Polski Związek Biathlonu

Zgłoszenia do zawodów

Licencje | młodzicy

Zawodnicy | Młodzicy | Trenerzy | Sędziowie
Lp. Nazwisko Imie Rocznik Klub Licencja Klasa
1 Długopolski Kamil 2002 UKS Sołtysianie PG SPSK Stare Bystre 848/M/2013 II
2 Fit Łukasz 2002 UKS Sołtysianie Publiczne Gimnazjum SPSK w Starem Bystrem 849/M/2013
3 Maryniarczyk Kinga 2002 UKS Sołtysianie 850/M/2013
4 Hyrczyk Anna 2003 UKS Sołtysianie 852/M/2013
5 Leszczyńska Wiktoria 2003 UKS Sołtysianie 854/M/2013
6 Rafacz Kacper 2003 UKS Sołtysianie Publiczne Gimnazjum SPSK w Starem Bystrem 855/M/2013
7 Stopka Jakub 2003 UKS Sołtysianie PG SPSK Stare Bystre 856/M/2013 II
8 Konopka Anna 2002 UKS Sołtysianie 857/M/2013
9 Gubała Weronika 2004 UKS Sołtysianie 858/M/2013
10 Guzek Andrzej 2002 UKS Lider Katowice 958/M/2013 II
11 Zając Rafał 2002 UKS Strzał Wodzisław Śląski BOOSM Wodzisław Śląski 964/M/2013 II
12 Topór Klaudia 2002 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 968/M/2013 I
13 Potyka Robert 2002 UKS ZRYW Świętochłowice 984/M/2014
14 Jokisz Tomasz 2002 UKS ZRYW Świętochłowice 985/M/2014
15 Kawalec Adam 2002 UKS ZRYW Świętochłowice 986/M/2014
16 Cichoń Rafał 2002 UKS ZRYW Świętochłowice 987/M/2014
17 Kawecki Bartek 2002 UKS ZRYW Świętochłowice 988/M/2014
18 Kania Paweł 2002 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1010/M/2014 II
19 Jakubczyk Jakub 2002 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1011/M/2014 III
20 Pernal Małgorzata 2002 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1012/M/2014 II
21 Tron Kamil 2003 UKS Gromik Gdynia 1028/M/2014
22 Tomaszewski Błażej 2002 UKS Gromik Gdynia 1029/M/2014
23 Żołnowski Maciej 2002 UKS Gromik Gdynia 1030/M/2014
24 Mikołajczyk Kacper 2002 UKS Gromik Gdynia 1039/M/2014
25 Nędza-Kubiniec Anna 2003 BKS WP Kościelisko SMS Zakopane 1042/M/2014 I
26 Bażan Sylwia 2002 UKS Strzał Wodzisław Śląski /BOOSM Wodzisław Śląski 1049/M/2014 II
27 Nowak Paulina 2002 UKS Strzał Wodzisław Śląski /BOSSM Wodzisław Śląski 1050/M/2014 II
28 Szymura Kasper 2002 KS Ryfama Rybnik 1059/M/2014 III
29 Penkała Bartosz 2003 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1076/M/2014 II
30 Badacz Konrad 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1077/M/2014 I
31 Banaszak Damian 2002 KS Ryfama Rybnik 1078/M/2014
32 Kurpanik Michał 2002 KS Ryfama Rybnik 1079/M/2014 III
33 Cabała Mateusz 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1096/M/2014 II
34 Rutkowski Kacper 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1098/M/2014 II
35 Rutkowski Jakub 2002 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1099/M/2014 II
36 Zawadziłło Wiktoria 2002 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1102/M/2014 II
37 Zatylna Katarzyna 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1104/M/2014 II
38 Jośko Adrian 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1107/M/2014 II
39 Glejzner Natalia 2004 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1116/M/2015 II
40 Mecler Patrycja 2003 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1142/M/2015 II
41 Kornalewicz Małgorzata 2002 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1181/M/2015 II
42 Dziuba Klaudia 2003 KS Ryfama Rybnik 1184/M/2015 IV
43 Sporek Alicja 2002 UKS Orka Gdynia 1194/M/2015
44 Sikora Patrycja 2002 UKS Orka Gdynia 1195/M/2015
45 Zwatykanicz Natalia 2003 UKS Orka Gdynia 1196/M/2015
46 Prusak Michał 2003 UKS Orka Gdynia 1197/M/2015
47 Jarmakowicz Roksana 2003 UKS Olimpijczyk Sosnówka 1198/M/2015 IV
48 Cichoń Katarzyna 2004 UKS ZRYW Świętochłowice 1200/M/2015
49 Piecha Marta 2004 UKS ZRYW Świętochłowice 1201/M/2015
50 Piecha Anita 2004 UKS ZRYW Świętochłowice 1202/M/2015
51 Stelmaszewski Daniel 2003 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1204/M/2015 III
52 Bałdyga Rafał 2003 UKS ZRYW Świętochłowice 1210/M/2015
53 Pałka Jakub 2004 UKS ZRYW Świętochłowice 1213/M/2015
54 Maliszewski Jakub 2004 UKS ZRYW Świętochłowice 1215/M/2015
55 Szpargała Bartłomiej 2003 UKS Mieroszów 1218/M/2015 III
56 Myszk Paulina 2003 GKS Cartusia Kartuzy 1220/M/2015
57 Koszałka Bartłomiej 2002 GKS Cartusia Kartuzy 1221/M/2015
58 Merchel Klaudia 2004 GKS Cartusia Kartuzy 1222/M/2015
59 Stachowiak Olga 2004 GKS Cartusia Kartuzy 1223/M/2015
60 Mareczek Kinga 2003 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1223/M/2015 IV
61 Kozyra Michał 2003 UKS G-8 Bielany ZS nr 52 w Warszawie 1227/M/2015 III
62 Kulesza Michał 2003 UKS G-8 Bielany ZS nr 52 w Warszawie 1229/M/2015 III
63 Besser Artur 2004 UKS Lider Katowice 1233/M/2015 III
64 Włodarczyk Patryk 2004 UKS Lider Katowice 1234/M/2015 III
65 Stanieczek Olaf 2004 UKS Lider Katowice 1237/M/2015 III
66 Pikulski Bartosz 2003 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1238/M/2015 III
67 Noszczyk Szymon 2005 UKS Statima Biathlon Team 1240/M/2015 IV
68 Puto Julia 2002 ZKS Kasina Wielka 1247/M/2015 III
69 Faron Krystian 2002 ZKS Kasina Wielka 1249/M/2015
70 Puto Aleksandra 2003 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 1250/M/2015 II
71 Drąg Adrianna 2003 ZKS Kasina Wielka 1253/M/2015 II
72 Kaleta Agnieszka 2004 ZKS Kasina Wielka 1254/M/2015
73 Baran Kacper 2004 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 1255/M/2015 II
74 Barnowski Szymon 2004 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 1256/M/2015
75 Mielcarek Karolina 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1259/M/2015 II
76 Wojnar Adrian 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1260/M/2015 II
77 Sobczak Filip 2002 UKS Muflon 1261/M/2015
78 Panterałka Justyna 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1262/M/2015 I
79 Pulik Paulina 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1263/M/2015 II
80 Przewłocka Maria 2002 MKS Duszniki Zdrój 1264/M/2015 II
81 Buława Natalia 2002 UKS G-8 Bielany ZS nr 52 w Warszawie 1266/M/2015 II
82 Maślankiewicz Maksymilian 2002 UKS G-8 Bielany ZS nr 52 w Warszawie 1267/M/2015 III
83 Hyc Alan 2002 UKS G-8 Bielany ZS nr 52 w Warszawie 1268/M/2015 II
84 Konkol Alicja 2003 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1274/M/2015 III
85 Kwiatkowska Agata 2003 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1277/M/2015 III
86 Matusik Hubert 2004 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1282/M//2015 II
87 Pływaczyk Mariusz 2004 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1284/M//2015 II
88 Szczepaniak Maja 2005 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1288/M//2015 II
89 Tomasiak Julia 2005 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1289/M//2015 II
90 Deryniowska Daria 2004 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1294/M/2015 III
91 Kania Kamila 2004 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1295/M/2015 III
92 Miszczak Zuzanna 2004 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1296/M/2015 III
93 Murdzek Julia 2004 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1297/M/2015 IV
94 Zając Wiktor 2004 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1298/M/2015 IV
95 Sigulski Tymoteusz 2004 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1299/M/2015 II
96 Tatara Paweł 2004 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1314/M/2015 III
97 Jedziniak Szymon 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1316/M/2015 II
98 Wylegała Daniel 2004 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1317/M/2015 III
99 Graczykowski Łukasz 2004 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1318/M/2015 IV
100 Szatkowski Michał 2005 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1319/M/2015 II
101 Korman Igor 2004 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1320/M/2015 IV
102 Skrobiszewska Barbara 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1324/M/2015 II
103 Razmus Izabela 2004 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1325/M/2015 II
104 Zawadziłło Julia 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1327/M/2015 III
105 Michalik Maja 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1329/M/2016 II
106 Guńka Jan 2002 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 1331/M/2016 I
107 Bugara Robert 2002 BKS WP Kościelisko 1333/M/2016
108 Brzóska Kacper 2004 UKS Strzał Wodzisław Śląski /BOOSM Wodzisław Śląski 1335/M/2016 II
109 Adamów-Bielkowicz Alicja 2004 UKS G-8 Bielany ZS nr 52 w Warszawie 1338/M/2016 III
110 Lichosyt Martyna 2004 BLKS Żywiec 1342/M/2016 II
111 Kubisiak Robert 2003 BLKS Żywiec 1343/M/2016 II
112 Habina Dawid 2003 BLKS Żywiec 1345/M/2016
113 Kościelak Weronika 2004 BLKS Żywiec 1346/M/2016 II
114 Węgrzyn Ewelina 2004 BLKS Żywiec 1348/M/2016 III
115 Dunaj Kewin 2003 BLKS Żywiec 1349/M/2016 II
116 Wojtusiak Krystian 2004 BLKS Żywiec 1351/M/2016 III
117 Bandyk Przemysław 2003 BLKS Żywiec 1352/M/2016 II
118 Brenkus Jakub 2003 BLKS Żywiec 1353/M/2016 II
119 Dunaj Jesika 2005 BLKS Żywiec 1354/M/2016
120 Kocur Dawid 2004 BLKS Żywiec 1355/M/2016 IV
121 Łowicki Adrian 2002 UKS Sołtysianie PG SPSK Stare Bystre 1356/M/2016 II
122 Kałuża Adam 2004 UKS Strzał Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław 1357/M/2016 III
123 Konieczny Mateusz 2002 UKS Strzał Wodzisław Śląski /GMS3 Wodzisław Śląski 1358/M/2016 III
124 Bujanowski Szymon 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1359/M/2016 II
125 Maj Mikołaj 2004 UKS Szczytnik 1360/M/2016 IV
126 Marek Mikołaj 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1361/M/2016 II
127 Chłodzik Zuzanna 2002 UKS Szczytnik 1362/M/2016 III
128 Jęczmyk Agata 2002 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1363/M/2016 II
129 Witek Michał 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1364/M/2016 II
130 Burzyńska Maria 2002 MKS Duszniki Zdrój 1365/M/2016
131 Gnojnicki Łukasz 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1366/M/2016 II
132 Sobczak Filip 2002 MKS Duszniki Zdrój 1367/M/2016
133 Joniec Weronika 2003 UKS ZRYW Świętochłowice 1368/M/2016
134 Kuczek Szymon 2003 UKS ZRYW Świętochłowice 1369/M/2016
135 Grymel Emilia 2003 UKS ZRYW Świętochłowice 1370/M/2016
136 Szary Julia 2003 UKS ZRYW Świętochłowice 1372/M/2016
137 Marek Daniel 2003 UKS ZRYW Świętochłowice 1373/M/2016
138 Krzyścik Małgorzata 2004 UKS ZRYW Świętochłowice 1374/M/2016
139 Stürtz Marcelina 2004 UKS ZRYW Świętochłowice 1375/M/2016
140 Warzecha Dawid 2003 UKS ZRYW Świętochłowice 1376/M/2016
141 Jęczmieniak Amelia 2002 UKN Melafir Czarny Bór BOSSM Czarny Bór 1377/M/2016 I
142 Mikołajczyk Weronika 2002 UKN Melafir Czarny Bór ZSP Lubawka 1378/M/2016 II
143 Mikołajczyk Aleksandra 2002 UKN Melafir Czarny Bór ZSP Lubawka 1379/M/2016 II
144 Leśniara Weronika 2002 UKN Melafir Czarny Bór SMS Szklarska Poręba 1380/M/2016 II
145 Selwit Amelia 2003 UKS Olimpijczyk Sosnówka 1384/M/2016 III
146 Gazdowicz Natalia 2003 UKS Olimpijczyk Sosnówka 1385/M/2016 III
147 Pawłowski Łukasz 2004 UKS ZRYW Świętochłowice 1386/M/2016
148 Merchel Damian 2003 GKS Cartusia Kartuzy 1387/M/2016
149 Kocur Wiktoria 2002 BLKS Żywiec 1388/M/2016
150 Wątorczyk Zuzanna 2002 BLKS Żywiec 1390/M/2016
151 Brenkus Wojciech 2003 BLKS Żywiec 1391/M/2016
152 Rączka Grzegorz 2002 BLKS Żywiec 1393/M/2016
153 Tlałka Łukasz 2003 BLKS Żywiec 1394/M/2016
154 Pocik Katarzyna 2003 BLKS Żywiec 1395/M/2016
155 Miszczyszyn Ines 2002 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1396/M/2016 II
156 Kraszewska Sandra 2002 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1397/M/2016 II
157 Wojtak Adriana 2002 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1398/M/2016 II
158 Dziopa Jakub 2003 KKS Neptun 1399/M/2016
159 Żywicka Dagmara 2003 KKS Neptun 1400/M/2016
160 Jaroń Kamil 2002 KKS Neptun 1401/M/2016
161 Lasek Maksymilian 2002 KKS Neptun 1402/M/2016
162 Polański Jakub 2003 KKS Neptun 1403/M/2016
163 Czaja Jakub 2002 PKO Harpagan Gdańsk 1404/M/2016
164 Dolatowski Tomasz 2002 PKO Harpagan Gdańsk 1405/M/2016
165 Fobka Julia 2002 PKO Harpagan Gdańsk 1406/M/2016
166 Grodzicka Anna 2002 PKO Harpagan Gdańsk 1407/M/2016
167 Helak Paweł 2002 PKO Harpagan Gdańsk 1408/M/2016
168 Karaś Konrad 2002 PKO Harpagan Gdańsk 1409/M/2016
169 Karwowski Krzysztof 2002 PKO Harpagan Gdańsk 1410/M/2016
170 Kita Wojciech 2002 PKO Harpagan Gdańsk 1411/M/2016
171 Kozłowski Patryk 2002 PKO Harpagan Gdańsk 1412/M/2016
172 Liedtke Michał 2002 PKO Harpagan Gdańsk 1413/M/2016
173 Łaszewski Szymon 2002 PKO Harpagan Gdańsk 1414/M/2016
174 Majewski Mateusz 2002 PKO Harpagan Gdańsk 1415/M/2016
175 Ośko Jan 2002 PKO Harpagan Gdańsk 1416/M/2016
176 Polak Martyna 2002 PKO Harpagan Gdańsk 1417/M/2016
177 Posańska Weronika 2002 PKO Harpagan Gdańsk 1418/M/2016
178 Włodarska Amelia 2002 PKO Harpagan Gdańsk 1419/M/2016
179 Wojtaszek Mikołaj 2002 PKO Harpagan Gdańsk 1420/M/2016
180 Zapotoczna Aleksandra 2002 PKO Harpagan Gdańsk 1421/M/2016
181 Nowicka Angelika 2004 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1424/M/2016 IV
182 Młynarczyk Szymon 2004 UKS G-8 Bielany 1427/M/2016 III
183 Borowiec Paweł 2002 PKO Harpagan Gdańsk 1431/M/2016
184 Jarocka Alicja 2004 PKO Harpagan Gdańsk 1432/M/2016
185 Marcinkiewicz Cezary 2004 PKO Harpagan Gdańsk 1433/M/2016
186 Marczak Edyta 2003 PKO Harpagan Gdańsk 1434/M/2016
187 Cherek Norbert 2004 PKO Harpagan Gdańsk 1435/M/2016
188 Zwolińska Aleksandra 2002 MKS Duszniki Zdrój 1438/M/2016
189 Bednarek Dominik 2002 MKS Duszniki Zdrój 1439/M/2016
190 Rygiel Szymon 2003 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój 1442/M/2016 IV
191 Zając Marta 2003 UKS Strzał Wodzisław Śląski /GMS3 Wodzisław Śląski 1443/M/2016 III
192 Górecka Weronika 2003 UKS Strzał Wodzisław Śląski /GMS3 Wodzisław Śląski 1444/M/2016 II
193 Groński Marcin 2004 UKS Sołtysianie SP nr 1 SPSK Stare Bystre 1447/M/2016 II
194 Wodziak Kamil 2003 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1453/M/2016 II
195 Pazowska Wiktoria 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1454/M/2016 II
196 Sawarzyńska Natalia 2004 UKS G-8 Bielany 1458/M/2016 IV
197 Lisowski Andrzej 2003 UKS G-8 Bielany 1459/M/2016 III
198 Żownirczak Zuzanna 2004 UKS G-8 Bielany 1460/M/2016 IV
199 Bartyzoł Jakub 2002 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 1461/M/2016 II
200 Stanek Jan 2002 BKS WP Kościelisko 1462/M/2016
201 Sławiński Ksawery 2005 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1465/M/2016 IV
202 Ligocki Mateusz 2005 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1466/M/2016 IV
203 Jakieła Karol 2005 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1469/M/2016
204 Zygmunt Kamil 2005 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1470/M/2016
205 Jarosz Dominik 2005 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1471/M/2016
206 Narkiewicz Emilia 2005 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1472/M/2016 IV
207 Kozłowska Dagmara 2005 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1473/M/2016 IV
208 Semeniuk Martyna 2004 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1474/M/2016 IV
209 Sadownik Zuzanna 2005 UKS Szczytnik 1475/M/2016 IV
210 Maj Kinga 2005 UKS Szczytnik 1476/M/2016 IV
211 Marek Małgorzata 2005 UKS Szczytnik 1477/M/2016 III
212 Bednarska Amelia 2005 UKS Szczytnik 1478/M/2016 III
213 Zawół Maciej 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1480/M/2017 II
214 Papis Kacper 2005 UKS G-8 Bielany 1482/M/2017 IV
215 Bogdal Anna 2005 UKS G-8 Bielany 1483/M/2017 II
216 Zieliński Kacper 2005 UKS G-8 Bielany 1484/M/2017
217 Zieliński Maciej 2005 UKS G-8 Bielany 1485/M/2017 IV
218 Mentel Zuzanna 2002 BLKS Żywiec 1486/M/2017 III
219 Kowalik Olgierd 2005 UKS G-8 Bielany 1487/M/2017 IV
220 Savchuk Maksym 2005 UKS G-8 Bielany 1488/M/2017 IV
221 Wiśniewski Miron 2005 UKS G-8 Bielany 1489/M/2017 IV
222 Bandurska Marcelina 2003 UKS Mieroszów 1491/M/2017 III
223 Garncarek Piotr 2003 UKS Mieroszów 1492/M/2017 III
224 Borkowska Natalia 2003 UKS Mieroszów 1493/M/2017 III
225 Cydzik Mikołaj 2004 UKS Mieroszów 1495/M/2017 IV
226 Mazurek Karol 2004 KS Ryfama Rybnik 1497/M/2017
227 Ogon Rafał 2004 KS Ryfama Rybnik 1498/M/2017
228 Piekorz Karol 2004 KS Ryfama Rybnik 1499/M/2017
229 Madera Marcin 2004 KS Ryfama Rybnik 1500/M/2017
230 Pluta Mikołaj 2003 KS Ryfama Rybnik 1501/M/2017
231 Dyrduś Marcin 2003 KS Ryfama Rybnik 1502/M/2017
232 Annusiewicz Franciszek 2005 UKS G-8 Bielany 1505/M/2017 IV
233 Kowal Martyna 2002 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1506/M/2017 II
234 Hadam Jacek 2004 KS Ryfama Rybnik 1507/M/2017
235 Czogało Jacek 2004 KS Ryfama Rybnik 1508/M/2017
236 Pochciał Paulina 2004 UKS Lider Katowice 1509/M/2017 IV
237 Śliwiński Hubert 2005 UKS Lider Katowice 1513/M/2017
238 Folega Oskar 2003 KKS Neptun 1514/M/2017
239 Sosnowiecki Marcin 2003 KKS Neptun 1515/M/2017
240 Dudzik Marek 2003 KS Ryfama Rybnik 1516/M/2017
241 Chowaniec Szymon 2003 KS Ryfama Rybnik 1517/M/2017
242 Pawlik Szymon 2003 KS Ryfama Rybnik 1518/M/2017
243 Papis Oliwia 2005 UKS G-8 Bielany 1519/M/2017
244 Orliński Adrian 2003 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1525/M/2017 III
245 Kaleta Magdalena 2003 ZKS Kasina Wielka 1526/M/2017 III
246 Tupta Dawid 2002 ZKS Kasina Wielka 1527/M/2017 II
247 Stanisz Julita 2003 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1528/M/2017
248 Półtorzycka Natalia 2004 UKS Muflon 1530/M/2017 III
249 Mielcarek Kamil 2005 UKS Muflon 1531/M/2017 IV
250 Biernacka Karolina 2004 UKS Muflon 1532/M/2017 III
251 Bernacka Martyna 2005 UKS Muflon 1533/M/2017 III
252 Matysiak Julia 2004 UKS Muflon 1534/M/2017
253 Dziuba Alicja 2005 UKS Muflon 1535/M/2017
254 Wojnar Paulina 2003 MKS Duszniki Zdrój / MZS Duszniki- Zdrój 1536/M/2017 II
255 Karmazyn Zofia 2003 MKS Duszniki Zdrój / MZS Duszniki- Zdrój 1537/M/2017 III
256 Cedzidło Kamil 2004 UKN Melafir Czarny Bór ZSP Lubawka 1538/M/2017 III
257 Szajnowska Aleksandra 2005 MUKN Pod Stróżą (ZSP Lubawka) /ZSP Lubawka 1539/M/2017 III
258 Arendarczyk Kornelia 2004 MUKN Pod Stróżą (ZSP Lubawka) /ZSP Lubawka 1540/M/2017 III
259 Arendarczyk Oliwia 2005 MUKN Pod Stróżą (ZSP Lubawka) /ZSP Lubawka 1541/M/2017 II
260 Dyczkowska Weronika 2005 MUKN Pod Stróżą (ZSP Lubawka) /ZSP Lubawka 1542/M/2017 III
261 Leśniara Dominika 2004 UKN Melafir Czarny Bór /ZSP Lubawka 1543/M/2017 II
262 Czuba Emilia 2005 MUKN Pod Stróżą (ZSP Lubawka) /ZSP Lubawka 1544/M/2017
263 Potoniec Jakub 2005 MUKN Pod Stróżą (ZSP Lubawka) /ZSP Lubawka 1545/M/2017 II
264 Budnik Nicola 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1546/M/2017 IV
265 Nakiewicz Kinga 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1547/M/2017 III
266 Łachut Inka 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1548/M/2017 IV
267 Ptak Mariola 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1549/M/2017 IV
268 Szewczyk Wiktoria 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1550/M/2017 IV
269 Osioł Roksana 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1551/M/2017 III
270 Michalak Dawid 2005 BLKS Żywiec 1551/M/2017 IV
271 Graczyk Dobrochna 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1552/M/2017 IV
272 Karnafel Magdalena 2005 BLKS Żywiec 1554/M/2017 II
273 Karkoszka Wiktor 2004 BLKS Żywiec 1555/M/2017
274 Kanior Gabriela 2005 BLKS Żywiec 1556/M/2017 II
275 Jasica Sylwester 2005 BLKS Żywiec 1558/M/2017 IV
276 Daniel Roksana 2006 BLKS Żywiec 1559/M/2017
277 Zasadna Emilia 2004 UKN Melafir Czarny Bór GZSzP Czarny Bór 1560/M/2017 IV
278 Kowalski Jakub 2003 UKS Olimpijczyk Sosnówka 1561/M/2017 III
279 Ziemniak Miłosz 2004 UKS Olimpijczyk Sosnówka 1562/M/2017 IV
280 Szymańska Weronika 2003 UKS Olimpijczyk Sosnówka 1563/M/2017 III
281 Niedurny Klaudia 2006 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1564/M/2017 IV
282 Łapka Maciej 2005 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 1565/M/2017 IV
283 Ślaga Mateusz 2005 ZKS Kasina Wielka 1566/M/2017 IV
284 Pietrzak Grzegorz 2006 ZKS Kasina Wielka 1567/M/2017 IV
285 Popławski Sylwester 2006 ZKS Kasina Wielka 1568/M/2017 IV
286 Popławska Maria 2006 ZKS Kasina Wielka 1569/M/2017 IV
287 Jania Kacper 2006 ZKS Kasina Wielka 1570/M/2017 IV
288 Kaleta Artur 2006 ZKS Kasina Wielka 1571/M/2017 IV
289 Lachowicz Bartłomiej 2005 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1573/M/2017 IV
290 Bednarek Jakub 2006 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1574/M/2017 III
291 Kocur Otylia 2006 UKS Strzał Wodzisław Śląski UKS Strzał Wodzisław 1575/M/2017 IV
292 Patlewicz Martyna 2006 IKN GÓRNIK Iwonicz-Zdrój / SP Lubatowa 1578/M/2017
293 Baczkura Aleksandra 2006 UKS G-8 Bielany 1579/M/2017
294 Petrykowski Bartosz 2006 UKS G-8 Bielany 1580/M/2017 IV
295 Przesmycka Marianna 2006 UKS G-8 Bielany 1582/M/2017
296 Gębicka Marianna 2006 UKS G-8 Bielany 1584/M/2017
297 Wójcik Kacper 2006 UKS G-8 Bielany 1586/M/2017
298 Szewczak Aleksander 2006 UKS G-8 Bielany 1587/M/2017 IV
299 Dębińska Barbara 2005 UKS G-8 Bielany 1588/M/2017 IV
300 Spisz Maja 2006 UKS G-8 Bielany 1592/M/2017
301 Marcinkiewicz Alicja 2006 UKS G-8 Bielany 1593/M/2017 IV
302 Gubała Patryk 2006 UKS Sołtysianie 1594/M/2017
303 Groński Mateusz 2006 UKS Sołtysianie 1595/M/2017
304 Zając Damian 2006 UKS Sołtysianie 1596/M/2017
305 Kula Filip 2006 UKS Sołtysianie 1597/M/2017
306 Szwajnos Grzegorz 2006 UKS Sołtysianie 1598/M/2017
307 Bieda Adrian 2002 UKS Sołtysianie 1599/M/2017
308 Joniak Kacper 2006 UKS Sołtysianie 1600/M/2017
309 Moczarna Weronika 2006 UKS Sołtysianie 1601/M/2017
310 Mroczkowska Karina 2005 BKS WP Kościelisko /SMS Zakopane 1602/M/2018 II
311 Leśniewski Mateusz 2006 UKS Lider Katowice 1603/M/2017 IV
312 Krawczyk Piotr 2005 UKS G-8 Bielany 1604/M/2018 IV
313 Urmańska Natalia 2004 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1605/M/2018 III
314 Chramęga Daria 2005 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1606/M/2018 II
315 Pacholarz Eliza 2005 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1607/M/2018 II
316 Leśniak Wiktoria 2005 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1608/M/2018
317 Świerczek Julia 2005 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1609/M/2018
318 Sołtys Krystian 2005 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1610/M/2018
319 Leśniara Bartłomiej 2005 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1611/M/2018
320 Zygmunt patryk 2005 UKS Kłodne przy SP w Kłodnem 1612/M/2018
321 Malinowski Piotr 2006 UKS Szczytnik 1614/M/2018
322 Malinowski Bartosz 2006 UKS Szczytnik 1615/M/2018 IV
323 Bednarek Mikołaj 2006 UKS Szczytnik 1616/M/2018
324 Kuta Jakub 2003 UKS Statima Biathlon Team 1617/M/2018
325 Głowniak Sara 2006 UKS Statima Biathlon Team 1621/M/2018
326 Golec Szymon 2005 BLKS Żywiec 1623/M/2018
327 Wąsiewski Tymoteusz 2005 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1624/M/2018
328 Piwoń Jeremi 2004 UKS Statima Biathlon Team /SMS Chorzów 1625/M/2018 III
329 Olczyk Laura 2005 UKS Statima Biathlon Team 1626/M/2018
330 Szewczyk Szymon 2006 UKS G-8 Bielany 1628/M/2018
331 Głowala Dawid 2005 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1629/M/2018 IV
332 Kanior Ksawery 2006 BLKS Żywiec 1630/M/2018 IV
333 Siwka Maciej 2002 MKS Duszniki Zdrój SMS Duszniki Zdrój 1631/M/2018 III
334 Miller Dawid 2005 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1632/M/2018
335 Rogoś Dominika 2005 UKS Krokus Piechowice SP1 Piechowice 1633/M/2018
336 Kantczak Przemysław 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1634/M/2018
337 Kachel Jakub 2006 UKS Szczytnik 1635/M/2018
338 Makowska Amelia 2006 UKS G-8 Bielany 1636/M/2018
339 Czemarnik Natalia 2006 UKS Mieroszów 1637/M/2018
340 Bednarz Dominika 2005 UKS Mieroszów 1638/M/2018
341 Głodak Wiktoria 2006 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1639/M/2018
342 Biernat Natalia 2007 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1640/M/2018
343 Pleszczyńska Kaja 2006 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1641/M/2018
344 Richter Elena 2004 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1642/M/2018
345 Kozak Mark 2003 MKS Karkonosze Jelenia Góra /SMS Szklarska Poręba 1643/M/2018 III
346 Janicki Anatol 2006 UKS Kamieńczyk 1644/M/2018
347 Ludwisiak Jakub 2006 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1645/M/2018
348 Szulczyński Michał 2006 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1646/M/2018
349 Kosińska Nikola 2006 BKS WP Kościelisko 1647/M/2018
350 Jasionek Gabriela 2006 BKS WP Kościelisko 1648/M/2018
351 Jedziniak Jakub 2007 UKS Krokus Piechowice 1649/M/2018
352 Chrostek Adrianna 2006 UKS Kamieńczyk /SMS Szklarska Poręba 1650/M/2018
353 Kania Radosław 2005 UKS Krokus Piechowice 1651/M/2018
354 Kujałowicz Anna 2007 UKS Krokus Piechowice 1652/M/2018
355 Jośko Radosław 2007 UKS Krokus Piechowice 1653/M/2018