF Katowice M 2021-03-19 BIEG INDYWIDUALNY Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2022
14 Jakieła Joanna 1999 610/2014 BKS WP Kościelisko M 2021-03-20 SPRINT Mistrzostwa Polski Seniorów 2022
15 Piczura Magda 1999 611/2014 BKS WP Kościelisko M 2021-02-09 SPRINT Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 2022
16 Filip Wojciech 1999 636/2015 KS AZS AWF Wrocław M 2022-03-16 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski Seniorów 2023
17 Janik Wojciech 2000 680/2016 KS AZS AWF Wrocław M 2021-03-19 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski Seniorów 2022
18 Gembicka Daria 2001 673/2016 UKS Lider Katowice M 2021-02-12 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych 2022
19 Zawół Marcin 2002 748/2018 MKS Karkonosze Jelenia Góra M 2022-03-17 SPRINT Mistrzostwa Polski Seniorów 2023
20 Nędza-Kubiniec Anna 2003 776/2018 BKS WP Kościelisko M 2022-03-08 SPRINT XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dolny Śląsk 2022 2023
21 Penkała Bartosz 2003 789/2019 UKS Biathlon Chorzów M 2022-03-11 BIEG INDYWIDUALNY XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dolny Śląsk 2022 2023
22 Badacz Konrad 2003 795/2019 MKS Karkonosze Jelenia Góra M 2022-03-08 SPRINT XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dolny Śląsk 2022 2023
23 Stanek Patrycja 2001 726/2017 BKS WP Kościelisko M 2021-02-10 BIEG POŚCIGOWY Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych 2022
24 Guńka Jan 2002 765/2018 BKS WP Kościelisko M 2022-03-16 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski Seniorów 2023
25 Bielecka Dominika 1994 669/2016 KS SKI TEAM Wodzisław Śląski M Klasyfikacja końcowa Pucharu Polski 2020/2021 2022
26 Gwizdoń Magdalena 1979 117/2007 BLKS Żywiec I 2022-03-17 SPRINT Mistrzostwa Polski Seniorów 2023
27 Cichoń Klaudia 1997 495/2012 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój I 2022-01-29 SPRINT Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
28 Sidorowicz Łukasz 1997 555/2013 KS AZS AWF Katowice I 2021-01-09 SPRINT Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne 2022
29 Szwajnos Marcin 1997 565/2013 KS AZS AWF Katowice I 2021-03-21 MASS START Mistrzostwa Polski Seniorów 2022
30 Neumann Michał 1998 615/2014 KS AZS AWF Katowice I 2022-01-29 SPRINT Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
31 Guńka Kacper 1999 637/2015 BKS WP Kościelisko I 2022-01-29 SPRINT Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
32 Kaczanowski Marcin 2001 717/2017 KS AZS AWF Wrocław I 2021-01-10 MASS START Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne 2022
33 Topór Klaudia 2002 767/2018 BKS WP Kościelisko I 2022-03-08 SPRINT XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dolny Śląsk 2022 2023
34 Pernal Małgorzata 2002 762/2018 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój I 2022-02-12 SPRINT Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
35 Cabała Mateusz 2002 760/2018 UKN Melafir Czarny Bór I 2022-01-29 SPRINT Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
36 Zawadziłło Wiktoria 2002 774/2018 UKS Krokus Piechowice I 2021-01-22 BIEG INDYWIDUALNY Ogólnopolskie zawody klasyfikacyjne 2022
37 Glejzner Natalia 2004 790/2019 UKS Biathlon Chorzów I 2022-03-11 BIEG INDYWIDUALNY XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dolny Śląsk 2022 2023
38 Mecler Patrycja 2003 788/2019 UKS Biathlon Chorzów I 2021-09-18 SPRINT Puchar Polski w Biathlonie na Nartorolkach 2022
39 Janko Karolina 2000 677/2016 KS AZS AWF Katowice I 2021-01-22 BIEG INDYWIDUALNY Ogólnopolskie zawody klasyfikacyjne 2022
40 Ogorzałek Jakub 2001 731/2017 KS AZS AWF Wrocław I 2022-01-29 SPRINT Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
41 Jasiński Wojciech 2002 745/2018 MKS Karkonosze Jelenia Góra I 2022-01-29 SPRINT Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
42 Stanieczek Olaf 2004 803/2019 UKS Lider Katowice I 2022-02-19 SPRINT Puchar Polski II kategorii 2023
43 Pikulski Bartosz 2003 787/2019 UKS Biathlon Chorzów I 2022-02-13 BIEG INDYWIDUALNY Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
44 Puto Aleksandra 2003 816/2019 BKS WP Kościelisko I 2021-01-22 BIEG INDYWIDUALNY Ogólnopolskie zawody klasyfikacyjne 2022
45 Panterałka Justyna 2002 773/2018 MKS Duszniki Zdrój I 2021-02-20 BIEG INDYWIDUALNY XX Puchar Karkonoszy w biathlonie 2022
46 Matusik Hubert 2004 806/2019 UKN Melafir Czarny Bór I 2021-01-10 MASS START Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne 2022
47 Tomasiak Julia 2005 842/2015 UKN Melafir Czarny Bór I 2022-03-09 BIEG POŚCIGOWY XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dolny Śląsk 2022 2023
48 Celczyńska Wiktoria 2000 676/2016 KS AZS AWF Katowice I 2022-01-29 SPRINT Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
49 Jedziniak Szymon 2004 812/2019 MKS Karkonosze Jelenia Góra I 2022-01-29 SPRINT Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
50 Szatkowski Michał 2005 843/2015 MKS Karkonosze Jelenia Góra I 2022-01-29 SPRINT Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
51 Skrobiszewska Barbara 2003 794/2019 MKS Karkonosze Jelenia Góra I 2022-01-30 MASS START Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
52 Brzóska Kacper 2004 814/2019 UKS Biathlon Chorzów I 2022-01-29 SPRINT Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
53 Suchodolski Fabian 2004 785/2019 UKS Biathlon Chorzów I 2022-03-08 SPRINT XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dolny Śląsk 2022 2023
54 Kufieta Dawid 2003 786/2019 UKS Biathlon Chorzów I 2021-07-02 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2022
55 Lichosyt Martyna 2004 781/2019 BLKS Żywiec I 2022-02-12 SPRINT Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
56 Kubisiak Robert 2003 783/2019 BLKS Żywiec I 2021-06-13 BIEG SPRINTERSKI Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
57 Brenkus Jakub 2003 784/2019 BLKS Żywiec I 2022-02-19 SPRINT Puchar Polski II kategorii 2023
58 Tupta Justyna 1996 656/2016 KS AZS AWF Katowice I 2022-01-29 SPRINT Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
59 Dereń Grzegorz 2001 720/2017 KS AZS AWF Wrocław I 2021-01-09 SPRINT Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne 2022
60 Bryn Patryk 1998 660/2016 KS AZS AWF Katowice I 2022-01-30 MASS START Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
61 Wodziak Kamil 2003 800/2019 UKN Melafir Czarny Bór I 2021-07-02 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2022
62 Bartyzoł Jakub 2002 766/2018 BKS WP Kościelisko I 2022-02-13 BIEG INDYWIDUALNY Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
63 Woźny Martina 2001 714/2017 KS AZS AWF Katowice I Klasyfikacja końcowa Pucharu Polski 2020/2021 2022
64 Sadownik Zuzanna 2005 830/2020 MKS Duszniki Zdrój I 2022-01-29 SPRINT Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
65 Półtorzycka Natalia 2004 818/2019 MKS Duszniki Zdrój I 2022-02-12 SPRINT Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
66 Cedzidło Kamil 2004 808/2019 UKN Melafir Czarny Bór I 2022-02-19 SPRINT Puchar Polski II kategorii 2023
67 Arendarczyk Oliwia 2005 857/2017 UKN Melafir Czarny Bór I 2022-01-30 MASS START Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
68 Leśniara Dominika 2004 793/2019 MKS Karkonosze Jelenia Góra I 2022-02-12 SPRINT Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
69 Potoniec Jakub 2005 858/2017 UKN Melafir Czarny Bór I 2022-02-12 SPRINT Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
70 Jasica Sylwester 2005 862/2017 BLKS Żywiec I 2021-06-12 BIEG INDYWIDUALNY Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
71 Zasadna Emilia 2004 798/2019 UKN Melafir Czarny Bór I 2022-01-29 SPRINT Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
72 Łapka Maciej 2005 864/2017 BKS WP Kościelisko I 2022-01-30 MASS START Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
73 Zoriy Marzena 2001 733/2017 UKS Muflon Duszniki-Zdrój I 2022-01-29 SPRINT Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
74 Miller Dawid 2005 836/2020 MKS Karkonosze Jelenia Góra I 2022-01-30 MASS START Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
75 Suchy Oliwia 2007 911/2018 UKS Biathlon Chorzów I 2021-02-26 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzików Młodszych 2022
76 Filip Dawid 2005 932/2018 UKN Melafir Czarny Bór I 2022-01-29 SPRINT Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
77 Garbowski Sebastian 2007 943/2018 BKS WP Kościelisko I 2022-02-19 SPRINT Mistrzostwa Polski Młodzików Finał Celuj w Igrzyska/ Puchar Polski II kategorii 2023
78 Liszka Amelia 2006 946/2018 BKS WP Kościelisko I 2022-01-29 SPRINT Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
79 Nowak Natalia 2005 947/2018 BKS WP Kościelisko I 2022-01-29 SPRINT Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
80 Galica Grzegorz 2007 966/2019 BKS WP Kościelisko I 2022-01-29 SPRINT Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
81 Germata Majka 2006 990/2019 UKN Melafir Czarny Bór I 2022-03-09 BIEG POŚCIGOWY XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dolny Śląsk 2022 2023
82 Bachleda-Szeliga Klemens 2005 1090/2020 BKS WP Kościelisko I 2022-02-12 SPRINT Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
83 Fatla Maria 2008 1132/2021 BKS WP Kościelisko I 2022-02-19 SPRINT Mistrzostwa Polski Młodzików Finał Celuj w Igrzyska/ Puchar Polski II kategorii 2023
84 Nędza-Kubiniec Tadeusz 1997 566/2013 KS AZS AWF Katowice II 2021-01-10 MASS START Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne 2022
85 Gierczyk Mateusz 2000 679/2016 KS AZS AWF Wrocław II 2021-03-19 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski Seniorów 2022
86 Kojro Maciej 2002 749/2018 MKS Karkonosze Jelenia Góra II 2021-01-09 SPRINT Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne 2022
87 Kantczak Urszula 2002 746/2018 MKS Karkonosze Jelenia Góra II Klasyfikacja końcowa Pucharu Polski 2020/2021 2022
88 Wojnar Adrian 2002 772/2018 MKS Duszniki Zdrój II 2021-06-13 BIEG SPRINTERSKI Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
89 Pulik Paulina 2002 768/2018 MKS Duszniki Zdrój II 2021-01-22 BIEG INDYWIDUALNY Ogólnopolskie zawody klasyfikacyjne 2022
90 Murdzek Julia 2004 797/2019 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój II 2021-02-09 SPRINT Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych 2022
91 Michalik Maja 2003 796/2019 MKS Karkonosze Jelenia Góra II 2021-07-04 SZTAFETA Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2022
92 Bandyk Przemysław 2003 782/2019 BLKS Żywiec II 2022-02-13 BIEG INDYWIDUALNY Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
93 Dunaj Jesika 2005 844/2016 BLKS Żywiec II 2021-06-13 BIEG SPRINTERSKI Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
94 Maj Mikołaj 2004 805/2019 MKS Duszniki Zdrój II 2022-01-29 SPRINT Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
95 Witek Michał 2002 771/2018 MKS Duszniki Zdrój II 2021-01-22 BIEG INDYWIDUALNY Ogólnopolskie zawody klasyfikacyjne 2022
96 Leśniara Weronika 2002 757/2018 MKS Karkonosze Jelenia Góra II 2021-01-22 BIEG INDYWIDUALNY Ogólnopolskie zawody klasyfikacyjne 2022
97 Dobrzyński Eryk 2000 672/2016 UKS Kamieńczyk II 2021-07-03 SPRINT Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2022
98 Narkiewicz Emilia 2005 827/2020 MKS Karkonosze Jelenia Góra II 2021-07-04 Bieg sztafetowy Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2022
99 Marek Małgorzata 2005 831/2020 MKS Duszniki Zdrój II 2022-01-29 SPRINT Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
100 Bednarska Amelia 2005 829/2020 UKS Szczytnik II 2022-02-20 MASS START Puchar Polski II kategorii 2023
101 Zawół Maciej 2005 825/2020 MKS Karkonosze Jelenia Góra II 2022-01-30 MASS START Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
102 Bogdal Anna 2005 848/2017 UKS G-8 Bielany II 2021-01-22 BIEG INDYWIDUALNY Ogólnopolskie zawody klasyfikacyjne 2022
103 Biernacka Karolina 2004 817/2019 MKS Duszniki Zdrój II 2021-01-09 SPRINT Ogólnopolskie Zawody Klasyfikacyjne 2022
104 Szajnowska Aleksandra 2005 856/2017 UKN Melafir Czarny Bór II 2022-01-29 SPRINT Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
105 Dyczkowska Weronika 2005 826/2020 MKS Karkonosze Jelenia Góra II 2021-02-09 SPRINT Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych 2022
106 Niedurny Klaudia 2006 863/2017 UKS Biathlon Chorzów II 2022-01-30 MASS START Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
107 Bednarek Jakub 2006 871/2017 UKS Biathlon Chorzów II 2022-02-12 SPRINT Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
108 Kocur Otylia 2006 872/2017 UKS Strzał Wodzisław Śląski II 2021-02-15 BIEG INDYWIDUALNY MISTRZOSTA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO MŁODZIKÓW 2022
109 Prajsnar Martyna 2006 874/2017 UKS Biathlon Chorzów II 2022-01-29 SPRINT Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
110 Szewczak Aleksander 2006 877/2017 UKS G-8 Bielany II 2021-01-11 BIEG INDYWIDUALNY Wojewódzkie Mistrzostwa Mazowsza 2022
111 Groński Mateusz 2006 879/2017 UKS Sołtysianie II 2021-02-19 Sprint Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2022
112 Zając Damian 2006 880/2017 UKS Sołtysianie II 2021-02-19 SPRINT Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2022
113 Mroczkowska Karina 2005 885/2018 BKS WP Kościelisko II 2022-01-29 SPRINT Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
114 Biernat Natalia 2007 902/2018 MKS Karkonosze Jelenia Góra II 2021-01-12 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Powiatu Karkonoskiego młodzików 2022
115 Szulczyński Michał 2006 904/2018 MKS Karkonosze Jelenia Góra II 2022-01-30 MASS START Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
116 Jedziniak Jakub 2007 906/2018 MKS Karkonosze Jelenia Góra II 2022-02-04 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
117 Chrostek Adrianna 2006 907/2018 MKS Karkonosze Jelenia Góra II 2021-01-16 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych woj. dolnośląskiego 2022
118 Józefiak Amelia 2007 924/2018 UKS Strzał Wodzisław Śląski II 2021-06-13 BIEG SPRINTERSKI Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
119 Ryszka Aleksandra 2007 925/2018 UKS Strzał Wodzisław Śląski II 2021-02-15 BIEG INDYWIDUALNY MISTRZOSTA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO MŁODZIKÓW 2022
120 Karbowniczyn Martyna 2007 930/2018 UKS Strzał Wodzisław Śląski II 2022-02-05 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
121 Piotrowski Bartłomiej 2007 931/2018 UKN Melafir Czarny Bór II 2022-02-03 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
122 Urbaniak Kajetan 2007 933/2018 UKN Melafir Czarny Bór II 2022-02-04 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
123 Sinkiewicz Justyna 2007 934/2018 UKN Melafir Czarny Bór II 2022-02-03 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
124 Filip Nikola 2005 935/2018 UKN Melafir Czarny Bór II 2021-02-09 SPRINT Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych 2022
125 Turek Kasjan 2005 937/2018 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój II 2022-02-12 SPRINT Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
126 Turek Sandra 2007 940/2018 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój II 2021-07-24 SPRINT Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biathlonie letnim - Podkarpackie 2022
127 Turek Piotr 2007 941/2018 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój II 2022-02-05 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
128 Zając Zuzanna 2007 942/2018 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój II 2021-07-23 BIEG INDYWIDUALNY Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biathlonie letnim - Podkarpackie 2022
129 Pernal Faustyna 2006 944/2018 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój II 2022-01-30 MASS START Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
130 Kosmacz Maksymilian 2007 945/2018 MKS Karkonosze Jelenia Góra II 2022-02-03 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
131 Czyszczoń Patrycja 2005 948/2018 BKS WP Kościelisko II 2022-01-29 SPRINT Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
132 Jachimiak Olaf 2007 949/2018 UKS G-8 Bielany II 2020-02-22 Bieg indywidualny Powiatowe Mistrzostwa Warszawy 2022
133 Jarosz Jakub 2007 950/2018 UKS G-8 Bielany II 2022-02-15 SPRINT Wojewódzkie Mistrzostwa Mazowsza w Biathlonie 2023
134 Buława Nikodem 2007 951/2018 UKS G-8 Bielany II 2021-02-26 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzików Młodszych 2022
135 Kliś Alicja 2007 952/2018 UKS G-8 Bielany II 2021-01-11 BIEG INDYWIDUALNY Wojewódzkie Mistrzostwa Mazowsza 2022
136 Gostkowski Krzysztof 2007 953/2018 UKS G-8 Bielany II 2022-02-15 SPRINT Wojewódzkie Mistrzostwa Mazowsza w Biathlonie 2023
137 Witek Weronika 2007 958/2019 UKS Szczytnik II 2022-02-03 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
138 Pawluk Wiktor 2005 828/2020 MKS Karkonosze Jelenia Góra II 2022-01-29 SPRINT Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
139 Mrowiński Kacper 2005 965/2019 BKS WP Kościelisko II 2022-02-12 SPRINT Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
140 Majka Wojciech 2007 968/2019 UKS Muflon Duszniki-Zdrój II 2021-01-16 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych woj. dolnośląskiego 2022
141 Maconko Martyna 2007 975/2019 UKS Krokus Piechowice II 2021-01-15 SPRINT Mistrzostwa Powiatu Karkonoskiego młodzików 2022
142 Kidoń Marta 2005 978/2019 BLKS Żywiec II 2021-06-12 BIEG INDYWIDUALNY Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
143 Krzynówek Oskar 2006 981/2019 KKS Neptun Kosakowo II 2021-06-12 BIEG INDYWIDUALNY Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
144 Lachowski Gracjan 2007 982/2019 UKS G-8 Bielany II 2022-02-15 SPRINT Wojewódzkie Mistrzostwa Mazowsza w Biathlonie 2023
145 Tupta Maciej 2008 984/2019 ZKS Kasina Wielka II 2022-02-05 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
146 Czubernat Aniela 2006 985/2019 BKS WP Kościelisko II 2022-01-30 MASS START Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
147 Tkocz Kinga 2007 986/2019 UKS Strzał Wodzisław Śląski II 2022-02-05 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
148 Tarnawska Julia 2007 987/2019 UKS Krokus Piechowice II 2021-01-16 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych woj. dolnośląskiego 2022
149 Kusztal Igor 2006 988/2019 MKS Karkonosze Jelenia Góra II 2022-01-30 MASS START Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
150 Zwolińska Anita 2007 989/2019 MKS Karkonosze Jelenia Góra II 2022-02-13 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
151 Liber Milena 2007 991/2019 UKN Melafir Czarny Bór II 2022-02-12 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
152 Garnkowska Nikola 2006 992/2019 UKN Melafir Czarny Bór II 2021-01-16 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych woj. dolnośląskiego 2022
153 Węglarczyk Jan 2007 997/2019 UKS Sołtysianie II 2022-02-06 BIEG SPRINTERSKI Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
154 Widlak Milena 2006 999/2019 UKN Melafir Czarny Bór II 2022-01-29 SPRINT Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
155 Matusik Konrad 2008 1000/2019 UKN Melafir Czarny Bór II 2022-02-03 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
156 Król Weronika 2007 1001/2019 UKN Melafir Czarny Bór II 2022-02-03 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
157 Tyborski Kacper 2007 1002/2019 UKN Melafir Czarny Bór II 2022-02-12 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
158 Siwa Kazimierz 2007 1003/2019 UKN Melafir Czarny Bór II 2022-02-03 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
159 Jaskólska Martyna 2008 1004/2019 UKS Biathlon Chorzów II 2022-02-05 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
160 Bednarski Mateusz 2008 1006/2019 UKS Biathlon Chorzów II 2022-02-05 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
161 Babiński Filip 2008 1007/2019 UKS Biathlon Chorzów II 2021-01-18 SPRINT Biathlonowe Zawody Regionalne-REGIO ŚLĄSK 2022
162 Pietruszka Robert 2008 1009/2019 UKS Krokus Piechowice II 2021-01-12 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Powiatu Karkonoskiego młodzików 2022
163 Woźniak Kamila 2008 1014/2019 UKS Mieroszów II 2021-09-19 SPRINT Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików woj. dolnośląskiego 2022
164 Wardzińska Iga 2008 1016/2019 UKS Mieroszów II 2021-06-13 BIEG SPRINTERSKI Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
165 Jakieła Amelia 2008 1019/2019 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój II 2022-02-05 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
166 Dorosz Maria 2008 1021/2019 UKS Szczytnik II 2022-02-03 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
167 Fic Maja 2008 1022/2019 UKS Muflon Duszniki-Zdrój II 2022-02-03 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
168 Barszczewska Alina 2008 1023/2019 UKS Szczytnik II 2022-02-04 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
169 Wilczyński Marcel 2007 1026/2019 MUKN Pod Stróżą II 2022-02-03 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
170 Kmiecik Kornelia 2008 1027/2019 MUKN Pod Stróżą II 2022-02-12 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
171 Gałkowski Mateusz 2008 1030/2019 MUKN Pod Stróżą II 2022-02-12 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
172 Lubos Małgorzata 2008 1031/2019 MUKN Pod Stróżą II 2022-02-03 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
173 Bizoń Maria 2008 1033/2019 MUKN Pod Stróżą II 2022-02-12 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
174 Fedoruk Julia 2007 1034/2019 UKN Melafir Czarny Bór II 2022-02-03 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
175 Bodzek Stanisław 2008 1035/2019 MUKN Pod Stróżą II 2022-02-03 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
176 Branas Julia 2008 1037/2019 UKS G-8 Bielany II 2021-01-11 BIEG INDYWIDUALNY Wojewódzkie Mistrzostwa Mazowsza 2022
177 Urbanek Kacper 2007 1038/2019 UKS G-8 Bielany II 2021-01-11 BIEG INDYWIDUALNY Wojewódzkie Mistrzostwa Mazowsza 2022
178 Odrobina Maria 2008 1047/2019 UKS G-8 Bielany II 2022-02-15 SPRINT Wojewódzkie Mistrzostwa Mazowsza w Biathlonie 2023
179 Gębicka Hanna 2008 1048/2019 UKS G-8 Bielany II 2022-02-15 SPRINT Wojewódzkie Mistrzostwa Mazowsza w Biathlonie 2023
180 Popiołek Anna 2008 1049/2019 UKS G-8 Bielany II 2022-02-15 SPRINT Wojewódzkie Mistrzostwa Mazowsza w Biathlonie 2023
181 Glimasińska Jagoda 2008 1051/2019 UKS Strzał Wodzisław Śląski II 2021-02-27 SPRINT Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzików Młodszych 2022
182 Kądziela Paulina 2008 1052/2019 UKS Strzał Wodzisław Śląski II 2022-03-04 SPRINT MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO MŁODZIKÓW w biathlonie 2023
183 Kotarski Mateusz 2008 1056/2019 UKS Biathlon Chorzów II 2022-02-05 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
184 Michalak Franciszek 2008 1058/2020 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój II 2021-07-03 SPRINT Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2022
185 Zaczyk Łukasz 2007 1059/2020 UKS Biathlon Chorzów II 2022-02-05 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
186 Truchan Martyna 2007 1063/2020 BKS WP Kościelisko II 2022-02-05 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
187 Nowak Piotr 2007 1065/2020 UKS Sołtysianie II 2022-02-06 BIEG SPRINTERSKI Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
188 Solawa Kacper 2005 1075/2020 BLKS Żywiec II 2022-01-30 MASS START Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
189 Szkawran Jakub 2005 1076/2020 BLKS Żywiec II 2022-02-19 SPRINT Puchar Polski II kategorii 2023
190 Gorczyński Kajetan 2006 1077/2020 UKS Mieroszów II 2021-06-13 BIEG SPRINTERSKI Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
191 Harasym Michalina 2008 1078/2020 MUKN Pod Stróżą II 2022-02-03 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
192 Lulińska Nicola 2007 1085/2020 UKS G-8 Bielany II 2021-05-29 BIEG INDYWIDUALNY Wojewódzkie Mistrzostwa Mazowsza w Biathlonie 2022
193 Sopata Antoni 2008 1086/2020 MUKN Pod Stróżą II 2022-02-03 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
194 Pyziak Wiktoria 2008 1088/2020 UKS Kamieńczyk II 2021-01-15 SPRINT Mistrzostwa Powiatu Karkonoskiego młodzików 2022
195 Morga Zofia 2006 1089/2020 MKS Karkonosze Jelenia Góra II 2021-09-10 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Powiatu Karkonoskiego młodzików 2022
196 Kiełtyka Jan 2009 1094/2020 UKS Kamieńczyk II 2021-01-15 SPRINT Mistrzostwa Powiatu Karkonoskiego młodzików 2022
197 Kulik Michalina 2009 1093/2020 UKS Kamieńczyk II 2022-02-03 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
198 Dewiszek Bartosz 2009 1092/2020 UKS Mieroszów II 2021-06-13 BIEG SPRINTERSKI Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
199 Kobiela Milena 2008 1095/2020 MKS Karkonosze Jelenia Góra II 2021-12-19 SPRINT Mistrzostwa Powiatu Karkonoskiego Młodzików i Młodzików Młodszych w biathlonie 2022
200 Kęska Martyna 2009 1096/2020 ZKS Kasina Wielka II 2021-02-18 Bieg indywidualny Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2022
201 Jacenowicz Aleksandra 2009 833/2020 UKS Szczytnik II 2022-02-12 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
202 Sowa Bartosz 2009 834/2020 UKN Melafir Czarny Bór II 2022-02-03 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
203 Mucha Patryk 2009 835/2020 UKN Melafir Czarny Bór II 2022-02-03 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
204 Wierzbowski Leon 2008 1097/2020 BKS WP Kościelisko II 2022-02-06 SPRINT WMM woj. małopolskie 2023
205 Atmaca Antoni 2008 1098/2020 BKS WP Kościelisko II 2021-02-18 Bieg indywidualny Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2022
206 Pińkowska Lidia 2009 1100/2020 UKS Lider Katowice II 2022-03-03 BIEG INDYWIDUALNY MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO MŁODZIKÓW w biathlonie 2023
207 Klepacz Oliwier 2007 1111/2021 BKS WP Kościelisko II 2021-02-18 Bieg indywidualny Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2022
208 Nowak Tymon 2007 1109/2021 MKS Karkonosze Jelenia Góra II 2022-02-03 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
209 Ciesek Natasza 2009 1112/2021 UKS Biathlon Chorzów II 2022-02-05 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
210 Lutowska Julia 2009 1114/2021 UKS Biathlon Chorzów II 2022-02-06 BIEG SPRINTERSKI Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
211 Ryszka Małgorzata 2009 1115/2021 UKS Strzał Wodzisław Śląski II 2021-06-12 BIEG INDYWIDUALNY Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
212 Latuszewski Aurelio 2009 1116/2021 UKS Strzał Wodzisław Śląski II 2022-02-05 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
213 Zieliński Radosław 2009 1117/2021 UKS Strzał Wodzisław Śląski II 2021-02-16 SPRINT MISTRZOSTA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO MŁODZIKÓW 2022
214 Wiewióra Dawid 2009 1118/2021 UKS Strzał Wodzisław Śląski II 2022-02-06 BIEG SPRINTERSKI Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
215 Zając Piotr 2009 1119/2021 UKS Strzał Wodzisław Śląski II 2022-02-06 BIEG SPRINTERSKI Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
216 Mika Szymon 2009 1123/2021 UKS Strzał Wodzisław Śląski II 2022-03-03 BIEG INDYWIDUALNY MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO MŁODZIKÓW w biathlonie 2023
217 Wielebska Julia 2009 1130/2021 UKS Kamieńczyk II 2022-02-03 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
218 Bobak Aleksandra 2008 1131/2021 BKS WP Kościelisko II 2022-02-05 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
219 Baran Kinga 2009 1133/2021 BKS WP Kościelisko II 2022-02-05 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
220 Caputa Tomasz 2007 1146/2021 BLKS Żywiec II 2021-06-08 SPRINT MISTRZOSTA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO MŁODZIKÓW w biathlonie letnim 2022
221 Czernik Julia 2008 1151/2021 BKS WP Kościelisko II 2022-02-05 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
222 Lasota Filip 2006 1162/2021 UKS Olimpijczyk Sosnówka II 2021-09-19 SPRINT Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików woj. dolnośląskiego 2022
223 Czubernat Jakub 2008 1163/2021 BKS WP Kościelisko II 2022-02-05 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
224 Bartyzoł Alicja 2009 1164/2021 BKS WP Kościelisko II 2022-02-06 SPRINT WMM woj. małopolskie 2023
225 Janikowski Mariusz 2010 1177/2021 UKS Kamieńczyk II 2021-12-19 SPRINT Mistrzostwa Powiatu Karkonoskiego Młodzików i Młodzików Młodszych w biathlonie 2022
226 Strączek Jakub 2008 1178/2021 BKS WP Kościelisko II 2022-02-05 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
227 Gąsienica Gabriela 2007 1179/2021 BKS WP Kościelisko II 2022-02-05 BIEG INDYWIDUALNY WMM woj. małopolskie 2023
228 Rusnak Natalia 2007 1180/2021 BKS WP Kościelisko II 2022-02-05 BIEG INDYWIDUALNY WMM woj. małopolskie 2023
229 Jarząbek Julia 2007 1181/2021 BKS WP Kościelisko II 2022-02-06 SPRINT WMM woj. małopolskie 2023
230 Bochyńska Gaja 2010 1184/2021 UKS Lider Katowice II 2022-03-03 BIEG INDYWIDUALNY MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO MŁODZIKÓW w biathlonie 2023
231 Dereń Hanna 2010 1193/2021 MUKN Pod Stróżą II 2022-02-04 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
232 Spyra Armin 2009 1225/2022 UKS Biathlon Chorzów II 2022-02-05 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
233 Noszczyk Szymon 2005 840/2015 UKS Biathlon Chorzów III 2021-07-02 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2022
234 Pływaczyk Mariusz 2004 799/2019 UKN Melafir Czarny Bór III 2022-03-11 BIEG INDYWIDUALNY XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dolny Śląsk 2022 2023
235 Maj Kinga 2005 832/2020 MKS Duszniki Zdrój III 2022-03-08 SPRINT XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dolny Śląsk 2022 2023
236 Kowalik Olgierd 2005 849/2017 UKS G-8 Bielany III 2021-07-02 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2022
237 Pochciał Paulina 2004 804/2019 UKS Lider Katowice III 2021-02-09 SPRINT Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych 2022
238 Śliwiński Hubert 2005 852/2017 UKS Lider Katowice III 2021-02-09 SPRINT Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych 2022
239 Graczyk Dobrochna 2004 810/2019 MKS Karkonosze Jelenia Góra III 2022-02-20 MASS START Puchar Polski II kategorii 2023
240 Kozłowska Oliwia 2006 873/2017 UKS Strzał Wodzisław Śląski III 2021-02-15 BIEG INDYWIDUALNY MISTRZOSTA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO MŁODZIKÓW 2022
241 Patlewicz Martyna 2006 875/2017 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój III 2022-01-30 MASS START Celuj w Igrzyska - Puchar Polski I kat. 2023
242 Głowniak Sara 2006 893/2018 UKS Biathlon Chorzów III 2022-03-11 BIEG INDYWIDUALNY XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Dolny Śląsk 2022 2023
243 Olczyk Laura 2005 895/2018 UKS Biathlon Chorzów III 2021-07-02 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2022
244 Kujałowicz Katarzyna 2007 908/2018 UKS Krokus Piechowice III 2021-01-16 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych woj. dolnośląskiego 2022
245 Szyndrowska Paula 2007 913/2018 UKS Biathlon Chorzów III 2021-02-15 BIEG INDYWIDUALNY MISTRZOSTA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO MŁODZIKÓW 2022
246 Plewa Antonina 2007 915/2018 UKS Olimpijczyk Sosnówka III 2022-02-19 SPRINT Mistrzostwa Polski Młodzików Finał Celuj w Igrzyska/ Puchar Polski II kategorii 2023
247 Wajsman Dawid 2007 921/2018 UKS Strzał Wodzisław Śląski III 2021-01-19 SPRINT Biathlonowe Zawody Regionalne-REGIO ŚLĄSK 2022
248 Tatarczuk Nadia 2007 923/2018 UKS Strzał Wodzisław Śląski III 2022-03-04 SPRINT MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO MŁODZIKÓW w biathlonie 2023
249 Kokosza Mateusz 2007 956/2019 UKS G-8 Bielany III 2022-02-19 SPRINT Mistrzostwa Polski Młodzików Finał Celuj w Igrzyska/ Puchar Polski II kategorii 2023
250 Winiarz Wiktoria 2007 959/2019 UKS Szczytnik III 2021-02-26 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzików Młodszych 2022
251 Serafin Wiktoria 2006 967/2019 MKS Karkonosze Jelenia Góra III 2021-01-16 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych woj. dolnośląskiego 2022
252 Gawłowski Korneliusz 2008 1005/2019 UKS Biathlon Chorzów III 2022-02-19 SPRINT Mistrzostwa Polski Młodzików Finał Celuj w Igrzyska/ Puchar Polski II kategorii 2023
253 Sprot Julia 2008 1008/2019 UKS Biathlon Chorzów III 2022-02-05 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
254 Wojciechowska Lena 2008 1013/2019 UKS Mieroszów III 2022-02-19 SPRINT Mistrzostwa Polski Młodzików Finał Celuj w Igrzyska/ Puchar Polski II kategorii 2023
255 Patlewicz Oliwia 2008 1020/2019 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój III 2022-02-05 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
256 Bednarska Martyna 2008 1024/2019 UKS Szczytnik III 2022-02-03 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
257 Cel Olgierd 2007 1039/2019 UKS G-8 Bielany III 2022-02-19 SPRINT Mistrzostwa Polski Młodzików Finał Celuj w Igrzyska/ Puchar Polski II kategorii 2023
258 Pastuszak Sebastian 2007 1040/2019 UKS G-8 Bielany III 2021-01-11 BIEG INDYWIDUALNY Wojewódzkie Mistrzostwa Mazowsza 2022
259 Kowalik Igor 2006 1043/2019 UKS G-8 Bielany III 2021-06-12 BIEG INDYWIDUALNY Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
260 Król Zuzanna 2008 1050/2019 UKS G-8 Bielany III 2022-02-19 SPRINT Mistrzostwa Polski Młodzików Finał Celuj w Igrzyska/ Puchar Polski II kategorii 2023
261 Pińkowska Klara 2008 1057/2019 UKS Lider Katowice III 2022-02-05 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
262 Trzeciak Kacper 2007 1079/2020 ZKS Kasina Wielka III 2021-02-18 Bieg indywidualny Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 2022
263 Prokaziuk Bernard 2008 1081/2020 KKS Neptun Kosakowo III 2021-07-02 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2022
264 Pawlińska Wanessa 2007 1082/2020 UKS Biathlon Chorzów III 2021-02-15 BIEG INDYWIDUALNY MISTRZOSTA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO MŁODZIKÓW 2022
265 Bzdyra Amelia 2008 1083/2020 UKS Biathlon Chorzów III 2022-02-05 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
266 Zięcina Oliwia 2009 1091/2020 UKS Mieroszów III 2022-02-03 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
267 Stolarczyk Kamil 2009 838/2020 UKS Krokus Piechowice III 2022-02-12 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
268 Kapiczak Maja 2008 1101/2020 UKS Lider Katowice III 2022-02-19 SPRINT Mistrzostwa Polski Młodzików Finał Celuj w Igrzyska/ Puchar Polski II kategorii 2023
269 Laszczyk Zuzanna 2009 1102/2020 UKS Lider Katowice III 2022-02-05 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
270 Stanieczek Olga 2009 1103/2020 UKS Lider Katowice III 2022-03-03 BIEG INDYWIDUALNY MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO MŁODZIKÓW w biathlonie 2023
271 Matusiewicz Iga 2009 1105/2020 UKS G-8 Bielany III 2022-02-15 SPRINT Wojewódzkie Mistrzostwa Mazowsza w Biathlonie 2023
272 Nalepa Karolina 2009 1113/2021 UKS Biathlon Chorzów III 2022-02-05 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
273 Grabiec Kamila 2009 1120/2021 UKS Strzał Wodzisław Śląski III 2022-02-05 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
274 Kłosok Aleksander 2009 1125/2021 UKS Strzał Wodzisław Śląski III 2022-02-05 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
275 Kopeć Lilianna 2009 1134/2021 UKS G-8 Bielany III 2021-05-28 SPRINT Wojewódzkie Mistrzostwa Mazowsza w Biathlonie 2022
276 Ptasznik Dominik 2008 1161/2021 UKN Melafir Czarny Bór III 2022-03-13 BIEG INDYWIDUALNY Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików woj. dolnośląskiego 2023
277 Szaniawska Agata 2005 1166/2021 MKS Karkonosze Jelenia Góra III 2021-07-02 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2022
278 Warchoł Bianka 2007 1176/2021 MKS Karkonosze Jelenia Góra III 2021-12-19 SPRINT Mistrzostwa Powiatu Karkonoskiego Młodzików i Młodzików Młodszych w biathlonie 2022
279 Sinkiewicz Łukasz 2010 1182/2021 UKN Melafir Czarny Bór III 2022-02-03 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
280 Urbaniak Mikołaj 2010 1183/2021 UKN Melafir Czarny Bór III 2022-02-04 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
281 Zaczyk Piotr 2010 1187/2021 UKS Biathlon Chorzów III 2022-02-05 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
282 Pawlak Magdalena 2010 1188/2021 UKS Szczytnik III 2022-02-03 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
283 Ossowska Jagna 2010 1190/2021 UKS Szczytnik III 2022-02-03 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
284 Patlewicz Julian 2010 1191/2021 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój III 2022-02-05 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
285 Michalak Jagoda 2010 1192/2021 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój III 2022-02-05 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
286 Klag Jagoda 2010 1194/2021 MUKN Pod Stróżą III 2022-02-12 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
287 Bentkowska Iga 2009 1195/2021 MUKN Pod Stróżą III 2022-02-13 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
288 Andrzejczak Nadia 2010 1196/2021 MUKN Pod Stróżą III 2022-02-12 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
289 Kujałowicz Aleksandra 2010 1198/2021 UKS Krokus Piechowice III 2022-02-03 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
290 Szulakowski Wojciech 2010 1201/2021 UKS Krokus Piechowice III 2022-02-03 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
291 Babiński Michał 2010 1203/2021 UKS Biathlon Chorzów III 2022-02-05 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
292 Bednarski Łukasz 2010 1204/2021 UKS Biathlon Chorzów III 2022-02-05 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
293 Cieślik Wojciech 2009 1207/2022 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem III 2022-02-05 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
294 Sołtys Artur 2009 1208/2022 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem III 2022-02-06 BIEG SPRINTERSKI Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
295 Mikulewicz Klaudia 2010 1213/2022 UKS Muflon Duszniki-Zdrój III 2022-02-03 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
296 Biernacka Joanna 2010 1214/2022 UKS Muflon Duszniki-Zdrój III 2022-02-03 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
297 Kowalska Klara 2010 1215/2022 UKS Muflon Duszniki-Zdrój III 2022-02-03 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
298 Dobosiewicz Michał 2009 1217/2022 UKS Muflon Duszniki-Zdrój III 2022-02-03 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
299 Kurzeja Franciszek 2010 1221/2022 UKS Kamieńczyk III 2022-02-03 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
300 Czapla Zuzanna 2010 1228/2022 UKS Kamieńczyk III 2022-02-03 SPRINT Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
301 Witrylak Nadia 2010 1233/2022 UKS Muflon Duszniki-Zdrój III 2022-02-13 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody Klasyfikacyjne młodzików i młodzików młodszych 2023
302 Plewa Cecylia 2009 1172/2021 UKS Olimpijczyk Sosnówka IV 2021-09-10 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Powiatu Karkonoskiego w biathlonie letnim 2022
303 Russek Zuzanna 2008 916/2018 UKS Olimpijczyk Sosnówka IV 2021-02-26 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzików Młodszych 2022
304 Gazdowicz Maja 2009 1173/2021 UKS Olimpijczyk Sosnówka IV 2021-09-10 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Powiatu Karkonoskiego Młodzików i Młodzików Młodszych w biathlonie letnim 2022
305 Bednarek Kacper 2008 1012/2019 UKS Biathlon Chorzów IV 2021-07-03 SPRINT Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2022
306 Głowala Kamil 2008 1080/2020 KKS Neptun Kosakowo IV 2021-06-13 BIEG SPRINTERSKI Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
307 Golec Zofia 2009 841/2020 UKS Kamieńczyk IV 2021-09-10 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Powiatu Karkonoskiego Młodzików i Młodzików Młodszych w biathlonie letnim 2022
308 Moczała Aleksander 2009 1121/2021 UKS Strzał Wodzisław Śląski IV 2021-09-30 BIEG INDYWIDUALNY Regionalne Zawody w biathlonie letnim 2022
309 Majewski Aleksander 2009 1122/2021 UKS Lider Katowice IV 2021-02-08 bieg indywidualny Biathlonowe zawody Region-Śląsk 2022
310 Kozioł Łukasz 2008 1149/2021 UKS Ósemka IV 2021-06-12 BIEG INDYWIDUALNY Puchar Polski - Celuj w Igrzyska 2022
311 Kopeć Julia 2008 1159/2021 KKS Neptun Kosakowo IV 2021-07-02 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2022
312 Szaniawski Jacek 2008 1171/2021 UKS Kamieńczyk IV 2021-07-04 SZTAFETA Mistrzostwa Polski w biathlonie letnim 2022
313 Warchoł Maja 2007 1175/2021 MKS Karkonosze Jelenia Góra IV 2021-12-18 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Powiatu Karkonoskiego Młodzików i Młodzików Młodszych w biathlonie 2022
314 Bartko Natalia 2010 1197/2021 UKS Krokus Piechowice IV 2021-12-18 BIEG INDYWIDUALNY Mistrzostwa Powiatu Karkonoskiego Młodzików i Młodzików Młodszych w biathlonie 2022