Polski Związek Biathlonu

Zgłoszenia do zawodów

Licencje | trenerzy

Zawodnicy | Młodzicy | Trenerzy | Sędziowie
Lp. Nazwisko Imie Nr licencji Typ licencji
1 Koziński Andrzej 1/A/2007 A
2 Gerasimuk Dagmara 2/A/2007 A
3 Matwijów Dawid 3/A/2007 A
4 Matwijów Izabela 4/B/2007 B
5 Kołodziejczyk Adam 5/A/2007 A
6 Michałków Michał 6/B/2007 B
7 Jedziniak Ewelina 7/A/2007 A
8 Daniło Izabela 8/B/2007 B
9 Hudoba Dariusz 9/B/2007 B
10 Sulima Adam 10/B/2007 B
11 Domitrz Waldemar 11/B/2007 B
12 Koziński Maciej 12/B/2007 B
13 Badacz Joanna 13/A/2007 A
14 Janik Serafin 14/B/2007 B
15 Stanisław Kępka 15/A/2007 A
16 Ruchała Małgotzata 16/A/2007 A
17 Ruchała Andrzej 17/A/2007 A
18 Leszczyńska Joanna 19/B/2007 B
19 Hacuś Bogusław 20/A/2007 A
20 Hacuś Danuta 21/B/2007 B
21 Janukowicz Bożena 22/A/2007 A
22 Sokala Roman 23/A/2007 A
23 Murdzek Jan 24/A/2007 A
24 Ziemianin Jan 25/A/2007 A
25 Jakieła Adam 26/B/2008 B
26 Bialic Katarzyna 27/B/2008 B
27 Szyda Jerzy 28/A/2008 A
28 Wojtas Malwina 29/B/2008 B
29 Jakieła Edward 30/A/2008 A
30 Kotas Zdzisław 31/B/2008 B
31 Dąbski Jan 32/B/2008 B
32 Bernat Tomasz 33/A/2008 A
33 Cetnarski Kazimierz 34/A/2008 A
34 Stanik Bartłomiej 35/B/2008 B
35 Cyl Michał 36/B/2008 B
36 Jakieła Mariusz 37/B/2008 B
37 Bondaruk Roman 38/A/2009 A
38 Bilova Nadia 39/A/2009 A
39 Durkin Evgenji 40/A/2009 A
40 Sulej Jan 41/A/2009 A
41 Piecha Michał 42/B/2009 B
42 Szczyrbek Franciszek 43/B/2009 B
43 Lejda Patryk 44/B/2009 B
44 Szyda Sławomir 45/B/2009 B
45 Sosna Beata 46/B/2009 B
46 Budzińska-Socha Marta 48/B/2010 B
47 Bartosz Stosz 49/B/2009 B
48 Kubica Sławomir 51/B/2011 B
49 Kluz Jarosław 52/B/2010 B
50 Golec Bartłomiej 53/B/2009 B
51 Kępka Stanisław 54/B/2009 B
52 Szeremeta Jarosław 56/B/2009 B
53 Kępka Magdalena 57/B/2009 B
54 Urbaniak Marcin 59/B/2009 B
55 Goraj Kinga 60/A/2010 A
56 Orłowski Grzegorz 61/A/2010 A
57 Turski Tomasz 62/B/2010 B
58 Panitkin Mykola 63/A/2010 A
59 Nykiel Magdalena 64/B/2010 B
60 Zając Edyta 65/B/2011 B
61 Soukal Karel 67/A/2012 A
62 Pałka Krzysztof 68/B/2012 B
63 Sokala Eleonora 69/B/2013 B
64 Staszel Józef 70/B/2013 B
65 Słonina Łukasz 72/B/2014 B
66 Foryś Sławomir 72/A/2014 A
67 Olech Andrzej 73/B/2015 B
68 Szymura Patrycja 74/A/2015 A
69 Sikora Tomasz 75/A/2015 A
70 Bril Grzegorz 76/A/2015 A
71 Śmietański Ryszard 77/A/2015 A
72 Wieczorek Mateusz 78/B/2015 B
73 Lepel Rafał 79/B/2015 B
74 Yaskevich Aliaksei 80/A/2017 A
75 Torgersen Tobias 81/A/2017 A
76 Cyl Agnieszka 82/B/2017 B
77 Bodzek Artur 83/C/2017 C
78 Ogorzałek Arkadiusz 84/B/2018 B
79 Bednarz Jarosław 85/B/2018 B
80 Badacz Marcelina 86/C/2018 C
81 Badacz Przemysław 87/C/2018 C