Polski Związek Biathlonu

Zgłoszenia do zawodów

Licencje | zawodnicy

Zawodnicy | Młodzicy | Trenerzy | Sędziowie
Lp. Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Klasa
1 Pływaczyk Krzysztof 1983 UKN Melafir Czarny Bór 12/2007 I
2 Guzik Grzegorz 1991 BLKS Żywiec 114/2007 MM
3 Gwizdoń Magdalena 1979 BLKS Żywiec 117/2007 MM
4 Guzik Krystyna 1983 AZS AWF Katowice 140/2007 MM
5 Hojnisz Monika 1991 AZS AWF Katowice 147/2007 MM
6 Szczurek Łukasz 1988 BKS WP Kościelisko 162/2007 M
7 Pitoń Karolina 1987 BKS WP Kościelisko 191/2007 M
8 Mąka Anna 1992 BKS WP Kościelisko 222/2007 I
9 Zbylut Kinga 1995 BKS WP Kościelisko 384/2010 MM
10 Bachleda Karol 1995 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 386/2010 I
11 Zięba Tomasz 1995 BKS WP Kościelisko 387/2010 M
12 Piasecki Marcin 1994 AZS AWF Katowice 393/2010 I
13 Nędza Kubiniec Andrzej 1991 BKS WP Kościelisko 435/2011 M
14 Janik Mateusz 1995 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 469/2011 M
15 Cichoń Kamila 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 494/2012 M
16 Cichoń Klaudia 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 495/2012 I
17 Zając Julita 1997 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 496/2012 I
18 Filip Bartłomiej 1996 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 500/2012 M
19 Jakieła Tomasz 1996 BKS WP Kościelisko 501/2012 M
20 Gach Michał 1996 AZS AWF Katowice 502/2012 I
21 Krzyżak Paulina 1996 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 521/2012 I
22 Miś Mikołaj 1997 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 527/2012 III
23 Gruchała Natalia 1996 PKO Harpagan Gdańsk 530/2012 I
24 Żuk Kamila 1997 AZS AWF Katowice 542/2013 M
25 Szweda Marcin 1997 KS Ryfama Rybnik 545/2013 II
26 Szczepaniak Robert 1997 AZS AWF Wrocław 552/2013 I
27 Sidorowicz Łukasz 1997 AZS AWF Katowice 555/2013 I
28 Wacławik Joanna 1997 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 556/2013 III
29 Bernacka Daria 1997 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 558/2013 I
30 Spierenburg Catherine 1997 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 563/2013 I
31 Leja Paweł 1997 AZS AWF Katowice 564/2013 I
32 Szwajnos Marcin 1997 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 565/2013 M
33 Nędza-Kubiniec Tadeusz 1997 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 566/2013 M
34 Majewski Michał 1997 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 575/2014 III
35 Jurczak Tomasz 1995 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 580/2014 M
36 Trzaska Karolina 1995 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 582/2014 M
37 Rutecka Patrycja 1998 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 584/2014 I
38 Kaczyński Szymon 1998 AZS AWF Katowice 586/2014 I
39 Szpak Klaudia 1998 AZS AWF Katowice /SMS Szklarska Poręba 588/2014 I
40 Pancerz Przemysław 1998 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 594/2014 I
41 Krzanowski Michał 1998 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 595/2014 I
42 Krzanowski Jerzy 1998 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 596/2014 II
43 Jakieła Patryk 1998 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 599/2014 I
44 Grudzień Jakub 1998 AZS AWF Katowice /SMS Duszniki Zdrój 600/2014 I
45 Skorusa Wojciech 1998 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 602/2014 I
46 Tomaszewska Natalia 1998 AZS AWF Katowice /SMS Zakopane 603/2014 M
47 Szwast Michał 1999 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 608/2014 II
48 Jakieła Joanna 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 610/2014 I
49 Piczura Magda 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 611/2014 M
50 Studniarz Krzysztof 1998 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 613/2014 II
51 Lewandowski Tomasz 1998 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 614/2014 II
52 Neumann Michał 1998 AZS AWF Katowice /SMS Zakopane 615/2014 I
53 Żebrowski Artur 1998 PKO Harpagan Gdańsk /SMS Szklarska Poręba 616/2014 I
54 Kos Marcin 1998 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 623/2015 II
55 Badacz Marcelina 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 630/2015 I
56 Wojnar Milena 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 632/2015 I
57 Wójcik Klaudia 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 633/2015 I
58 Kałużny Krystian 1999 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 635/2015 I
59 Filip Wojciech 1999 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 636/2015 M
60 Guńka Kacper 1999 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 637/2015 I
61 Wąsala Paulina 1999 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 638/2015 I
62 Choroszewicz Monika 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 643/2015 I
63 Bergański Kacper 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 644/2015 I
64 Bałęczny Łukasz 1999 AZS AWF Katowice /SMS Duszniki Zdrój 646/2015 I
65 Leszczyński Norbert 1999 AZS AWF Katowice /SMS Duszniki Zdrój 647/2015 I
66 Jachimkowska Nikola 1999 PKO Harpagan Gdańsk /SMS Szklarska Poręba 653/2016
67 Tupta Paulina Maria 1996 ZKS Kasina Wielka 655/2016 I
68 Tupta Justyna Anna 1996 ZKS Kasina Wielka 656/2016 M
69 Bryn Patryk 1998 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 660/2016 I
70 Nadolska Dominika 1995 PKO Harpagan Gdańsk 666/2016 II
71 Bukacka Irena 1989 MKS Duszniki Zdrój 668/2016 I
72 Bielecka Dominika 1994 KS Ski Team Wodzisław Śląski 669/2016 M
73 Marcinkowski Mateusz 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 671/2016 II
74 Dobrzyński Eryk 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 672/2016 I
75 Gembicka Daria 2001 UKS Lider Katowice 673/2016 I
76 Kosowska Ewa 2000 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 675/2016 III
77 Celczyńska Wiktoria 2000 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 676/2016 I
78 Janko Karolina 2000 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 677/2016 I
79 Smakosz Wiktoria 2000 UKS Lider Katowice 678/2016 II
80 Gierczyk Mateusz 2000 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 679/2016 I
81 Janik Wojciech 2000 AZS AWF Wrocław /BOSSM Czarny Bór 680/2016 I
82 Piela Mateusz 2000 BLKS Żywiec 681/2016 I
83 Kubisiak Alicja 2000 BLKS Żywiec 682/2016 III
84 Galica Andrzej 2000 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 683/2016 I
85 Puto Bartłomiej 2000 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 684/2016 I
86 Pawliczek Paulina 2000 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 685/2016 I
87 Waliczek Angelika 2000 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 686/2016 I
88 Zaremba Rafał 2000 UKS Statima Biathlon Team 687/2016 II
89 Trusińska Anna 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 688/2016 III
90 Gawra Kasandra 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 689/2016 III
91 Koniuszy Joanna 2000 AZS AWF Katowice /SMS Szklarska Poręba 691/2016 I
92 Woźniak Dawid 2000 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 693/2016 I
93 Kałuża Julia 2000 UKS Strzał Wodzisław Śląski 695/2016 III
94 Wojewski Tomasz 2000 PKO Harpagan Gdańsk /SMS Szklarska Poręba 697/2016 II
95 Długopolski Tomasz 2000 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 698/2016 II
96 Wyszyńska Monika 2000 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 699/2016 I
97 Paździorko Marta 2000 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 700/2016 I
98 Opalach Natalia 2000 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 701/2016
99 Ochap Sebastian 2000 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 702/2016 I
100 Szweda Krystian 2000 KS Ryfama Rybnik 703/2017 II
101 Gajcy Damian 2000 PKO Harpagan Gdańsk 712/2017
102 Drobotowicz Michał 2000 PKO Harpagan Gdańsk 713/2017
103 Woźny Martina 2001 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 714/2017 II
104 Gruda Adam 2001 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 715/2017 I
105 Stanisz Dawid 2001 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 716/2017 II
106 Kaczanowski Marcin 2001 UKN Melafir Czarny Bór /BOSSM Czarny Bór 717/2017 I
107 Baraniec Michał 2001 UKN Melafir Czarny Bór /BOSSM Czarny Bór 718/2017 II
108 Fryczyńska Sandra 2001 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 719/2017 I
109 Dereń Grzegorz 2001 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 720/2017 II
110 Boczkowska Kamila 1999 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 722/2017 I
111 Żebrowska Magda 2001 PKO Harpagan Gdańsk /SMS Szklarska Poręba 723/2017 I
112 Zając Adam 2001 UKS Strzał Wodzisław Śląski /BOSSM Wodzisław Śląski 725/2017 II
113 Stanek Patrycja 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 726/2017 I
114 Piwko Mateusz 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 727/2017 III
115 Stachoń Natalia 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 728/2017 I
116 Baranowski Kamill 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 729/2017 III
117 Bieniasz Weronika 2001 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 730/2017 I
118 Ogorzałek Jakub 2001 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 731/2017 I
119 Zoriy Marzena 2001 MKS Duszniki Zdrój /SMS Duszniki Zdrój 733/2017 I
120 Przemyślak Wiktoria 2001 UKN Melafir Czarny Bór /SMS Szklarska Poręba 734/2017 I
121 Przemyślak Weronika 2001 UKN Melafir Czarny Bór /SMS Szklarska Poręba 735/2017 I
122 Juniewicz Alicja 2001 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 736/2017 III
123 Pasierbek Alicja 2001 BLKS Żywiec 737/2017 III
124 Guńka Robert 2001 BLKS Żywiec 738/2017
125 Tomasik Damian 2001 BLKS Żywiec 739/2017 III
126 Fonfara Adam 2001 KS Ryfama Rybnik 740/2017 III
127 Stelmach Kamil 2001 KS Ryfama Rybnik 741/2017 III
128 Nakas Aleksandra 2001 MKS Karkonosze Jelenia Góra SMS Szklarska Poręba 742/2018 III
129 Jażdżewski Dawid 1988 MKS Duszniki Zdrój 743/2018
130 Adamczyk Maciej 2001 UKS G-8 Bielany 744/2018 III
131 Jasiński Wojciech 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 745/2018 II
132 Kantczak Urszula 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 746/2018 II
133 Zawół Marcin 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 748/2018 I
134 Kojro Maciej 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 749/2018 II
135 Jęczmyk Agata 2002 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 750/2018 II
136 Guzek Andrzej 2002 UKS Lider Katowice 751/2018 II
137 Konieczny Mateusz 2002 UKS Strzał Wodzisław Śląski 752/2018 III
138 Zając Rafał 2002 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOOSM Wodzisław Śląski 753/2018 II
139 Bażan Sylwia 2002 UKS Strzał Wodzisław Śląski 754/2018 II
140 Nowak Paulina 2002 UKS Strzał Wodzisław Śląski /BOSSM Wodzisław Śląski 755/2018 II
141 Zatylna Katarzyna 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 756/2018 II
142 Leśniara Weronika 2002 UKN Melafir Czarny Bór SMS Szklarska Poręba 757/2018 II
143 Jęczmieniak Amelia 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 758/2018 I
144 Rutkowski Kacper 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 759/2018 II
145 Cabała Mateusz 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 760/2018 II
146 Kornalewicz Małgorzata 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 761/2018 II
147 Pernal Małgorzata 2002 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 762/2018 II
148 Kania Paweł 2002 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 763/2018 II
149 Jakubczyk Jakub 2002 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 764/2018 III
150 Guńka Jan 2002 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 765/2018 I
151 Bartyzoł Jakub 2002 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 766/2018 II
152 Topór Klaudia 2002 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 767/2018 I
153 Pulik Paulina 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 768/2018 II
154 Siwka Maciej 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 769/2018 III
155 Gnojnicki Łukasz 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 770/2018 II
156 Witek Michał 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 771/2018 II
157 Wojnar Adrian 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 772/2018 II
158 Panterałka Justyna 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 773/2018 I
159 Zawadziłło Wiktoria 2002 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 774/2018 II
160 Bujanowski Szymon 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 775/2018 II
161 Nędza-Kubiniec Anna 2003 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 776/2018 I
162 Hyc Alan 2002 UKS G-8 Bielany ZS nr 52 w Warszawie 777/2019 II
163 Tupta Dawid 2002 ZKS Kasina Wielka 778/2019 II